Frp World Ana Menü
 • Frp World
  » Anasayfa
  » Forum
  » Anketler
  » Akademi
  » Kitap Tanıtımları
  » Haber Arşivi
  » Haber Gönderin
  » Makale Gönderin

 • Üyelere Özel

 • Kişisel
  » Hesabınız
  » Özel Mesajlar
  » Üye Listesi
  » Üye Arama
  » Siteden Çıkış

 • Site Bilgileri
  » Top10
  » Site Hakkında Yorumlarınız
  » İstatistikler
  » Destekleyen Siteler

 • Kullanıcı Menüsü
  Hoşgeldin, Diyar Gezgini
  Üye Adı
  Şifre
  (Kayıt Ol)
  Üyelik:
  Son Üye: BudFidler7
  Bugün: 35
  Dün: 77
  Toplam: 84249

  Şu An Bağlı:
  Ziyaretçi: 1936
  Üye: 0
  Toplam: 1936

  Wizards of The Coast (Haziran)
  Haziran 2005
  City of Splendors: Waterdeep –Harikalar şehri: Derinsu-

  Eric L. Boyd  Uzun yıllardan sonra Unutulmuş Diyarlar sisteminin parlayan mücevheri Derinsu’ya ilk detaylı bakış.

  ‘Harikalar şehri: Derinsu’ Unutulmuş Diyarlar sistemindeki muhteşem şehir Derinsu’ya detaylı bir inceleme içeriyor. Tarihi de dahil olmak üzere şehre genel bir bakış, kim kimdir, yasalar hakkında bilgi, bir Derinsu hikayesi oluşturmak ve oynamak için kurallar.  Kitapta ;Derinsu nun npc lerinden de yararlanarak şehrin halkı hakkında çeşitli bilgilendirmeler ,büyü okulları, silahlı güçleri, loncalar, şehre özgün prestij sınıflar ve daha birçok şey bulunabiliyor.Derinsu nun çeşitli bölgeleri üzerinde dönen dedikodularını, maceraya atılmak için uygun bölgeleri hakkında da bizlere bilgiler sunulan kitapta yeni yaratıklar, ekipmanlar, büyülü eşyalar, psionic güçler, zehir çeşitleri, büyüler ve daha fazlası bu kitapta bulunabilir…

  *****

  Dungeon Masters Guide II

  D&D Supplement  Evet birkaç aydır hertarafta duyurulan kitap Haziran ayıyla beraber piyasaya sürüldü.DMG 3,5 un geliştirilmiş versiyonu olarak göze çarpan kitapta yepyeni bilgilerede yer veriliyor.

  Kitabın önincelemesinde ;DMG II nin yalnızca DM ler için hazırlanmamış olduğu idda ediliyor.DMG II de oyunculuk tecrübenizi de bolca geliştirebileceğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.Büyülü aletler, üzerinde oynanan dünya ve düzlem hakkında dinamik bilgiler, prestij class lar ile ilgili bölümleri okuyarak oyunculuk kabiliyetinizi geliştirebilirken ,DM lere özel hazırlanmış bölümleri okuyarak kendi grubunuzu oluşturabilirsiniz. Ama dikkat! Bunlar sakın DM in kulağına gitmesin.Biliyorsunuz DM ler kuralları iyi bilen oyuncuları pek sevmezler.Malum DM den iyi bilmek zararlıdır  Kitaba öncekinde göremediğimiz özelliklerde eklenmiş bu arada.Oyunlarımızın belkemiğini oluşturan RolePlay öğeleri konusunda bizlere çeşitli tavsiyeler veriliyor.Oyuncuları planlı ilerleme konusunda mecbur bırakacak ve parlak fikirler üretmek konusunda zorlayacak ince tavsiyelerden şehirde ya da şehrdışında yaşayan npc ler ile eğlenceli roleplay bazlı diyaloglara girmeye kadar uzayan bölümler mevcut.

  E bide oyuncular üzerinde kontrolün nasıl sağlanacağı ile ilgili bölümlerde var tabi o yüzden DMG II oyuncuların ellerinde çok fazla gezmemeli…


  “ Arbitrium Vincit Omnia ’’
  Eldarin

  Copyright © FRP World © Fantezi Edebiyat ve FRP sitesi T�m haklar� sakl�d�r.

  Yay�nlanma:: 2005-09-08 (1199 okuma)

  [ Geri Dön ]
   
  FRPWorld.Com ülkemizdeki fantezi edebiyatı ve frp sevenleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir web sitesidir. 2003 yılında kurulmuş olan sitemiz kullanıcı ve yöneticilerimizin katkıları ile büyüyüp Türkiyenin en büyük frp sitelerinden birisi olmuştur. Galerisi, indirilecekler kısmı, akademisi, yazarları ile sitemiz tam bir frp hazinesidir. FRPWorld sizin de desteklerinizle böyle olmaya devam edecektir. FRP'nin doyumsuzca yaşandığı bu diyara hoş geldiniz.

  FRPWorld, yeni bir frp dünyası


  Sitede bulunan yazı, doküman ve diğer içerikler siteye ait olup başkaları tarafından kopyalanması, dağıtılması ya da ticari amaçla kullanılması yasaktır.
  Siteye yapmış olduğunuz katkılar frpworld.com'un olup bunları yayınlama ya da yayınlamama hakkı site yöneticilerine aittir.


  Sayfa Üretimi: 0.59 Saniye