Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 6
    Dün: 35
    Toplam: 90370

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1974
    Üye: 0
    Toplam: 1974

FrpWorld.Com :: View topic - Kara Bilgenin Takipçileri(Rp ekranı Kıyamet rpg si)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Kara Bilgenin Takipçileri(Rp ekranı Kıyamet rpg si) View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 29, 2005 3:46 pm Reply with quoteBack to top

Kara Bilgenin takipcileri rpg si burdan yapılacaktır..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 10:47 pm Reply with quoteBack to top

Kara bilgenin takipcileri bir bir geçitten geçtiler..

Çnce vücutlarını bir serinlik kapladı, tatlı serin bir rüzgar yüzlerini yalayıp geçiyordu. Gözlerini alan inanılmaz bir parlaklık vardı sadece beyazlık..

Gözleri etrafı görebildiğide aynı anda keskin bir soğuk da derilerini yakmaya başlamıştı..

Burası tamamen buzuldu ve hali hazırda bir kar fırtınası hüküm sürmekteydi..

Arkalarına baktıklarında kapıya dair hiçbir iz yoktu..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 08, 2005 5:41 am Reply with quoteBack to top

Dragluin Yavaşladı kısık gözlerini hafifçe açmaya başladığında etrafında onu şaşırtan bir manzara vardı.. Her yer Buzdu ve bir fırtına bölgeye işkence yapıyordu. Rüzgarın sesini dinledi bir süre ardından havayı gözlemledi ama bir fırtına ustası olmadığını kendiside çok iyi biliyordu.
    "Haha oren in şampiyonuymuş açsa açsa anca böyle bir yere kapı açar" dedi ve kahkahayı bastı.
    Ayakta bir süre ortamı süzdü ve dekotta ve strum a dönerek
    'buyrun burdan yakalım ' dedi
    cübbesine sıkıca sarıldı ve bu sıoaklığın onu korumasını ümit etmekten başka sanşı yoktu bir elinde lord yeminer in kutsal sembolü vardı

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Sturm_Ardeth
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 08, 2005 8:29 am Reply with quoteBack to top

Sturm gördükleri karşısında şaşırmıştı ve uzun bir aradan sonra bu kadar fazla aydınlık onun gözlerini ağrıtmıştı doğrusu.. Elleri ile gözlerini ovaladıktan sonra Dragluin ' nin sölediklerini duydu ve cvp vermeden önce Yeminer' e bir dua fısıldadı. Diğer gelenlere de bakarak " Dragluin sakin olmalıyız. Daha önce böle bir yer gören bilen duyan var mı? Ayrıca soğuğa karşı iyi korunmalıyız, donarak ölmek isteyeceğim en son şeylerden biri olur! "

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 08, 2005 9:17 am Reply with quoteBack to top

o tatlı serinlikten sonra bu hava insanı kendine getiriyordu.Kara cüppesini iyice üzerine geçirdi kukuletasını geçti diyarda böyle bir yer biliyormuyum diye ama aklına hiç bir şey gelmedi bu soğuk insanın kanını dondurmaya başlıyordu.Grubun diğer üyeleri eğleniyorlar gibi görünüyorlardı.ZAman onların zamanı , bırak onlar bildiklerini yapsın senin sıranda gelicek.
    Büyücü beklemeye başladı.Her zaman yaptığı gibi.........
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 11, 2005 9:40 am Reply with quoteBack to top

gözler geride kalanları bekledi ama kimse gelmedi elki de gelemeyecek kadar korkmuşlardı, belki sandıkları kadar cesur değillerdi ya da yeminere bağlı...

önlerinden beyazlık uzanıyordu saf beyazlık ama soğuk dayanılır gibi değildi pek, buna bir çare bulnaları gerekiyordu ve tanrıları burada onlar için yoktu...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 11, 2005 10:18 am Reply with quoteBack to top

Sturm arkada kalanların gelmediklerini gördüğünde öfkelenmişti ve bu öfke onu bir an için bu dondurucu soğuktan uzaklaştırmıştı " Korkaklarrrr!!! " die söylendi.. Dragluin ve yeni yol arkadaşları büyücüye bakarak " burda soğuktan donmamak için bişiler yapmamız gerekiyor. Büyücü bunun için bişeylerin var mı? " savaşçı durdukları yerden aşağıya doğru inmek için bir yer bakmaya başladı..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 11, 2005 3:15 pm Reply with quoteBack to top

Ateş yakabilirim ama korkarım devamlılığını sağlayamam savaşçı tanışmadık ama benim adım Mirahan
    Zaten buzlar üzerinde bu şekilde durmak üstüne ateş yakmak etrafta olan herşeyi üzerimize çekecektir
    Bana biraz kapalı alan bulun bende size ateş yakayım ....
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 12, 2005 9:02 am Reply with quoteBack to top

Dragluin Strum a ve Büyücüye Baktı..
    Strum la çok iyi arkadaş dost belkide çok ötelerdi ama büyücüyü çok iyi tanımıyordu. Adama yaklaştı ve gözlerinin içine baktı bi süre
    Ardından büyücüye elini uzattı. "Lord Yeminer İçin burdayız siz biz hepimiz Adım Dragluin " dedi "Burada birbirimize güvenmek ve birlikte hareket etmek zorundayız " dedi .
    "Ateş konusuna gelince süreklilik sağlanamaz diye düşünüyorum bende. Pelerinlerinize sıkı sarılın dostlarım bu hava kötüye gidicek gibime geliyor lakin gece çöktüğünde soğukluk daha da artıcak " dedi ve derin bir nefes çekti içine...

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    mefistofeles
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 12, 2005 9:52 am Reply with quoteBack to top

Sizinle yoldaş olma benim için çok büyük bir onur savaşçı lord yeminer için gereken herşeyi yapacağım şüpheniz olmasın...
    Büyücü bu yeni dostlara güvenmek zorunda olsada kendine güvence altına almalıydı ilk boş vakitte .Aklının bir köşesine yazdı ....İlk boş vakitte ....
    Sturm_Ardeth
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 12, 2005 2:56 pm Reply with quoteBack to top

" Mirahan " " memnun oldum Mirahan, bende Sturm! tapınağın Kara Bekçisi ve Efendi Yeminer' in sadık hizmetkarı. " Dragluin e baktı " dostum bu sefer ki işimiz daha da zor olucak! ve en başta burdan aşağıya inmemiz daha iyi olacaktır die düşünüyorum.. Bir yol görebildiniz mi? "

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 12, 2005 3:26 pm Reply with quoteBack to top

Dragluin strum ve mirian ın gözlerinin içine baktı bi süre ardından olduğu yere çömdü. Ve etrafı süzmeye başladı. Takip edebilcekleri bir yol varmı diye bakıyordu Gözlerini kıstı ileriyi görmeye çalıştı biraz daha.

Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 12, 2005 3:55 pm Reply with quoteBack to top

etrafı süzerken kar üzerinde derin ayak izleri gördü.izler tepenin ardından başlıyor ve üzerinden aşıp aşağıya doğru devam ediyordu. Ağır ve dört ayaklı olduğunu izlere bakan herkes söyleyebilirdi. tepedeki izleri zar zor farketti, yavaş yavaş fırtına açılan delikleri tazeliyordu...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 12, 2005 7:36 pm Reply with quoteBack to top

"Tepelerin Ardından geliyor Tepeleri aşıyor " diye mırıldandı kendi kendine. Mantık yürütmeye çalışıyordu . Derin izler izler yavaş yavaş kaybolucaktı 4 ayaklı bir yaratığın izleri daha önce hiç görmemişti ne gezdiği ve avlandığı ormanlarda nede Çarpıştığı arenalarda...

Strum a Baktı ve Konuşmaya başladı.
    "İzler gerilerden geliyor ve devam ediyor lakin tanıyamadım izleri daha önce görmemiştim böyle bir şey ne dersin Takip edelimmi belki bu soğuktaki tek umudumuz olabilir gece çok çetin ve korku dolu geçicek ürkek ler için Dostum " dedi ve gülümsedi .

"Lanet olsun kıçımız donmadan gidelim buralardan " dedi ve kahkahayı bastı " çantasını yüklendi ve karoın derinliğini ölçmek için sopasını yere batırdı

mefistofeles
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 12, 2005 8:11 pm Reply with quoteBack to top

Gülümsedi gülümsememek elde değil di bu sefer çok eğlenceli olacak gibi görünüyordu.İsterseniz yaratığın peşinden birini gönderebilirim findor ama önce korunaklı bir yer bulsak iyi olur.Yaratık insan yada her neyse şu anda başka problemlerimiz var donmamak gibi......
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum