Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 0
    Dün: 3
    Toplam: 34067

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 299
    Üye: 0
    Toplam: 299

FrpWorld.Com :: View topic - Lothrad Hattı Cadia 222nd
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Lothrad Hattı Cadia 222nd View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Ancalagan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 1:20 am Reply with quoteBack to top

222.Cadian birliklerinin 56.tümeni Görevleri geregi indikleri gezegende Lothrad adlı savunma hattını kourmakla görevlilerdi.Birlik Cadiada bir çok başarıya imza atmıştı.Büyük cadia Kuşatmasında OrduKomutanı Chamish Maximillian 222.cadia ile Birçok mevziyi korumuş düşmanları bir bir Tepelerde yiyip yutmuştu .Fakat önlerinde süregelen durum eskiyi aratırcasına karanlıktı.222.Cadia Başkomutanın emriyle BloodAngellara destek amaçlı eski kadim bir dümanla çatışmak amaçlı Lotradda savunmadaydı.BloodAngel birlikleri 56.tümenin komutanı olan Lord Edric Goldtorn ile görüşerek Yaklaşan işgalci birliklere karşı bir Savunma hattı hazırlamaktaydılar,Makineli yuvaları elektrikli teller lazerlerle korunana duvarlar Onlarca spot ışıkları ve onlarca agir silah Hepsi Lothrad hattına yıgılmıştı. Çünkü İmparatorluk güçleri kendi saflarında olması gereken ama Politik nedenlerden dolayı düşmanları haline gelmiş DireBears adlı chapterin saldırıgücü ile karşıkarşıyaydı.

Sabaha karşı saat 3:00

AlbarKomserCromex şahsi odasındaki saatin çalması ile bir anda yatagından firlar.Yatagının yanıbaşında bulunan Plazmapistolu çekerekten.. .^sadece bir rüyaydı.. ^ diye kendi kendine söylenir .KomserCromex GeidiePriminicus adlı Hıve gezegeninden Soylu bir ailenin ilk çocuguydu kendisi hernekadar küçüklüğünde zıpır bir adam olmuş olsada Hayat şartları onu Schola Progenium a yönlendirmiş ve disiplinli ve sert bir Komiser olmaya itmişti.Yatağından yavaşça kalkarak şahsi odasındaki Çniforma ve techizat dolabından Askeri kimliğine bürünür.Hergünü İmparatoru adına yaşayıp onun adına ölüyordu hergün ama hergün ölüyordu.. belki insanlıgından.
    Kapı zilinin çalması ile irkilen KomiserCromex Çniformasını giydikten sonra kapının sürgüsünü ardındanda kapıyı yavaşça açar.Karşısında 57.tümenin 1.müfrezesinin Teğmeni dikilmiş selam pozisyonundadır.
    Albay!
    Tegmen! .^der ve selam verir
    Dogru bir de Albay rütbem var ^diye düşünür.Yıllar önce Kasr Holn bölgesinde bi gurup askerle tüm Kaos Cultistlerini şehirden dışarı kovdugu ve küçük çapta bir Chaosmarine birligini etkisiz hale getirdigi için bu ünvan ona Ursakar Creed Tarafından bizzat verilmişti.
    Gururluydu.
    -^Evet Tegmen Saat Sabahın üçü beni neden rahatsız ediyorsunuz.? Zaten Alarmıda yanlış kurmuşum.
    -Efendim Lord Edric GoldTorn sizi çagırttı Efendim!^

Teğmenin Odasına bu saatte gelmesi zaten onda düşmanın çok yakında oldugu düşüncesini tamamlamıştı.^Anlaşıldı hadi gidelim^

Saat sabah 4:50

-Evet ama birliklerimizi Güney geçidinde konuşlandırmamız daha iyi olur Kanmelekleri ise Çn hatta bulunan Omega Sıgınanı kullanacaklar
    Diye çıkışır Lord Edric

Yanlış kararlar veriyorsun LordEdric Piyadelerinizi düşmanın üstüne koşturmanızı istiyorum onları zayıflatın Biz gerekeni yaparız.^diyerek cevap verdi KanMelekleriBölük Lideri Vicillian Ticrand

KomiserCromex Karagaha girdiginde MarineKomutanı ve 56.tümen komutanı Digital görüntüyle destkelenmiş savaş alanı haritası üzerinde strateji tartışıyolardı

KomiserCromex Nerde kaldınız ^diye hafif bir kızgınlıkla sitem eder LordEdric

-^Beni mazur görün Efendim silahım ı biliyorsunuz aradabir beni çok sevdiginden ısınır onunla uğraşıyordum.^gülümser

Odadaki Strestli hava bir anda yerini hafif pozitif bi ortama sürükler
    KomiserCromex in yanına hemen silah arkadaşı KomiserHulkar gelir
    Fısıldayarak ^Sanırım seni 1.Müfrezeye verecekler.
    KomiserCromex o kadar yorgundurki günlerce koşuşturma ve çatışmanın ardında gene bir saldır olacagın ögrenmeleri onda bi yıkım yaratmıştı ama hala savaşma isteği üstündeydi.

BENİ DİNLİYORMUSUNUZ KOMİSER ^diye bagırır LordEdric!
    Dalgınlıgından dolayı konuşmaların çogunu duymamıştı.
    ^Buyrun^?
    -KomiserCromex Alfa takımını kontrol edeceksiniz
    -Eger en önemli nokta ise beni oraya verin komutan
    _Seni oraya Ben yollamıyorum....

_Ben istiyorum ^ diye diyolağun arasına girer KomutanVicillian Sizin ününüz Evrende çok duyulmasada benim gibi İmparatora hizmetini sonsuzluk içinde adamış her komutan bilir. Ve Alfa timinin tutması gereken bölge DireBears Chapterinin ilk saldırıcagı nokta .
    Orayı tutmalısın Komiser. Kanmelekleri Sana ateşdestegi verecek

_Makul fikriniz için çok teşekkür ederim Lord Vicillian ^diye referans verir Spacemarine komutanına.Stratejik tartışmaların ve kararların ardından 1.Müfrezenin çogu ilk hatta yığılır. ZirhliAraçlar kilometrelerce ötedeki ZirhliAraçambarında bekledeiginden gelmeleri vakit alacaktı. Sabahın ilk ışıkları ile beraber KM lerce ötedeki HUghe Savunma hattı ve Orian Savunma hattındaki Alarmlar birbir çalmaya başladı .Artık anlaşılıyorduki düşman çok geniş çapta bir saldır başlatip gezegenin En büyük maden kaynaklarının bulundugu Feanris Manifactorus u elegeçirmek istiyordu.
    Siperlerinde Yogunstres altında agizlarinda sigaralarla bekleyen Alfa timi
    KomiserCromexin hızlıca Çn sipere yanlarına geldigini görünce ellerindeki sigaraları söndürür ve hazırol pozisyonuna geçer.

_Efendim UzmanÇavuş Adam Efendim!
    Cromex Uzmançavuşa bakarak ^Çavuş askerlerini hazırla Düşman yaklaşıyor.^ .Süregelen siren sesleri yerini top ateşi ve çok uzaklardan gelen patlama sesleri ile yokolur.

Havayı delenn bir ses sürekli yaklaşır... yaklaşır... yaklaşır....

_HAVASALDIRIS HERKEZ EGİLSİN !!!_ Diye bagırararak yere çömelir Komiser

Arkasından peşpeşe patlamalar gerçekleşir önce Çn saflardaki Barınaklar sornada dikenli teller havaya uçurulmuştur.Tozların ve taşların altından kalkan AlbayKomiserCromex Etrafına bakınarak .^ÇAVUş KALDIR ADAMLARINI .. NERDE BU LANET OLASI LAZERTOPU !

_Efendim Sİstemler hazır ^diye cevap verir Lazertopunun başındaki asker

Cromex Alfatiminin Telsizcisine giderek askerin çantasındaki ahizeyi alir ve karagaha baglamasını emreder. Bağlantı gerçekleşti efendim^ diye cevap verir piyade
    (cizirti)........

Efendim Ben Komiser Cromex Düşman agir ateş açıyor Basssilisk destegi istiyorum Kordinatlar ... 7 8 3 Batı 3 38derece..

....(cizirti)......
    Olumsuz Komiser .. LemanRuss ı yanınıza yolluyoruz..

KomiserinYüzüne bir tebessüm gelir.
    İmparatorun adına Teşekkürler..

Arından Hemen Alfatimine ateş emrini verir ve birlik ellerindeki btün silahları önlerinde yüzlerce ateş alan Direbearlara boşaltır. Lazertopunun ateşlenmesiyle Düşmanın çok önemli bir araçı havay uçurulur fakat ne kadar ateş etselerde LandRaider HemenYanıbaşlarındaki Sıgınagı havya uçurmuş ve ön kapagı açılarak içindeki askerler sıgınakları ve Siperleri basmıştı.Ani bir saldırıydı Yanı Başlarındaki Zİrhli Leman Russ bile onlarca Lazertopu yiyordu Hertaraff mermi izleri lazer ısikları Ve Tarantula ateşleri ile doluydu .Tankın üstündeki Komutan KomiserCromexe bakarak ..
    -^BURADA DURAMAYIZ ZIRH ERİYOR... GERİ ÇEKİLİYORURZ

-HAYIRR ÇEKİLİRSENİZ LANDRAİDER A YOL AÇARSINIZ BURDA DUR LANET OLASI!

Image

Fakat Tankçı Umursamaz bir tavirla Zirhli aracı geriye yönlendirtir ve Kadermidir ki LandRaider in silahından çıkan mavi ışıklar sanki bir mızrakmış gibi Tankın önünden girip İçerde büyük bir patlama yaratır.
    üzerlerine yağan mermilerde birsürü muhafiz can veriyordu .Komisercromex Agiryaralı mughafızlardan birini tutarak

_BİRDAHAKİ SEFERE ÇLMEDEN EVVEL şARJÇRÇNÇ DÇşMANA BOşALT !
    diyerek belindeki tabancasıyla acı çekmekte olan Muhafızı ikikaşının ortasından vurdu.
    Alfatimi Başlarındaki manyaktan o kadar korkuyorduki düşmanın elinde ölmeyi yeğelerdi..

Ateş ettiler Ateş ettiler... Belki Hattı kaybetmişlerdi ama hala destekbekliyorlardi .
    Efendim .!Efendim^diye Komiserin yanına koştu telsizci efendim Lord Vicillian hatta
    _KomiserCromex evet!
    _Komiser Lothrad Hattı düştü Hemen geri çekilin Manifactoium u havaya uçurmalısınız . Biz Kolov şehrine dogru geri çekiliyoruz.

Konuşma sırasında KomiserCromex Alfatiminin pozisyonunn çok ilerde kaldıgn farketti hatat düşman üzerlerinden geçmişti fakat Timi görmemişti..Belkide şanslılardı.!Konuşması bitince birlik liderini bulup
    -Çavuş Adam askerlerini al ve benimle Manifactorum Deposits noktasında buluş .^diye emir verdi.Çavuş Teredütsüz bi şekilde.
    _Efendim S..siz.?
    _Benim Ufak bir işim var..
    _Emredersiniz.

Image

KomiserCromex Siperinden çıkarak Çok temkinli bir şekilde Ordu karargahının oldugu binaya gitti. uzun süre saklana saklana ilerledi. Elinde sımsıkı kavradıgı silahın dürbünü ile Düşman CHapterin manifactorumda Kanmeleklerinden geriye kalanlar ve muhafiz Alaylarının geriye kalanlari ile çatıştıgını görebiliyordu. .Yıkıntılara vardıgında Lothrad Kampı karargahının taş taş üstünde kalmamış oldugunu gördü.. Silahını eki eli ile sımsık kavrayarak Etrafı kolaçan etti.
    Bİ AN İÇİN . Ayak sesleri zirhli... Bu bir . Yıkıntı binanın köşesinden süzülerek baktı. Bu bir DireBears Chapterından marine idi. Hemen dönerek elindeki pistolü tek el ateşledi . ateş isabeti Askerin kasketi ve kafatası eriyerek paramparça olmuştu.
    Arından hemen yanındaki Yakıntıda taşların arasından öksürük sesleri duydu.Komiser tşaları araladı. ve İmparator adına.! Karşısında genç Teğmen vardı .AgirYaralanmıştı ...
    _Efendim Lütfen.. Lütfen yardım edin^diye Yaşlı gözlerle baktı AlbayKomisere .. ^Lütfen Efendim^tekrar tekrar aynısını dedi
    Komiserin yüzünü buzkesmişti adeta ..
    Silahın tekrar şarj olma sesi bi anda kulakları gıdıklarcasıan çıktı.
    _Geri çekilmek İmparatorumuzun adını lekeler Evlat.
    _Hayır efendim.. İstemedim ..çOK FAZLAYDILAR EFENDİM LÇTFEN HAYIRRR..
    _Tek el Ateş duyulur sirenlerin ve alevlerin arasından.

Yıkıntılarn arasından Bi anda Dev bir Dreadnaught kalkar ...
    KomiserCromex Bianlık Korkuya ve umutsuzlga kapılır ..Kaçma isteği aklın yiyip bitirir.^Eger ben kaçarsam... herşey biter.. Gurumla ölmeliyim^diyerek kendini avutur ve elindeli Plasmapistolu dreadnaught un Kafasına nişan alarak Tek el ateşler..

Image

Sessizlik.

Sessizlik

Büyük bir metalin yere Düşüş sesi..

Bu Oyun İmperiumkulübü Oyun Alanında oynanmıştır. RP destekli oyun boyunca CommissarCromex olarak ne kadar deli şeyler yapmış olsamda Düşman hattımızı yardı ve campaingde şu an bizi mahvediyo Eger warhammer veya warhammer40k oynayacak yer arıyosanız İstanbulda kollarımız size açıktır AlkıÅ?
    Back to top View user's profileSend private message
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum