Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 12
    Dün: 23
    Toplam: 90341

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1498
    Üye: 0
    Toplam: 1498

FrpWorld.Com :: View topic - Ozan Akademisi
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Ozan Akademisi View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Horcoel_Baator
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Dec 11, 2006 2:07 pm Reply with quoteBack to top

Ben..Ben hazırım dedi Carran yaşlı gözlerini silerek..Az önce gördüklerinin gerçek olmadığını zaten başından beri biliyordu..Ama yinede sevdiğini görmesi onu hem iyi..Hemde kötü etkilemişti..

Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Tue Dec 12, 2006 10:12 am Reply with quoteBack to top

Çyleyse Çğrenci Carran diye konuştu Çstad Galadlirim Carran ın gözlerine bakarak sanırım seni ikinci eğitimini verecek üstadla tanıştırabilirim.

Carran arkada belirip Galadlirimin yanına gelen elfi fark etmişti. Daha doğrusu adamın kulaklrı elf kulakları gibiydi. Ama elflerde sakal olmazdı. Bu adamda ise vardı.

Merhaba dedi adam. Ben Çstad Palisdan... Sanırım Çstad Galadlirimle olan eğitimini izledim. Gayet iyiydin. Siz de her zamanki gibi göz kamaştırıyordunuz leydim dedi Palisdan Galadlirime dönerek. Çvgüleriniz beni onurlandırıyor üstad dedi Galadlirim hafifçe gülümseyerek. Sonra izninizle dedi. Sadece yavaşça yürüyor gibi görünmesine rağmen neredeyse imkansız bir hızla kuleye giden merdivenlere ulaşıp gözden kayboldu.

Palisdan Carrana dönerek. Kendini içindeki duyguların hislerin ve düşüncelerin müziğine kaptırabilmek öğrenci bunu başarıyorsun. Ki bu çok önemlidir. Bu öğrenci ozanlığa çıkan ilk adımdır. Yine de gariptir ki ikinci adım çoğu zaman ilk adım kadar zor oluyor. Zaten akademi daha çok zor olan adımlar konusunda rehberlik yapıyor.

İkinci adım kendini başkalarının duygularının hislerinin ve düşüncelerinin müziğine kaptırmaktır. Bu zordur kendisini bile dinlemekten aciz olanlar içinse imkansızdır.

Bunu nasıl yapabilirsin. Aslında başkalarının ne hissettiğini anlamanın tek zorluğu bunu anlatan işaretleri keşfetmektir. Her insan duygu düşünce ve hislerini ele veren işaretler verir. Hatta bunları fark etmeden verir. Elbette kimilerini fark edip hislerini yansıtmayacak şekilde değiştirebilir. Ama hepsini farkedebilmek ne kadar mümkündür.... Sözlerini bitirmeyerek ellerini iki yana açtı Çstad Palisdan. Ancak bu duyguları ve hisleri anlamanın önünde başka bir engel daha vardır. O da senin kendi bakışındır. Karşındakinin senin gibi baktığını zannetme ozanlığın büyük yanılgısıdır. Onun nasıl baktığını anlamanı sağlayacak işaretler de olsa da senin bakış açın hep onları yanlış yorumlamana neden olur. Yapman gereken başka bir şey de kendi bakış açla değil karşındakinin bakışı ile olayları görebilmektir.

Çstad gülümsedi. Bu eğitimde sana bir kolaylık sağlayacağım. Senin zihninle başka birisinin zihninin adeta birleşmesini sağlayacağım. İşaretleri keşfetmekle uğraşmayacaksın. Tek yapman gereken kendi zihninin yankılarından kendini kurtarmak olacak. Sonra zaten o zihninle birleşmiş zihnin içindeki düşünce ve duygular seni sürükleyecek eğer ilk sefer yaptığın gibi onlara izin verirsen.

şimdi sanırım pratik eğitime geçebiliriz dedi üstad.

Carran bir anda sanki aynı anda onlarca farklı yerde olduğunu ve onlarca farklı hissi aynı hissi yaşadığını hissetti. Gerilerde tanrılığın gücünün hırsını yaşayan ve bu uğurda ölen adamı hatırlıyordu. O çok gerilerde kalmıştı. Savaşçı Oren Dautry. Yine de içinde ona duyulan garip özlemi hissetti. Lord Oren duyuyordu. Ve Carran da hissediyordu. Aynı anda ona edilen her dua ve bedduayı duyuyordu. KArşılık verilemeyen her dua içini bir ateşle dağlamışlar gibi yakıyordu. Her inancını kaybeden kişi onu daha halsiz daha güçsüz yapıyordu. Bir tanrıydı. Gücü hayal bile edilemeyecek kadar fazlaydı. Ama diyara yardım edemiyordu. Onun hep savaşarak sorunları çözmeye yarayan gücü bu defa işe yaramıyordu. Hep hırsları için mücadele etmiş ve bu uğurda birçok tanrıyı kullanmış da olsa ilk defa diyarı ne çok sevdiğini fark etti. Çstelik de artık çok geç gibi görünen o anda... Haykırmak istedi. Ve Carran da bu isteği içinde en derinlerde duydu.

Carran zihninde beliren sesi dinledi. Evet Carran hissettin bir tanrının neler yaşayabileceğini, ölümlülere yasak olan ve kimseye anlatılmayacak duyguları yaşadın içinde.... Anlat bunları Carra, Lord Oren in hissettiği ama anlatamadıklarını anlat öğrenci.

Back to top View user's profileSend private message
    Horcoel_Baator
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Dec 18, 2006 9:21 pm Reply with quoteBack to top

Carran ellerini başına attı bu ona fazla...Gerçektende çok fazla ses duyuyordu..Titreyen dudaklarını aradı ve gözlerini açtı..Ancak kendisi olarak değil..Başka biririsi olarak..Bir güç..İnanılmaz bir varlık olarak..

Kılıcım yanımda tahtım sırtımda..
    Yardım edemiyorum el uzatanlara..
    Duruyorum sadece duruyorum..
    Savaşın ve savaşanların hatıralarıyla..
    Tüm varlığımı oluşturan bu insanlara..
    Duruyorum..Uzak duruyorum..

Çlen her inanan özüme katılsada..
    Adil olmayan her ölüm gücümü alsada
    Zihnimde yankılanan milyonlarca ses aynı anda bağırsada..
    Ulaşamıyorum..Bir şekilde ulaşamıyorum..

Belki suçluydum..Bencildim..Hatalıydım..
    Tanrıları bile düşürdüm hırsımla..
    Ve sonunda hatamı anladığımda..
    Ama artık biliyordum..
    Hatamı savaşın ve ölümün gücüyle temizliyor,
    Adaleti yerine getiriyordum..

şimdi ise bir duvar örüldü arama
    Ben ile inananlarım arasında
    Savaş ve ölümle dolu kılıcım bile kıramıyor duvarı..
    Durduramıyorum olanları..

Bu savaşta bende mahkumum anlıyorum
    Çıkmak isteyen sesimi kimseye duyuramıyorum..
    Çığlıklarla yokoluyorum bende..
    İnananların ölümüyle..
    Her tekrar deneyişimde..
    Ve güçlerimi zamanla kaybedişimde..
    Artık görüyorum..
    Daimi yokoluş geliyor..
    Ve ben bile bunu engelleyemiyorum..

Carran baskı ile bir anda yere yıkıldı..Kendini inanılmaz başı dönüyor bir halde bulmuştu..

ElessarTelemnar
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 10:13 am Reply with quoteBack to top

Rp:Disi kusura bakma firble dedigim gibi sinavlar vardi pan in fludune bu karakterimle katilmak istiyorum oyuna simdiden dahil olsam buradan mezun olunca ozelliklerimi alsam olurmu bi sorayim dedim ?

RP:

HEy savasci,
    Su kahpe felek saplatsada kamcisini sirtinda
    Degecekmi acaba bu butun yapip yapacaklarina
    Zirhini cikar , Kilicini birak
    Yaklas yanima vardir sana birseyler anlatacak
    Dogdugum gunden beri elcisi oldum felaketin
    Ilk gunumdu acisindandi aglamam annemi kaybetmenin
    Devam edecekti kotu gunler
    Kapanamadan butun yaralar
    Ickide teselli bulan o adam
    adam diyorum olamazdi cunku babam
    Yadigarlarinda teselli bulmayan o adam
    Ablami aldilar abimi aldilar
    Kardesimi hatta beni bile benden aldilar
    Herbirimizi bir koseye yolladilar
    Abimi oraya
    Ablami suraya
    Beni ise orduya
    Orada ogrendim dunyadaki zorbaligi
    Bilmezdim hic vurmayi kirmayi savasmayi
    Iste boyle ogrendim hayati
    Savasarak surdurdum geri kalan yasamimi
    Yillar birbirini kovalasada
    Zaman akip kaybolsada
    Cekilen izdiraplar kaliyor hep akilda
    Gecmisini hatirlattim belkide sana
    Bak bu abin bu ablan bu kucugun ....
    Oldurecektin gecmisini gelecegini ben olmasam burada
    Anladinmi artik sen bensin bende sen
    Buraya geldim anlatmaya bana yani sana
    Yasanacak guzel gunlerimiz var daha bu hayatta...

Son satirlari soylerken gozlerinde bir huzun biriken Elessar kendini tutamasina ragmen gozunden akan o ufak yagmur damlalarina engel olamaz
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Fri Dec 22, 2006 7:00 pm Reply with quoteBack to top

Horcoel_Baator için

Palisdan gülümseyerek yaklaşır Carran a doğrusu ben der.. Bu kadar başarılı olmanı beklemiyordum öğrenci. Bir tanrının yerine bile koyabiliyorsan kendini ve üstelik de hem benliğini de yok etmeden onu karşındakine katarak bunu yapmayı başarıyorsan, bu aşamayı geçmişsin demektir.

Yarım Elf gülümsedi. Sana eğitim vermek çok zevkliydi öğrenci Carran. Umarım sen de eğitimden hoşlanmışsındır. Eh bazen başkası yerine geçmek yorucu olabiliyor. Kendini biraz toparlayıp hazır olduğunu belirttiğinde eğitiminin üçüncü aşamasına geçebiliriz.

Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Fri Dec 22, 2006 7:06 pm Reply with quoteBack to top

ElessarTelemnar

Elessarın önündeki savaşçı durur, diz çöker, kılıcı elinden düşer. Bir süre karşısındaki kendini anlatan adama bakakalır. Görüntü giderek silinir. Çstad Galadlirimin arkadan gelen sesi duyulur.

Kendinle yüzleşmek bazen sanılandan çok daha zordur öğrenci Ellessar dedi. Bir iki saniye sözlerinin yankılanmasını bekledi. Sonra da kutlarım Elessar dedi. Ççüncü aşamayı geçtin. şimdi ilk eğitiminin tamamlanmasına bir aşama kaldı.

Hazır olduğunda son aşamaya başlayabilirsin, öğrenci.

ElessarTelemnar
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 23, 2006 12:34 am Reply with quoteBack to top

Ustad Galadlirimin onunde saygiyla egilen Elessar "yasadigim su zamana kadar bi kotuleri oldurerek birde islik calarak kendime geldim ustadlarimin yolundan gitmeye hazirim"
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sun Dec 24, 2006 3:38 pm Reply with quoteBack to top

Kara elf üstadı Elssara gülümseyerek baktı. Böyle bir anı yaşayıp bu kadar hızlı toparlanmayı çok az kişi başarabilir öğrenci seni tebrik ederim.

Sana son eğitimini de ben vereceğim öğrenci Elessar. Son aşamadasın Elssar ilk eğitimin sadece bir şaması kaldı geriye. şu ana kadar geçirdiğin tüm eğitimleri uzun uzun düşün Elessar... İçindekileri ya da başkasının içindekileri keşfetmek sonra da kendine dışardan bakabilmekle ilgili idi eğitimlerin. Bunları anlayabilmek ifade etmeyi denemek ozanlığın en vaz geçilmez basamaklarıdır.

Ancak ilk eğitimin tam olarak tamamlanması için son nokta müziğinin anlatmak istediğin belli bir gerçeğin de karşındakinin anlamasını sağlamaktır. Bunu çoğu insan yapamaz. Çünkü ısrarla karşıdaki insanın da kendileri gibi düşündüğünü zannederler. Başkasına bir gerçeği anlatak önce onun baktığı yönü kavrayabilmeyi gerektirir. Sonra da düşünmeyi gerektirir. Onun yönünden bakan bir insana gerçeği ne şekilde gösterirsen onun istediklerini görmesini sağlayabilirsin.

şimdi Elessar son aşamayı geçmeye sanırım hazırsın. dedi kara elf üstadı. Elessar bir defa daha kadının gözlerinin içinde kaybolduğunu hissetti. Tekrar bakabildiğinde sevdiği kadını gördü. Kadının aşık olduğu adam önündeydi. Buzdağlarının leydisi kendisini seven adamı reddetti. İçindeki acıyı Elessar hissediyordu. Ve onun sözlerinin adamı ne denli derinden etkilediğini

Adam seviyordu. Ama sözler onu öylesine sarsmıştı ki. Arkasını döndü. Geri dönmeyi aklından bile getirdi. Gidiyordu gidişi hem onun hem de Elessarın sevdiği kadının hayatlarını mahvedecekti. Elessar işitti. Kadın seni duyamaz sadece adam duyabilir Elessar. Sevdiğin kadına hayatını geri vermek için son şansın bu adamın gerçeği görmesini sağlamak. Kadının aslında adamı ne kadar sevdiğini ama önceki adamların ihanetlerinin onu ne kadar sarstığını ve ancak onun sevdiğin kadını iyileştirebileceğini göster adama... Bunu müziğinle göster öğrenci Elessar.

RP dışı: Sanırım değişik bir sınav oldu farklı duygularla yazdım. Kolay gelsin Elessar elinden geleni yapacağına eminim. : )

ElessarTelemnar
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 26, 2006 10:38 pm Reply with quoteBack to top

Onunla tattin sen her an mutlulugu
    Birakip gidersen bilki yasayamazsin
    Bagir cagir her nasil istersen
    Yeterki su guzelligi donuk birakma

Yaninda kal gunesi ol
    Oda seni seviyor ama gururu el vermiyor
    Geri don simdi kos kollarini acarak
    Yeterki su guzelligi donuk birakma

Gonlumdeki derdi siler atardim
    Umit pinarindan bende akardim
    Kis gostermez ona hep bakardim
    Ama seni seviyor o yalniz birakma

Gecirdiginiz gunler hep hatirinda
    Acilar zamanla unutulurmus
    Oda unutur birgun korkma
    Ozur dile birkere

Yeterki su guzelligi donuk, sensiz, sessiz, sevgisiz birakma
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Fri Dec 29, 2006 7:36 pm Reply with quoteBack to top

Doğrusu azmine çok hayran kaldım örenci. Elessar birden Yoruk un önlerinde belirdiğini gördü.

şu ana kadar kendini daha çok daha da fazla geliştirmek için uraşan örenci az gördüm. Çoğu kişi ilk zorlukta gider bırakır akademiyi. Senden sonra giren bir örenci de bıraktı mesela. Ama sen yılmadın örenci. O nedenle seni tebrik ederim.

şimdi sölemek istediim sen son aşamayı da geçtin örenci... Seni kutlarım örenci Elessar.

Çstad Firble ve Çstad Palisdan da Yoruk un arkasından çıktılar.

Çstadlara soruyorum dedi Yoruk. Elessarın mezun olmasını onaylıyor musunuz?

Onaylıyom dedi Çstad Firble Çoook Eeelendik onunla...

Onaylıyorum dedi Çstad Palisdan Çok azimli ve bu ozanlık yolunda en çok ihtiyacı olan araç

Onaylıyorum dedi Çstad Galadlirim. Çok ilerilere gidebilecek. Buna inanıyorum.

Yoruk Ellessara baktı. Çrenci Ellessar akademinin ilk eitimini geçtin. Tebrik ederim gerçeğin sözcüsü ozan Ellessar.

Aniden akademide neşeli bir müzik sesi duyuldu. Ses yükseldi. Sanki geldiği noktada çok daha belirgin ayrıntıları görebiliyordu Elessar. Müziğin giderek kendisine daha yakından geldiğini hissetti. Sonra birden müzik kendi bedeninden geliyormuş gibi geldi Elessara sonra da müzik kayboldu.

Sen bir insana göremedeği bir şeyi gösterdin. Bundan sonra müziğinle birisini keşfetmek için istediğinde müziğin sana görelemeyeni gösterecek Ozan Elessar. Bu sana akademinin hediyesidir.

Hepsinin ötesinde Elessar bu gördüklerinin hepsi bir rüya idi. Ama yine de gerçekti. şimdi uyanabilirsin.

Akademinin görüntüsü giderek silikleşti ve Elessar uyandı.

RP Dışı: Akademinin üçüncü mezununu tebrik ederim. Buzdağlarının leydisinden bazı hatılatmaları biliyorsundur. Müziğinle neyi görebileceğine tam olarak neye baktığın ve yazdığın şiir belirleyecek. Yine de belki gerekirse DMler bu özelliği sayısallaştırabilir. Diğer özellikleri ve akademinin ayrınıtılarını biliyorsundur. Diyar içi RPlerde artık ilk eğitimi geçmiş ozan oyntabilirsin. Her hangi bir ozan karakterle 10. seviyeye geldiğin zaman akademinin ikinci eğitimini alabilirsin. Eğer bu eğitimi almak istersen. Beklerim. : ) Bi de mezun oldun kep atabilirsin kardeş : )

ElessarTelemnar
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 29, 2006 7:45 pm Reply with quoteBack to top

Elessar Akademinin birinci asamasini gecip mezun olup olmadigini sabirsizlikla bekliyordu ve tum hocalari sirayla karsisinda dizildiler.Elessar Telemnar Saygiyla dizinin uzerine oturdu ve cevaplarini bekledi tek tek olumlu cevabi almisti son olarak hocalarina sunlari soyledi "Sevgili ustadlarim emin olunki bu zorlu egitim surecimde yilip birakip geri donecegim bir asama oldu ama herseye ragmen mezun olduguma seviniyorum insanlarin ruhlarini muzigimle guzellestirecegime ve birdaha karsilasmak dilegiyle sizler veda degil kisa bir ayrilikla hoscakal diyorum tesekkurler her sey icin"

Rpdisi: eyvallah usta kepimi havaya firlattim o sirada bir dragon geciyordu kep onun boynunu kesti dragon oldu Very Happy emin ol su karakteri bi yukseltelim 2. egitime kesin sokacam olmez ise karakter.
    Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Mar 05, 2007 7:52 pm Reply with quoteBack to top

Edmond bir anda kendini yeniden burada buldu.Burayı biliyordu.Daha önce gelmişti.Ama nedense bu sefer çok daha güçlü hissediyordu kendisini.Ozan Akademisi'nin ilk aşamasını daha önce geçmişti.Sıra daha güçlenmekteydi.Ama bu sefer daha coşkuluydu.İçeri doğru girmeye başladı.Gülüyordu.Aşk acısının yine başarılı olacağını tahmin ediyordu.Bir ozan için en büyük kaynaktı aşk, ve aşk....Kazanabilirdi.Edmond gerçekte hiçbir zaman kazanamadı.Aslında gerçek neydi ki?Edmond için gerçek yalandan ibaretti.Acıdan ibaretti.Ama rüyalar, her zaman güzeldi.

Ey büyük akademi
    Ben kapıdan içeri girerken şimdi
    Yeni gerçekler bekliyor beni
    İnanıyorum, yine kazanacak sevgi

Tüm dünya bunu bilir
    Aşk her derde kafîdir
    Sevmek her şeye çaredir
    Çlümden dahi çok çektirir.

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Mon Mar 05, 2007 8:03 pm Reply with quoteBack to top

Uzuuuun oldukça uzuuuuuun zamandır kimse uramamıştı buralara.... ufak boylu Yoruk sesi duyunca irkildi.

Kapıyı açınca tanıdık ozanı gördü.... Hoşgeldin dedi utangaç bir gülümseme ile. Aslında seni buralarda göremek beni şaşırttı oldukça.... Buralara ozanlar uramayalı oldu epey....

Ancak buradasın Ozan Edmond... Madem de buradasın o zaman içeri girebilirsin istediğinde... Sonra yüzünü düşünceli şekilde buruşturdu. şarkın duygu yüklü Gerçeğin sözcüsü... Ozanlık yolunda uzun mesafe kat etmiş gibisin. Seni böle görmek beni mutlu etti çok... Eğer Ozan Edmond ikinci eitimi almaa geldi isen başlayabiliriz hemen.

Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Mar 06, 2007 4:58 pm Reply with quoteBack to top

Edmond *Evet, 2. Eğitim için geldim.*

Sonra başka kimselerin gelmediğini duyunca bayağı üzüldü.Burası neşeli bir yerdi.

Sonra Edmond gülümseyerek *Pekala öyleyse artık neşelenecek.* dedi.

*Ee, ne zaman başlıyoruz?*

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Tue Mar 06, 2007 7:03 pm Reply with quoteBack to top

Eğer hazırsan dedi ufak boylu gnom hemen....

Sözcük ağzından çıkar çıkmaz Edmond kendini kulenin üst katlarından birisinde buldu. Çç üstad da karşısındaydı. Ona son sınavı yapan üstad üstad Firble Edmond a yaklaştı.

Hoşgeldin Çrenci.... Artık mezun ozanlarımızın bizi unuttuunu düşünmüştüm aslında... Burada kimse olmayınca burası sıkıcı oluyo biliyon mu? Neyse işte... İkinci eiitimi almak istiyosun sen... Bu eitimde tek bir üstad seninle olcak sadece... Hangi üstadın senle olcağını da sen seçecen. Aslında sen seçmeyecen sen başka bir şey seçecen...

Gnom bir süreliğine konuşmaya ara verip uzun uzun nefes aldı. Sonra İşte bu ikinci eitim duygularla ilgili örenci... İlk eitiminde duygular yok muydu ? ? ? ? Hayır vardı... Duyguları anlatman ve anlaman gerekliydi ozanlığın o ilk basamaklarında ilerleyebilmek için de... Ancak şimdi yeni basamaklarda bu yetmiyor pek fazla... Artık duyguları kontrol de edebilmelisin. Onların özlerine inmeli ve onları yaratıp yok etme gücüne de erişmelisin örenci.

Elbette eitim sırasında tek bir duyguya hükmetmen yetcek... Bu senin en iyi tanıdığın duygu olacak çok da büyük ihtimalle.... Bu duyguyu da sen seçeceksin örenci.... şimdi ii bak....

Edmond birden çevresinde ışıkların belirdiğini hissetti. Her ışık farklı renkteydi. Daha da ilginci her ışık farklı bir his yaratıyordu Edmond'da.

Kırmızı ışık aşk duygusunu hatırlatıyordu, sarı sevgiyi, turuncu neşeyi, yeşil kıskançlığı, gri nefreti, kahverengi öfkeyi hissettiriyordu. Mavi merak duygusunu hissettiriyordu Edmond a, siyah korkuyu yaşatıyordu, pembe ise heyecan duygusunu yaşatıyordu.

Evet örenci seç dedi üstad Firble.... Bu senin seçimin... Eitiminin yönünü ve belki de ihtimal olur ki ozanlığın boyunca izleyecein yönü de belirtliycek bu seçim...

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum