Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 20
    Dün: 23
    Toplam: 90349

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1636
    Üye: 1
    Toplam: 1637

Şu An Bağlı:
    01 : markedgesture29

FrpWorld.Com :: View topic - Bu kız milleti oyundan anlarmı ?
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Bu kız milleti oyundan anlarmı ? View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: Kızlar oyundan anlarmı ?

Haklısın abi ne anlar kızlar oyundan yaw
    22%
     22%  [ 6 ]
    Yok abi anlıyor kızlar bu iÅ?ten, Ã?ilek ayıp etmiÅ? ama..
    40%
     40%  [ 11 ]
    Anlıyor kızlar oyundan, Ã?ilekte ayıp etmemiÅ? ne o öyle Fallout ?
    18%
     18%  [ 5 ]
    Ben bilmem anlamam etmem, Allah bilir..
    18%
     18%  [ 5 ]
    Total Votes : 27

Author Message
    Fallen
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue Sep 12, 2006 7:51 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar, belkide pek çok erkek arkadaşımızın kız arkadaşıyla tartışmasına, hatta belkide ayrılmasına neden olmuş bir konudur bu oyunlar.. peki ya neden kızlar oyunlara bu kadar tepkili ? ben cevabın şu olduğunu düşünmekteyim "Abi kızlar ne anlar oyundan yaw"

Evet arkadaşlar oylamamız açılmıştır, frpworld ahalisinin bayan ve erkek kullanıcılarına sesleniyorum, siz ne düşünüyorsunuz.. kızlar oyundan anlarmı, anlamazmı ? bu arada size yardımcı olması için.. siteninde kullanıcısı olan Çilek ile aramda geçen bir sohbeti buraya yapıştırmak istiyorum..

Quote:

Guardinal:
    peki

Guardinal:
    sen aç

Guardinal:
    bende fallout 2 oynayayım azıcık

Daeya:
    Very Happy

Daeya:
    peki oyna bakalım

Daeya:
    berbat oyun

Guardinal:
    Nası ya Shocked

Guardinal:
    sensin berbat

Guardinal:
    becerememişsin berbat diyorsun tabi

Daeya:
    neyini beceremiyim gelmiş geçmiş en berbat oyun

Guardinal:
    hadi leyn

Guardinal:
    Fallout efsanedir efsane

Daeya:
    evet efsana berbatlığıyla ama Very Happy

yorumsuz...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 12, 2006 8:16 pm Reply with quoteBack to top

bence anlayan oyunların dibine vurmuş kızlar da yok değil ben çok iyi olmasam da Smile haksızlık etmemek lazım

<br>All the proud men turned to dust.
    Back to top View user's profileSend private message
    calida
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 12, 2006 8:21 pm Reply with quoteBack to top

cilek oyunu begenmemis olabilir, goreceli bisi degilmi begenip begenmemek, ayrica kizlar oyundan anlarmi diye baslik acmissin, nedense o kizi ustune basa basa vurgulamissin`cilek`, cilek oyundan anlarmi deseydin daha az karmasa olurdu bence,, hani onun savunmasi yapma falan dersin simdi, ben onun savunmasini yapmiyorum, agzi var isterse kendi yapar. ama anketin 2 SIKKI cilekle ilgili, basligida cilek oyundan anlarmi diye acsaydin barii..
    mesela ben kizlar oyundan anlari isaretliycem ama cilegede ayip etmis demek istemiyom neyi isaretlicem ??? hadi bakalim oraya ole bi Secenekde eklermisin acaba?

fallout ada ne o ole demek istemiyosam?
    Darktimes
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 12, 2006 8:40 pm Reply with quoteBack to top

Abi burda benim istediğim şık olmadığı için işaretlemiyorum.Mesela ben çok aktif bir oyuncuyumdur online oyunlarda..Bir de ablam war ki nasıl oynuyor bilemezsin.Çok deli knight online oynar Very Happy .Bir ara wow oynamayı denedi ama olmadı.WArcraft desen mapleri tek başına oynuyor ancak.Ama ben bunlardan gördüğüm kadarıyla kızlarda refleks yok.Ben mesela ablamın bir dota oynadığını düşünemiyorum.Nasıl ezilir öyle böyle değil.Bilgi war ama hız vb şeyler gerekli o oyunda.Yani online oyunlarda hele ki hız gerekiyorsa kızlar yalan oluyor.Aslında wow u oynayabileceğini tahmin etmiştim yani sürekli bir action içinde değilsin ama bu seferde yönlendirmeyi göstere göstere yaptığım halde parmaklarının alışık olmamasından oynayamadı Smile

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 12, 2006 8:49 pm Reply with quoteBack to top

Quote:

Çok deli knight online oynar

ahahha ben de bi ara deli oynardım Very Happy kızlarda yaygın mıdır nedir Very Happy

Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 12, 2006 8:49 pm Reply with quoteBack to top

Allah canını almasın Erdinç ne diyeyim ben sana...Valla kızlar oyundan anlar diyorum ben. Ve anlamamaları için de bir neden göremiyorum. Bu biraz "frp ve kızlar" başlığı gibi olacak ama frp oynayan kızlar neden pc oyunlarda da başarılı olmasın?

Evet berbat dedim ki berbat bir oyun. Bence Ecstatica, Fallout'dan çok daha güzel bir oyun. ( Bunu eklememişsin! )

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 12, 2006 8:57 pm Reply with quoteBack to top

Kızlar pasif oyunlarda zevk alabilir ve iyi oynayabilirler kanımca.Mesela sims ..Ne güzel kur evini oyna arkadaşım Very Happy Ya da ne bilim single player falan.Ama şuana kadar wow oyuncusu olarak bir bayanla tanışmamıştım.Ama benim için bir ilk olan bir kızla tanıştım.Çyle böyle değil deli ultima online oynuyor.Arkadaşlar öyle kolay diyip geçmeyin arkadaşım süper pk (player killer) Yani çatur çutur adam kesiyor.Onun kalpsiz olduğundan şüpheliyim Very Happy Dil

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 12, 2006 9:11 pm Reply with quoteBack to top

Aşın bunları arkadaşlar ilerleyin biraz. erkek egomonyasından, ataerkil şartlanmalardan bi kafanızı çıkarın. Kültürel dayatmalardan uzaklaşın. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni yargılayın, sokaktaki adamla alakalı düşünün, sebze yiyin, yere tükürmeyin.

Erkek anlar kız anlamaz, senin kıçın büyük benimki küçük, ayakkabın mahmutbaşa benimkisi Nike, beyaz çorap giymişsin ben tanga giymişim vs vs.

Yeter be arkadaş, şu forumda insan gibi başlık açın.
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    Selia
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 12, 2006 9:15 pm Reply with quoteBack to top

Oynayan vardır.Ben oynardım mesela.Bir ara Wow a ilgi gösterirdim.Ama çocuksu geldi bana sanki.Grafiklerden falan filan.Online fantastik oyunlar macera oyunları ilgimi çeker bayağı.Oynayan anlar oynamayan doğal olarak anlamaz
    Darktimes
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 12, 2006 9:54 pm Reply with quoteBack to top

Wow un milyonlarca oyuncusundan ve yaşlarının da genellikle 20 + olduğumdan bahsetmeme gerek duymuyorum.Ama zevk meselesi tabii.Ama wow oynayabiliyorsan bence yine dee diğer hemcinslerine göre daha farklısın demektir.Çoğu kız aman ya deyip geçer oyun işte..Halbuki bir içine girseler saatlerce başından kalkamayacaklar.Ama oyunu sevmekten çok oynayabilmek te önemlidir.Warcraft adlı oyunda bir kahramanın her ölüşünde yaptığı harekiri (Genellikle kılıc diye bilirdim ama bu oyunda baska bir kesici alet kullandığı için şöyle bir açıklama getirebilirim:Kesici bir aletle karnızı delip kareye benzer bir şekil çıkarmak gibi birşey Smile ) ablama çok karizmatik geliyor fakat o oyunu oynayamacağımdan adım gibi eminim ..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 13, 2006 7:56 am Reply with quoteBack to top

uLtior wrote:
    Aşın bunları arkadaşlar ilerleyin biraz. erkek egomonyasından, ataerkil şartlanmalardan bi kafanızı çıkarın. Kültürel dayatmalardan uzaklaşın. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni yargılayın, sokaktaki adamla alakalı düşünün, sebze yiyin, yere tükürmeyin.

Erkek anlar kız anlamaz, senin kıçın büyük benimki küçük, ayakkabın mahmutbaşa benimkisi Nike, beyaz çorap giymişsin ben tanga giymişim vs vs.

Yeter be arkadaş, şu forumda insan gibi başlık açın.

Aslında herşeyin sorumlusu İstanbul Büyükşehir Belediyesi değil mi Füsuncuğum. Evil or Very Mad
    Geçelim bunları, wow oynayanını, erkelerden daha güzel frp oynayanını/oynatanını, black hawk downda yere yatırıp yatırıp kaldıranını, counterda gözlerinin arasına üçüncü deliği açanını da gördüm. Erkek ya da kız olmak değil. Çnce insan olmak önemli. Yaşıyoruz bedava , hava bedava su bedava.
    Oldu mu abi? Very Happy Evil or Very Mad

--John the Midget with 1'40'' height

Saying mean things about the Almighty isn't going to hurt God, it just hurts you and corrodes the world around you.It's like spitting at the sky. The sky isn't bothered, and there's a good chance you hit your own face in the bargain
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    celeraen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 13, 2006 11:23 am Reply with quoteBack to top

Quote:

Daeya:
    berbat oyun

ayrıca zevkler ve renkler tartışılmaz benim bildiğim Smile bir oyunu beğenmemesi oyunlardan anlamadığını belirtmez sanki

Ereshin
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Wed Sep 13, 2006 11:28 am Reply with quoteBack to top

Yaw arkadaşlar kızlar oyundan anlamaz siz anlıyo olabilirsiniz... bütün kızlar anlamaz demedikki ama yüzdeye vurursan büyük çoğunluğu anlamaz hatta oyun oynamaz... oynayanları bile baksanıza fallout'a kötü diyecek kadar anlıyor oyunlaradan ( kızma çilek kızma Very Happy ) ... ben oyumu verdim ...
    Haaa bide ultior arkadaş var insan gibi başlık açın diyen... pardon ama sanane... beğenmiyosan başlığı cevap yazma okuma arkadaş haaa başlıkta problemli bişey olsa zaten adminler kaldırır sanamı kaldı... burası serbest kürsü değilmi isteyen istediğini açar insan gibi başlık neymiş git meraklısıysan nerde istiyosan aç insan gibi başlığını...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 13, 2006 12:15 pm Reply with quoteBack to top

Zevklerin ve renklerin tartışılmaz olduğu su götürmez bi olay...
    Tartışmak bi yana hakarete varan kelimeler kullanmak pek hoş..
    Kızların oyunlarla olan olaylarına gelince de, bana kalırsa tamamen ilgi meselesi, ve kızların büyük bi kısmı bilgisayar oyunlarına ilgi duymuyo..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 13, 2006 12:28 pm Reply with quoteBack to top

Ya genel olarak kızlar oyundan anlamaz diyebiliriz.Ama istisnalar da war tabi.Çrneğin Daeya Very Happy

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum