Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 8
    Dün: 35
    Toplam: 90372

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1082
    Üye: 1
    Toplam: 1083

Şu An Bağlı:
    01 : expensiveartist

FrpWorld.Com :: View topic - Ravenloft kara gücleri teorisi
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Ravenloft kara gücleri teorisi View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    hrrrr
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon May 02, 2005 4:58 pm Reply with quoteBack to top

ya ben bu powerın iyi olabileceğinde takıldım (biraz bodos oldu galiba Dil ) sonuc olarak barovyadaki olayları yaratan bu kötü güç diilmi??? yani bas kötüyü kendi herosu olarak secen ona istediklerini ve hatta bazen istemediklerini veren ona favori oyuncagı gibi davranan bi gücün ii olma ihtimali bana pek mantıklı gelmedi tabi bu benim fikrim ve ravenloftun tamamını okumadıımı belirtmeliyim....

BaÅ?büyücü

PostPosted: Tue May 03, 2005 6:30 pm Reply with quoteBack to top

Planescape için Lady of Pain neyse, Ravenloft için Dark Power lar o kademededir. Yani DM. Olay bu kadar açık ve netdir.

Ayrıca Uydurulmuş olan hikayelerini anlatmanın da hiçbir mantığı yok, biz bilsek bile karakterimiz bilemicek ve hep bilmiyo gibi yapmak zorunda kalacaz. Dolaysıyla zevki bile kalmicak.

Son olarak ben size Asmodeus un sırrını anlatsam mesela -birkaç kişi haricinde- kimin işine yarar ki bu bilgi...

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Tue May 03, 2005 7:52 pm Reply with quoteBack to top

hrrrr wrote:
    ya ben bu powerın iyi olabileceğinde takıldım (biraz bodos oldu galiba Dil ) sonuc olarak barovyadaki olayları yaratan bu kötü güç diilmi??? yani bas kötüyü kendi herosu olarak secen ona istediklerini ve hatta bazen istemediklerini veren ona favori oyuncagı gibi davranan bi gücün ii olma ihtimali bana pek mantıklı gelmedi tabi bu benim fikrim ve ravenloftun tamamını okumadıımı belirtmeliyim....

belki de kötülere "iste kötülük böyle birseydir" diyen iyi bir güctür... bütün iyi gücler yumusak olacak degil ya inanilmaz sert ve cezalandirmaya merakli iyi gücler var dostum..

Dilbao Asmodeus un hangi sirriymis o benim bilmedigim birsey ise merak ederim...
    Back to top View user's profileSend private message
    betonx
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jan 06, 2008 10:56 am Reply with quoteBack to top

"karanlık güçlerle" ilgili en ayrıntılı bilgi azalinli ravenloft ktaplarında var. hatta bu kitaplarda ciddi ciddi "noluyo lan?!?" havasına giriyorsunuz...

**!!spoiler!?!**
    -------------------
    karanlık güçlerin yarattığı o yarı-boyuttu geliştirmek ve daha da güçlenmek için aslında başka varlıklara da ihtiyaçları var, azalinin oraya getirilmesi büyük ölçüde bu yüzden. tabi azalinin ravenloft'daki diğer karakterler gibi olmaması ve hatta ordaki tek mantıklı davranan domain sahibi olmasından ötürü karanlık güçler hakkında en çok bilgiye -ve muhtemelen en büyük nefrete- sahip karakter... "ölüler şehrinin efendisi" kitabında azalin neredeyse bu karanlık güçlere bile günlerini gösterecekti ama son anda bir şanssızlıkla bunu beceremedi. ne günlerdi yahu ravenloft okuma günleri .... Sad
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 19, 2008 10:59 am Reply with quoteBack to top

Kitapların hepsini okudum ve sırrı öğrendim, gerçekten ilginç ve beklenmedik bir durum. Olay örgüsünün bu kadar derin olması gerçekten güzel.

O gücün iyi olması konusuna gelirsek Neutral Ben iyi olduğunu sanmıyorum. Neden böyle bir izlenime kapıldınız?

betonx
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 19, 2008 5:17 pm Reply with quoteBack to top

yahu karanlık gücü bırakın da , bi kitap daha çikacak diye bi söylence var,!!DİKKAT DİKKAT SPOİLER ÇIKABİLİR!!!
    christie golden yaziomuş yine kitabı, jander aslında ölmemiş, tam gün ışıdığı sırada sisler onu başka bi zamana götürmüş? herhangi bi bilgisi olan varsa gelsin paylaşsın, çatlicam kaç senedir bekliorum janderi :S

edit: aynen katiliorum üstteki post'a; pek iyi huylu değil o güçler ... Evil or Very Mad

Last edited by betonx on Fri Feb 15, 2008 11:48 pm; edited 1 time in total
    lightflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 06, 2008 11:50 am Reply with quoteBack to top

ben hala ravenloft'u çözemedim zaten, nası bi yer yaw orası? herşey birbirine girmiş, herkes kötü, ama tanrısal olanlar iyi nası yer lan bu? Very Happy
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum