Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 36
    Dün: 35
    Toplam: 90400

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 2141
    Üye: 0
    Toplam: 2141

FrpWorld.Com :: View topic - Neverwinter Nights 2
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Neverwinter Nights 2 View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Myrkul84
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Nov 04, 2007 7:04 pm Reply with quoteBack to top

Merhaba arkadaşlar.görüldüğü üzere sitede yeniyim Smile

nwn2ye önceden baya bi patch kurup ardından MOTB kurdum ve bazı kişilerin karşılaştığı gibi diyalogların görünmeme sorunu hiç olmadı.hotfix'i falan kurmadım doğal olarak.oyunda bazı buglar var ama ilerki patchlerde elbetteki düzeltilir.oyun muhteşem ötesi,oynayın spoil etmeyeyim tabiki Smile oyunu bitirdim,nerdeyse herşeyini çözdüm ama hala oynuyorum.delilik bendemi bilmiyorum walla hastalık yaptı Smile zaten nwn1'i bile hala oynayan biriyim o yüzden tam bir nwn hastasıyım diyebilirim Smile

not: kendi summon creaturelarınız provoke spiritsten etkilenmiyor,doğal olarakta onları devour edemiyorsunuz söylemiş bulunayım Wink denenmiştir.
    Back to top View user's profileSend private message
    Eolian
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 11, 2008 3:01 pm Reply with quoteBack to top

John wrote:
    Yooo undeadleri de devour edebiliyorsun az geliyor ama öz gelip good pointler de geriyor yanında.

Death God's Vault'ta furnace ile ilgili görevi yapınca eternal rest diye bir feat ekleniyor bu sayede undeadleri de güpletebiliyoruz. Bunun yanında epic featler arasında ki vampiric feast ise katliam olmuş Allah oyunu yapanlardan razı olsun.
    Rest hakkatten öttürüyor ya. Bu arada kilitli kapılar kalıyor o beni deli ediyor ne knock ne başka birşey etki ediyor. Bak ona da disintegrate denemek lazım eve gidince onu da deneyeyim.

ben bi türlü yapamadım o questi.yok kardeşim açılmıyor kapı felan

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 11, 2008 3:04 pm Reply with quoteBack to top

burock wrote:
    mask of the betrayer ile birlikte gelen spirit seviyesinin düşmesinden kaynaklı rahatsızlık çeken arkadaşlar, internetten satiate_mod adı verilen ufacık bir dosyayı kurarak, bu zahmetten kurtulabilirler.

iyi oyunlar...

benb ir türlü bulamadım
    oyunu acil bitirmem lazım yoksa akıl sağlımı kaybedicem.hiç bi oyunda bukadar zorlanmamıştım.
    bana o nerde bulabileceiğimi söylerseniz çok sevinirim

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 14, 2008 3:00 pm Reply with quoteBack to top

Yalan olmasın ama bir iki yer dışında neredeyse hiç devour spirit özelliğini kullanmak zorunda kalmadım. Eğer cravingi sıfırlarsan (ki bu da bayağı bir lawful good olman anlamına geliyor) neutral spiritlerin yanlarına gidip satiate spirit yaparak rahatça spirit seviyeni arttırabiliyorsun. Ayrıca craving'in de çok düşük olduğundan rest etmen de çok fazla şey kaybettirmiyor. Bunun yanında furnace daki spiritlerden eternal rest özelliğini de alırsan undeadleri devour ederek daha da fazla spirit pointle dolaşabiliyorsun ki oyunda undeadden bol birşey yok. Evil oynayan arkadaşlar o yönelim için durumun nasıl olduğunu açıklasınlar çünkü ben lawful good bitirdim.

ps: umarım terimleri yanlış kullanmamışımdır çünkü bayağıdır oynamadım.

Saying mean things about the Almighty isn't going to hurt God, it just hurts you and corrodes the world around you.It's like spitting at the sky. The sky isn't bothered, and there's a good chance you hit your own face in the bargain
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Eolian
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 14, 2008 4:57 pm Reply with quoteBack to top

John wrote:
    Yalan olmasın ama bir iki yer dışında neredeyse hiç devour spirit özelliğini kullanmak zorunda kalmadım. Eğer cravingi sıfırlarsan (ki bu da bayağı bir lawful good olman anlamına geliyor) neutral spiritlerin yanlarına gidip satiate spirit yaparak rahatça spirit seviyeni arttırabiliyorsun. Ayrıca craving'in de çok düşük olduğundan rest etmen de çok fazla şey kaybettirmiyor. Bunun yanında furnace daki spiritlerden eternal rest özelliğini de alırsan undeadleri devour ederek daha da fazla spirit pointle dolaşabiliyorsun ki oyunda undeadden bol birşey yok. Evil oynayan arkadaşlar o yönelim için durumun nasıl olduğunu açıklasınlar çünkü ben lawful good bitirdim.

ps: umarım terimleri yanlış kullanmamışımdır çünkü bayağıdır oynamadım.

Bende lawfullgood oynuyorum. devuor dışında hiç bişey işe yaramıyor.ne statiat ne suprase ne iş anlamadım.bugmı denk geldim acaba.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 15, 2008 1:59 pm Reply with quoteBack to top

satiate yapma, dediğim gibi eternal rest ve supress (satiate çok feci bir şeydi yanlış yazmışım) kullan. furnace görevinde ruhları exorcise ederken çıkan seçeneklerden biri eternal rest, daha sonrasında tüm undeadlerden faydalanmanı sağlıyor. cravingini de devour ederek arttırmamaya hatta sıfırlamaya bak. problemin olmaz.

Saying mean things about the Almighty isn't going to hurt God, it just hurts you and corrodes the world around you.It's like spitting at the sky. The sky isn't bothered, and there's a good chance you hit your own face in the bargain
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Eolian
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 15, 2008 5:49 pm Reply with quoteBack to top

John wrote:
    satiate yapma, dediğim gibi eternal rest ve supress (satiate çok feci bir şeydi yanlış yazmışım) kullan. furnace görevinde ruhları exorcise ederken çıkan seçeneklerden biri eternal rest, daha sonrasında tüm undeadlerden faydalanmanı sağlıyor. cravingini de devour ederek arttırmamaya hatta sıfırlamaya bak. problemin olmaz.

şidmi oldu işte.eternalle iş kolaylaştı iyice.sağolasın hocam yardımından dolayı

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Mar 19, 2008 1:17 am Reply with quoteBack to top

o açamıyorum dediğiniz kilitli kapılara çözüm:

eğer çok yüksek bi level rogue değilseniz tek çare safiyanın companionu üzerine heroism,greater heroism ve cat's grace cast etmeniz..bu sayede en yüksek dcsi olan kilitleri bile açabiliyor (yanılmıyorsam DC 45) ve tam 45e denk geliyor kilit açması Smile

yalnız burda dikkat edilmesi gereken bi husus var.heroism büyüsünü greater heroismden ÇNCE kullanmanız lazım yoksa birbiriyle stack olmuyor.

geç yazdım gerçi ama güç olmasın Dil Smile

edit: bu arada belirtmeden geçemeyeceğim furnace görevinde eternal rest yeteneğini kazanabilmeniz için karakterinizin good olması gerekiyor.belki neutral da olabiliyor ama evil olmuyor buna kesin eminim.buna karşılık evil karakterler "devour soul" featini alabiliyorlar ayrı bir görevde..bu feati alabilmek için illaki evil olmak gerekiyor yanlış hatırlamıyosam.baya önce bitirmiştim MOTB'u..devour soul feati humanoid (insan vs..gibi) yaratıkları devour etmenize yarıyor.muhteşem bir şey..bu sayede companionlarınızı bile devour edebilme şansınız var ! bu sayede onların ve bazı özel güçlü bossvari düşmanların essencelerini alabiliyorsunuz.bu essenceler dehşet itemlar yapmaya yarıyor.yalnız companionlarınızı devour edebilmek için bazı gizli yöntemler var.merak eden olursa anlatırım Wink
    Back to top View user's profileSend private message
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum