Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 2
    Dün: 35
    Toplam: 90366

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 2052
    Üye: 1
    Toplam: 2053

Şu An Bağlı:
    01 : usotuvy

FrpWorld.Com :: View topic - Frp Siteleri Toplantılarında buluşulan adamlar
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Frp Siteleri Toplantılarında buluşulan adamlar View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: Siz de aÅ?aÄ?ıdaki tiplerden birimisiniz

MantıÄ?ım olmadıÄ?ımı söylese de bu sefer gerçeÄ?i söyleyip öyle olduÄ?umu söylemek zorundayım
    14%
     14%  [ 1 ]
    Yav ben sitede neysem normal hayatta öyle davranırım yalanını söyleyerek sizleri kandırıyorum
    85%
     85%  [ 6 ]
    Total Votes : 7

Author Message
    mefistofeles
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 1:58 am Reply with quoteBack to top

Frp sitelerinde takılıyorsanız.İnsanları oldukları gibi değil.Rol yaptıkları gibi görüyor insan.Çzellikle bu tür sitelerdeki buluşma sırasında geçirilen trawma lar sonraları kalıcı olabiliyor.

Sitedeki hallerine bakınca pelerini olan uçabilen ve her tür büyü malzeme ot kıl yün tüyü bilen yada bildiğini ifade eden bu tür kişilerin gerçek hayattaki halleri içler acısı olabiliyor.Kendinizi alıştırın sözüm özellikle frp yi bu tür sitelerde öğrenip hiç toplantıya katılmamış arkadaşlara.

1. Karşı tarafinterntte ne kadar diklenirse o kadar ezik olma şansı vardır..

2.Ya çok şişman yada çok zayıfıtr..

3.Saçları uzun küpe takan ve kendini satanist sanıp üstüne frp oynayan tipler bu tür sitelerde bulunmaz.O yüzden ümitlenmeyin toplantı sonrasında kedi kesmiyorsunuz..

4.Bu arkadaşların diklenen ezikleri dışında SApık olanlarından da bol bol mevcuttur.Her tür içinde bu arkadaşlardan(parantez içinde belirtmeliyim ki arkadaş kelimesi tamamen bir kinayedir) frp ci olanları sitede de sapık msn dede sapık her yerde sapıktır ki ..Sitede davrandığı gibi çıkan tek grupturlar.

5.Belirli bir kısım sitede yalan söylemiş ve ortabire yada ikiye gidiyordur.Bu adamlar toplantılara gelmeyip ,gizemli adamı oynamaya çalışır ki yalanı ortaya çıkmasın.Sonunda bir gün kaçamayarak toplantılardan birine gelmek zorunda kalır işte o zaman frp den soğuyabilirsiniz..

6.Her toplantıda dayılanan yada dayılanmaya hazırlanan bir kaç Frp ci bulunur bunlar çoğunlukla üniversite tebasından olup admin moderatör bilimum yetki sahibi site kullancısından olması muhtemeldir.Bu tipler Frp bilgilerinin iyi olduğu için hayatta herşeyi yapabileceklerine inanırlar.Ukelalıklarını kendi arkadaş çevreleri içinde kimseye yediremedikleri için dayak yeseler bile nette sizden öçlerini alabileceklerini düşündükleri için bunlara dalaşmayın.BIrakın kendi dünyalarında yaşasınlar.Zamanı gelince döversiniz yada olmazsa adam toplarsınız..

7.Frp ci tayfasının çoğu gözlük takan ince sap gibi bilgisayar manyağı tipler olması muhtemeldir.Sivilceli olan bu tipleri toplantıda ortam gelirse toplucave zorla sivilcelerini sıkmayı denerseniz ortam neşelenebilir.

8.Bazı Frp ciler Kendilerini Rp Dünyasında sanabilirler.Bu tiplerin üstüne gitmeyin sakın.Bu arkadaşlar yanında zar takımıyla dolaşıp bak sen hiç yirmilik zar gördün mü diyebilirler aldırmayın.O zarları attıktan sonra Sende büyü seziyorum derse. Dm Yok deyin ve aradaki boşlukta o toplantıyı koşarak terk edin ki bu tipler bazen yirmide yirmi atıp üstünüze saldırabilirler..

9.Frp ci Tayfasının bir kısmı bu oyunu geyik için oynar ve herkesin o yüzden oynadığını sanacak kadar gerizekalıdır..Devamlı kendi karakterlerinden bahseder.Nasıl oynadığını ve komik olduğuyla ilgili hikayeler anlatır.Bu tür adamları toplanan tayfada oy çokluğuyla dövme sakat bırakma linç etme haklı her toplantıda vardır.Bu hakkı kullanın çünkü bu adamların gerçekten komik bir rp anısı olabilir ve siz yalnışlıkla gülebilirsiniz.İşte bu noktadan sonra o kişiyi durduramazsınız.

10.Malesef pek fazla olmasa da BAyanlar da Frp oynar arkadaşlar ve bayanlar da bu tür sitelere girerler hatta toplantılara gelirler..Çncelikle sizinle gelen eli yüzü düzgün olan frp ci tayfası (ki bunlar pek fazla değildir) o bayanlara sarkmaya kalkabilir.Hiç bir şey yapmayın arkadaşlar bırakın o arkadaşı Allaha havale edin çünkü yalnış bir şey yaparsa zaten Frp ci bayan arkadaşımız gerekli olan cezayo verecektir..

11.Bu tür toplantılara bu işten anlamayan sevgililerini götüren erkek yada bayan frpciler vardır ki bunlar en kötü grup tur.Yanında getirdikleri kişi büyük bir ihtimalle frp den anlamayacağı için sizin muhabbetinizden sıkılır yada içinizdeki en sivilceli tipin sevgilisine bakması yüzünden iki aşığın arasında kavga çıkabilir bütün toplantınızın içine edebilir..

12.Buluşmalara elinde karakter kağıdı players hand book ve bilimum kıl tüy yünle gelen ama aslında bunu getirmemesi gereken kişiler ise en kötüleri olabilir.ARkadaşınızın elinde olan ve hiç bir yere tıkıştırıp saklamayı beceremediğiniz bu dökümanlar sayesinde utanıp bira içmeye yada sosyetik yerlere gidemeyebilirsiniz..Bu tür arkadaşlara ellemeyin hali hazırda nede olsa onlar sizin düşüncelerinizi anlayacak ve frp yi kısa zamanda bırakacaklardır.

Site toplantıları tam bir felakettir çoğu zaman.Benden size tavsiye bu toplantılara pek fazla umut beslemeyin karşınızdaki kişilerin normal zaafları olan ve muhtemel ezik olabileceği gerçeğini aklınızdan çıkarmayın.Frp nin bir alt kültür oldığu bağanesiyle rorschach murekkep testi ni bu arakadaşlara uygulayın ve sonunda hepsinie yalan söyleyin..Kendinize güvenin yukarıdaki hiç tiplerden biriyseniz ordaki tip değil kendiniz olun.Sadece eğlenin..

NOt:Bu yazı tamamen eğlence amaçla yazılmış olup.Frpworld yada diğer frp sitelerinde bu yazıdan alınıp gelip bana çatmaya çalışacak her sivri zekalıya şimdiden başarılar diliyorum...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    aelita
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 2:08 am Reply with quoteBack to top

canım bunları hepimiz biliyoruz zaten(değilmi?)... Smile

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 2:28 am Reply with quoteBack to top

Orası doğru Very Happy
    AMa şu da bir gerçek bu tipler de olmasa hiç eğlenceli olmayabilir.Yani düşünsene elit frp nin tartışıldığı panel gibi bir şey olabilirdi... Evil Laugh
    SacoKhan
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 2:29 am Reply with quoteBack to top

Ben şahsen olduğum gibi davranıyorum sitede. O yüzden dışarıda zaten olduğum gibi olduğum için bi sorun yaşamıyorum...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 2:41 am Reply with quoteBack to top

Saco Kardeşim Sitede Kimseye bir şey dediğim yok zaten.ALınmak isteyen var sa alınacaktır.Hadi sizde ekleyin bir şeyler..DAha çok tip var..
    Dragonfire
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 10:28 am Reply with quoteBack to top

FRP ciddi bir iştir burasıda ciddi bir mühesesedir...

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 1:11 pm Reply with quoteBack to top

Sırf birileri alınsın diye açılmış olan bir başlık daha işte. İmzası da altında...

Hep derim;

Biz istediğimiz kadar uğraşıp edelim, birbirimizi sevmeyi öğrenemedikten sonra hiçbir şekilde ilerleme kaydedilemez...

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    Back to top View user's profileSend private message
    Sylvius
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 1:27 pm Reply with quoteBack to top

Dragonfire ve Eldarin e hak veriyorum. Bu senin yazdıkların yanlıs olmakla beraber, haklı yönleride yok degil ancak unutmaki yeni baslamıs birisi bunları okuyup yanlıs fikirler edinebilir. Bu yuzden en azından dogru bilgiler üzerinden dalga gecseydin. Mesela bazı tespitlerinde gercek payı var onlar üzerinden yorum yapmak dogrudur, ancak bazıları sadece senin cevrende gorduklerinden derlenmis.

Misal bu aralar bayan frpci acısından en sanslı zamanlarımız. bizim kulup bu gidisle kızlar kulubu olacak. Sitelerde de oldukca fazla sayıda mevcut.

Ayrıca ben nicedir sivilceli FRP ci gormedim.

Bir baska detayda Sacları uzun ve kupe takan bircok FRP ci tanıdıgım var ve bunların hic biri satanist sanmıyor kendisini, bu sekilde bir ilişki kurmak yazıyı okuyan bilinçsiz insanların eline koz verecektir.

"7.Frp ci tayfasının çoğu gözlük takan ince sap gibi bilgisayar manyağı tipler olması muhtemeldir.Sivilceli olan bu tipleri toplantıda ortam gelirse toplucave zorla sivilcelerini sıkmayı denerseniz ortam neşelenebilir. " bu tanıma uyanlardan biriside benim sivilceler dısında. Smile

Eglendirici bir yazı bence, ama dedigim gibi bazı detaylara dikkat etmek gerekir.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    mefistofeles
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 1:33 pm Reply with quoteBack to top

Yav hakan niye birileri alınsın.başlığın amacı eğlence eğer ben yalan söylüyorsam bu tipler etrafımızda yoksa ve ben bu tiplere savaş açıp bağırmak yerine onlarla eğleniyorsam..Aslında benim bile o saydığım maddelerin içindeki adamlar gibi davrandığım güldüğüm eğlendiğim oluyor.Hatta kendimde biraz 2 numara ile 4 numara olduğunu kabul ediyorum.

Ama bak şimdi ufak bir sataşıyorum ve diyorum ki biz kendimiz yada frpciler hakkında söylenen şeylere gülüp geçmeyi bilmiyoruz.Kendimizi DEvlet dairesi sanıp eğlence ve zevk için yaptığımız işi Mühessese ye çevirip frp oynayan adamlara fatura keseceğimizi sanıyoruz.

Yaptığın uğraşmak buysa vay halimize altına bak bir de şöyle tipler var çok komik allahtan bizim sitede bu tip adamlardan yok demek yerine .Sataşmak için yazılan bir başlık daha dediğin sürece bu işler zaten düzelmez .Hakan sen frp yi benden çok daha iyi biliyosun deneyimlisin bir de şu açıdan bak allah aşkına Bu sıraladığım arkadaşlar yok mu aramızda biz onları suçluyomuyuz.Hayır sadece eğleniyoruz.

Tekrar ediyorum kimseyi suçlamıyorum bir şey yapmıyorum.Niyetimde yok bu da bu konuya yazdığım son mesaj isteyen alınsın isteyen alınmasın.Başlığın cilveli keçi ye açılmasının sabebi de eğlence amaçlı olmasıdır..Kendimize olanlara dünyaya gülemiyorsak..

Vay halimize..
    Eldarin_

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 1:51 pm Reply with quoteBack to top

Ortaya karışık, kim neresinden anlarsa anlasın diyosun yani...

İlginç... Geyik potansiyeli düşük bir başlık o halde desene... Minimum memnuniyet...

Alınan alınsın. Eğlenen eğlensin...

Bunun yerine maksimum memnuniyet gözönünde bulundurularak herkesin eğlenebileceği ve kimsenin alınmayacağı mesajlarda atılabilir tabi...

Ki biz ikincisini öneriyoruz genelde...

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    Back to top View user's profileSend private message
    Lixer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 2:14 pm Reply with quoteBack to top

Bence gayet eğlenceli bir yazı tebrikler mephistoteles kişisi, oldukça yerinde bir gözlem olmuş AlkıÅ? AlkıÅ? Alınacak olan alınsın artık o kırılmasın bu kırılmasın deniliyor sürekli de adam bana küfür etti kimse birşey demedi şu kadar gözlemden ve isim vermeden yapılan bir anketten alınan çıkar mı?

Çıkar sanırım ama neyse Evil Laugh

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 2:17 pm Reply with quoteBack to top

FRP toplantıları hakkında zaten katılma gibi bir ihitmalim yok İstanbul dışındayım ve zaten yaşım size göre çocuk denilebilecek bir yaş...(Orta 1-2 de değilim lise 2 deyim(anadolu lisesi))

gözlük taktığım doğrudur...Ama bunun bilgisayardan kaynaklanan bir problem olduğunu düşünmüyorum...

Ayrıca bir başlık vardı Çyelerin resimleri diye bir başlık orada SacokHanın resmini gördüm ve fark ettimki garip bir şekilde benziyoruz yüz tipi bakımından... Smile

Sitede nasılsam gerçek hayattada öyleyim tam anlamıyla diyemem...Sanki sitede biraz daha resmi konuşuyormuşum gibi geliyor.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 2:37 pm Reply with quoteBack to top

Galathiniol wrote:
    FRP toplantıları hakkında zaten katılma gibi bir ihitmalim yok İstanbul dışındayım ve zaten yaşım size göre çocuk denilebilecek bir yaş...(Orta 1-2 de değilim lise 2 deyim(anadolu lisesi))

gözlük taktığım doğrudur...Ama bunun bilgisayardan kaynaklanan bir problem olduğunu düşünmüyorum...

Ayrıca bir başlık vardı Çyelerin resimleri diye bir başlık orada SacokHanın resmini gördüm ve fark ettimki garip bir şekilde benziyoruz yüz tipi bakımından... Smile

Sitede nasılsam gerçek hayattada öyleyim tam anlamıyla diyemem...Sanki sitede biraz daha resmi konuşuyormuşum gibi geliyor.

İşte doğal bir adam AlkıÅ? ayrıca saco yakışıklı bir tip senin için iyi birşey bence OK Gözlük mevzuu da işin geyiği genetik bir olay da olabilir neticede o kadar da önemli değil, resmi konuşmak ise zaman zaman unutup hepimizin yaptığımız birşey boşver, takma gitsin Very Happy Ama gerçekte öyle olmayıp ta sürekli resmi konuşanlar var ki esas problem o zaten Wink

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 2:42 pm Reply with quoteBack to top

Quote:

ayrıca saco yakışıklı bir tip senin için iyi birşey bence

sağolun...

Quote:

Gözlük mevzuu da işin geyiği genetik bir olay da olabilir neticede o kadar da önemli değil,

zATEN önemsemiyorum çevremdede gözlük takanların sayısı oldukça fazla

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 14, 2006 2:44 pm Reply with quoteBack to top

Gözlükle ilgili zeki gösterir geyiği vardır bir de. Ama hakikaten taşımasını bilene yakışır hani Wink

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum