Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 35
    Dün: 35
    Toplam: 90399

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1306
    Üye: 1
    Toplam: 1307

Şu An Bağlı:
    01 : arosyf

FrpWorld.Com :: View topic - Yeminerin Kulesi (rpg)
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Yeminerin Kulesi (rpg) View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    MaNiak
    Gölge Ustası

PostPosted: Tue Feb 14, 2006 7:19 pm Reply with quoteBack to top

selamlarm lich nasılsın bu günlerde

konuşmak istediğini duydum kalktım geldim ama sen beni tanırsın gelirken aptallık etmedim.
    hazırlıklıyım bütün oyunlarına arkamdan bile dönseler hazırlıklıyım ki bu kadar senedir hayattayım

ama hayatta olmak senin için pekte problem olmasa gerek nasıl olsa ne bu dünyadanm bir nefes alıyosun nede bu dünyaya bir nefes weriyosun

buraya gelirken çok düşündüm yanlış anlama korkum senden değil ben hasımları da dostlarıda ii tanırım kendini hangi safta görüyosan artık ama bilki uzun yaşamımda seni de tanıdım. korkun şundandır isimsiz olan hala dünyadadır. ve ne sen tanırsın onu nede ben güvende olmayanda sadce ben değilim lich!!!

ama ya arkamdan çevirdiğin dolapların içine girer yok olursun yada.....

neyse anlat nedir derdin tasan nedir wickedone dan istediğin saçmalık ustaları birbirine kırdıracaksan hiç durma dene ama zararlı sen çıkarsın hem gözünü çıkarırım hem kulağını koparırım şimdi seni dinliyorum anlat nedir dönen dolap
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 18, 2006 3:16 pm Reply with quoteBack to top

"Beni yeterince tanıdın mı katil ?" dedi Yeminer The Lich hiddetle, ölümü çoktan yenmiş bedeni eğer yaşasa idi şimdi kesinlikle adrenalin salgılıyor olurdu ve bu gibi durumlarda olduğu gibi lich'in gözleri önce cehennemin kızıllığı ile yandı ve ardından da göz kamaştırıcı bir beyaza döndü.

"Beni yeterince tanıyorsan katil, bana tehdit savurulmayacağını da öğrenmen gerek. " dedi Lich, bu adamı tanırdı ve kendi dalında saygınlığının çok büyük olduğunu biliyordu ama bu kadarı fazlaydı.

"Çıkarabileceğin bir gözüm ve koparabileceğin bir kulağım varsa çıkar ve kopar ama katil bilki o işi yaparken kendini kör ve sağır edersin çünkü bu diyardaki herkes gibi sen de benim gözüm ve kulağımsın." dedi Lich ve hiddeti hala geçmemişti. Bu katili buracıkta öldürebilirdi buna emindi, kendi kulesinde ona karşı durabilecek hiçbir güvenlik yoktu ve bunu bilmeyip de buraya gelen adam kendisi hakkında birşeyler bildiğini idda ediyordu. Ne kadar da komik bir durumdu ama Lich bunu anlayışla karşılayabildi. Katillerin büyü hakkındaki görüşleri ve zekaları büyücüler kadar olmayabilirdi.

"şimdi, bu boş tehditleirni bi yana bırak da buraya neden geldiğini anlat, eğer amacın gerçekten benim bağlantılarımı yok etmek olsaydı buraya gelşmezdin, bu işi yapardın. Ayrıca böyle birşeye bulaşmayacak kadar da sağduyulu olduğunu biliyorum, şimdi gerçeklerden konuşalım" dedi Lich ve katilin konuşmasını bekledi.

MaNiak
    Gölge Ustası

PostPosted: Sat Feb 18, 2006 3:30 pm Reply with quoteBack to top

yeminer seni çok iyi tanıdığımı biliosun ve buraya gelirken sandığını sandığım gibi tedbirsiz gelmedim aksine sana sunacağım şey en büyük güvencem bildiğin üzere sürülmeden önce her yerde bir parmağım wardı şimdi ise çoğalmakta we tekrar eski gücüme kavuşmaktayım arkamdan çevirdiğin dolaba son wer o ufak görüş açından vargeç bende sana yeni açılar geniş vizyonlar sunayım.

yükselişine şahit oldum yeminer en güçlü zamanlarını biliorum sende benim basit bir katil olmadığımın farkındasın ama şunu da bilki ben basit bir katil bile olsam şu anda dünya hakkında senden çok bilgiye bağlantıya ve sadakate sahibim bana sadakat duyanlar sana duyanlardan fazla

sana sunacağım şey yeni iki adet göz ve kulak seninkileri kes ve bana wer!!!

arkamdan da bir daha sakın dolap çevir me LİCH :!:
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 18, 2006 3:37 pm Reply with quoteBack to top

"Evet bana daha iyi gören bir göz ve daha iyi işiten bir kulak vaad ediyorsun katil ama aynı zamanda daha az sadakat sahibi olacak bir göz ve kulak vaad ediyorsun. Yanılıyor muyum ?" dedi Lich, yaklaşık olarak katilin amacını anlamıştı ama burada hala haberi olmayan birşey vardı.

" "En büyük güvencem" çok iddalı bir söz katil, hele söz konus benim gibi birisiyse" dedi Lich ve isterik bir kahkaha attı, Yeminer The Lich'in ne kadar dengesiz olduğunu katil de biliyor olmalıydı ve buna cesar ettiğine göre çok önemli bir teklifi vardı. Evet kendisi kulak ve göz olmak istiyordu ama o da Lich kadar bu gözlere Lich'in güvenemeyeceğini biliyorlardı.

"Bu yeni göz ve kulaklarıma güvenebilmem için bana birşey mi önereceksin katil ? " diye bitirdi Lich kapı gıcırtısını andıran kahkahasının ardından.

MaNiak
    Gölge Ustası

PostPosted: Sat Feb 18, 2006 3:42 pm Reply with quoteBack to top

ben sana bu diyarın değil diyarların en iyi gören en iyi duyan uzullatını teklif ediyorum el hızlı ellerini teklif ediyorum epğer istemezsen sen bilirsin ama bilki ikinci bir oluşum olmayacak
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Feb 18, 2006 4:18 pm Reply with quoteBack to top

"Teklif ettiğin şeylerin değerini biliyorum katil, ama sen de beni biliyorsun. Bunu bir tehdit olarak alma, bu sadece gerçeğin kendisi. Eğer benim korumamdaki adamlara benim emirlerimi uyguladıkları için bir zarar gelirse bunu kendime saldırı olarak alırım ve saldıranı yok ederim." dedi Lich, tekrar kırmızıya dönmeye başlayan gözleri bir kez daha aşırı ısınmış demir cevheri gibi bembeyaza dönmüştü.

"Seni öldürürüm katil, ve inan bu sadece senin bildiğin anlamda ölmek olmaz. " dedi, Lich ve bunu şu anda yapacaktı, buraya kendisini tehdit etmek için bir katil gelmişti. İşte bu ironi idi, katil katiline gelmişti.

Binlerce yıldır diyarın en büyük büyü gücünü barındıran kule şu anda dışarı ile tüm bağlantılarını kesmişti. şu anda ne girilebilecek ne de çıkılabilecek biryerdi. Yeminer The Lich işini şansa bırakma işini binlerce yıl önce biryana bırakmıştı.

"Buraya geliş nedeninin hala beni tehdit etmek olamayacağını düşünüyorum katil. Teklifini ikinci kez yapmayacağını ben de biliyorum ve bunun için gerekenleri yapacağım" diye devam etti Lich.

"Eğer benim için çalışmak istiyorsan ki senin için en iyisi böylesi" dedi ve konuşmasına devam etti. "Seni sadece iyi bir haber alıcısı olan Wicked One 'ın altında bir seviyeye koymam düşünülemez bile katil. Eğer benim için çalışmak istiyorsan işte bu üzerinde tartışabileceğimiz bir konu. Ama amacın bu dahi olsa öncelikle beni tehdit etmekten vazgeçmelisin" diye belirtti lich ve karşısındakini dinlemeye başladı.

MaNiak
    Gölge Ustası

PostPosted: Sat Feb 18, 2006 11:09 pm Reply with quoteBack to top

ben teklifimi yaptım.

bişeyi iki kere sölemem.

ben azalinden benim olanı aldım.

senden de benim olanı istemeye geldim bırak yeraltını orda senin işin YOK.

benim evime izinsiz ne gir nede adam sok ki bende senin evine girmeyeyim

bir konuda da anlaşmamız gerek ben ne bir katilim nede hırsız benim işim gölgeler ve onardır bana itaat edenler.

brak gölgelerin içinde işin yok çek elini gölgelerden.

beni burda öldürebileceğini düşünüyorsun ama unutmaki burası gölge altı lich her ne kadar sen kulande olsanda ben yokum aslında orda.

ben yurdumdayım ewimdeyim beni bulabileceğini göz ardı etmiyorum seni küçümsemiorum
    yapabileceklerini biliorum ama hiç bir zaman sanmadığım gibi sanmıyorum emin ilerliorum.

sen karanlık güçlere hükmetmezkende ben bu işi yapıyodum.

yeminer yükselişini memnuniyetle izlerken ben. sen sen daha bu diyarlarda yokkende ben bu işi yapıodum.
    unutma maskın sonunu babam dediğim şimdi yok son zamanlarında en çok nefret ettiğim şimdi yok. mask nerde? bunu sor kendine bildiklerim seni kurtarırda....

daha fazla konuşmaya gerek yok çarpık gülümsemesi yerleşir suratına

bekliorum wicked one ı onu göder kara toprağa
    de ki bekleyenler war onu orda
    yoluna yoldaş olacaklar ona kardeş olacaklar onu gönderecekler kara toprağa
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Feb 19, 2006 5:19 pm Reply with quoteBack to top

Nerde olduğunu ve ne yaptığını biliyorum, senin yaptıklarını anlamayacak kadar beni irfandan uzak mı sanıyorsun ? Ama şunu bil, eğer adamlarıma karşı herhangi birşey yaparsan bu senin sonun olur, ne saklanacak bir kuytu, ne de hükmedecek karanlıkların olur.

Ben kendi işimden ötesini yapmıyorum, sen de işinden ötesine karışma. Eğer buraya beni bu şekilde tehdit etmek için geldiysen şimdi defol, bir dahaki görüşmemiz sonun olacak !

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum