Frp World Ana Menü
 • Frp World
  » Anasayfa
  » Forum
  » Anketler
  » Akademi
  » Kitap Tanıtımları
  » Haber Arşivi
  » Haber Gönderin
  » Makale Gönderin

 • Üyelere Özel

 • Kişisel
  » Hesabınız
  » Özel Mesajlar
  » Üye Listesi
  » Üye Arama
  » Siteden Çıkış

 • Site Bilgileri
  » Top10
  » Site Hakkında Yorumlarınız
  » İstatistikler
  » Destekleyen Siteler

 • Kullanıcı Menüsü
  Hoşgeldin, Diyar Gezgini
  Üye Adı
  Şifre
  (Kayıt Ol)
  Üyelik:
  Son Üye: ovehobi
  Bugün: 6
  Dün: 10
  Toplam: 41227

  Şu An Bağlı:
  Ziyaretçi: 262
  Üye: 0
  Toplam: 262

  FrpWorld.Com :: View topic - Farghin Rüzgârkılıç.
  Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

   Farghin Rüzgârkılıç. View next topic
  View previous topic
  Post new topicReply to topic
  Author Message
  Türklider
  SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

  Joined: Sep 14, 2003
  Posts: 1308
  Location: AFYON! Hehehehe...

  PostPosted: Wed Mar 08, 2006 8:38 pm Reply with quoteBack to top

  Farghin wrote:
  Farghin Rüzgârkılıç kurduğu akademinin öğrencilerine bakıyordu. Her biri beyinleri yıkanmış, tam birer savaş makinesine, sorgusuz sualsiz ve dehşetengiz canavarlara dönüşmüşlerdi. Farghin sinsice gülümsedi; "Yakında..." dedi, "Bir savaşçının sadece kaslardan oluşmadığını... Kaslardan oluşmayanların, kaslardan oluşanları nasıl yönettiğini bütün diyar görecek..." ve manik kahkahasını koyverdi.


  Savaşçı sınavına başvuru...

  Saygılarımla...

  _________________
  Türklider...
  Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN MessengerICQ Number
  Eldarin_


  Joined: Dec 20, 2006
  Posts: -27
  Location: Yolcu

  PostPosted: Wed Mar 08, 2006 8:49 pm Reply with quoteBack to top

  Farghin dev bir savaş alanındaydı, yüzlerce, binlerce savaşçı birbirini kırıp geçiyordu. Kendi bölüğü ise daha stratejik bir konumda, dağların gerisinde gizlenmekteydi, zamanı geldiğinde dağın gerisinde bekleyen diğer bölüklerin öncüleri olarak harekete geçecekler ve yüksek tepeliklerin çevrelediği çöllük dev savaş alanına akacaklardı.

  Grupları buraya gelmeden önce çölük araziyi iyi analiz etmişlerdi, yanlarında yeterli stok bulunduruyorlardı ve karşılarındaki orduya nazaran herhangi bir mağlubiyet durumunda kendi üslerine dönme durumları daha olanaklıydı.

  Farghin savaşçılarını savaşa adapte etmeye çalışırken bir grup atlı tepeliği döndü, liderleri elindeki boruyu 3 kere kısa kısa öttürdü.
  Farghin ve öncü kuvvetleri bunun anlamını biliyorlardı, yanlarındaki diğer bölüklerde öyle.

  Atlılar tepeliğin öte tarafına doğru kavis çizerek uzaklaştılar. Farghin atını mahmuzladı, kendi grubuna döndü ve sertçe haykırdı.

  Disipline olun, iyi savaşın, sadece ve sadece savaşa odaklanın.
  şimdi, savaşa!!!


  Ve tepeliğin gerisinde saklanmış gizli birlik kan ile sıvanmış çöllük savaş meydanına girdi!

  _________________
  Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
  Back to top View user's profileSend private message
  Shevarash
  SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

  Joined: Jan 15, 2005
  Posts: 1310
  Location: Ä°zmir

  PostPosted: Wed Mar 22, 2006 5:38 pm Reply with quoteBack to top

  Savaş artık sona ermişti. Devasa orduların sağ ve sol kollarında hala kaçmaya çalışanlar ve onları kovalayanlar arasında çarpışmalar olsa da bunlar sonucu değiştirmeyecekti. Çlenler ölmüş, yaralılar kesiklerinden akan kanları dindirmeye çalışırken Farghin Rüzgârkılıç atını tekrardan bulup üzerine yerleşmişti. Kendi birliği çok az kayıp vermiş ve savaşın en kritik anlarında düşmana indirdikleri şimşek gibi darbelerle savaşın gidişatını değiştirmişlerdi. şimdi ise genel bir değerlendirme yapma zamanıydı.

  Atının üzerinde rahatça oturan Farghin geçerken kendi adamları sessizce ayağa kalkıp birer selam verdiler. Onları umursamayan komutan yoluna devam etti. Alanın tamamını görmek istiyordu. Ayrıca ordudaki diğer komutanların nasıl bir iş çıkardıklarını da merak etmişti. Hele o uğursuz Dreessa hiç bir işe yaramamıştı. Bunu aklının bir köşesine yazan Farghin kısık gözlerle etrafına bakınmaya devam etti.

  Heybetli komutan yoluna devam ettikçe savaşın başında başlamış olan uğultunun hala kulaklarından silinmediğini farketti. Bir an için silkinip neler olduğunu anlamaya çalıştı. Arkasında kendisini alkışlayan ve tezahüratlarda bulunan bir grup asker vardı. Muhteşem Farghin diyorlardı. Muhteşem Farghin çok yaşa!!!

  Heybetli komutan bir anlık şaşkınlık yaşadıktan sonra neler olup bittiğini farketmeye başladı. Her yönden yürüyebilecek halde olan dost askerler kendi bulunduğu tarafa doğru geliyor ve delicesine ismini haykırıyorlardı.

  Savaş kazanılmış ve komutanların en büyüğü, askerleri ile hayatta kalmıştı. şimdi kazanılacak başka savaşlar vardı. Kendinden memnun bir halde atının üzerinde yükselen komutan hırsla kılıcını havaya kaldırdı ve askerlerini onayladı.

  Zafer bizimdir!!!!!!!!


  Quote:
  Farghin Rüzgârkılıç 5. seviye ustalığa hak kazanmıştır
  Back to top View user's profileSend private message
  Display posts from previous:      
  Post new topicReply to topic


   Jump to:     View next topic
  View previous topic
  You cannot post new topics in this forum
  You cannot reply to topics in this forum
  You cannot edit your posts in this forum
  You cannot delete your posts in this forum
  You cannot vote in polls in this forum


  Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

  :: HalloweenV2 phpBB Theme Exclusive ::
   
  FRPWorld.Com ülkemizdeki fantezi edebiyatı ve frp sevenleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir web sitesidir. 2003 yılında kurulmuş olan sitemiz kullanıcı ve yöneticilerimizin katkıları ile büyüyüp Türkiyenin en büyük frp sitelerinden birisi olmuştur. Galerisi, indirilecekler kısmı, akademisi, yazarları ile sitemiz tam bir frp hazinesidir. FRPWorld sizin de desteklerinizle böyle olmaya devam edecektir. FRP'nin doyumsuzca yaşandığı bu diyara hoş geldiniz.

  FRPWorld, yeni bir frp dünyası


  Sitede bulunan yazı, doküman ve diğer içerikler siteye ait olup başkaları tarafından kopyalanması, dağıtılması ya da ticari amaçla kullanılması yasaktır.
  Siteye yapmış olduğunuz katkılar frpworld.com'un olup bunları yayınlama ya da yayınlamama hakkı site yöneticilerine aittir.


  Sayfa Üretimi: 0.34 Saniye