Frp World Ana Menü
 • Frp World
  » Anasayfa
  » Forum
  » Anketler
  » Akademi
  » Kitap Tanıtımları
  » Haber Arşivi
  » Haber Gönderin
  » Makale Gönderin

 • Üyelere Özel

 • Kişisel
  » Hesabınız
  » Özel Mesajlar
  » Üye Listesi
  » Üye Arama
  » Siteden Çıkış

 • Site Bilgileri
  » Top10
  » Site Hakkında Yorumlarınız
  » İstatistikler
  » Destekleyen Siteler

 • Kullanıcı Menüsü
  Hoşgeldin, Diyar Gezgini
  Üye Adı
  Şifre
  (Kayıt Ol)
  Üyelik:
  Son Üye: afahaq
  Bugün: 0
  Dün: 1
  Toplam: 33753

  Şu An Bağlı:
  Ziyaretçi: 420
  Üye: 0
  Toplam: 420

  FrpWorld.Com :: View topic - Yeniden
  Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

   Yeniden View next topic
  View previous topic
  Post new topicReply to topic
  Author Message
  BrokenBlade
  Süresiz BanlanmıÅ?tır

  Joined: Aug 01, 2005
  Posts: 441
  Location: GraveYard

  PostPosted: Wed Nov 02, 2005 6:41 pm Reply with quoteBack to top

  Uzun süre geçmişti son savaşından...Hala yenilginin izlerini taşıyordu ama bu ona daha beter cesaret veriyordu.Artık tecrübeliydi ve ne yapabilceğini biliyordu.Gitti O büyük kapıların yanına bir kez daha.Ve ittirdi kapıları.
  Savaşçı ustalık sınavına başvuruyorum.
  Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteAIM AddressYahoo MessengerMSN Messenger
  Eldarin_


  Joined: Dec 20, 2006
  Posts: -27
  Location: Yolcu

  PostPosted: Sat Nov 05, 2005 9:15 pm Reply with quoteBack to top

  Kapılar açıldığı anda içerden yükselen bir boru sesi Brokeblade in kulaklarını çınlattı. İçeri bomboş bir holdü halbuki. Boru sesi ise hemen önünden, holün ortasından gelmişti. Ve yine savaş sesleri. Delicesine bağırıp çağıran savaşçılar. Çfkenin sesleri, acının sesleri...Savaşın sesleri, masumiyetin sesleri...Hepsi içiçeydi...

  Brokenblade in içi bir anda savaşın ateşiyle kabarmaya başladı. İçeri doğru birkaç adım attı. Savaş sesleri şimdi dört bir yanından çevrelemişti Brokenblade i.
  Birkaç adım daha attığında ise gerisindeki kapı şiddetle kapandı. Savaş sesleri yükselerek arttı. Ritmik ve enstrümental sesleri çağrıştırıyordu...

  Brokenblade tüm bu seslerin içersinde tek birisini görüyordu ileride,

  Dans eden bir erkek. Çzeri bıçkın bir denizci gibi kalın ve ucuz kumaşlarla örtülmüş uzun saçlı bir erkek. Dans ederken tüm vücudu simetrik şekilde seslere ayak uyduruyordu.

  Savaşçının sınavı başlıyordu, balet hızlı dansına aralıksız ve kendinden geçmişçesine devam ediyordu.

  Ve Brokenblade gözlerini kapattı. Hissediyordu...

  _________________
  Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
  Back to top View user's profileSend private message
  Eldarin_


  Joined: Dec 20, 2006
  Posts: -27
  Location: Yolcu

  PostPosted: Sat Dec 17, 2005 10:20 am Reply with quoteBack to top

  Brokenblade savaş seslerinin içine düşmüş, her yanında ölen, yaralanan insanların çığlıklarını duyuyordu, buna yeri geldiğinde delicesine böğürtüler, zafer naraları da ekleniyordu. Arkadan gelen ve dev bir orkestra grubunun elinden çıkıyormuşçasına müthiş bir her tarafa yayılan sesler ise savaşın azametini tam anlamıyla ortaya koymaktaydı.

  Dansçı, Brokenblade in hissettiklerini hareketlerine yansıtmaktaydı ve dev holün içersinde hiç bitmeyecek pandomimine başlamıştı.

  Brokenblade konsantre oluyordu. Savaşın kendi üzerindeki korkutucu etkisinden kurtulmaya çalışıyordu. Bu esnada balette çekinik bir pozisyon almıştı, yerde sürünüyor, zorlukla ayağa kalkmaya, silahlarına erişmeye çalışıyordu.

  Sonra konsantrasyon sağlandı. Brokenblade savaşın korkutucu etkisinden uzak durmak yerine savaşın içine girmeyi tercih etmişri. Yüreği savaşın verdiği sonsuzlukla eşdeğer coşku ile bir atıyordu.
  Balet yerden silahlarını alıyormuş gibi yaptı. Yayını sırtına astı, sadağını beline yerleştirdi, devasa kılıcını önüne çekti. Kaslı ve atletik vücudu ile Brokenblade in etrafında dönmekteydi. Yaptığı ise pandomimdi. İşinin ustası bir sanatçının hüneri olan pandomimÂ?

  Brokenblade savaşmaya başladı. Düzinelerce düşman önünden yanından geçiyor, dost ile düşman ayırtedilemiyordu. Bu esnada o savaşı içinde hissetmekte, bir taraftan öteki tarafa savaşarak erişmeye çabalamaktaydı.
  Balet hızla holn gerisine koştu. Orada tümsek bir alan vardı. Bu alana gelene değin elinde farzettiği kılıcını sağa sola savurmaktaydı, tüm hareketleri birbiri ile simetrikti denilebilirdi. Tümseğe çıktığında ise eline yayını aldı. Sadağından çektiği okları birer birer dev savaş alanında düşman saflarına göndermeye başladı.

  [i]Orkestra gitgide hızlanıyordu. Brokenblade sesler ile tam bir konsantre halindeydi. Gümbürdeyen davullar sağından solundan kulaklarına dolmaktaydı.


  Ama savaşın ezici ve yorucu etkisi birazdan Brokenblade in üzerine yüklenmeye başlayacaktı. En baştan beri kendisini gizleyen ve Brokenblade in iradesinin yıkılmasını bekleyen muazzam bir güçtü bu. Ve Brokenblade bu gücün altında eziliyordu. Gözlerinin önünde canlandırdığı savaş sahnesi bulanıklaşmaya başlıyordu. Savaşçı, konsantrasyonunu kaybetmekteydi.
  Baletin yayı elinden düştü. Acıyla göğsünü tuttu, sonra bir kez daha, bir kez dahaÂ? Çlümcül saldırılar ile yaralanmıştı. Balet dizleri üzerine çöktü. Silahlarına erişmeye çalıştı. Tümsek alanda eline gelebilecek herhangi bir silah. Ne olursa olsun düşmanla yüzleşmeliydi!

  Brokenblade gücün etkisine karşı koyamıyordu. Bu işlerin yolunda gitmediğine işaretti ki feci sonuçlara yol açabilirdi.
  Balet tümseğin gerisinde bir hançer aldı eline. Ama bu aslında varolmayan bir hançer değildi. Kabzası işlemeli özel bir hançerdi. Ve dansçının elindeydi. Ve o hançer ile hızla Brokenblade in üzerine doğru koşmaya başladı. Pandomim devam ediyorduÂ?

  Brokenblade in kulaklarında orkestra sesleri bir anda kesiliverdi. Savaş sesleri de öyle. Hiçbir ses yoktu etrafta. Konsantrasyonu tamamiyle dağılmıştı.
  Savaşçı tekrar gözlerini açmıştı şimdi. Holü görmekteydi, ve tam karşıdan kendisine doğru koşan dansçıyı.
  Dansçı Brokenblade e birkaç metreden daha da yakındı. Elindeki hançeri ölümcül bir darbeyi gerçekleştirmek üzere ileri uzatmıştı. Brokenblade kendisine yöneltilmiş bu darbeden kurtulmaya çalışarak sol yanına kaçmaya çalıştı.

  Ama çok geçti. Hançer mıh gibi ileri atılarak savaşçının boğazına girmişti. Boğazı baştan başa yaran hançerin etkisiyle savaşçı kendinden geçer oldu. Boğazından heryana kan püskürüyordu, kanı durdurmak imkansızdı, Brokenblade kendi gözlerinin önünde ölüyordu!

  Savaşçının ayaklarında yukarı doğru bir sıcaklık yayılmaya başladı. Sıcak kan, kendi kanı, göğsünden aşağı inerken gözleri kararmaya başlamıştı.

  Brokenblade in başı geriye düştü. Dansçı hançeri geri çekip tiksintiyle kenara fırlatırken Brokenblade in görüşü iyice kararmıştı.

  Sonrası ise tam bir karanlıktı. Brokenblade başarısızlığın cezasını bu sefer ağır ödemiştiÂ?

  _________________
  Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
  Back to top View user's profileSend private message
  Display posts from previous:      
  Post new topicReply to topic


   Jump to:     View next topic
  View previous topic
  You cannot post new topics in this forum
  You cannot reply to topics in this forum
  You cannot edit your posts in this forum
  You cannot delete your posts in this forum
  You cannot vote in polls in this forum


  Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

  :: HalloweenV2 phpBB Theme Exclusive ::
   
  FRPWorld.Com ülkemizdeki fantezi edebiyatı ve frp sevenleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir web sitesidir. 2003 yılında kurulmuş olan sitemiz kullanıcı ve yöneticilerimizin katkıları ile büyüyüp Türkiyenin en büyük frp sitelerinden birisi olmuştur. Galerisi, indirilecekler kısmı, akademisi, yazarları ile sitemiz tam bir frp hazinesidir. FRPWorld sizin de desteklerinizle böyle olmaya devam edecektir. FRP'nin doyumsuzca yaşandığı bu diyara hoş geldiniz.

  FRPWorld, yeni bir frp dünyası


  Sitede bulunan yazı, doküman ve diğer içerikler siteye ait olup başkaları tarafından kopyalanması, dağıtılması ya da ticari amaçla kullanılması yasaktır.
  Siteye yapmış olduğunuz katkılar frpworld.com'un olup bunları yayınlama ya da yayınlamama hakkı site yöneticilerine aittir.


  Sayfa Üretimi: 0.35 Saniye