Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 29
    Dün: 35
    Toplam: 90393

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1905
    Üye: 0
    Toplam: 1905

FrpWorld.Com :: View topic - İnternet üzerinden oynanacak oyun aranıyor
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

İnternet üzerinden oynanacak oyun aranıyor View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Aredheliquas
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Aug 24, 2006 8:15 am Reply with quoteBack to top

oo bende dotA oynarım ama genelde online kapışmam daha cok arkadaslarla cafelerde oynarıs...
    bide kafede birileri bize kafa tutttumuydu süper oluo walla aksama kdar kapısıoz.. Smile

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Aug 24, 2006 10:55 am Reply with quoteBack to top

Aredheliquas wrote:
    oo bende dotA oynarım ama genelde online kapışmam daha cok arkadaslarla cafelerde oynarıs...
    bide kafede birileri bize kafa tutttumuydu süper oluo walla aksama kdar kapısıoz.. Smile

Battle nette oynayın abi ama battle nette dee keyfinin içine edebiliyorlar sonuçta noob çok war ya pff .Aklıma geldikçe deli olduğum oyunlar.......

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Aug 27, 2006 6:00 am Reply with quoteBack to top

Darktimes wrote:
    gunungahem wrote:
    warcraft dota derim bayaaa eglenceli bi oyun. girip oynayin mutlaka. 45 dk 1 saate bitiyo oyunlar bagimlilik yapiyo ama server kapandi charim silindi derdiniz olmuyo kafaniz rahat oynuyosunuz. bence bi deneyin

Warcraft Battle nette nickin nedir ? Bende oynuyorum da eskiden daha çok oynardım şimdi biraz bıraktım üst üste bilmem kaç oyun falan Smile .

Bu arada biraz geri kafalılıkmış gibi olcak ama hala uo oynayan var.Ben sana uo yu tavsiye ederim ister rp yaparsın ister pvp ..Bu aralar yeni bir serwerda açıldı istersen sana bağlanman için yardımcı olabilirim.Oyun zaten çok geniş keişşfetmenin keyfine doyamıyorsun.Düşün adamlar rp için fishing,cooking gibi skill ler koymuşlar Smile .Normalde balık tutmak ve de onu pişirmek falan en son yapacağın işi orda mage falan kasmak varken Smile .Ama işte rp amaçlı insanların yüzünü güldürmek için yapmışlar açıkçası ben bile fishing kastım ( Ama amacı farklıydı Smile ) Orjinal uo cd sine falan gerek yok.Oyun zaten bedava.Herhangi bir ücret talep etmiyorlar.Ama bazı oyun içindeki kurallara uymak zorundasın.Küfür etmeme vb.

nickim gunungahem ayni buradakiyle. waxxide gunungahem1 nicckim (gunungahem nicim orada ne olduysa gitti gume anlamis deilim) ama ankaraya dondugumda baska bi servera gecicek gibiyim. arkadasim yeni bi tane acti. su anda adini ve adresni bilmiyorum ankaraya donunce yazarim burdan. uo ya baslmadim hic, kismet olmadi nedense. ama yardimci olursan baslayabilirim neden olmasin.
    Back to top View user's profileSend private message
    Darktimes
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Aug 27, 2006 11:35 pm Reply with quoteBack to top

Eğer başlıcaksan ya da istersen her zaman kapım açık msn im orda ekle beni.Ben seni yetkili bir kişiye yönlendirebilirim de oyunu da anlatabilirim.Buyur gel derim sana da herkese de .
    Battle nette hiç görmedim ya da oyunumuz oldu hatırlamıyorum Smile .Zaten bir sürü kişi war noob damgasını alıpta yeni nick açanlar mı istersin yoksa daha farklılarını mı!O yüzden bilemicem artık çok az oynuyorum zaten..Bu arada bütün uo severlere ya da uo oynamak isteyenlere kapım açıktır.Msn em burda var zaten..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Aug 28, 2006 8:04 am Reply with quoteBack to top

Ya ben bi ara uo ya başladım ama yeterince keşfedemedim ya.Arkadaş al sen sordsman kas flm dedi onu kastım.Sonra bide mage kastım.Ama hiç biri pvp de işe yaramadı ezildim gittim aralarında.Uo oynamak için iyi bi öğretmenin olmalı ya:)

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Aug 28, 2006 12:54 pm Reply with quoteBack to top

C_Deschain wrote:
    Ya ben bi ara uo ya başladım ama yeterince keşfedemedim ya.Arkadaş al sen sordsman kas flm dedi onu kastım.Sonra bide mage kastım.Ama hiç biri pvp de işe yaramadı ezildim gittim aralarında.Uo oynamak için iyi bi öğretmenin olmalı ya:)

İnanır mısın ben bir warrior u öğrenmek için 3 ay kastım Smile .Halbuki o kadar basit ki...Evet öğretmen olmalı.Çünkü çok ayrıntılı bir oyun.MEsela bir warriorsan magery kasmak aptallıktır.Tabi o sana akıl veren arkadaşı da yanan ateşlerin üzerinde yürütmek lasım Evil or Very Mad .Ya da o da bilmiyordur salladı Smile .Ben bile 3 yıllık uo hayatıma rağmen bazı şeyleri bilmiyorum.Deddiğim gibi düşünün cooking hiç kasmadım biri bana birşeyleri pişiir dese ıkkına sıkkına çalışırım.Ama bir sistem war hepsi onun üzerinden yürüyor ordan biraz çakarım Smile .Dediğim gibi sorularınız falan için msn em sitede boşuna durmuyor ekleyin konuşalım her türlü sorununuzu danışabilirsiniz.Seve seve cevaplamaya çalışırım.

İyi Oyunlar .. Smile

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Aug 29, 2006 11:17 pm Reply with quoteBack to top

ben ayin 3 u gibi turkiyede olcak gibiyim. warcraft dunyasina girmek uzere bulusalim derim. bu yil sinavlar ve okul az kasacagi icin pek uzun donem isteyen oyunlara girmek istemiyorum. ama yinede cok iyi gozukuyo uo.
    Back to top View user's profileSend private message
    Darktimes
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Aug 30, 2006 7:01 am Reply with quoteBack to top

Herkezi beklerim Smile

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum