Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 16
    Dün: 23
    Toplam: 90345

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1712
    Üye: 0
    Toplam: 1712

FrpWorld.Com :: View topic - balıkesir'de oyun açmayı düşünüyorum ilgilenenlere!!
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

balıkesir'de oyun açmayı düşünüyorum ilgilenenlere!! View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    tanzera
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Apr 30, 2007 10:31 am Reply with quoteBack to top

selam arkdaşlar adım talha balıkesire geldim ve uzun bir süre burada kalıcam. Ve burada ilgili arkdaşlar varsa Ad&d 2. edition bi oyun açmayı düşünüyorum seneryom hazır ama burada frp ile ilgilenen bir tanıdığım olmadığı için playerım yok 2 ila 4 kişi arası playerıa ihtyacım war oyuncuların seviyesi önemli değil bilmeyen ama istekli playerlarada yardımcı olabilirim.(hatta belki izmir bursa gibi yakın şehirlerede gidip gelebilirim neden olmasın) Umarım burada gerekli lkişiler bulabilirim çünkü bende frp ye gönül verenlerdenim. Detaylı bilgi isteyenler veya ben varım diyenler warsa bana mail adresimden yada cep telefonumdan ulaşabilirler. En kısa zamanda haberlerinizi bekliyorum. Not: bana cep telefonumdan ulaşırsanız çok daha çabuk bağlantı kurabiliriz.
    mail: [email protected] [email protected]
    tel: 0 505 835 04 20
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    tanzera
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu May 03, 2007 5:17 pm Reply with quoteBack to top

"Hiç balıkesirli arkadaş yok sanırsam burda" diyerek sislerin arasında kayboldu lord tanzera paslanmaya yüz tutmuş kılıcını yeniden kınına yerleştirirken. Ve derinlikte boğulan bir ses "heyhat belki birgün ......"
    C_Deschain
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu May 03, 2007 8:45 pm Reply with quoteBack to top

ben bandırmadayım hocam.balıkesirin ilcesi oynamak isterim oynamak isteyen arkadaşlarımda var ama sen balıkesirdesin biz bandırma arada 1,5 saatlik mesafe var nabıcas? ama oynamak isteriz...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri May 04, 2007 1:04 pm Reply with quoteBack to top

hocam eğer sizin orada imkanlarınız uygunsa neden olmasın ben gelirim bandırmaya nede olsa dediğin gibi 1 saatlik bi yol iyisi mi bu konuyu msn den ve ya tel yolu ile görüşelim siz kaç kişisiniz ve ne tür bişeyler isitiyosunuz bunun gibi binumum şeyleri öğreneyim sizden en kısa zamanda görüşmek üzre..
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum