Frp World Ana Menü
 • Frp World
  » Anasayfa
  » Forum
  » Anketler
  » Akademi
  » Kitap Tanıtımları
  » Haber Arşivi
  » Haber Gönderin
  » Makale Gönderin

 • Üyelere Özel

 • Kişisel
  » Hesabınız
  » Özel Mesajlar
  » Üye Listesi
  » Üye Arama
  » Siteden Çıkış

 • Site Bilgileri
  » Top10
  » Site Hakkında Yorumlarınız
  » İstatistikler
  » Destekleyen Siteler

 • Kullanıcı Menüsü
  Hoşgeldin, Diyar Gezgini
  Üye Adı
  Şifre
  (Kayıt Ol)
  Üyelik:
  Son Üye: azuvidyr
  Bugün: 167
  Dün: 176
  Toplam: 67562

  Şu An Bağlı:
  Ziyaretçi: 727
  Üye: 2
  Toplam: 729

  Şu An Bağlı:
  01 : aruhicaf
  02 : azuvidyr

  Wizards of The Coast (Mayıs)
  Mayıs 2005
  Heroes of Battle –Savaşın Kahramanları-  David Noonan, Will McDermott, Stephen Schubert

  Savaşa hazır olun

  Rakip halklar arası büyük çatışmalar patlak verirken tüm kıta savaşın rüzgarıyla süpürlme tehtidiyle karşı karşıya. Destansı savaşlarda ordular çarpışırken , bir avuç gözüpek kahramanın haraketleri savaşın gidişatını baştan sona değiştirebilir. Göğüs göğüse çarpışmada ya da hayati önem taşıyan gizli bir görevde, cesur kahramanların etkileri savaş alanında bir destan gibi yankılanır ve çağların ötesinde tekrar duyulur.  D&D oyunu ile ilgili bu kaynak karakterlerin büyük savaşların ortasında oynayabileceği asıl rolü gözler önüne sermekte. Savaş alanlarının içinde ya da etrafında maceralar yaratmak ve oynamak için kurallar ve seçenekler sunan ‘Savaşın Kahramanları’ karakterleri savaş zamanı durumlarının içine atıp onlara destansı savaşların doruk noktası ile meydan okuyor.

  ‘Savaşın Kahramanları’ savaş temalı bir D&D oyunu hakkında bilinmesi gereken herşeyi sağlıyor. Yeni feat ve büyülerle birlikte geleneksel büyülerin kullanımları ve prestige class’lar sayesinde savaşa ait karakterler yaratabilirsiniz. Ayrıca, kuşatma aletleri, silahlar, büyülü eşyalar, binek atları, ve diğer egzotik binekler gibi savaş alanına ait araçlar hakkında detaylı bilgi veriliyor. Savaş alanı manzaraları, tasvir edici haritalar ve yeni kurallar yardımı ile açıklığa kavuşturuluyor. Savaş meydanı karşılaşmalarının özel halleri detaylı bir biçimde tartışılırken , kitap aynı zamanda savaş meydanları tasarlamak için özel detayları da okuyucuya sunuyor.

  *****

  Champions of Ruin – Yıkımın şampiyonları  Jeff Crook, Wil Upchurch, Eric L. Boyd

  Diyar’ın daha da karanlık taraflarını keşfedin

  Fearun’un her köşesi kendi tekin olmayan özünü muhteva eder. Fırsatlar ortaya çıktığında, hain gruplar ve alçak bireyler Diyarlar’a kendi rezil damgalarını vurmak için gölgelerden açığa çıkarlar. Bu sayfalarda, bir oyuncunun ve DM’in; Unutulmuş Diyarlar oyun sistemine bela olacak en şeytani organizasyonları, en hain kötü adamları ve alaksız kahraman bozuntularını yaratması için gereken her şeyi bulacaksınız.  • 3 yeni ırk
  • 30’dan fazla yeni büyü
  • Yeni featler ve prestige class’lar

  1.Kısım--- Races : Burada ‘Yıkımın şampiyonları’ için hazırlanmış 3 yeni ırk bulunuyor. İki yeni kara ırk Extaminaar ve Krinth. Ayrıca oyuncuların da seçebileceği bir ırk eklenmiş.O da Draegloth.

  2.Kısım---Tools of Evil: Birçok yeni feat i, 40 ın üzerinde yeni büyüleri ve birçok kullanışlı büyülü eşyayı bulabileceğiniz bölüm.

  3.Kısım---Prestige Classes: 6 yeni prestige class ın detaylandırıldığı ve bu yeni prestige class ların nasıl kullanılacağının da anlatıldığı bölüm.

  4.Kısım---Evil Organizations: Bizden misin, değil misin? Oyuncuların karşılaşacağı çeşitli düşmanlar ,organizasyonlar burada açıklanıyor.

  5.Kısım---Evil Places: Gölgelerin ve Karanlığın kol gezdiği mekanlar, mabetler, bölgeler.Karanlık güçlerin tehlikeli, acımasız ve hilekarca barındığı yerler.

  6.Kısım---Encounters with Evil: kötü yönelimi seçmiş oyuncuların oyunlarda karşılaşacakları sorunlar ve pratik tavsiyeler.

  7.Kısım: Champions of Evil: Faerun un en eski kötü kişilikleri.Ölmeyen Aundor, Geceyılanı Dendar, Fısıltılar Kraliçesi Soneillon, Eltab ve bunlar gibi müthiş güçlü karakterler hakkında çeşitli bilgilendirmeler…

  “ Arbitrium Vincit Omnia ’’
  Eldarin

  Copyright © FRP World © Fantezi Edebiyat ve FRP sitesi T�m haklar� sakl�d�r.

  Yay�nlanma:: 2005-09-08 (1388 okuma)

  [ Geri Dön ]
   
  FRPWorld.Com ülkemizdeki fantezi edebiyatı ve frp sevenleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir web sitesidir. 2003 yılında kurulmuş olan sitemiz kullanıcı ve yöneticilerimizin katkıları ile büyüyüp Türkiyenin en büyük frp sitelerinden birisi olmuştur. Galerisi, indirilecekler kısmı, akademisi, yazarları ile sitemiz tam bir frp hazinesidir. FRPWorld sizin de desteklerinizle böyle olmaya devam edecektir. FRP'nin doyumsuzca yaşandığı bu diyara hoş geldiniz.

  FRPWorld, yeni bir frp dünyası


  Sitede bulunan yazı, doküman ve diğer içerikler siteye ait olup başkaları tarafından kopyalanması, dağıtılması ya da ticari amaçla kullanılması yasaktır.
  Siteye yapmış olduğunuz katkılar frpworld.com'un olup bunları yayınlama ya da yayınlamama hakkı site yöneticilerine aittir.


  Sayfa Üretimi: 0.43 Saniye