Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 2
    Dün: 5
    Toplam: 34058

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 247
    Üye: 0
    Toplam: 247

FrpWorld.Com :: View topic - 13.panel Stormtroopers
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

13.panel Stormtroopers View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Ancalagan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 25, 2006 5:05 pm Reply with quoteBack to top

Roket ateşi ve kurşunlar üstlerindeki zirhlarda yumuşatmak olan 22.mekanize cadia birliklerinin durmu Gholein adasında çok kötüye gidiyordu .2 haftadır planlanmış olan bu çıkarma Orkları adadan püskürtmek amaçlıydı.Hernekadar İmparatorluk askerleri Chimeralarla ve hava saldırılarıyla ork savunmalarını deşip karaya ayak basmış olsada Çıkarmanın devam etmesi için bölgede tutunmaları lazımdı buda Tixal köprüsünü havaya uçurmakla alakalıydı.Görevi isteksizce üstlenen Uzmanbaşçavuş Harrison ve firtinabirlikleri Tİxal köprüsüne doğru savaş alanında ilermeşlerdi ve 4 saatlik sürünmenin ardından karanlıktepelere dogru yolaçıkmışlardi.Harrison Tepe yamacından aşagı dogru yavaşca inerken
    bi yandan etrafı süzüyor ve temkinli bir şekilde Elindeki saptayıcı ile etrafı düşman aktivitelerine karşı araştırıyordu.Commissar Cromex Köprünün havaya uçurulmasını istemişti.Cromexe karşı gelmenin ölümle sonuçlanacagını biliyordu .^kahretsin^dedi kendi kendine
    Efendim bir sorunmu var ^ diyerek Başçavuşuna bir bakış attı Uzmansilahtar Toddy .^Hayır asker...Hiçbir sorun yok ..herşey İmpartorumuzun istediğidir .^ der ve ardından derin bir iç çeker Teğmen Harrison.

Tepenin yamacından aşagıya süzüldükten sonra Harrison Firtinabirliklerine elleriyle işaret ederek etrafı kolaçan etmelerini söyler.Çavuşlarının emriyle Kayalık arazinin etrafında kolaçana başlayan tim karanlıgın içinde sisnice hareket etmektedir. Gökyüzünün zifirikaranlığı ve gezegenin yaz ayında olması hem iyi hemde kötüydü diye düşündü Harrison elindeki Hellpistolu indirirken.Teğmen uygun bir kör nokta bularak yavaşça yere çömelir. Toddya yanına sıkıntılı bir şekilde gelir KOmutanına dönerek
    ^Efendim KomutanlıklaBağlantı kurduk^
    ._^Güzel nediyorlar,Heralde dinlenmemize izin verecekelr!

_ Hayır Efendim General Maximillian Tüm 22 Mekanize Alayın bu bölgeye gitmesini emretmiş.

Başçavuş huzursuz ve endişeli bir şekilde .
    _^Peki ama Neden? ^diye sorar

Toddy telsizciye işaret ederek gelmesini söyler.Rold 1 aydır firtinabirliklerinde savaşmaktaydı Teğmenine çok bağalı bir askerdi.
    Silaharkadaşının işaretiyle koşarak Uzmançavuşun yanınageldi.
    ^Efendim! diye selam verdi
    _^Fomraliteyi kes Rold !. Söyle bana Karargahtan haber nedir Maximillian adamları neden buraya yolluyor. Bu görevin.. giz..
    Rold komutanınn konuşmasını bölerek ^Efendim,Bağlantıyı hemen kurmakta zorlanıyorum Ork saptırcıları frekansları bozuyor.
    Çavuş sinirli bir şekilde doğrularak ^Kahretsin Rold Ork saptırıcı ne kadar bozabilir şu kahrolası ucuz boktan aleti!,İmparator adına kur şu bağlantıyı yoksa hepimiz burda Orklar tarafından paramparça olabiliriz!
    Durumun ciddiyetini anlayarak comlink bağlantısnı kuran Rold. ^Efendim hattı tutturmaya çalışıyorum.
    _( ciziiirtiii)...................hAR.
    .............(cİZİRti).....................................................
    *bÇYÇK BİR PATLAMA DUYULUR TELSİZDEN*

Harrison biranlık şaşkınlıkla Toddye bakarak ^Bu da neydi! ^diye sordu
    Toddy Telsizcinin omzuna dokunarak ^Karargahla bağlantı kurduğuna eminmisin.^
    _Adım gibi Eminim .
    diyerek cevap verdi Rold

Millerce öteden gelen çatışma sesleri gittikçe yaklaşıyordu .Bunun tek bir açıklaması olabilirdi Orklar farklı bir giriş noktası bulmuştu ve HQ du darmaduman etmekteydiler.

Teğmen Harrison hızlı bir şekilde telsizinden 13.birliğe seslendi
    ^Rapor verin^

Ben Klaus Kuzey kuzey batı Temiz....(cizirti) 100 metrelik alan temiz

Ben Ulwen Batı ve kuzey batı temiz ^diyerek teğit eder

Ben Donny (cizirti) ekibin diğerlerini göremiorum doğu bölgesi temiz...
    Güney bölgesini gören bir nokta va (cizirti) ...kaya.......çıkı......(cizirti)
    (Makineli tüfek sesi duyulur telsizden... Aerggh Orklar.......

_ULwen !! Rapor ver Ulwen .. Takım Rapor verin!^ Harrison çıldırmak üzeredir.Toddye sinirli bir bakış firlatır.^kahrolasılar bizi yem olarak kullandılar!

Toddy Komutanına bakarak elindeki plazmaSilahın çalıştırır. ^Sizinle Cadiadan beri omuzomuza savaşıyorum Gerekirse böyle ölürüm efendim
    OYUN ZAAAAMANIIII!! Arghh !!^

Toddyle elindeki silahı çalıştırp .Kaskını çıkartarak kayalıkların üstüne çıktı. Harrison Toddy nin gözlerindeki ifadeden düşmanın sayısın anlayabiliyorduu.Hemen silahına doğrularak birliğe geri çekilme emrini verdi. 13. Firtinabirliklerinden geriye kalanlar Karanlık Tepelere geri çekilerek ellerindeki Cehennemsilahını Ork Taburuna saydırıyordu.
    İMPARATOR ADINA ÇOK FAZLALAR!! ^diyerek çığlıklar içinde delik deşik oldu Yokedici lakaplı Lagsley .Başçavuş hemen yere yatarak üstüne hedeflenmiş roketten kurtulmayı başardı. Çstelik Kendisini sıyırarak geçen roket Tepenin öbür yamacından gelen MotorsikletliOrklarin tam üstünde patlamıştı . Yere düşen Harrison Alevlerin içinden sadece yanan bir teker geldigini görünce çok şaşirdi. Bunu o füze yapamazdı! .İmkansız öyleyse o patlamada neydi öyle.Çzerlerine yağan binlerce mermi Tepenin üstünde yüzen kurşun dalgaları gibiydi taşlar sürekli havalardaydı kayalıklar tozbuz oluyordu sürekli.Harrison elindeki saptaıyıcı kullanarak MotorsikletliOrkları Vuran silahın yerini saptamay çalıştı. Ama Alevlerin ardından Bir Leman Russ Tankı çıkınca Korku ve şaşkınlığı içinde titremeye başladı .^İşimiz bitti ^diye fısıldadı Toddy ye .Arkasını dönen toddy Yaklaşmakta olan Zirhli aracı görünce Korku içinde Ve titrek bir sesle
    Elindeki plazma silahını Tepenin öbür yamacına çevirerek.
    ...İMM...pAa...ra.. AD..dına .AAAAAAAAAAA..^
    (Silahın üstündeki Tehlike sinyali yanar)
    Çıkan sinyalle beraber Toody Çavuşuna bakar.. Elveda dostum
    ^HAYIIRRRR^
    Toddy nın giydigi küçükçaptaki reaktör ısınıp patlamıştı .Patmanın şiddetiyle Asker paramparça olmuştu

Image

Yüzü kana bulanan Harrison kafası allak bullak bir şekilde doğruldu.Makineli tüfek ateşi okadar yoğunduki sirtindaki Omuzluklardan bitanesi isabet almıştı .Ve fırlayarak gitti.Fakat O hala korkusuzcu ayağa dikilmişti elindeki Pistolü Tepenin iki yamacınada korkusuzca ateşliyordu.
    _GEBERİN KAHROLASICALAR!!!^diye sesi bağırmaktan kısılmış ve üzüntüden bozulmuş bir şekilde bögürdü
    2 el GÇney yamacına ateş ettikten sonra Çbür yamaçtaki Tanka döndü fakat Tankın önü ile arasında sadece 5 santim kalmıştı!

İMPARATOR ADINA! ^diye sevinçle tanka bakakaldı.. Çünkü Tankın önünde kocaman bir İmparatorluk kartalı vardi.^Evet ork motorcularını bu alet yoketmişti! ^Tankın üstündeki komutan Çavuşa bakarak ^Çok yoğun bir çarpışmadan çıkmışa benziyorsunuz Teğmen

_Teğmenmi?

Evet teğmen diye tekrarladı Komutan.Yoksa yeni rütbenden şikayetçimisin

_Hayır Efendim Asla ..Asla İmaparatorun ..İsteğine karşı gelemem.

Image

BU oyunda İmperium kafede oynanmıştır . gene eylenceli bir savaştı Shocked
    Back to top View user's profileSend private message
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum