Frp World Ana Menü
 • Frp World
  » Anasayfa
  » Forum
  » Anketler
  » Akademi
  » Kitap Tanıtımları
  » Haber Arşivi
  » Haber Gönderin
  » Makale Gönderin

 • Üyelere Özel

 • Kişisel
  » Hesabınız
  » Özel Mesajlar
  » Üye Listesi
  » Üye Arama
  » Siteden Çıkış

 • Site Bilgileri
  » Top10
  » Site Hakkında Yorumlarınız
  » İstatistikler
  » Destekleyen Siteler

 • Kullanıcı Menüsü
  Hoşgeldin, Diyar Gezgini
  Üye Adı
  Şifre
  (Kayıt Ol)
  Üyelik:
  Son Üye: ahykuxy
  Bugün: 23
  Dün: 60
  Toplam: 84297

  Şu An Bağlı:
  Ziyaretçi: 983
  Üye: 1
  Toplam: 984

  Şu An Bağlı:
  01 : ahykuxy

  White Wolf (Mayıs, Haziran)
  Mayıs, Haziran 2005
  A Hunger Like Fire (Vampire: The Requiem 1. Roman)  Kana Susamak

  Persephone neredeyse herşeye sahipti---yakışıklı, zeki, hırslı, insan kanına karşı söndürülemez bir ateş…Vampire the Requiem in bu ilk kitabında Chicago daki vampir soyunun korkunç gerçekliklerine tanık olacaksınız.Persephone Chicago’ yu, sölen ve fırsatlar olarak görmektedir fakat her gece kendisini daha farklı hisler içersinde bulmaktadır.Bedeni üşümekte, içten içe artan bir yaratıklaşma gibi hisler.Bakalım Persephone, açlığı onu tamamen tüketmeden ne kadar süre dayanabilecek…  Yazar üzerine

  Greg Stolze; Trilogy of the Fallen™ serisinin yazarı olarak büyük bir ün yapmıştır, öyle ki bu serinin, Demon: The Fallen™ kurgusunun bizlere sunulmasında cesaret kaynağı kabul edildiği söylenmektedir.Bunun dışında Hunter: The Reckoning® üzerine de çeşitli yazıları mevcuttur.

  *****

  Blood In, Blood Out (Vampire: The Requiem 2. Roman)  Kan Kanı Çağırır


  Duce Carter Kabullenişinden(Embrace) beri Chicago nun vampir soyunu şehrin prensi ve onun sabit fikirli elder larına karşı kışkırtarak yeni bir devrim hareketi gerçekleştirmeyi planlamaktaydı.Ama ne zamanki Chicago nun Carthain’ leri Duce’ e karşı acımasız cinayetin uyanışına yeltendiklerinde ,Duce’ e prensin tek çocuğu olan Persephone Moore’ dan başka yardım edebilecek kimse yoktu.Persephone Duce ün tabir ettiği gibi bir dost muydu?Yoksa gölgelerde gizlenen ve Duce’ ü yoketmek isteyen güçlerin bir ajanı mıydı?

  Yazar Üzerine;

  Lucien Soulban; Rol Yapma Oyunları üzerine iki düzineden fazla kitap üreten ve White Wolf oyunlarının ödüllü miniserisi Orpheus™ yi geliştiren başarılı bir yazardır. Bunların dışında kısa kurgulu Lucifer’s Shadow™ ve Bloody September™ antolojilerini de yazmıştır. Blood In, Blood Out ise yazarın kapsamlı ve geniş kurgulu ilk romanıdır.

  *****

  Marriage of Virtue & Viciousness (Vampire: The Requiem 3. Roman)  İntikam Onundur

  Chicago vampirleri arasında Prens Maxwell in , yaptıklarından ötürü bir gece içersinde yokedilmesi gereken bir vampir grubuna müsamaha gösterdiği konuşuluyor.Lanetliler ise duruma acilen müdahale etmek ve yıllar önceden ertelenmiş intikamlarını almak istiyorlar.Fakat hiçbir vampirin nefreti Ölülerin Mabedi olarakta bilinen Lancea Kilisesi’ nden kovulmuş olan Solomon Birch’ inki kadar büyük değildir. Birch in düşmanları ise ,eğer kendileri bir yumruk vurmazlarsa Birch in kesinlikle onlara vuracağından emindirler.

  Yazar Hakkında: Kitabın yazarı serinin ilk kitabının da yazarı olan Greg Stolze.

  *****

  A Shadow Over Heaven’ s Eye  Alınyazısına Meydan Okuma

  Maylea ;Yane şehrinde yaşayan geleceği ,doğduğu gün planlanan -nasıl yaşayacağı, neler yapacağı ,kiminle evleneceği vs- genç ve asil bir bayandır.Fakat Maylea, kaderinin doğduğunda belirlenmiş olmasından memnun değildir.Ve Swan isimli öldüğü varsayılan sanatçı diplomat babasının konağına geldiği zaman Maylea, gerçek kaderinin onu hiç umulmayacak kadar yükseklere ,yıldızların bile ötesine ulaştırabileceğini anlamaya başlar.

  A shadow over heaven’ s eye Exalted üzerine hazırlanmış sınırsız romanlar serisinin 5. romanıdır.


  Yazar hakkında bilgilendirme:Kitabın yazarı Dark Ages: Gangrel™ in the Dark Ages Clan Novel Series, Return of the Sorceress (Wizards of the Coast), and Like Death (Leisure Books) kitapları ile tanınan Tim Waggoner’ dır.

  *****

  Predators  Avla ya da Avlan

  Kurtadamların dünyası parçalanmış etlerden oluşan bir korku diyarıdır.Acı,terör ve nefret fiziksel formu ile karşımıza çıkar ve herkes sadece hayatta kalabilmek için avlanır.The Forsaken(Terkedilmiş Olanlar) bütün bu korkunç tehdit unsurlarından haberdardır ve ay gökte yükseldiğinde kendilerini düşmanlarından saklarlar.Ama kurtadamlar yırtıcı hayvanlar gibi midir? Onlar sadece avlanırlar mı sizce?...

  Ayın Altında Akan Kan

  Werewolf –The Forsaken e ilaveten efsane Kurtadamlardan sakınan oyuncularınız için hazırlanan sayısız tehditkar vahşi yaratığı içeren güzide bir encounter kitabı. Mad Rat , Spider Host gibi en derinlerde saklı daha birçok yaratığın bulunduğu ve Werewolf dünyasının korkunç gerçeklerini daima sıcak tutan bir kitap ile çıkmış karşımıza yine White wolf firması.

  “ Arbitrium Vincit Omnia ’’
  Eldarin

  Copyright © FRP World © Fantezi Edebiyat ve FRP sitesi T�m haklar� sakl�d�r.

  Yay�nlanma:: 2005-09-08 (1254 okuma)

  [ Geri Dön ]
   
  FRPWorld.Com ülkemizdeki fantezi edebiyatı ve frp sevenleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir web sitesidir. 2003 yılında kurulmuş olan sitemiz kullanıcı ve yöneticilerimizin katkıları ile büyüyüp Türkiyenin en büyük frp sitelerinden birisi olmuştur. Galerisi, indirilecekler kısmı, akademisi, yazarları ile sitemiz tam bir frp hazinesidir. FRPWorld sizin de desteklerinizle böyle olmaya devam edecektir. FRP'nin doyumsuzca yaşandığı bu diyara hoş geldiniz.

  FRPWorld, yeni bir frp dünyası


  Sitede bulunan yazı, doküman ve diğer içerikler siteye ait olup başkaları tarafından kopyalanması, dağıtılması ya da ticari amaçla kullanılması yasaktır.
  Siteye yapmış olduğunuz katkılar frpworld.com'un olup bunları yayınlama ya da yayınlamama hakkı site yöneticilerine aittir.


  Sayfa Üretimi: 0.50 Saniye