Modules
  • Ana Sayfa
  • AvantGo
  • Downloads
  • FAQ
  • Feedback
  • Forums
  • Journal
  • Private Messages
  • Recommend Us
  • Search
  • Statistics
  • Stories Archive
  • Submit News
  • Surveys
  • Top 10
  • Topics
  • Web Links
  • Your Account

• Who's Online
    Şu an sitede, 1 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

Henüz üye değilseniz, Buraya tıklayarak ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Languages
    Site Lisanını Seçin

FrpWorld.Com :: View topic - Göl Kenarı
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Göl Kenarı View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    mertcane
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Nov 22, 2005 8:22 am Reply with quoteBack to top

Göl Kenarında Oturan Bir okçu Nun Yanına Bir kurt Geliyor Ve Birden okçunun �zerine Atlıyor Okçu birden Kalkıp Ranger Bıçagını Alıp Kurt un Kafasına Saplıyor . Ve Kolundan Büyük Bir �izik Alıyor
    Back to top View user's profileSend private message
    rilley
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 02, 2006 5:05 am Reply with quoteBack to top

BıçaÄ?ını kurtun kafasından kurtardıktan okçu yarasına bakmak için kulübesine doÄ?ru yürümeye baÅ?lıyor. Bir yandanda yarasının ciddi olup olmadıÄ?ını anlamaya çalıÅ?ıyor...
    Arién
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jan 08, 2006 4:43 am Reply with quoteBack to top

Gölün kıyısında yetiÅ?miÅ? yoÄ?un bitki örtüsünün arasına gizlenmiÅ? olanları izleyen avcı günlerdir peÅ?inde olduÄ?u kurdun son çareye baÅ?vurmasını, savunmasız bir okçuya saldırarak ısırmasını izliyor... Evet sadece izliyor çünkü yapabileceÄ?i bir Å?ey yok. Kurt görevini yerine getiremeyeceÄ?ini anlayınca hiç bir Å?eyden haberi olmayan okçuyu ısırarak görevini ona devrediyor.. Avcı yaralı adamın uzaklaÅ?masını izlerken içinden lanetler okuyor artık yeni bir avı var...

Gölge Ustası

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 4:05 am Reply with quoteBack to top

Okcu kurdun olduÄ?u yerden bir kaç adım geri atarak öldürdüÄ?ü kurdun cesedine tükürüdü. " Lanet olası kurt aghhh". Yarasını kopardıÄ?ı pelerinin bir parçasıyla sararak kanın akmasını engellemeye çalıÅ?ıtı. Kan gri pelerin üzerinde kırmızı kırmızı görünüyordu ve sardıÄ?ı pelerin parçası da tamamen kızıllaÅ?mıÅ?tı.

En kısa zamanda bir yerleÅ?im yeri bulmalıydı. Cebinden çok eski olduÄ?u anlaÅ?ılan bir kaÄ?ıt parçası çıkarttı. Ã?zerindeki yazıları okumaya çalıÅ?ıyordu. Bir süre sonra gözüne bir göl takıldı. " agh evet burada olmalıyım" Gölün etrafındaki yerlerleÅ?im yerlerine iyice bakındı.Isul... çok küçük yazılmıÅ?tı ve bir orman karakoluydu. Kararını verdikten sonra haritayı katladı ve yine cebine sıkıÅ?tırdı.

Gitmeden önce yapması gereken bir Å?ey daha vardı. Kurdun kanıyla yıkanmıÅ? bıçaÄ?ını çıkarttı ve kurdun aÄ?zını daki büyük diÅ?lerden birini keserek çıkarttı. Biraz kan fıÅ?kırdı ve okcunun üzerine damladı. Bir bezin içine sarıp pantolonundaki bir cebin içine tıktı ve Isula doÄ?ru yürümeye baÅ?ladı.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 16, 2006 4:28 am Reply with quoteBack to top

Isul içinde genelde 4-5 koruma ve yoldan geçen kolcuların barındıÄ?ı küçük bir uç karakolundan fazlası deÄ?ildi. Okçu kapıya yaklaÅ?tı ve seslendi: Yaralıyım! Açın kapıyı.
    Duvarın üstünden bakan genç koruma önce tereddüt etti, zira yabancılara pekte alıÅ?ık deÄ?ildi.Ancak sonra kapıyı açmaya karar verdi. AÅ?aÄ?ıdaki adam bir okçuydu ve kolunda bir kurt ısırıÄ?ına benziyen bir yara vardı. Fazla önemli biri olamazdı.
    Kapının açılmasıyla okçu sendeledi ve kan kaybının etkisiyle dizlerinin üstüne düÅ?tü. Yardımına koÅ?an genç koruma onu içerideki açılalı birkaç ay olmuÅ? hana doÄ?ru taÅ?ımaya koyuldu. Okçu hanın içine girmesiyle beraber sıcak sobanın ateÅ?inin yüzüne vurduÄ?unu hissetti ve kendine geldi. Isul gibi anlamsız bir diyara anlamsız bir han açılmasına bir anlam verememiÅ?ti. Tam yeniden bayılmak üzereyken hanın çalıÅ?anlarından biri olduÄ?unu sanmasına neden olan elbisesinin ardında biçimli vücudu ve bunun üstünde güzel yüzüyle bir kız gördü. Å?aÅ?kınlıÄ?ının etkisiyle artık ayakta kalıcak gücü kalmamıÅ?tı. Son olarak gözlerinin karardıÄ?ını hissetti...
    Arién
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 17, 2006 10:35 pm Reply with quoteBack to top

Hanın kapısından giren Torl'un destek olduÄ?u yabancı bir an için bakıÅ?larını leena'ya odaklamayı baÅ?armıÅ? ve ardından bayılmıÅ?tı.Torl yaralıyı ahÅ?ap uzun masanın üzerine yatırırken Leena aceleyle genç savaÅ?çının yanına seÄ?irtti. Bir yandan yanında çalıÅ?an 2 yardımcısına sıcak su, temiz kumaÅ? getirmeleri gibi talimatlar veriyor bir yandan da adamın yarasına bakıyordu. BaÅ?ını kaldırdıÄ?ında güzel yüzü düÅ?ünceli bir ifadeye bürünmüÅ?tü. Kendi kendine konuÅ?ur gibi "VehÅ?i bir hayvanın saldırısına uÄ?ramıÅ? ve çok kan kaybetmiÅ?.." dedi ve Torl'a bakarak "Bu adam kim? Ne zaman, nasıl buldunuz?" diye sordu..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 17, 2006 11:47 pm Reply with quoteBack to top

Prens Schrak yataÄ?ından birden heyecanla fırladı. BaÅ?ı arıyordu ve kafasının içinde az önce gördüÄ?ü rüyanın tesiriyle uÄ?uldamalar duyuyordu. rüyasında bir okçuydu ve bir kurt tarafından saldırıya uÄ?rayıp bu sırada bir avcı tarafından dikizlenmiÅ?, sonra bir karakolun içindeki hana kadar ulaÅ?mayı baÅ?armıÅ? daha sonra bayıldıÄ?ını ve anlamsız birkaç belli belirsiz olayın farkına varmıÅ?tı. az öncede açık yaraya dökülen kaynar suyun verdiÄ?i açıya benzer bir acıyla yataÄ?ından sıçramıÅ?tı. alnındaki terleri silip ayaÄ?a kalktı. kızgın çöl güneÅ?inin akÅ?mın getirisi kızıllıÄ?ı kapalı kepenklere raÄ?men odasının içine sızıyordu. kepenkleri açtı ve karÅ?ısında batmakta olan güneÅ?in ve uçsuz buçaksız çölün muÄ?azzamlıÄ?ı
    karÅ?ısında hayrete düÅ?tü. krallık zor günler geçiriyordu ve bu zor günlerde bu tarz güzellikler insanın aklına nadiren gelirdi. bir yandan çölde sayıları olaÄ?an üstü derecede artmıÅ? olan dev aslanböcekleri kervanlar için tehlike oluÅ?tururken diÄ?er yanda krallık dostları olan karaelflerin çölün derinliklerindeki tünellerini basan ve baÅ?kentleri deepcity i
    ele geçirmeye çalıÅ?an taurenlere karÅ?ı karaelflere yardım etmeye çalıÅ?ıyor ama kervan ticaretinin zayıflamasıyla beraber bu yardımın mali külfetini taÅ?ımakta zorluk cekiyordu.
    askerlerin yeraltında karaelflere yakın bir görüÅ?e sahip olmalarını saÄ?lıyan ıÅ?ık taÅ?ları bile asker baÅ?ına 1000 altın ediyorduki bu bile baÅ?lı baÅ?ına aÄ?ır bir yüktü. prens içini geçirdi.
    kavusunda en azından bu yanan ölüm diyarı yerine nefret ettiÄ?i soÄ?uk vardıki sadece ordaki tek düÅ?man kurtlardı. gün çözüm üretme ve plan yapma günüydü. yaÅ?lı babasının
    deneyimli zihni bile artık bu olayların bitmesi için yeterli deÄ?ilmiÅ? gibi görünüyordu...
    Arién
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jan 18, 2006 12:36 am Reply with quoteBack to top

Karaelf çölün zor Å?artlarında sadece güneÅ?in tam tepede olduÄ?u öÄ?len vakitleri gizlenip bir kaç saat uyumuÅ? onun dıÅ?ında ilerlemeye devam etmiÅ?ti. Sonunda beÅ?inci günün sabahında güneÅ? doÄ?madan bir kaç saat öncesinde kendilerine asker yardımında bulunan Prens Schrak'ın sarayına ulaÅ?abilmiÅ?ti ama... Lanet olası saray görevlileri prensin yanına çıkmasına izin vermemiÅ? saatin uygunsuzluÄ?unu ve kılık kıyafetini bahane etmiÅ?lerdi. Alea'nın tartıÅ?acak gücü kalmamıÅ?tı. Hizmetkarların kendisini yıkayıp giydirmelerine bir süre ses çıkarmadan izin verdi ancak güneÅ? doÄ?muÅ? olmasına karÅ?ın prensle görüÅ?türüleceÄ?e benzemiyordu. GümüÅ? rengi saçlarını tarayan kızın ellerinden kurtularak kendisine artık bayılmasına neden olacak Å?ekilde kokular sürmeye çalıÅ?an kızı bir kenara itti ve koÅ?arak prensin odasının bulunduÄ?unu sandıÄ?ı tarafa doÄ?ru yöneldi. Deepcity aÄ?ır bir saldırı altındaydı ve bu saray Å?aklabanlıklarıyla yeterince zaman kaybedilmiÅ?ti...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jan 19, 2006 1:54 am Reply with quoteBack to top

Ama icerde prens yerine kirmizi cüppeli bir büyücü buldu. Büyücü karaelfe sert bir sekilde, kaslarini catarak bakti ve " Ne istiyorsun?" diye sordu...
    trulias
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jan 19, 2006 2:26 am Reply with quoteBack to top

prens dıÅ?arıdan gelen gürültülerle dalmıÅ? olduÄ?u dünyadan uyandı. pencereden aÅ?aÄ?ıya baktıÄ?ında sarayın prensin kaldıÄ?ı bölümünün bahçe kapısından girmeye çalıÅ?aman bir karaelfi gördü. hemen sonrada bahçe kapısındaki iki korumanın kızı yere yapıÅ?tırıp yakalamasını izledi. kızın eÄ?itimli olduÄ?u belliydi, ama kapıdaki elitleri geçebilecek asker ne bu çölde nede krallıkta yoktu. az sonra saray yazıcısıda göründü. adam kıza yetiÅ?icem diye kanter içinde kalmıÅ? ancak elbette baÅ?arılı olamamıÅ?tı. Å?imdi ise yüzündeki ifadeden korumaların kızı öldürmemiÅ? olması için bildiÄ?i bütün tanrılara dua ettiÄ?i belli oluyordu. prens bu Å?aklabanlıÄ?ı daha fazla izlemek niyetinde deÄ?ildi. üzerini deÄ?iÅ?tirip hemen bahçe kapısını önüne geldi.
    - yazıcı, ne oluyor burda?
    -efendim müttefiÄ?imiz karaelflerden bir haberci. uzun çöl yo...
    -ne zamandan beri haberciler izinsiz olarak benim özel konutuma girme cesaretini gösteriyorlar! ne zannediyor bu kendini ?!

bu sırada elf baÅ?ını kaldırdı:
    -daha fazla bekliyemezdim! bu Å?aklabanlar sabahtan beri beni sizinle görüÅ?türmüyorlar!
    deepcity aÄ?ır saldırı altında, hemen yardım göndermelisiniz!
    prens: yeter! deepcity son iki aydır aÄ?ır saldırı altında, ve benim hizmetkarlarımı zavllı dilinle itam eden sen elf Å?aklabanı kendini ne zannediyorsun ki benimle böyle konuÅ?maya ve sarayımın içinde bu Å?ekilde gezmeye cüret ediyorsun?! kendini beÄ?enmiÅ? Å?ımarık yaratık!

iyi huylu bilinen prensin gürlemesi sadece kızın deÄ?il yazıcınında korkuyla irkilmesine neden olmuÅ?tu. prensin kan oturmuÅ? gözlerinden tek bir gereksiz sözü daha kaldıramayacaÄ?ı belli oluyordu. elfler fazlasıyla ukalaydılar. zaten prens oldum olası ne elfleri nede elf lordu yıldızkılıç ı sevmemiÅ?ti. kendisiyle o adalı konuÅ?ma tarzıyla babasının sofrasında dalga geçtiÄ?i günü hala unutamıyordu. lordla beraber üvey abisi ve üvey annesi kraliçede onunla eylenmekten geri kalmamıÅ?tı. o akÅ?am susup babasını zor duruma düÅ?ürmediÄ?i için babasının ona olan saygısının arttıÄ?ının farkındaydı, ama yinede bu elfleri sevmesini gerektirmiyordu. zaten ukala elfler ve onların savaÅ?ı onun için bir yüktü. elfleri bırakıp taurenlerle anlaÅ?mak onun çok daha iÅ?ine gelirdi zira karaelfleri güvenilmez ve taurenleride bir çok insanadan bile güvenilir buluyordu.

-kabul edilene kadar bu Å?ımarık yaratıÄ?ı odasında tutun! uygun bir zamanda onu çaÄ?ırırım!
    diye tekrar gürledi prens. elf Å?ımarık olabilirdi ama Å?u an cenesini açmaması gerektiÄ?ini bilecek kadar zekiydi...
    Arién
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jan 19, 2006 3:08 am Reply with quoteBack to top

Sinirle odanın içinde dört dönüyordu.. Ne kadar da aptaldı buraya hiç gelmemeliydi... YanlıÅ?lıkla odasına girdiÄ?i kırmızı cüppeli adam geldi birden aklına Prensi aradıÄ?ını söyledÄ?inde nezaketle kendisine doÄ?ru yeri tarif etmiÅ?ti. Belki de eÄ?er bu odadan çıkıp ona ulaÅ?abilirse en azından bu aptal insanların Å?ehrinden çıkmasını saÄ?layabilirdi.. Sonra kafasını sallayarak bu düÅ?ünceyi uzaklaÅ?tırdı neden kendisine yardım etmeyi kabul edecekti ki..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 20, 2006 3:05 am Reply with quoteBack to top

Haklıydıda. koskoca sarayda, sarayın dıÅ?ından olduÄ?u belli birinin yardımını umman hayalperestlik olurdu. kafasında prensin kendisine söylediklerini ve ateÅ? sacan kin dolu bakıÅ?larını gördü. prensin yaptıÄ?ı diplomatik açıdan bir sıkandal sayılabilirdi, ancak zaten karaelflerin bunca yükünü taÅ?ıyan prens ve Å?ehir açısından olaya bakıldıÄ?ında diplomatik iliÅ?kiler çoktan bitmiÅ? olmalıydı. en azından aynı konumda prens olsaydı karaelfler insanlar için bu kadar sıkıntıya kesinlikle girmezlerdi. zaten onlar tanrıların yeryüzüne güzellik katsın diye gönderdikleri hediyeler deÄ?illermidi ? neden zayıf insanlar için kendilerini yarsunlardıki ? insanların ahte vefa konusunda bu kadar güvenilir olduÄ?unu görmek Å?aÅ?ırtıcıydı.
    kafasında bu düÅ?üncelerle odada dolaÅ?ırken birden kapı gürültüyle açıldı. karÅ?ısında dünkü korumalardan iki tanesi aÄ?ır zırhları içinde demir daÄ?lar gibi duruyordu. diÄ?er ırklardan üstün olma konusundaki teredüt kafasından tedirginlikle karıÅ?ık bir hisle tekrar geçti.
    koruma: gelin! prens hazretleri sizi bekliyorlar!
    sesini çıkarmadan korumaların arkasından yürümeye baÅ?ladı. zaten korumları bir bayanın odasına nasıl girilmesi konusunda uyaramıycak kadar düÅ?manca muamele görüyordu.
    kabul salonunun içine girdi. prens kendisini fazla gösteriÅ?li sayılamayacak ancak tasarımı dikkat çekici bir tahtta bekliyordu. taht demirdendi ve prensi tamamen saran bir yapısı vardı. yanlarıda camdan yapılmıÅ?tı, bu sayede prens sagını ve solunu rahatlıkla görüyor aynı zamanda bir çift kanat gibi onu saran yanlıklarlada tepesi dahil heryeri kapanıyordu. prense sadece önden bir saldırı gelebilirdi. onuda korumalar rahatlıkla savuÅ?turabilirdi.
    bun abenzer ince ayrıntılar Å?ehrin her yanında vardı. prens geleli veya sürüleli sadece iki sene olmuÅ? ancak bu iki senede tüm Å?ehir muazzam deÄ?iÅ?miÅ?ti. prens tahta üvey abisinin oÄ?lu geçsin diye gönderilen bir beceriksizden çok geleceÄ?e hazırlanan biri gibi duruyordu. düÅ?ününce karaelfleri sevmemesi hatta nefret etmesi için yeterli olan nedenlerinin dıÅ?ında prensin fazladan bir ton nedeni vardı. elflerin savaÅ?ı adete bir sülük gibi prensin emeklerinden kan çekiyorduki zaten küçük bir Å?ehirde elinden gelenin en iyisi bile yetmiycekken birde "ukala elflerin ukala savaÅ?ına" sırf babasının eski bir dostluÄ?u yüzünden yardım ediyordu.
    Å?imdi ise tekrar yardım talebinde bulunucak kiÅ?i ta kenidisiydi ve durumun mantıksızlıÄ?ı kendini bile Å?aÅ?ırtıyordu. cesaretini topladı. prensin kendisine konuÅ?ması için bir el iÅ?areti yapmasıyla konuÅ?maya baÅ?ladı:
    - efendim yıldızkılıç ın bana verdiÄ?i emir üzerine siz dostumuz ve müttefiÄ?imiz uluÅ?ehir krallıÄ?ından yardımlarınızı talep ediyoruz. Å?ehrimiz deepcity taurenlerin aÄ?ır saldırısı altında sizden talebimiz tünellerin saÄ?lamlıÄ?ını arttırmak üzere olabildiÄ?ince metal ve demir, çalıÅ?maları için onbin iÅ?çi veya köle, bunları kontrol etmek ve tünellerin saÄ?lamlaÅ?tırılmasında verilen emirlerin uygulanmasını saÄ?lamak için 200 usta baÅ?ı ve 20 mühendis, savunmamızda bize yardım için 1000 mızraklı ve 1000 kılıçlı asker. bu dileklerimizin olabildiÄ?ince çabuk yardımımıza ulaÅ?tırılması dostluÄ?umuzu pekiÅ?tiricek ve size efendimin size olan saygı ve sevgisini arttıracaktır.

prens kafasının içinde uÄ?uldamalar hissetmeye baÅ?lamıÅ?tı. herhalde Å?aka yapıyordu bu beyinsiz kız. tam bu anda kafasında bir soru dönmeye baÅ?ladı: eÄ?er bunlar 2000 asker daha istiyorlarsa ki Å?u ana kadar gönderdiÄ?i toplam asker sayısıydı diÄ?er askerlere ne olmuÅ?tu ? askerlerinden haber alamıyordu ve 2hafta önce aldıÄ?ı son haber elflerin kendilerine köpek gibi davrandıÄ?ı ve savaÅ?ta en önde telef edilmek üzere sürüldükleriydi. kayıplarıda muÄ?azzamdı.
    prens: Å?u ana kadar gönderdiÄ?im ikibin askere ne oldu?
    -efendim bu konuyla ilgili bana bir bilgi vermedi. size kesin bir...
    -Å?u ana kadar gönderdiÄ?im askerlere ne oldu ?!... tünel cehenneminde hepsini ölsün diye kullandınız deÄ?ilmi?! isteklerinizin hepsini reddediyorum. sizinle olan dostluÄ?u ve müttefikliÄ?ide bitiriyorum . Å?ayet bir hafta içinde saÄ? askerlerimin tamamı ölülerinse cesedleri bana gelmesse size savaÅ? ilan ediyorum!... eÄ?er herhangibir yeni Å?aklabanlıÄ?a veya numaraya giriÅ?icek olursanız size yine savaÅ? ilan ediyorum!... askerlerim tam olarak bana geri gelecekler yoksa bu öldürdüÄ?ünüz veya öldürttüÄ?ünüz 2000 asker döktüÄ?ünüz son dost kanları olur! defol Å?imdi!
    alea laflar altında Å?oke olmuÅ?, ezilmiÅ? ve ne yapıcaÄ?ını Å?aÅ?ırmıÅ?tı. -prens hazretleri, bu yaptıÄ?ınızla babanızın yaptıÄ?ı dostluÄ?a gölge...
    -konuÅ?ma bitmiÅ?tir. nöbetçiler! götürün bu zavallı yaratıÄ?ı. bir ata bindirin ve ülkesine gönderin.

akÅ?amın batan ıÅ?ıkları adeta yeni bir karanlıÄ?ın habercisiydi. zira ata bindirilip yola gönderilen ulak yolda bir devaslan böceÄ?inin tuzaÄ?ına düÅ?müÅ? ve hiçlikte kaybolmuÅ?tu. olacaklar kaçnılmazdı. yeni haberciler yola çıkmadan prensin son iki senedir oluÅ?turmaya çalıÅ?tıÄ?ı en büyük kin yola çıkacaktı. 10000 kiÅ?ilik yeni çöl ordusu...
    Demian
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 21, 2006 12:42 am Reply with quoteBack to top

Okcu uyandiginda basit bir yer yataginda buldu kendini. Basi catliyacak gibi agriyordu ve damarlari tanimliyamadigi bir atesle yaniyordu. Ilk once nerde oldugunu anlamak icin basini kaldirmaya calisti ama bu caba daha fazla bas agrisindan baska bir seye yol acmadi. Caresizliklw yatigi yerden gozleriyle odayi taradi ama basinda ki kerpic tavandan ve tek pencereli odadan baska birsey goremedi.
    Tekrar uyandiginda bas agrisi tamamen gitmisti am damarlarinda ki ates ordaydi. Ama garip bir sekilde bu ates onu zayiflatmak yerine daha da guclenmesini sagliyordu. Yataktan dogruldu ve koludki sarilmis yaraya bakti. Yara ilk dusundugunden- kurdun actigi cizikten- daha fazlasiydi. Garip bir sekilde butun kolu-sarginin disi bile- morarmisti.
    Bu sefer yataktan kalkti ve ustunde hicbir sey olmadigini farketti. Elbiselerini aramaya basladi ve bu sirada kapinin acildigini ve handa gordugu ve hayal meyal hatirladigi guzel kizin iceri girip onu izledigini farketmedi...
    trulias
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jan 22, 2006 4:12 am Reply with quoteBack to top

prensin ordusunun Å?öhreti hızla tüm krallıÄ?a ve deepcity e ulaÅ?mıÅ?tı. ordu kendisinden beklenmiyecek bir hızla 9 gün içinde deepcity nin kuzey kapılarına ulaÅ?mıÅ?tı. ordunun prensin eseri olduÄ?u düÅ?ünülüyordu. bu aslında kısmende doÄ?ruydu. burda atlanan tek nokta ise prensin bir mucize yarattıysa bile bunun fizik kuralları dahilinde olduÄ?uydu. kral bile prensin bu yeni ordusu karÅ?ısında dehÅ?ete düÅ?müÅ? ama bir yandanda gurur duymuÅ?tu. artık içinde krallık prens yüzünden bölünse bile geleçeÄ?in parlak olduÄ?unun huzuru vardı. ordu aslında basit bir prensibe dayanıyordu: cevheri iÅ?le sana metal olarak dönsün. prens Å?ehrin etrafındaki barbar kabilelerinin potansiyelini ilk olarak Å?ehre yeni geldiÄ?inde Å?ehrin su kanalı çalıÅ?malarını yaparken görmüÅ?tü. prens Å?u ana kadarki hiçbir valinin yapmadıÄ?ı bir Å?ey yaparak kanal çalıÅ?maları sırasında barbarlara çalıÅ?ma emirleri göndermiÅ? bunu yaparkende kimsenin yapmadıÄ?ı birÅ?ey yaparak barbarlarıda insandan saymıÅ? ve barbarlara çalıÅ?maları karÅ?ılıÄ?ında hem kaliteli silahlar vermiÅ? hemde su kanallarını kabile merkezlerine kadarda uzatmıÅ?tı. barbarlar çok saÄ?dıktılar ve Å?ukranlarını sunmak için Å?ehir cevresindeki, kervanlara saldıran tüm çeteleri ve kabileleri(her ne kadar bir katliam yapmıÅ? olsalarda) ortadan kaldırmıÅ?lar ve ganimetleri prense sunmuÅ?lardı. bunun üzerine prens tüm aynı soydan gelen barbar kabilelerinin reislerinin yaÅ?adıÄ?ı köyleri o kabilenin baÅ? köyü olarak atamıÅ? ve kazanılmıÅ? ganimetlede o merkez köylerinde demirçi oçakları ve dövüÅ? okulları kurdurmuÅ?tu. bununlada kalmamıÅ? barbarların eÄ?itilmeleri için baÅ?köyler eÄ?itmenler göndermiÅ?ti. Å?imdi ise barbarlar prensin bütün emirlerini canları pahasına yapmaya hazırdılar. çöldeki bütün karaelflrin toplamı bile 7000 eÄ?itimli çölbarbarı, 1000 elit koruma( onlarda barbar veelit okçulardan seçiliyordu) 2000 okçuya karÅ?ı duramazdı. Elf lordu Yıldızkılıç güneyde taurenlerle uÄ?raÅ?ırken birde bu barbar4 ordusuyla uÄ?raÅ?amıyacaÄ?ının farkındaydı. saÄ? kalan 750 askeri pazarlık konusu olarak tutsak almayı en basit çözüm olarak görmüÅ? ve kuzey kapısının tam önüne okçuların hemen önüne bu askerleri zincirli olarak dizmiÅ?ti. prensle ortada tarafsız alanda buluÅ?tular, Yıldızkılıç pazarlıkla eski imtiyazları koparmaya, prensse elflerden bir an önce kurtulmaya kararlıydı. Yıldızkılıç yüzlerce yılın bilgi ve politika tecrübesiyle masaya oturacaktı, prensin ise güvenebileceÄ?i zekası ve muhtemel bir savaÅ?ı kazanacaÄ?ı kesin gibi görünen ordusu vardı. pazarlık sıkı geçekti...
    chosen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jan 26, 2006 1:36 am Reply with quoteBack to top

RP DIÅ?I: ArkadaÅ?lar ne olur, sizden öncekileri okuyup konuyu biraz da o doÄ?rultuda geliÅ?tirecek Å?eyler yazalım.. Bundan sonra yazacak kiÅ?i de konuyu biraz toparlasın lütfen...

hatırlatma ve saygılarımla...

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum