Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 26
    Dün: 35
    Toplam: 90390

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1019
    Üye: 1
    Toplam: 1020

Şu An Bağlı:
    01 : yrehexy

FrpWorld.Com :: View topic - Gölge Orman [Rp]
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Gölge Orman [Rp] View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 04, 2005 5:14 pm Reply with quoteBack to top

Murdak ormanın içindeki kulubesine geri döndü ağaca tırmandı ve balkodan ormanın derinliklerine seslendi..
    Yanlızdı çok sıkılıyordu ve değişen dengeler onu korkutuyordu...

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    JarlaxleBeanre
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 04, 2005 5:49 pm Reply with quoteBack to top

Night yıllar sonra eskiden saklanma mekanı olan bu tuhaf biçimli ağacın yanına, geldiğinde gülümsedi.Yıllar geçmişti buraya gelmeyeli.. Pek çok şey değişmişti..Gözlerindeki merakın yerini soğukkanlılık almıştı.
    Back to top View user's profileSend private message
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 04, 2005 6:02 pm Reply with quoteBack to top

Murdak Gün vaktinde yine balkonda piposunu içerken aşağıda olan haraketlenme dikkatini çekti crosboww unu eline aldı ve hafifçe başını dışarı çıkardı ve aşağıya baktı...
    Gördüğü şey bir serapmıydı acaba ? diye düşündü kendisi sora kendini toparladı...
    Bir kadın vardı aşağıda uzun ve kızıl saçlar deri bir kıyafet ve ortada olan vücut hatları.. "Gerçek bir kadın " dedi ve gülümsedi yavaşça..
    sora aşağıya seslendi.
    "Ormanımda ne gezersin yabancı " sert bir sesle...

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    JarlaxleBeanre
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 04, 2005 6:08 pm Reply with quoteBack to top

Night gülümsedi, belli ki Murdak onu tanımamıştı. "Yıllar önce de aynı soruyu sormuştun eski dostum..Bu kadar çabuk mu unutulduk?" Gülümsemesi Murdakın yüzündeki şaşkınlık ifadesiyle genişledi. "Aşağı gel ihtiyar, sabaha kadar bekleyemem"
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 04, 2005 6:12 pm Reply with quoteBack to top

"Night " dedi şaşkınca " Küçük hırsız kız " dedi ve onu bir süzdü..
    "Gerçek bir kadın olmuşsun " dedi ve gülümsedi...
    "Nicedir beklerim geliceksin diye sonunda burdasın " dedi ve aşağıya indi yanına kollarını açtı gülümsedi çok sevinmişti uzun zamandır sevinmediği kadar...

JarlaxleBeanre
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 04, 2005 6:19 pm Reply with quoteBack to top

Eski dostuna sarılırken Night uzun zamandır etrafta olmasına rağmen ilk defa evinde hissetti. "Anlatacak çok şey var.." Murdakın yüzünden geçen gölgeyi görünce meraklandı. "şu eski han.. Kara Toprak? hala yerinde mi?"
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 04, 2005 6:24 pm Reply with quoteBack to top

"Hoşgeldin Night " dedi ve ona baktı bir süre...
    Kara toprak hanı demişti Night bi anda durdu Murdak ve düşündü..
    "Evet öle biliorum ben ama gidip bakarız istersen ordamı deilmi şenlik olur Smile "

Asasin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 31, 2005 7:18 pm Reply with quoteBack to top

"peki ama umarım şenlik anlayışın, biraz da olsa değişmiştir" dedi yüzünde yapmacık bir korkuyla Night. Murdak'ın yüzünde hafif bir tebessüm belirdiğini gördü ve "senin şenliklerin, benim için biraz tehlikeli de" diye ekledi gülümseyerek.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jan 01, 2006 12:41 pm Reply with quoteBack to top

iki eski dost kara toprak hanına doğru sessiz bir şekilde yol almaya başladılar. Bir yandan yürürlerken bir yandanda birbirlerini görmedikleri o uzun yıllarda başlarından geçen olayları anlatıyorlardı...
    rilley
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 23, 2006 7:39 pm Reply with quoteBack to top

fazla uzun olmayan bir yürüyüşten sonra kara toprakğın kapısına varmışlardı. Fakat dikkatlerini çeken şey ise uzun zamandır gelmedikleri bu kasabadaki insanların tavırlarının tamamen değiştiğiydi. kasabaya adımlarını attıklarından beri; öfke, korku ve şüphe dolu bakışlarla izlenmekteydiler. Buda iki eski dostu rahatsız etmişti.
    Night kapıyı açtı ve eski dostuna önden girmesi için yol gösterdi. Murdak bu nazik teklifi başıyla hafif bir onay vererek kabul etti.
    Handa pek fazla kimse yoktu, "artık eskisi gibi kalabalık değil." diye düşündü night, eskiden kalabalıkta yaptığı hırsızlıklar geldi aklına ve etrafa göz gezdirirken yüzünde muzip bir gülümseme vardı.
    hancı mudak'ı tanımıştı, ama yanındaki güzel kadınında tanıdık geldiğini söylüyordu kendi kendine, Murdak hacıya başıyla hafif bir selam verdikten sonra şöminenin yanındaki boş masalardan birine geçip oturdu, onu izleyen night'ta aynısını yaptı.
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jan 26, 2006 11:08 am Reply with quoteBack to top

RP dışı : Rilley sen benim ve Night adına rp yapamazsın aklına kazı lütfen bunu RP var ama night ı bekliyorum ben okulu yüzünden yazamıyor.
    Kara toprak hanı normal bir han değil rp ni saymıyorum.

Rp :
    Yolda geçen neşeli sohbetler yolculuğun yorgunluğunun farkına bile varmalarını sağlamıyorlardı..
    "Kara toprak hanı" diye fısıldadı murdak..
    "Tehlikeli bir yer" Gülümsedi.." Bilgi için bedellerin ödendiği bir yer ama gidelim ve biraz kalalım belki bedelsiz bir şeyler öğrenebiliriz. Bir kaç gümüşümüde oraya harcamak istemem doğrusu" dedi ve kahkahayı bastı.
    Arada sırada aklına kardeşi ve kız arkadaşı geliyordu nerdelerdi acaba en son boyuta geri dönmelerini istemişti..
    On kasaba ne olmuştu Lord Horcoel verdiği savaşı kazanmışmıydı.
    Orenin tapınağına yeniden gitmesi gerekiyordu..
    ve Maniak ortalardan kaybolmuştu umarım geri dönebilirdi..

Tanrılanın düşüşte olduğu bir zamanda yükselmeye çalışan birisi anca bir deli olabilirdi buda gölge ustasından başkası olamazdı..

"Evet Night " dedi yaklaştıklarını anlayınca...
    "Kara toprak tepelerin ardında az kaldı. Sanırım sahte bir sessizliğe bürünmemiz gerek... Buralarda ağaçların toprağın bile kulağı olduğuna inanılır" dedi..

Ardından bir kaç büyülü söz mırıldandı yollarına devam ederken..
    Sürekli etrafını inceliyordu...

Eldarin_

PostPosted: Sun Jan 29, 2006 5:40 pm Reply with quoteBack to top

İkili tepeliği büyük bir gizlilikle aşarak ardındaki ufak kasabaya vardı. Kasaba pekte tekin sayılmazdı, nitekim Kara Toprak Hanı'da bu kasabadaydı. Bulundukları tepelik yeşillik alan ile sarmalanmışken aşağıdan devam eden yol bayırlıktı. Kasaba ise 200 haneyi geçer ya da geçmezdi.

Night ve Murdak hızla bayırlığı da katetti. Akşamüzeri hava kararmak üzereyken ikili kasabaya varmıştı. Etraf ıssız, heryer karanlıktı. Usulca esen rüzgar tüm kasabayı avuçlarının içine almıştı.

Kasabada yaşayanlar kandilleribi erkenden söndürmüş olmalıydı, zira çok az evden dışarı ışık süzülüyordu, öyle ki insan kendi kendisine neden bu evlerde hala ışık var diye sorabiliyordu.
    Ve Kara Toprak Hanı. Orayı bulmak ikili için biraz zor olmuştu fakat bir saati geçmeden hanın bulunduğu bölgeye varmışlardı. Burada Kara Toprak dışında hiçbir yapı bulunmamaktaydı. Genişçe bir arazi üzerine kurulmuş yine genişçe bir han. Ama sadece han, o geniş arazide başka hiçbirşey yok.

Night aylar boyu gezdiği diyarlarda bu han hakkında çokta bilgi toplayabilmiş değildi. Genelde hanın pek fazla müdavimi olmadığı, olanlarında pek tekin kimseler olmadığı bilinirdi.
    Kara Toprak hanı Scythe adında bir ölüm rahibi tarafından yönetiliyordu. Scythe meşum bir kimseydi. Hanı kendisi için bir istihbarat yuvası haline getirmişti ve bilgiler sürekli dönüp dolaşıp onun ayağına geliyordu. Bilgi konusunda ise ne istediği ve karşılığında ne vereceği sır gibi saklı olurdu hep.

Çğlesonrası yağmurunun çamurlaştırdığı topraklara basmakta olan Night ve Murdak 2 katlı hana baktı. Görünüşünde Kara Toprak Hanı siyah bir bina idi, oldukça geniş ve garip bir yapı.

İkiliye bakan kapısı her türlü bilgiyi vaat ediyordu. Bunun için açıp kapıyı içeri girmeleri yeterliydi...

RP DIşI NOT;
    Rilley RP arkaplanı hakkında pek bilgili olmadığı için yanlış yapmış olmalı. İstersen sende oyuna katılabilirsin Rilley, oyunda hakemliğini ise ben yapacağım. RP ye bu şekilde devam edebiliriz, Rilley yine benle özel mesaj yolu ile irtibata geçtiğin vakit oyun içersinde bulunabileceğin pozisyonları tartışabiliriz.
    şimdi oyuna kaldığı yerden devam edelim...

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Feb 05, 2006 9:26 am Reply with quoteBack to top

Murdak hafifçe gülümsedi ama tedirgin olmuştu vadide esen rüzgardan ve hanın görüntüsünden...
    "Hadi girelim " dedi tıslarcasına çıkan bir sesle..
    Hanın kapısına doğru ilerlediler ve Murdak önden kapıyı açtı.
    Hafifçe elini uzattı ve yavaş yavaş içeriyo doğru açıyordu.
    "Kara Toprak" dedi kendince lisanında...
    Gizemli han onlar için artık çokta uzak değildi...
    içeriye baktılar ve inceliyorlardı ilginç bişeyler görebilirmiyiz diye...

uLtior
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Feb 06, 2006 11:26 pm Reply with quoteBack to top

"Hepiniiiiiiiz hepiniiiiz öldürünüüüüüzz... breaahhh öargh"(geğirme) sarhoş adam kılıcını umursamayarak masasında sallamaktadır. Siz kendiiiniiiiziii ne sanmaktasınıııııızz... hancıııııı hancıııııııı içkim nerdeeeee!!!

içeride ilk dikkat edilen adam budur: 1.80 boylarında kilolu, saç sakal birbirine karışmış saçlar dağınık istifra etmiş ve bu istifranın sonucunda sakallarından salyaları sarkmaktadır. yüzünde yara izlerinin vermiş olduğu tedirgin edici bir duruş mevcut olmakla beraber kendisine dikkatle bakıldığında ucube gibi gözükmektedir.

Sarhoş adam karakterler içeriye girdikten 1 dk sonra yere yığılır, ardından kahverengi cübbeli bir sahış adamı tokatlar daha sonra ceplerini karıştırır ve başka bir yere yönelir...

RPDIşI: sadece hanın içerisinde önemsiz sarhoş bir npc dir. maksat vukuat zenginleşsin.
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Feb 10, 2006 7:40 pm Reply with quoteBack to top

"Pis serseri" dedi ve sinsice baktı...
    Etrafı gözlemliyor hanın efendisine bakıyordu..

( Tasvir lütfen )

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum