Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 35
    Dün: 23
    Toplam: 90364

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1743
    Üye: 1
    Toplam: 1744

Şu An Bağlı:
    01 : usezymum

FrpWorld.Com :: View topic - en müthiş rouge (tüm prestige classları dahil)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

en müthiş rouge (tüm prestige classları dahil) View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: en müthiÅ? rouge

jarlaxle
    38%
     38%  [ 8 ]
    artemis entreri
    33%
     33%  [ 7 ]
    aran linvail
    0%
     0%  [ 0 ]
    bodhi
    0%
     0%  [ 0 ]
    regis
    4%
     4%  [ 1 ]
    yoshimo
    0%
     0%  [ 0 ]
    jan jansen
    4%
     4%  [ 1 ]
    morik
    9%
     9%  [ 2 ]
    montaron
    0%
     0%  [ 0 ]
    diÄ?er
    9%
     9%  [ 2 ]
    Total Votes : 21

Author Message
    entreri2
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Nov 17, 2006 1:16 pm Reply with quoteBack to top

kesinlikle artemis entreri..tamm Jarlaxle'de iyi ama Assasin işi gereği ciddi olmalı..Ayrıca Morik artemis düellosu yaparsak kristilin hizmetkârında ikisinin karşılaştığı bir bölüm Smile

Artemis Morik'in odasına gizlice girer morik farkedemez...1-0

İkili arasında kck bir düello olur Artemis üstünlüğünü neredeyse hançerinin güzelliğiyle ortaya koymuştur..2-0

Morik'in odasındaki tuzakları resmenn!!Morik'in gözününönünde saniyede açar(Morik'in bile oldukça uzun zamanını alır)ve bir tuzağı kendisi için tamir eder Shocked

Morik'in odasında büyüleri bozan bir küre vardır onu alır morik kürenin gittiğini artemis entreri gittikten sonra anlar Cool

eee varmı daha rakip Evil or Very Mad
    Back to top View user's profileSend private message
    darkflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Nov 20, 2006 5:49 pm Reply with quoteBack to top

cyric var onu koymadım galiba listeye, artemis kadar ciddi ama arkadaş canlısı ayrıca herif sonunda Bhaal'ı yenerek tanrı oldu dahasımı var. Ayrıca Bhaal'da katillerin ve ketliamın tanrısıydı. Onuda listeye eklemeliydim heralde ama yaptım bi hıyarlık.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 21, 2006 9:45 am Reply with quoteBack to top

ben jarlaxle derim.Adam nasıl bir şey ya öyle... adam sürprizlerle dolu artemis de iyi ama o biraz hayvani jarlaxle ise tam bir rouge class'ına giriyor bence Razz

Forum Yöneticisi

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 5:23 am Reply with quoteBack to top

bu arada darkflarer bütün yorumlarının içinde ya baldur's gate geçiyo ya bhaal ya abdel. Biraz daha geniş düşünmeni tavsiye ederim. Ne bilim sadece forgotten realms değilde bir orta dünyadan esinlenme falan yap. Bu arada bana göre Tasslehoff Burrfoot, çünkü işinin eri, doğuştan hırsız, doğuştan rogue. Hırsızlığıyla tanınan bir ırkın en iyisi olmak Roguekare gibi bişi yapıyo bana göre onu...

Forum Yöneticisi

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 5:29 am Reply with quoteBack to top

bu arada pardon forgotten realms için demişsin ama lafım yine de geçerli nasihat anlamında. Bu arada madem forgotten realms, o zaman Artemis ve Jarlaxle ikilisinin ilk iki sırayı paylaşacağını düşünüyorum. Ama bana göre Jarlaxle çünkü Artemis hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değilim...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 8:37 pm Reply with quoteBack to top

Quote:

bu arada darkflarer bütün yorumlarının içinde ya baldur's gate geçiyo ya bhaal ya abdel. Biraz daha geniş düşünmeni tavsiye ederim. Ne bilim sadece forgotten realms değilde bir orta dünyadan esinlenme falan yap.

benim oyunum forgotten realms'dır arkadaş üzerine tanımam. Bu arada Abdel'i de çok seviyorum çünkü hala Baldur's Gate ve Icewind Dale serisini tekrar tekrar oynuyorum. Başladıktan 3 gün sonra bitiyo ama olsun.

Quote:

bu arada pardon forgotten realms için demişsin ama lafım yine de geçerli nasihat anlamında. Bu arada madem forgotten realms, o zaman Artemis ve Jarlaxle ikilisinin ilk iki sırayı paylaşacağını düşünüyorum. Ama bana göre Jarlaxle çünkü Artemis hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değilim...

Jarlaxle çok dinç ve hayat dolu biri, adam yine makarasını geçiyor, sanki herşey oyun onun için, çünkü bir kere ölmüş biri o, sonra yeniden canlandırılmış, ama Artemis çok katı, acımasız bi herif. Çküzün teki hiç saygılı değil, ayrıca sürekli birilerini kesmek istiyor tipik hırslı insan

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 23, 2006 2:28 am Reply with quoteBack to top

Bence en iyi rogue Belgariad dünyasındaki Kheldardır,okuyan arkadaşlar bilirler. Wink
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    darkflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 23, 2006 9:43 am Reply with quoteBack to top

bu arada Bodhi'De bence çok iyi bir rouge'dir, zaten vampir olmuş kadın.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jan 07, 2007 1:06 pm Reply with quoteBack to top

darkflarer wrote:
    Quote:

bu arada darkflarer bütün yorumlarının içinde ya baldur's gate geçiyo ya bhaal ya abdel. Biraz daha geniş düşünmeni tavsiye ederim. Ne bilim sadece forgotten realms değilde bir orta dünyadan esinlenme falan yap.

benim oyunum forgotten realms'dır arkadaş üzerine tanımam. Bu arada Abdel'i de çok seviyorum çünkü hala Baldur's Gate ve Icewind Dale serisini tekrar tekrar oynuyorum. Başladıktan 3 gün sonra bitiyo ama olsun.

Quote:

Jarlaxle çok dinç ve hayat dolu biri, adam yine makarasını geçiyor, sanki herşey oyun onun için, çünkü bir kere ölmüş biri o, sonra yeniden canlandırılmış, ama Artemis çok katı, acımasız bi herif. Çküzün teki hiç saygılı değil, ayrıca sürekli birilerini kesmek istiyor tipik hırslı insan

Artemis kimseyi öldürmek istemiyor zorunlu kaldıkça öldürüyo..Dikkat ederseniz artık öyle pis işlerede bulaşmıyacak..Artemis hırslıda değil yetişdiği koşullara göre davranıo...

Artemis Entreri ''Benim öldürdüğüm kaç kişi acaba yaşadığı akıbetten daha iyisini hak ediyor'' Cool
    darkflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 08, 2007 5:34 pm Reply with quoteBack to top

Quote:

Artemis kimseyi öldürmek istemiyor zorunlu kaldıkça öldürüyo..Dikkat ederseniz artık öyle pis işlerede bulaşmıyacak..Artemis hırslıda değil yetişdiği koşullara göre davranıo...

Artemis Entreri ''Benim öldürdüğüm kaç kişi acaba yaşadığı akıbetten daha iyisini hak ediyor''

öyleyse bile pek göstermiyor, geleni geçeni kesiyor bunu da Drizzt'e karşı verdiği en güçlü olma savaşıyla anlayabiliriz, en güçlü olma yolunda karşısına kim çıkarsa öldürüyor, ha yanlış mı doğru mu o ayrı bence bir assassin olduğu için kesinlikle bunu yapmalı kendi karakterimde bundan az değil hani o yüzden pek laf edemem zaten Very Happy Very Happy

Kullanıcı
    Kullanıcı

Location: Four Corner Square No:4 Old City/Silvermoon-SILVER MARCHES

PostPosted: Tue Jan 09, 2007 9:30 am Reply with quoteBack to top

jarlaxle wizards forumlarında lvl 18 fighter diye geçiyor haberiniz ola Smile

darkflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 09, 2007 5:44 pm Reply with quoteBack to top

2nd editionda swashbuckler ama 3rd editionda dediğin doğru.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jan 10, 2007 2:19 pm Reply with quoteBack to top

darkflarer wrote:
    Quote:

Artemis Entreri ''Benim öldürdüğüm kaç kişi acaba yaşadığı akıbetten daha iyisini hak ediyor''

öyleyse bile pek göstermiyor, geleni geçeni kesiyor bunu da Drizzt'e karşı verdiği en güçlü olma savaşıyla anlayabiliriz, en güçlü olma yolunda karşısına kim çıkarsa öldürüyor, ha yanlış mı doğru mu o ayrı bence bir assassin olduğu için kesinlikle bunu yapmalı kendi karakterimde bundan az değil hani o yüzden pek laf edemem zaten Very Happy Very Happy

Artemis Drizzt'i eşit şartlarda yenmek istiyor ve onun yüzünden önüne gelen herkesi biçmiyor Wink Drizzt'i yenmek için kimi biçti??bunuda sana sorarım ewt en iyi olma savaşı var bu konuda doğru söyliüyorsun ama onun en iyi olma savaşı daha farklı bir şey..Drizzt'den bir yandan daha yetenekli biri olduğunu düşünüyor bir yandanda onu yoq etmek isito bunun nedenide onu kıskanıyor..Drizzt'in dostları var yoladaşları var Artemis ise bunların zayıflık olduğunu düşünüyor ve drizzt'e bunu kanıtlamaya çalışıyor Cool

Bu arada Artemis sadece sıçan adamları öldürmekten hoşlanıo oda onlardan nefret ettiği için eğer yeteri kadar kanıtın varsa koy buraya başka kimi öldürmekten haz aldığını görelim..

''Benim öldürdüğüm kaç kişi yaşadığı akıbetten daha iyisini hakediyordu''
    darkflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jan 11, 2007 12:42 pm Reply with quoteBack to top

entreri2 wrote:
    darkflarer wrote:
    Quote:

Artemis Drizzt'i eşit şartlarda yenmek istiyor ve onun yüzünden önüne gelen herkesi biçmiyor Wink Drizzt'i yenmek için kimi biçti??bunuda sana sorarım ewt en iyi olma savaşı var bu konuda doğru söyliüyorsun ama onun en iyi olma savaşı daha farklı bir şey..Drizzt'den bir yandan daha yetenekli biri olduğunu düşünüyor bir yandanda onu yoq etmek isito bunun nedenide onu kıskanıyor..Drizzt'in dostları var yoladaşları var Artemis ise bunların zayıflık olduğunu düşünüyor ve drizzt'e bunu kanıtlamaya çalışıyor Cool

Bu arada Artemis sadece sıçan adamları öldürmekten hoşlanıo oda onlardan nefret ettiği için eğer yeteri kadar kanıtın varsa koy buraya başka kimi öldürmekten haz aldığını görelim..

''Benim öldürdüğüm kaç kişi yaşadığı akıbetten daha iyisini hakediyordu''

ben Artemis Entreri ile ilgili kitaplar okudum ama nickindende anlaşıldığı gibi sen Artemis Entreri konusunda benden daha bilgilisin çünkü ben okuduğum kitaplardan Entreri'yi biliyorum özel bir ilgi alanım yok onunla ilgili.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 12, 2007 11:33 am Reply with quoteBack to top

ksura bakma dostum amacım polemik yapmak değildi Smile Sadece artemis'in iğrenç bir seri katil gibi gözükmesini istemiyorum.. AlkıÅ?
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum