Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 21
    Dün: 23
    Toplam: 90350

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1804
    Üye: 0
    Toplam: 1804

FrpWorld.Com :: View topic - Sitedeki olaylar
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Sitedeki olaylar View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    SacoKhan
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 2:32 pm Reply with quoteBack to top

Dilek kuyusundaki yazıları gördüm de, neler olduğunu yetkili arkadaşlar anlatabilirmi bize de? Çğrenen bir şekilde öğrenmiş madem biz de sessiz kalan arkadaşlara bir açıklama yapılması uygundur bana göre...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 2:40 pm Reply with quoteBack to top

Ben var noob olmak, Eldarine sormak o da bana sana söylemek istemiyorum demek. Ugh!

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 3:04 pm Reply with quoteBack to top

Bende Sacitin düşündüğü gibi düşünüyorum,anladığım kadarıyla siteye şu anda bir kaos hakim fakat biz kullanıcıların ne olduğu hakkında hiç bir fikrimiz yok yetkili birinden bir açıklama bekliyoruz.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Lixer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 3:06 pm Reply with quoteBack to top

Kaos Neutral Plotting Evil Laugh

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 3:11 pm Reply with quoteBack to top

Ne bileyim ayrılan ayrılana bende o yönde yaptım kelime seçimimi. Evil Laugh
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Lixer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 3:15 pm Reply with quoteBack to top

Gökler yarılacak
    Unutulmuş tanrılar kan ağlayacak
    Seçilenin çocukları hayat bulacak
    Kaosun tam içinde, ölümün kalbinde

Bir yerle kanlı manlı birşeyler sıkıştırmak lazımdı da neyse Rolling Eyes ... Ben de bu yönde yaptım kelime seçimimi Evil Laugh

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 3:28 pm Reply with quoteBack to top

Kaos,Kaos hiç sevmem kaosu,Lixer madem kan istedin bende onu yazayım.

Cüneyt baba klasikleri

Kan çıkacak uleynnnnnnnnnnnnn. Evil Laugh Evil Laugh
    Darkgnome
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 23, 2006 8:35 am Reply with quoteBack to top

Sadece sormak yerine buraya bildiklerinizi yazınız beyler. Madem saraya giremiyoruz bizde hakkında dedikodu yaparız. Bakarsınız sarayın uşaklarından, nöbetçilerinden, metresleriden, askerlerinden, at bakıcılarından, tellaklarından, demicisinden, terzisinden, jigolosundan, yani kısaca küçük bilgi kırıntılarına sahip söz sahibi olmayan kesiminden konu hakkında oldukça derin bir bilgi kaynağına sahip oluruz. Dedikoduların her zaman doğru olması beklenmez ama dedikodulardan rahatsız olan olursa gelipte gerçeği istediği zaman anlatabilir.

Ancak;

Sitede bu tip konuları olabildiğince konuşmamaya çalışan arkadaşları suçlamakta ne kadar doğrudur. Onlar bu gibi konularla ortalığı bulandırmamak istiyorlar. Bir miktar gizlilik her zaman gereklidirki bölünme parçalanma olmasın. Olayın birinci kişileri buraya olayları yazmaya başladığında sevenler ayrılabilir, arkadaşlar bozuşabilir, oyunlar kalabilir yani pek çok kişinin sevdiği bu site karışabilir. Buna ne kadar istekilisiniz onu bir bilelim ona göre devam edelim.

Ortaya laf atıpta sonra kaçanlara ne dersiniz bilmiyorum ama arkamadan söylenenleri en aza indirmek için dedikoduyu başlatıyorum.

Plotting "Site ilk olarak malovan tarafından kurulmuş ve ilk kuranlar arasında MASK diye bir zatta varmış. MASK hala hayatta!"

Plotting "Alem daha öncesinde bir kaç kere daha böyle bunalımlar geçirmiş ve bunlardan biri sonrasında saray kapatılmış ve yönetimde ihtilal yapılmış. İhtilalde Gandarlfoftheday tahtından indirilmiş ve siteye yararlı olarak görülen bazı kişilerde onunla birlikte başka bir yerde başka bir panteon kurmuşlar"

Plotting "Firble daha önceden kendisine saray içinde edilen bazı sözler sebebiyle alemi terk etmiş ve gidişiyle alemde bazı değişimler meydana gelmiş. Ancak sonrasında Eldarin'in isteği üzerine Firble geri gelmiş."

Plotting "Eldarin'in monarşik yönetimi yıkıp darbe ile diktatör rejimi getireceği zamandan az önce aleme yüksek seviye pek çok eski alem gezgini gelmiş. şimdi bu alem gezginlerinin bu zamanlaması ile Eldarinin planları arasında nasıl bir ilişki var." Plotting

Plotting "Eldarin aslında aleme çok büyük katkılar yapmış ve gerçektende çok çalışmış. Site yöneticileri onun bu çalışmalarına yeterli desteği vermemiş ve hatta bazen köstek olmuşlar. Eldarin'in siteyi ele geçirirken yapacaklarından çok hedefi ve amacı neydi bunun bilinmesi gerekir. Diyorlar ki sarayın baş büyücüleri Eldarin'in planını önceden haber almış ve ona göre bir plan hazırlamışlar."

Plotting "Eldarin alemden ayrılmış ama arkasında hala alem gezginleri mevcutmuş. Hatta orta düzey bir alem gezgini ona alem dışı herkesten bile daha yakınmış."

(Beyler Elimde çamur vardı ve bende gittim bu çamuru attım. İsteyen kendi elindeki çamuruda atar ortada pislik dolu bir havuzumuz olur. Ancak bu çamurun içindeki taşlar ayrılıpta bir güzel şekillenmesi sonrasında güzel bir heykel de çıkabilir. Yada bir tanrı elinin değmesi ile bu çamurlar bir anda temizlenebilir. Mühiğm değil. Burada kimseyi kırmak yada üzmek istemiyorum ama sanırım benim gibi daha pek çok kişiye de gına geldi. Madem saray bize gelmiyor biz saraya gideriz) Very Happy

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sat Dec 23, 2006 9:04 am Reply with quoteBack to top

Eh Darkgnome ne diyeyim saraya gitmen çok da zor değil senin. Ama galiba bu aralar müsait değilsin. Eğer sinirlerinizin sağlam olduğuna inanıyorsanız sanırım Eldarine ne oldu başlığının başından sonuna kadar olan mesajlarda yeterli bilgi mevcud.

Benim de anladığım ( olaylar taht odasında geçtiği için bilgilerim sınırlı) Eldarin sitenin sahibi ya da kendi deyimi ile Owner ı olmak istiyordu.

Çünkü bu şekilde siteyi zararlı unsurlardan temizleyecek ve daha iyi bir yer haline getirecekti. Bu zararlı unsurlardan biri dört maddenin içinde kendine özgü bir madde yer elde edebilecek kadar önemli unsur sanırım Firble ismindeki kullanıcı idi.Ya da forum yöneticisi.

Forumun farklı bölümlerindeki başlıkları o başlıkları aktifleştirmek bahanesi ile mesajlar atan bu terbiyesiz kullanıcı adeta bölümleri kendisi için parselliyordu. Belki de daha önce yöneticilerle olan tartışma üzerine alınan ortak karar ile arasıra hatta girmek dışında siteden ayrılmaya karar vermiş bu Firbleyi yeniden siteye davet etmenin yarattığı hatayı da temizleyecekti. Elbette tamamen banleyerek kurtulmak varken öncelikle son derece büyük bir müsama gösterip FORUMLARI KENDİNE PARSELLEME EğER YAPARSAN YÇNETİCİLİKTEN ATILIRSIN diye uyarıp sonra doğal olarak kendisini dinlemeyeceği için yöneticilikten atıp sonrasında da ee yöneticiliğin alınması başlıklara mesaj atılmasını engellemediği için bu parselleme olayı doğal olarak devam edeceğinden kullanıcıyı muhtemelen siteden uzaklaştırarak sorunu kesin olarak çözecekti.

Eldarinin sitenin OWNERI olamayıp tüm diğer uygulamalar bir yana özellikle bu son derece yararlı katkıyı yapamaması son derece üzücü.

Taht odasındaki tartışmayı görmesem de Eldarinin mesajından edindiğim izlenim Eldarinin diğer tüm yöneticileri bir yana bırakarak sitenin mutlak OWNERI olma önerisi diğer yöneticilerce tepki ile karşılanmış. Yine Eldarinin mesajından çıkardığım kadarıyla o anın getirdiği sinir bozukluğu ile bazı ters sözler söylemişler. Eldarin de bunun üzerine son derece soğukkanlı bir şekilde kullanıcısını silmiş ve yönetimden ayrılmıştır.

Kullanıcısının yok olmasının yarattığı deformasyonun bir benzerini üç yıl önce bir mod yarattığında çözmek iki gün kadar sürmüştü. Ancak Eldarin mevcud bilgisi ile bu sorunu istese birkaç dakikada çözebileceğini idda ediyor. Bu da onun OWNER olmamasına üzülmek için başka bir sebep.

Eldarinin ayrılması ile siteden birçok değerli kişi onun anlatımıyla olayların şekillenişine tepki göstererek ayrılmıştı. Ya da bilmiyorum belki olayları diğer yönden dinleyenler oldu ama ben o izlenimi edindim. Açıkçası bu mesajda da belirttiğim gibi her ne kadar Eldarinin OWNER olamamasına son derece üzülsem de ayrılan diğer kullancılar beni Eldarinin ayrılmasından çok daha fazla üzdü.

Yanlış anlamış olabilirim ama benim edindiğim izlenim Eldarinin frpworld kullancılarına da siteden ayrılma çağrısı yaptığı... Ne kadar onun OWNER olamamasına üzülmüş de olsam onun yaptığı çağrıyı ben kendi adıma nazikçe reddiyorum. FRPWORLD için yaptığı her şey için özellikle de son dört gündür yaptıkları için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyor. Yolu FRPWORLD ile kesişmeyecek projelerinde de kendisine başarılar diliyorum.

Sanırım olanlar bu... Ne yazık ki Eldarinin ayrılması ile site Firblenin forumları parsellemesini engellemek için en güçlü şansını da kaybetmiş oldu. Dolayısı ile ben sanırım buradayım hala.

Bunun dışında Darkgnome un dile getirdiği yeni spekulasyonlar hakkında şimdilik konuşmamayı tercih ediyorum. : )

Back to top View user's profileSend private message
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sat Dec 23, 2006 9:42 am Reply with quoteBack to top

Lixer bu arada senin şiir yazma konusundaki yeteneğine ilk defa şahit oluyorum. Kardeş seni beklerim bard birliğine.

dreadnouth
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 23, 2006 12:14 pm Reply with quoteBack to top

eldarine ne oldu başlıüğında yeminerin işine gelmeyen tüm yazılar silinip sadece koz yapılabilecek yazılar bırakılmadımı firble.

ayrıca işinize gelmeyen herkesi banlamadınız mı. siz despotizme karşı olmaktan bahsedip işinize gelmeyen sizin yönetiminize hiç çalışmadığını siteyi kendi ego tatmin merkeziniz olarak kullandığınızı hatırlatan herkesi hiçbir açıklama yapmadan susturma ve banlama yolunu seçmediniz mi?

ben bu kadar alçalsam kendi varlığımdan şüpe ederdim. sanırım bu mesajıda sler bu kullanıcıyıda banlarsınız.

birde yeminer efendi artist artist yazılar yazmış.

açtırmasınlr benim bayramlık ağzımı !
    ONUN SALYA SÇMÇK DİLEDİğİ ÇZÇRLERİ , YALVARMNALARI HALA KULAğIMIZDA.

YAZDIRMASINLAR BURAYA!
    insan önce onurlu olacak ondan sonra ne yaparsa yapacak. benim kullanıcımı banlamak la olmuyor by işler. korkak gibi gücünüzün arkasına saklanıyorsunuz, ama güç göreçeli bir kavramdır, bu dediğimide unutmayın, MİLLETİDE SUSTURMAYA ÇALIşMAYIM!
    dreadnouth
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 23, 2006 12:22 pm Reply with quoteBack to top

yukarıdaki yazılarım tüm gerçekliği ile dururken , senin hiçbir şey olmammış gibi davranıp hiç tepki göstermemen de , şu ana kadar her zaman adaletten yana olduğunu söyleyen senle çelişir durumda değil mi firble?

belki de çok daha büyük olaylar sadece seni eleştiriyor diye değil doğru olduğu için savunulmalı. eldarinin söyledikleri içinde bir an içinsenle ilgili hiçbirşey olmadığını varsayalım.
    SÇYLEDİğİ NE YANLIş FİBLE?
    sen şimdi bana sırf sende eleştiriliyorsun diye yanlışın tarafında yer aldığını göstermedin mi?

BU DURUM DAHİLİNDE OLAYLARLA DALGA GEÇME HAKKINI KENDİNMDE NNASIL BULUYORSUN?
    dreadnouth
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 23, 2006 12:29 pm Reply with quoteBack to top

EN BÇYÇK SİTEMİMDE KULLANICIARA

ben hiç kimseye siteden ayrılın filan demem. bence kalın. ANA GÇDÇLMEDEN , SİZE YALAN SÇYLİYENLERİ , SİZİ KULLANARAK KENDİNİ TATMİN EDENLERİ ÇEZALANDIRARAK KALIN.

HERKES İşİN KOLAYINA KAÇIP "ELDARİN GİTTİ, KENDİ SEÇİMİ, GÇLE GÇLE " diyor.

beyin fırtınalarıolmadan ve bu adam gelmeden önce site ne haldeydi?

sitede dönen doğru düzgün bir oyun mu vardı? çalışan aktif bir dergi m ii vardı?
    HAFTADA 2 SAAT SİTEYE BAKMAKLA YETİNEN, OLAYLARDAN Bİ HABER OLAN ADMİNLERDEN BAşKA NE VARDI?

şimdi diz bu kadar etkin çalışan, dergi gurubunu toplamak ve sitenin işleyişini aktif olarak sağlamak ve bunlada yetinmeyip oyunlarda oynatarak geçenin 3 lerine kadarvçalışan bir adamın gidişinin ardından sadece

KERNDİ KARAI mı diyorsunuz?

BU ADAMI SAVUNDU DİYE SUSTURULAN BANLANANADMALARIN ARDINDAN

BİZE NE Mİ DİYORSUNUZ?

bence bir silkinip bir olayın diğer yüzünü öğrenseniz iyi olur.

merak edenler olursa benle iletişime geçebilirer, TABİ BİR KORKAK TARAFINDAN BU KULLANICIDA BANLANIP, DİğER ÇOK DÇRÇST OLDUğUNU İDDAA EDEBN ATKADAşLAR TARAFINDAN SÇMEN ALTI EDİLMESSE
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sat Dec 23, 2006 12:32 pm Reply with quoteBack to top

Dretnaout senin Eldarin olduğun gibi bir sonuç çıkardım. Yeniden buraya gelmen ne kadar güzel.

Orada herkese bir ton laf edip üstüne bir de siteyi terk etme çağrısı yaptığın mesaj silinmiş mi bir bakıyorum şimdi. AAA işe bak duruyormuş demek ki kullanıcılara siteyi terk etme çağrısı yapan bir mesaj site yönetiminin işine geliyormuş.

Acaba oradan silinen mesajların ulan siz ne şerefsizsiniz ki gibi genelde bundan daha ağır hakaretlerle başlayan mesajlar olması tesadüf mü? Yoksa sizin vermek istediğiniz mesajları sadece hakaret içeren mesajlar mı veeriyor.

Aslında bu mesajda da salya sümük yalvarma gibi çok ince bir ifade mevcud ama umarım bu son derece ince ifade silinmez ve eski bir adminimizin muhteşem üslubunu yansıtmak üzere burada kalır.

Seni banledilerse bence son derece büyük bir hata etmişler sağa sola hakaretler edip sitenin düzenini bozmaya çalışan bir eski admin siteye çok yakışıyor.

Ne yazık ki yönetimde olmadığım için bu konuda bir söz söyleme hakkım yok. Yine de seni banlememeleri için site yönetimine bir kullanıcı olarak fikrimi belirtirim.

Despotluktan bahsetmişsin. Senin yazdıklarından çıkardığım bu senin tam da yapmak istediğin değil miydi? Ama tabii senin desporluğun sitenin yararı içindi değil mi?

Ya da belki de senin yerine başka bir despotun olması seni rahatsız ediyor.

Seni banlemek, uzaklaştırmak, sözlerine engel olmak benim aklımdan bile geçmeyecek şeyler Eldarin bilakis eski bir adminin bu kadar alçalmasını tüm insanların izlemesinin çok güzel bir ders olduğunu düşünüyorum.

Ne diyeyim. Her halde bu da açık olduğun projelerden birisi ve FRPworld le kesişiyor. Her halde fikrini değiştirmiş olmalısın.

dreadnouth
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 23, 2006 12:34 pm Reply with quoteBack to top

fible ben banlananbir savaşçı TRULİAS

VE BU YAZDIKLARIM BENİM GÇDÇMSÇZ ÇZGÇR DÇşÇNCELERİM, SENDEN FARKLI OLARAK
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum