Frp World Ana Menü
 • Frp World
  » Anasayfa
  » Forum
  » Anketler
  » Akademi
  » Kitap Tanıtımları
  » Haber Arşivi
  » Haber Gönderin
  » Makale Gönderin

 • Üyelere Özel

 • Kişisel
  » Hesabınız
  » Özel Mesajlar
  » Üye Listesi
  » Üye Arama
  » Siteden Çıkış

 • Site Bilgileri
  » Top10
  » Site Hakkında Yorumlarınız
  » İstatistikler
  » Destekleyen Siteler

 • Kullanıcı Menüsü
  Hoşgeldin, Diyar Gezgini
  Üye Adı
  Şifre
  (Kayıt Ol)
  Üyelik:
  Son Üye: intimObi
  Bugün: 0
  Dün: 44
  Toplam: 84600

  Şu An Bağlı:
  Ziyaretçi: 2079
  Üye: 0
  Toplam: 2079

  Büyücü: Yükseliş
  Occultsearcher  Sayfa: 1/2

  World of Darkness: Dünyamızın Karanlık bir Yansıması


  Her ne kadar, WoDÂ?un tüm oyunları birlikte incelenmeliyse de, bu ihtimal pek kolay değil. White WolfÂ?un oyunlarında her şey birbiriyle alakalıdır, okuduğunuz her yeni kitap, bir önceki kitapta aklınıza takılan soruları yanıtladığı kadar, yeni sorular da getirir akla.


  MageÂ?de pek yetkin olmasam da, bazı şeyleri anlatmaya çalışacağım. Ama bu oyunu anlatmak çok zor ve birkaç yazıyla olacak bir şey değil.


  Çnemli bir not: Bu, ve takip eden tüm Büyücü: Yükseliş(Mage: the Ascension) yazıları yetişkin öğeler içerebilir ve içerecektir. Bu yazılarda geçen çeşitli öğeler yüzünden, yazar ya da FRP World sitesi suçlanamaz. Yazıdaki fikirler, çoğunlukla şirketin ve orjinal kitap yazarının fikirleridir, bu yüzden FRP World sitesi bu yazıdaki öğelerden dolayı herhangi bir sebeple suçlanamaz. Bu veya gelecekteki yazılardaki çeşitli öğeler dini yönden duyarlı insanları rahatsız edebilir. Kendinizi bu kategoride hissediyorsanız, lütfen şimdi yazıyı kapatınız...
  Sonraki Sayfa (2/2) Sonraki Sayfa


   
  FRPWorld.Com ülkemizdeki fantezi edebiyatı ve frp sevenleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir web sitesidir. 2003 yılında kurulmuş olan sitemiz kullanıcı ve yöneticilerimizin katkıları ile büyüyüp Türkiyenin en büyük frp sitelerinden birisi olmuştur. Galerisi, indirilecekler kısmı, akademisi, yazarları ile sitemiz tam bir frp hazinesidir. FRPWorld sizin de desteklerinizle böyle olmaya devam edecektir. FRP'nin doyumsuzca yaşandığı bu diyara hoş geldiniz.

  FRPWorld, yeni bir frp dünyası


  Sitede bulunan yazı, doküman ve diğer içerikler siteye ait olup başkaları tarafından kopyalanması, dağıtılması ya da ticari amaçla kullanılması yasaktır.
  Siteye yapmış olduğunuz katkılar frpworld.com'un olup bunları yayınlama ya da yayınlamama hakkı site yöneticilerine aittir.


  Sayfa Üretimi: 0.57 Saniye