Frp World Ana Menü
 • Frp World
  » Anasayfa
  » Forum
  » Anketler
  » Akademi
  » Kitap Tanıtımları
  » Haber Arşivi
  » Haber Gönderin
  » Makale Gönderin

 • Üyelere Özel

 • Kişisel
  » Hesabınız
  » Özel Mesajlar
  » Üye Listesi
  » Üye Arama
  » Siteden Çıkış

 • Site Bilgileri
  » Top10
  » Site Hakkında Yorumlarınız
  » İstatistikler
  » Destekleyen Siteler

 • Kullanıcı Menüsü
  Hoşgeldin, Diyar Gezgini
  Üye Adı
  Şifre
  (Kayıt Ol)
  Üyelik:
  Son Üye: ShellieShe
  Bugün: 34
  Dün: 77
  Toplam: 84248

  Şu An Bağlı:
  Ziyaretçi: 1971
  Üye: 0
  Toplam: 1971

  White Wolf (Ağustos)
  Ağustos 2005
  VII  Bana güvenmiyor musun?
  Yalan söylediğimi mi düşünüyorsun?
  Buna benzer bir konuda prensime de yalan söyler miyim zannediyorsun?
  ‘Yedi’, bunu senin halkına yapmıştı.
  Bu gece, gerçek bu odanın içersinde, burada
  Gerçek, burada duruyor ve seni kritize ediyor –Atalarım aşkına! – bizimle konuşuyor ve buna rağmen hala ona karşı şüphe mi duyuyorsun?
  ‘Yedi’ bir gerçek.
  Bu onun kanıtı.
  Onlar buradalar ve henüz bizimle işleri bitmedi.

  --Saint Georghe geceleri, Prens Lyons’ un Vekilharcına

  Bu kitapta;

  *Vampirlerin VII olarak tabir ettikleri gizemli bilginin(Gehenna gelmeden önce grçekleşeceğine inanılmaktadır) gerçekliği hakkında üç olası fikir.
  *Vampirlerin VII’ sinin temel noktaları ve herhangi bir hikaye içinde kullanmak için tavsiyeler. Hem oyuncuların öncülüğünde devam eden hikayeler için, hemde korkutucu düşmanların kontrolünde gelişen olaylar için tavsiyeler.
  *Yeni disiplinler, meziyetler(merits), ayinler(rituals), VII ye gizem ve güç veren vampir soyları…

  *****

  Lore of the Forsaken  “Onları, armağanlarımızı vermek üzere çağırdığımızda yalan söyleriz. Aslında armağanlar karşılıksız verilen bir şeydir, sevginin yahut dostluğun bir parçası. Biz birbirimize, Gölgelerden aldığımız gücün aslında bizim kendi gücümüz sayıldığını söyleriz, ne zaman bir ruh bize kendi gücünden bir parça bahşetmeyi düşündüğünde kendi kurtuluşumuza bir adım daha yaklaştığımızı söyleriz. Bu oldukça eğlencelidir. Bizim o kadar da yalancı olduğumuzu düşünemezsin.

  ---Hilal gecesi, Meteliksiz Val…

  *****

  Dolunayın gücü kurtadamların bedenine akıyor ve Gölgeler Diyarının ruhları korumak üzere onları çevrelemiş. Burası bizlere yabancı ve konuklardan da hoşlanmayan bir dünya.Birisi bütün bunları terk etmiş. Ve şimdi kurtadamların yardıma ihtiyacı yok – Onlar kendi ruhani dünyalarının gücüne ve bilgisine sahipler.
  Kurtadam toplumunun ruhani yönünü derin bir incelemeye alıyoruz. Bu kitap sizin Uratha ile ruhani dünya arasındaki rehberiniz. Kurtadam olmanın kişiye etkilerine, sağladığı yardımlara derin bir inceleme; büyük totemlerin tüm detaylar, ayın beş halinde kurtadamların bir grup yahut kendi kabileleri içersinde gösterdikleri davranışlardaki farklılıklar, bu semptomlardan yola çıkarak listelenmiş yeni Armağanlar(Gifts) .Kurtadam karakter yaratma konusunda bütün oyuncuların ihtiyacı olan önemli noktalar…

  *****

  Ve bu ayki yayınları hoş bir Mage the Awakening resmi ile kapatıyoruz. Bir sonraki ayın tanıtımları ile tekrar birlikte olabilmek dileğiyle...

  “ Arbitrium Vincit Omnia ’’
  Eldarin

  Copyright © FRP World © Fantezi Edebiyat ve FRP sitesi T�m haklar� sakl�d�r.

  Yay�nlanma:: 2005-09-08 (1372 okuma)

  [ Geri Dön ]
   
  FRPWorld.Com ülkemizdeki fantezi edebiyatı ve frp sevenleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir web sitesidir. 2003 yılında kurulmuş olan sitemiz kullanıcı ve yöneticilerimizin katkıları ile büyüyüp Türkiyenin en büyük frp sitelerinden birisi olmuştur. Galerisi, indirilecekler kısmı, akademisi, yazarları ile sitemiz tam bir frp hazinesidir. FRPWorld sizin de desteklerinizle böyle olmaya devam edecektir. FRP'nin doyumsuzca yaşandığı bu diyara hoş geldiniz.

  FRPWorld, yeni bir frp dünyası


  Sitede bulunan yazı, doküman ve diğer içerikler siteye ait olup başkaları tarafından kopyalanması, dağıtılması ya da ticari amaçla kullanılması yasaktır.
  Siteye yapmış olduğunuz katkılar frpworld.com'un olup bunları yayınlama ya da yayınlamama hakkı site yöneticilerine aittir.


  Sayfa Üretimi: 0.49 Saniye