Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber ArÅŸivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• KiÅŸisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » Ä°statistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    HoÅŸgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Åžifre
    (Kayıt Ol)
    Ãœyelik:
    Son Ãœye: MauraIngle
    Bugün: 9
    Dün: 23
    Toplam: 90338

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1628
    Ãœye: 0
    Toplam: 1628

FrpWorld.Com :: View topic - Bitirdiğiniz oyunları ...
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

BitirdiÄŸiniz oyunları ... View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    chosen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue May 09, 2006 10:28 pm Reply with quoteBack to top

Evet arkadaşlar, hepimiz öyle yada böyle bir sürü oyun bitirmişizdir, kimi hile ile kimi saatlerce ter dökerek, buyrun bunlardan sonunu en çok sevdiğiniz,zorlandığınız, bitirmekle en çok haz duyduğunuz oyunlar hakkında yorumlar yazın...

----------------------------------------------------

açıkçası ben ilk diablo1i bitirdiğimde çok heyecanlanmıştım, diabloyu keserken adeta kalbim yerinden çıkıyordu, keza diablo2de de aynı heyecanı yaşadım, bitirdiğimde elimin titrediğini de söylemem gerekiyor... Rolling Eyes

merak ve saygılarımla...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed May 10, 2006 6:53 am Reply with quoteBack to top

Diablo serilerini oynarken bende aynı şeyleri yaşadım Smile Diablo ile karşılaşmak ve onu kesmek gerçektende iki oyunda da çok büyük bir heyecandı. Diablo ikinin ek paketinde aynı heyecan ile Baal ' ı da kesmiştim Smile . Bide RE 1-2-3 serisinide baya zorlanmıştım ama herbirininde harika birer sonu vardı, bide harika karekterleri Jill, Carlos, Lion... Bide Silent Hill 'in ilk iki oyunuda fena sayılmazdı oyun sonları ve sürükleyiciliği baya iyiydi...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed May 10, 2006 7:40 am Reply with quoteBack to top

fahrenheit oynanışıyla sürükleyiciliğiyle harika bir oyundu sonuda ona göre mükemmeldi sanki bir oyun oynamıyorduk da filmin içindeydik.

saygılarımla.
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    FrontsideAir
    Gölge Ustası

PostPosted: Wed May 10, 2006 11:27 am Reply with quoteBack to top

Sanitarium'u bitirmek çok güzeldi ama keşke tam çözüm kullanmasaydım. Sad Gerçekten şu tam çözüm denen şey oyunun tüm zevkini kaçırıyor. Ama oyun beni deli etmişti ve bittiği de iyi oldu.

Sonradan da Sanitarium'dan kazandığım XP'lerle level alıp Broken Sword: Sleeping Dragon'u bitirdim. Hem de çözümsüz. Very Happy Çok güzel bir oyundu ama biraz sönük bitti gibi..

Her soylunun leÃ…?inde,
    Hançeri saplı Erober'in.

GeçmiÅ?in sayfalarına gömülü kullanıcı..
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    Captain_of_Elven
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed May 10, 2006 12:29 pm Reply with quoteBack to top

Red Alert 1 ve Populous benim ilk oynadığım ve ilk bitirdiğim oyundur o zamanlar daa çocuktum ahhh ahhh neydi o günler haa bide Mafia onu unutmak mümkün mü oda güzeldi
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Dreamscape
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed May 10, 2006 3:35 pm Reply with quoteBack to top

Bir LOTR hayranı olarak Battle for Middle-Earth 1 ve Return of the King oyunlarını bitirdim( en sevdiğim oyunlardan ikisi ) Battle for Middle-Earth kolaydı ama Return of the King bitirmek benim için büyük bir şerefti...

NOT:bitirene kadar 6 ay uğraştım!!!
    Back to top View user's profileSend private message
    Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed May 10, 2006 3:57 pm Reply with quoteBack to top

Türü biraz farklı olsa da Monkey Island'ı oynarken çok zevk almıştım. Replikleri çok hoş..O yüzden o oyunu bitirmeme rağmen defalarca oynamışımdır...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed May 10, 2006 4:43 pm Reply with quoteBack to top

Daeya wrote:
    Türü biraz farklı olsa da Monkey Island'ı oynarken çok zevk almıştım. Replikleri çok hoş..O yüzden o oyunu bitirmeme rağmen defalarca oynamışımdır...

Onu bende oynadım hakkaten hoş oyun maymunların hareketi insanı baya güldürüyo...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    trulias
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed May 10, 2006 5:47 pm Reply with quoteBack to top

açıkcası çok fazla oyun bitirdiğim söylenemez ama oynadıklarımın birçoğundan büyük bir haz aldım. bu nedenle sadece frp içerikli olanlarını yazazacağım:

1-warcraft3 ve frozen trone, zaten bilizzard ı n hastasıyım, bu işin en iyisi adamlar, hele o filim gibi uzun demo geleneği yok mu hastasıyım...
    2-diablo2 ve lord of destruction, bir blizzard klasiği daha oda süperdi, beni necromencerlığın zevkinin sınırlarını yaşatan bir oyun serisiydi
    3-return the castle wolfenstein veya başka bir değişle wolfensteinların en yenisi. şimdi ne alaka frp ile diyecek bazı arkadaşlar ancak heinrich2 yi keserken (veya şoklarken, tesla gun) oyunda sağlam bilim kurgu içeriğinin yanında sağlam frp içeriğide görüyorsunuz, bilenler bilir fps nin en iyilerindendir...
    erethan
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Wed May 10, 2006 9:01 pm Reply with quoteBack to top

Bitirdiğim oyun çok,ama özellikle keyif aldığım oyunları sorarsanız...
    Fallout ve baldurs gate serileri vardır.Hımm birde warlords 3 ama asıl warlords,realtime olan değil.Onun dışında Wing Commander Prophecy,Mechwarrior serileri,özellikle 2 ve mercaneries,Mech Commander.Warhammer 40K chaos gate,hımm Blood,privater 2, menzoberranzan,Divine Divinity,WH 40K Final Liberation,Might and Magic 7...ilk çırpıda bunlar aklıma geldiğine göre bunlar en çok aklımda kalanlar olmuş.
    Birde oyunlarda asla hile kullanmadım,bizim buralarda hile kullanmak namus meselesidir:)

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Wed May 10, 2006 9:17 pm Reply with quoteBack to top

Bi saymayıo deneyeyim baya var aslında ama. Zamanında iyi oyun oynardım ey gidi...

Stratejilerden başalyalım:Warcraft3+FT,Red alert2, Battle for middle Earth, Total anhilation, Knights and Merchants(aslında bitirmiş miydim çok emiin değilim)Command&conquer generals, StrongholdI,II,Warlords battlecry, heroes3, Age of I,II,III, Age of mythology, Settlers2,WArhammer 40k

SAnırım hepsi sayılmayacak strateji en çok saran bitirmesi en kolay gelen oyun türü oluyo. Sevmediğim bi oyunu zaten oynayıp bitirmem yukardaki oyunrın hepsi de çok sevdiğim oyunlardır tabii bir de sevip de bitiremedikleri oluyo insanın...

Neyse böyle oyunları saymakla olmayacak beni heyecanlandıran birkaç oyunu söyleyeyim:

Silver oynayan car mı acaba aranızda bitirirken acayip heyecanlanmıştım en severek oynatığım oyunlardan biriydi.... Varmıdır oyanyan bitiren/bitiremeyen?

Ensiferum
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri May 12, 2006 10:11 pm Reply with quoteBack to top

Warcraft III:the Frozen Throne 'u bitirdiğimde gerçekten mutlu hissetmiştim.Arthas'ın elektro gitar çaldığını görünce şok olmuş,soloya geçtiğinde kendimi ritme kaptırmıştım Very Happy .
    Aarashian
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat May 20, 2006 10:35 pm Reply with quoteBack to top

Warcraft 3 - Frozen Throne ve Diablo 2 - Lord of Destruction. Blizzard demo olayını aştı zaten, oyunlar mükemmeldi ama o mükemmel ötesi sinematikler oyuna bambaşka bir zevk katıyordu.

Bunun yanında da unutulmaz tabi ki, Planescape Torment. Sonu çok değişik değil ve öyle deli demolar falan da yok ama oyunun konusu ve oyun içinde açığa çıkan gizli gerçekler yeter de artardı.

Corpore de Patrio Parvum Phoenica Renasci
    Aredheliquas
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun May 21, 2006 8:08 am Reply with quoteBack to top

şimdi say say bitmez ama en sevdiğim birkaç tanesini yazıyım;
    *battle for middle earth1 (2'ncisi bence iğrenç bir oyun)
    *warcraft3
    *freedom fighters
    *heroes4
    .
    .
    .

böyle gidio işte...
    Smile

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Sun May 21, 2006 9:25 am Reply with quoteBack to top

* Warcraft 3
    * Frozen Throne
    * Lord of the Rings (Middle Earth)
    * Baldur's Gate 2
    * Heroes Might and Magic

şu aralar Age of Empires 3 ü bitirmek üzere ilerliyorum...

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum