Frp World Ana Menü
 • Frp World
  » Anasayfa
  » Forum
  » Anketler
  » Akademi
  » Kitap Tanıtımları
  » Haber Arşivi
  » Haber Gönderin
  » Makale Gönderin

 • Üyelere Özel

 • Kişisel
  » Hesabınız
  » Özel Mesajlar
  » Üye Listesi
  » Üye Arama
  » Siteden Çıkış

 • Site Bilgileri
  » Top10
  » Site Hakkında Yorumlarınız
  » İstatistikler
  » Destekleyen Siteler

 • Kullanıcı Menüsü
  Hoşgeldin, Diyar Gezgini
  Üye Adı
  Şifre
  (Kayıt Ol)
  Üyelik:
  Son Üye: JaysonMoss
  Bugün: 123
  Dün: 267
  Toplam: 66457

  Şu An Bağlı:
  Ziyaretçi: 1292
  Üye: 0
  Toplam: 1292

  SİHİRBAZ (SORCERER)

  SİHİRBAZ (SORCERER)

  Sihirbazlar büyülerini bir şairin şiir yazması gibi yaparlar. Çünkü büyü yapma yetenekleri doğuştan gelmektedir. Kendi yetenekleri ve biraz çalışma ile hiç bir kitaba ve formüle gerek kalmadan büyü yapabilirler. Bazı sihirbazlar, içlerinde ejderha kanı olduğunu söyler. Doğru olması muhtemeldir, çünkü ejderhaların insan kılığına girdiği ve hatta insan aşıkları olduğu genel olarak bilinir, o yüzden sihirbazların atalarının ejderha olmadığını kanıtlamak biraz zor, tabi atalarının ejderha olduğunu kanıtlamak daha zor o ayrı.

  Sihirbazlar büyülerini içlerinden gelen bir güç ile yaptıklarından zamanlarını büyü hazırlamak ile harcamazlar. Bir sihirbazı büyücüden ayıran bir başka farkı da, büyücüye göre daha az büyü yapabilmesi ve yeni büyüleri daha geç öğrenmesidir. Yalnız sihirbazlar yıllarını büyücüler gibi büyü yapmayı öğrenmekle harcamadığından bu boş kalan zamanlarında biraz silah kullanmayı öğrenmişlerdir. Sihirbazlar genellikle kaotik olurlar ve en iyi insanlar ve yarımelfler sihirbaz olabilir. Fakat sihirbazlık yeteneği tahmin edilemezdir ve hangi ırkta ortaya çıkacağını söylemek çok zordur.

  Copyright © FRP World © Fantezi Edebiyat ve FRP sitesi T�m haklar� sakl�d�r.

  Yay�nlanma:: 2004-09-20 (1957 okuma)

  [ Geri Dön ]
   
  FRPWorld.Com ülkemizdeki fantezi edebiyatı ve frp sevenleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir web sitesidir. 2003 yılında kurulmuş olan sitemiz kullanıcı ve yöneticilerimizin katkıları ile büyüyüp Türkiyenin en büyük frp sitelerinden birisi olmuştur. Galerisi, indirilecekler kısmı, akademisi, yazarları ile sitemiz tam bir frp hazinesidir. FRPWorld sizin de desteklerinizle böyle olmaya devam edecektir. FRP'nin doyumsuzca yaşandığı bu diyara hoş geldiniz.

  FRPWorld, yeni bir frp dünyası


  Sitede bulunan yazı, doküman ve diğer içerikler siteye ait olup başkaları tarafından kopyalanması, dağıtılması ya da ticari amaçla kullanılması yasaktır.
  Siteye yapmış olduğunuz katkılar frpworld.com'un olup bunları yayınlama ya da yayınlamama hakkı site yöneticilerine aittir.


  Sayfa Üretimi: 0.41 Saniye