Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 15
    Dün: 23
    Toplam: 90344

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 885
    Üye: 1
    Toplam: 886

Şu An Bağlı:
    01 : ofine

FrpWorld.Com :: View topic - Zarın böylesi
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Zarın böylesi View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Demian
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Feb 10, 2006 3:07 pm Reply with quoteBack to top

Bilmiyorum ben her zaman baliydim her oyunda- tavlada dahil- hep iyi zarlar atmamla ovunurum. O yuzden dm oldugum ender zamanlarda arkadaslari fitil etmistim ozundan sogutmustum zavalilari. :twisted:
    Back to top View user's profileSend private message
    Linthar Uss Ssivah
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Feb 10, 2006 8:33 pm Reply with quoteBack to top

O adamın elinde kılıcın dönüp kafasını uçurması saçma olabilir ama ben orda zaten güzel bulduğum senaryomun mahvedilmesi yüzünden sinirli olduğum için dayanamadım Very Happy
    Back to top View user's profileSend private message
    tomb
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Apr 21, 2006 12:15 am Reply with quoteBack to top

suyun altındayım...
    zaten tüm bir oyun gününü party nin salaklıklarını dışardan izleyerek ve beni kurtarmalarını bekleyerek geçirmişim
    tam mekana geldiler yukarıdaki lahitleride salak gibi actılar.önce suya atlayıp dipte benım lahıtın ustune bastırıp benım kapağı acacaklarına ve grubun fıghter klasında en etkılı adamı yenıden donecegıne once ıskeletlerle kapısıp 2 tanesı ölüp grupta 3 kişi kalınca akıllarına geldım.dm bıten havayı artık goz ardı edemezdı.ve bana not yazdı 5 turn.5 zar atımlıgı durumunu belirliycek.her turnde zar atışın fiziksel durumunu belirliycek.
    gerisi yemınle söyle...
    dm:at ılk turn
    atıyorum 20 likle 5!!!
    tüüüh dedim
    dağ gibi adam bıraksam yıkarım ortalıgı havasızlıktan gıdiyo!
    dm:ıkıncı gene at dedi!
    attım 4!
    noluyo yaa dedim!
    bızımkılerde artık dm in gülüşüyle şahıt oldular aslında bılmemelerı lazım nefes durumumu.kararları acelecı hale gelıyo oyun dışı olmamalıydı
    sonraki zar tahmin etmişsinizdir 3 tü!
    sonraki atışımda artık herkez inanmıştı ikiye!ben inanmak istemiyodum cünkü olmamalı olamaz ya!
    dm sana 5 tur verıyo ve olcen dıyo sen sırayla 5-4-3-atıyon!
    attım ve 2!
    yazınca bana bıle saka yada masl gıbı gelsede bırrer turn arayla bunu attım yani!başardım!hemde 20 likle!ole 6lık degil!en inanılmaz zarımdır!ve bard lahıtın kapaga bastı!
    o gün bu gündür o party hala beni içerden keşki çıkarmasaydık der durur!
    çünkü herkez son efsanevi turn'ü merak ediyor halaa!
    sizce kaçtır? Sad

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri May 05, 2006 9:25 am Reply with quoteBack to top

çıkarmasalardı 1 olurdu heralde:DVery Happy
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    demarch
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun May 21, 2006 9:17 pm Reply with quoteBack to top

Biz yine arkadaşlarla frp oynuyoruz, arkadaş thief olacağım dedi. Sonra gelen bir gruba daldı ve ağır yaralandı. Biz de onu kurtardık ve kaçmaya başladık. Ormanda tekrar kıstırıldık ve çetin bir savaş başladı. HPsi 1 olan thief throwing daggerlarını çıkarıp menzile giren adamlara fırlatmaya başladı. Attığı zarlar standart 19-20, dmg olarak da 4. Adam bizi o savaşta kurtaran kişi olmuştu..

Biz yine frp oynuyoruz arkadaşlarla:D 3 kişiyiz ve handa sıkıştırıldık. Kaçacak yer de yok. yarım-elf hırsız-büyücü arkadaşımız kendini en hızlı olarak pencereden çıkabileceğine inandırmış olmalı ki kendimi pencereden dışarı atıyorum dedi. DM de "pencere 30 cm birşey, ufak yani, çok zor bak" diye uyardı. Biz de "Yapma etme bak çakacaksın kafayı duvara, bir daha iflah olmayacaksın" diyoruz bir yandan. Sonunda arkadaş deniyorum ya ne olacaksa olsun deyince DM de zarı uzatıp 3 check istiyorum dex(uçuşun için),str(camı temiz bir şekilde kırmak için),dex(düzgün bir şekilde içinden geçmek için) dedi. Gelen zarlar:2-3-2(2.nd editionda bunlar tutan zarlardır) Yarım elfimiz tertemiz bir şekilde camdan dışarı uçarken biz de kendisine en yakın sirke doğru yönlendirmeye çalışıyorduk...

Post atarken düzene bir az daha dikkat edelim.Mesajlar birlşetirildi

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum