Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 24
    Dün: 23
    Toplam: 90353

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1227
    Üye: 1
    Toplam: 1228

Şu An Bağlı:
    01 : yxeqivyb

FrpWorld.Com :: View topic - WOW server'ı
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

WOW server'ı View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jul 17, 2007 1:05 pm Reply with quoteBack to top

Dunemaul lvl 70 human shadowpri - lvl 70 human warlock - lvl 70 Night elf rogue

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jul 17, 2007 3:39 pm Reply with quoteBack to top

70ledim bende hunter'i aylar önce... Smile
    server: Dunemaul
    isim: Aredelle
    bekleriz efenim...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 18, 2007 7:08 am Reply with quoteBack to top

Aredelle bilir benim charları ztn Smile

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 18, 2007 7:21 am Reply with quoteBack to top

Oren_Dautry wrote:
    Aredelle bilir benim charları ztn Smile

bilirm walla, hepside birbirinden sağlam. Wink hernekadar raidlere katılmasamda artıkın hala demage meter ın üstlerindesindir diye düşünüorm Smile

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 18, 2007 11:02 am Reply with quoteBack to top

WoW u biraktim ben Sad yaz okulu dolayisiyla. Dayanamiyorum WoW suz vallahi. Her an gidip üyeligi yatirasim geliyor. Mage'imle tekrar BG lara geri donmek istiyorum. :'( Sad

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 29, 2007 3:56 pm Reply with quoteBack to top

private sunucular hakkında rezıldı ıgrenctı seklınde yorumlar yapan sahıslara seslenıyorum buradan.

fıreball atan kobold'lardan bahsetmıssınız bu bahsettıgınız durum mix.gen.tr wow sunucusunun 1.8 surumunde oldugu zamanlara denk gelıyor.

Tum oyuncuları sunucumuza katılmadan once bu sunucu su an test asamasındadır uzerınde sureklı testler ve gelıstırmeler yapılmaktadır genellıkle en gec 2 haftada bır hesaplarınız bu yenı denemeler sebebıyle sıfırlanacaktır seklınde duyurular yaptıgımız defalarca uyardıgımız ınsanlardan bırısı oluyorsunuz bu durumda.

Madem ıgrenctı, kotuydu o zaman nıye gırıp vakıt ve emek harcadınız kı ?
    Hemen kossaydınız resmı sunucuya ıgrenc bır yerde oynamaya calısmak yerıne...

Neyse karakterınızı bellı etmıssınız zaten.

Su an 3. yılımızı dolduruyoruz ve sagolsunlar o test yıllarında bızımle bırlıkte hataları sorunları yasayarak bıze bıldırerek duzeltılmelerını saglayan bulundukları ortamı ıgrenc berbat olarak tanımlamayan eskı oyuncularımız sayesınde su an tahmınlerımızden de iyi ve orjınal ıle arasında cok ufak ayrıntı farkları dısında bır fark kalmamıs olan bır topluluk olarak yolumuza devam edıyoruz.

Bu baslıgı belkı aylar once acan kısı su an okumayacaktır belkı fakat bu yersız ve bencılce yorumları yanıtsız bırakmak ıstemedıgım ıcın bu mesajı atıyorum.

İyi oyunlar
    Back to top View user's profileSend private message
    Aredheliquas
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 04, 2008 10:27 pm Reply with quoteBack to top

yok hocam okudum bu yazdıklarınıda.. cevap verem hemen..
    evet dediğin gibi ciddi anlamda uzun süre öncelere denk geliyo o serverda oynadığım zamanlar ve emin ol ki zamanımı yada emeğimi harcamadım. yarım saat içinde 84 lvl olup bırakmıstım zira arkadasım 90küsür lvl dı ve drudim şikil değitirmiyordu.. herneyse.. baktım privatelerle dönmüyor 2 bilemedin 3 hafta sonra aldım orcinal halini oyunun.
    ne kadar geliştirdiniz bilmiyorum o serverı ki geliştirdim diyosanız geliştirmissinizde bahsettiğim saçmalıkların hiçbiri kalmamıştır.ama nedir bu "karakterini belli etmiştir" falan.
    ben serverı yönetenlerin yada severda emeği geçenlerin herhangi birinin sahsına laf ettimmi? etmedim.
    kişisel görüşüm serverınız kötü. ama beğenenler varki oynuyorlar. zevk-renk meselesi bnm beendiimide onlar beenmez belkide.
    saygılar..

Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Fri Jun 20, 2008 11:20 pm Reply with quoteBack to top

Ya ben de orijinal oyun aldım ve wow üye oldum. Tüm patcheleri tam ama ya oyuna girerken ya da oyun esnasına hata verip duruyor. Resmen wowdan soğudum. Çoğunlukta bu hatadan muzdarip.
    O kadar para verdim ya. Sinir oldum. Nefret ettim bu kadar wow alıp da wowa ödüller yağdıran kesimden. Bu kadar hata veren bir oyunu nesini seviyorsunuz?
    Adamalr neden bu kadar patch yayınlandığı halde kaç yıldır süren ve çoğunluğun başına gleen bu hatayı düzeltemiyorlar?
    Bir de daha bir hafta olduğundan başıma gelmedi ama her an başıma gelebilir. Hesabın çalınma riski var hepm bu oyunda ve blizzar yetkilerinin umrunda bile olmuyor bu durum. Hiç oyuncu dostu değil. Ama ne edersin warcraft evreninin içine ettiler. Wow böyle popüler olduğu sürece warcraft 4'ü biz biraz zor görürüz.
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    Lord_Feanor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jun 21, 2008 11:34 am Reply with quoteBack to top

catboy7402 wrote:
    Ya ben de orijinal oyun aldım ve wow üye oldum. Tüm patcheleri tam ama ya oyuna girerken ya da oyun esnasına hata verip duruyor. Resmen wowdan soğudum. Çoğunlukta bu hatadan muzdarip.
    O kadar para verdim ya. Sinir oldum. Nefret ettim bu kadar wow alıp da wowa ödüller yağdıran kesimden. Bu kadar hata veren bir oyunu nesini seviyorsunuz?
    Adamalr neden bu kadar patch yayınlandığı halde kaç yıldır süren ve çoğunluğun başına gleen bu hatayı düzeltemiyorlar?
    Bir de daha bir hafta olduğundan başıma gelmedi ama her an başıma gelebilir. Hesabın çalınma riski var hepm bu oyunda ve blizzar yetkilerinin umrunda bile olmuyor bu durum. Hiç oyuncu dostu değil. Ama ne edersin warcraft evreninin içine ettiler. Wow böyle popüler olduğu sürece warcraft 4'ü biz biraz zor görürüz.

abi sen biraz paranoyak olmuşsun üç senedir oynuyorum ve hesap çalınması gibi bir olayla karşılaşmadım hiç bazı kenar mahalle internet cafelerinde olabilir bu durum ama oralarda da zaten counter strike dan başka oyun olmaz genelde Very Happy

hata verme olayı da senin bilgisayarınla ilgilidir, ya işlemci uyumsuzdur yada WoW u engelleyen dosyalar vardır. format atarsan düzelir AlkıÅ?

Ne kanun, ne sevgi, ne de çatılmış kılıçlar<br>Dehşet, yaralar, felaketin kendisi bile olsa<br><div>Koruyamayacaktır Fëanor ve Fëanor'un soyundan<br>Saklayan, kendine alan, ellerinde tutan</div><div>Bulan ya da kaçıran kişiy
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    catboy
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Sat Jun 21, 2008 1:05 pm Reply with quoteBack to top

çoğunluğun başına gelen bir hata bu. yıllardır olan bir hata. kaç adet patch yayınlandı hiç birinde düzeltilemedi bu sinir bozucu hata. hayır bilgisayarımm wowun çalıuştırabileceği uygun bir bilgisayar. hatta baya iyi. işlemciyle de ilgilsi yok.
    sadece wow diye bakmayın olaya. warcraft evreninde bölesi olamaz ya. yeni ek pakette arthasla dövüştürecekelr. n eolacak şimdi? saçmalığa bak. sırayla warcrafttaki herkesi öldürüyorlar? warcraft 3ü oynamayana ne bundan tabi?
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    Lord_Feanor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jun 21, 2008 1:09 pm Reply with quoteBack to top

bende üç ayda bir belki hata veriyordur, o da bilgisayarda yanlış yürüttüğün zaman olan şeyler ki gayet doğal. format atarsan düzelir eminim.

Ne kanun, ne sevgi, ne de çatılmış kılıçlar<br>Dehşet, yaralar, felaketin kendisi bile olsa<br><div>Koruyamayacaktır Fëanor ve Fëanor'un soyundan<br>Saklayan, kendine alan, ellerinde tutan</div><div>Bulan ya da kaçıran kişiy
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum