Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 36
    Dün: 35
    Toplam: 90400

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 2135
    Üye: 0
    Toplam: 2135

FrpWorld.Com :: View topic - kuşatma altındaki şehir.
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

kuşatma altındaki şehir. View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    elvis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Oct 02, 2006 6:06 pm Reply with quoteBack to top

simdi dusman ordu bizden 4 kat daha buyukse bu askerlerde buyuk bir korku yaratacaktır bence bu savasta en onemli sey cesaret olacaktır bunun icin askerlere
    bol moral saglamak gerekio ayrıca askerlerin basında ii bir komutan vb. tecrubeli kisiler olursa bu askerlerin moralini daha cok arttırır ki her savastada ole oluo ..
    moral isi halledildikten sonra ii bir strateji kurmak lazım eger stratji ii olursa ve savas bizim lehimize ise bu askerlerde daha buyuk bi moral ve guc saglayacaktır..

stratejime okcuları kulelere ve surlara yıgarak baslarım alevli ok takviyesi yaprım(kara olüm taktigiyle yani gece dusmana ok atarak ssırtıcı bir hamle yaparz)
    ana kapıya asker yıgmak gerekir en onemli nokta orası.. kapıyı kollamak lazım
    ve catapoltlar en can alıcı silah(benim gozumde) ve atlıları ana kapıdan krallıga cıkan genis yola dizerdim..artık olan olur en ii taktik budur.. Surprised Very Happy

beyler yeni uye oldum ilk msjım insallah gzl bi yazı olmustur AlkıÅ? Rolling Eyes
    Back to top View user's profileSend private message
    utkuy
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Oct 03, 2006 2:29 am Reply with quoteBack to top

bir grup en iyi askeri alıp dışarıya çıkardıktan sonra dwarflara gidip bir dwarfın en eveceği yüceltme sıfat zamir ve zarfları ile süslenmiş
    "size troller saldırcak istihbaratını aldık size yardıma geldik. hadin er meydanına..."
    troller cüceler yardımı ile iyice balyozlandıktan sonra yine aynı konuşma tarzı ile
    "size yardım ederken kendi kentimiz çevrelenmiş hadin bize yardıma"
    tabi bu sırada elflere giden bir diplomat da
    "bakın haytaın yaşam ve iyilik döngüsü tehlikede, şimdi sizin ormanınızın yanında ogreler kamp kuracak ve siz onları öldürme şansınız varken kullanmıyacaksınız, elflik ölmüş be kardeşim" şeklinde telkinlerle elfler de ikna edilir.

vakit varsa insan kentine giden yol cüce elfler ve elit grupla ( cüce ile elfler bir araya gelmek istemezse ikisinden biri seçilebilir artık hangisi en güçlü ise )
    açılan yoldan sonra diğer insan kenti de yardıma çağrılır

eğer bu yukardaki plan sorunsuz işlerse ki zor ama imkansız değil. bu işlem sonunda ogrelerin 4 kat üstünlüğü kalmaz ve 4 ordu birleşip ogre öldürür.

umarım elit grup bunları yaparken kale düşmez : D : ) : P

Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Sat Oct 28, 2006 7:55 pm Reply with quoteBack to top

Rahip tanrının gozunde zaten kutsal sayılıyorsa, tanrıdan yardım bu durumda tanrıdan yardım istemek en mantıklı iş. Ayrıca kalede bir demirci varsa civili toplardan ( ufak oyuncak toplar buyuklugunde ve uzerinde civiler bulunan bir top cesidi ) bayagı bir miktarda dokturup mancınıklarla duzenli atıslar yapardım. bir miktarda olsa ogrelerden temizleriniz. Büyücülerin büyüleri ve gece yapılan ok saldırılarıda işe yarayacaktır. Ayrıca sehirdeki en kurnaz ve en sabıkalı düzenbazları toparlayıp cücelere ve elflere göndere bilirim. şimdilik aklıma gelen savunma ve yardım cagırıları bunlar Smile

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Nov 01, 2006 1:33 am Reply with quoteBack to top

Ewet eger savas yeni basladiysa tabiki birseyler dusunmemiz lazim 1.si un salmis bir kralim kacamam 2.si kadin ve cocuklari emniyete alir eli silah tutan herkesi askere alirim 3. en hizli atlarimla beraber 6 adam yollarim 3 gece 3 gunduz olamk uzere once cucelere bisey cikmazsa elflere oda olmazsa canlarini kurtarsinlar 4. kalemi son kanima kadar savunurum
    ve son olarakta 4.gunun aksamina kadar icerden savasirdim sabahi bekler sag kalan askerlerimle kapilari acar son mucadeleye girisirdim 5.gunun ilk isigiyla doguya bakardim
    oda ne bizim askerler basarmis Very Happy
    Back to top View user's profileSend private message
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum