Frp World Ana Menü
 • Frp World
  » Anasayfa
  » Forum
  » Anketler
  » Akademi
  » Kitap Tanıtımları
  » Haber Arşivi
  » Haber Gönderin
  » Makale Gönderin

 • Üyelere Özel

 • Kişisel
  » Hesabınız
  » Özel Mesajlar
  » Üye Listesi
  » Üye Arama
  » Siteden Çıkış

 • Site Bilgileri
  » Top10
  » Site Hakkında Yorumlarınız
  » İstatistikler
  » Destekleyen Siteler

 • Kullanıcı Menüsü
  Hoşgeldin, Diyar Gezgini
  Üye Adı
  Şifre
  (Kayıt Ol)
  Üyelik:
  Son Üye: BudFidler7
  Bugün: 35
  Dün: 77
  Toplam: 84249

  Şu An Bağlı:
  Ziyaretçi: 1944
  Üye: 0
  Toplam: 1944

  White Wolf (Temmuz)
  Temmuz 2005
  Mind's Eye Theatre: The Requiem  Burada geceleri müzik var.

  Güneş hatıralarda soldukça ve dünya karanlığa gömüldükçe ‘Korkunç Derinlik’ yankı bulur ve bunun akıldan çıkmayan sesi yaşayan ölüleri kendi gece oyunlarını oynamaya çağırır.Sokaklarlara sahip olabilmek için yapılan savaşlardan sosyete partilerinde sarfedilen kötü sözlere, vampirler güç ve şöhret için rekabet ettikçe eski garezler taze kan döker.Burası merhametin olmadığı bir dünya, vahşi bir dünya. şimdi sen bunlardan birindesin, aynı zamanda bu dünya sana ait…

  Katılmayacak mısın?

  The Requiem Mind’s Eye Theatre™ ‘da bizlere oyunlarımızdaki Vampirlerin varlığına ayrı bir mistik hava katacak oldukça gerekli bilgiler sağlıyor. Yaşayan ölülerin saklı tarihi, klanlar ve beraberinde ‘Korkunç Derinliği’ getiren dini anlaşmalar, gizemli disiplinleri öğrenmenin yolları-bütün hepsi bu kitapta.Gece dünyasının daha önce hiç karşılaşmadığınız gizemlerini keşfedin.’ Zihnin Gözü Sahnesi ‘ ni oynayabilmek için ‘ Zihnin Gözü Sahnesi Ana Kural Kitabı ’ gerekmektedir.

  Sayfa Sayısı:392

  *****

  Mind's Eye Theatre (Ana Kural kitabı)  Hiçbirşey uzağımızda değil. Onun bir anda gölgelerin içersinde yer değiştirdiğini görüyorsun, esen meltemle beraber fısıldadığını duyuyorsun, her kabusunda üzerindeki korkunç etkisini hissediyorsun. Dünya ne kadar bize aitmiş gibi dursa da aslında uğursuz bir soy yaşıyor üzerinde , eski zamanlardan kalma korkular aldatıcı suretleriyle bu uğursuz soyun üzerini örtüyor ve saklı olmayan her gerçek altında sadece derin bir gizem besliyor. Gölgeler seni çağırıyor. Cevap vermeyecek misin?

  Ne Kadar Büyük bir Derinlik Gölgelere Ulaşabilmeyi Mümkün Kılar?

  ‘Zihnin Gözü Sahnesi’ ST’ lere ve oyunculara World of Darkness® üzerinde oynanacak LARP’ ları oynayabilmesi veya oynatabilmesi için gereken her şeyi sunuyor. Sistem materyallerinden hikaye arkaplanında hazırlanan ölümlü karakterleri oynamak için gerekli kurallar ve tavsiyelere, dövüş sahnelerini sağlamlaştırmak için kurulan yeni bir sisteme kadar uzayan bu kitap ile LARP oyunlarınızda yeni bir tecrübe edinebilirsiniz. Zihnin sahnesine girin ve gecelerin sırlarını öğrenin.

  Sayfa Sayısı:352

  *****

  Ordo Dracul  Yaşayan Ölü Olmanın Ötesinde

  Lanetlilerin arasındaki kahinler, ‘Ordo Dracul’ un üyeleri vampirliğin lanetlerini aşmanın yollarını arıyorlar.Kendilerini edindikleri tecrübelere ve liderleri Dracula’ nın bilgeliğine adıyorlar.Bu lanetliliğin en şirretleri, ruhlarına okunmuş ilahilerin altında nelerin yatıyor olduğunu keşfetmek için arayıştalar.

  Vampire: The Requiem™ için Anlaşma Rehberi

  * Tarihi detaylar, Ordo Dracul’ un hiyerarşisi ve hedefleri(Vampirler arasındaki anlaşmazlık) , vampir toplumunun dini anlaşmasına eşsiz bir balkış açısı .

  * Ordo Dracul’ un — Dracula’ nın kendi tasarladığı dini anlaşması — sebep olduğu Vampire:The Requiem de en bilinen anlaşmazlığı.

  * Yeni soyların ve Ordo Dracul’ un eşsiz disiplinlerinin özellikleri, oyuncularında kesinlikle ilgisini çekeceği düşünülen ‘Coil of the Dragon’(Anlaşmadan gelen muhteşem güç) da dahil.

  * Sistem tedariği, düşmanlar ve ST’ ler için kaynak oluşturabilecek hikayeler.

  Sayfa sayısı: 224 (resimli)
  Yazarlar: Will Hindmarch, Christopher Kobar, Matthew McFarland ve Greg Stolze
  Gelişiminde katkıda bulunanlar: Will Hindmarch Cover
  Resimler: Alex Maleev

  *****

  Werewolf: The Forsaken Storyteller Screen  Ne Zaman İhtiyacın Olursa Orada

  Werewolf: The Forsaken™ ST’ si için oyunun ortasında tek bir kural için kitapları karıştırmak kadar sinir bozucu bir şey yoktur.Tamam, bu çok basit bir iş ve etrafta çokta fazla kaynak kitabının gezmesine gerek yok.Sonunda bizim ihtiyacımız olan tüm kaynakların tek bir kitapta toplanması sorunu çözülmüş.

  Pençeni Savurdun…

  White Wolf® bu kullanışlı kitabı Werewolf ST’ lerine sunuyor.Kitap gerekli olan tüm kuralları ve çizimleri oyun içinde kolayca kullanabileceğiniz bir hale getirilmiş.Zayıf bir yayın olduğu düşünülemez bile.

  “ Arbitrium Vincit Omnia ’’
  Eldarin

  Copyright © FRP World © Fantezi Edebiyat ve FRP sitesi T�m haklar� sakl�d�r.

  Yay�nlanma:: 2005-09-08 (1228 okuma)

  [ Geri Dön ]
   
  FRPWorld.Com ülkemizdeki fantezi edebiyatı ve frp sevenleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir web sitesidir. 2003 yılında kurulmuş olan sitemiz kullanıcı ve yöneticilerimizin katkıları ile büyüyüp Türkiyenin en büyük frp sitelerinden birisi olmuştur. Galerisi, indirilecekler kısmı, akademisi, yazarları ile sitemiz tam bir frp hazinesidir. FRPWorld sizin de desteklerinizle böyle olmaya devam edecektir. FRP'nin doyumsuzca yaşandığı bu diyara hoş geldiniz.

  FRPWorld, yeni bir frp dünyası


  Sitede bulunan yazı, doküman ve diğer içerikler siteye ait olup başkaları tarafından kopyalanması, dağıtılması ya da ticari amaçla kullanılması yasaktır.
  Siteye yapmış olduğunuz katkılar frpworld.com'un olup bunları yayınlama ya da yayınlamama hakkı site yöneticilerine aittir.


  Sayfa Üretimi: 0.39 Saniye