Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber ArÅŸivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• KiÅŸisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » Ä°statistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    HoÅŸgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Åžifre
    (Kayıt Ol)
    Ãœyelik:
    Son Ãœye: yqiqufa
    Bugün: 16
    Dün: 23
    Toplam: 90345

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1631
    Ãœye: 1
    Toplam: 1632

Şu An Bağlı:
    01 : robert989

FrpWorld.Com :: View topic - bir iblis en çok neden hoşlanır?
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

bir iblis en çok neden hoÅŸlanır? View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Aug 25, 2006 10:51 pm Reply with quoteBack to top

Ben iblis olsaydım Tomas'ın Calculus kitabını verirdim adama,çöz ulan keserim seni yoksa derdim.

Onu çözdükten sora bizim matematikçinin rusça bi kazıklar kitabı Evil Laugh vardı, onu eline verir onu çözdürürdüm, ondan sonra da Devre Teorisi dersine sokar bi sene onu hayattan bezdirirdim, sonra salak bi işletim sistemleri hocasından işletim sistemleri dersi aldırıp sonra da yaz bi işletim sistemi derdim.

En son darbe olarak da

"Olm aferim sana ya, bravo, hepsini yaptın amaaaaa " der nınınıııııı ( efekt berbat olmuş olabilir affola Very Happy ) arası verdikten Evil Laugh onra öldürücü darbeyi vururdum.

"Bunlar senin pek bi işine yaramıycak be çoocum ! " der onu hayal kırıklıkları, depresyonlar ve bunalımlarla dolu bi hayata sürüklerdim.

celeraen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Aug 26, 2006 7:04 am Reply with quoteBack to top

ahahahah kesinlikle en acımasızcası bu olmuş sanki Smile bir de öss ye hazırlayıp boğaziçi kazanmazsan keserim deseymişin tam olurmuş Smile

<br>All the proud men turned to dust.
    Back to top View user's profileSend private message
    andy
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Aug 26, 2006 10:07 am Reply with quoteBack to top

cok zalimsiniz korktum sizden Neutral Crying or Very sad Very Happy

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 01, 2006 12:57 pm Reply with quoteBack to top

belki de cehennem de sonsuza kadar öss ye hazırlanılıyodur.. sonra hep kaybettiğini unutuyosundur.. ahahaaaahaa ya da kazanan cennete gidiyodur cgs* die.. arafta sıralar kürsüler falan.. ahahahahahaaa..

*cennete giriş sınavı Very HappyVery Happy

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 01, 2006 1:11 pm Reply with quoteBack to top

Hilmi kendini aşmışsın Very Happy
    cennete giriş sınavı olayında kimse kusura bakmasın aynı ruhsal bunaımı çekmektense akıllı uslu kırarırım daha iyi Melek görünümlü Å?eytan
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteICQ Number
    Sylvius
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 01, 2006 2:46 pm Reply with quoteBack to top

Bence eger bir iblis birseylerden hoslanabiliyorsa bu kesinlikle ovgudur. Cunku kibir herkesin en sevdigi gunahtır Evil or Very Mad
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    ulfgar
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 01, 2006 3:09 pm Reply with quoteBack to top

AlkıÅ? AlkıÅ? AlkıÅ? AlkıÅ? AlkıÅ? AlkıÅ?

BRAVO

Gölge Ustası

PostPosted: Sat Sep 02, 2006 12:56 am Reply with quoteBack to top

Bir iblis olsam ve işkence etmek istesem. Çnce işkence edeceğim kişiyi araştırıp incelerim. Eğer hayata bağlı biri değilse.. Hayatta uzak durduğu fırsatları yaklaştırırım ona. Denemediği şeyleri denetirim, güzel gösteririm. Hayata bağlarım onu güzelce. Sonra yavaş yavaş bırakırım. Her şey kendiliğinden gelişir zaten. Yapacak yeni bir şeyler arayamaz ve bulamaz da. Sahip olduklarından da sıkılır ve tek tek koparır hayattan bağlarını. Yine eskisi gibi kopmaya çalışır hayattan ama hayat yakasını bırakmaz onun. Verdiklerini geri almaya çalışır alacaklı gibi. Eski hayatını arayarak yas tutar. Tek bir çaresi kalmıştır artık, intihar..

Hayata bağlı biriyse.. Onu da başkası söylesin artık kafam durdu.

Her soylunun leÃ…?inde,
    Hançeri saplı Erober'in.

GeçmiÅ?in sayfalarına gömülü kullanıcı..
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    celeraen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Sep 02, 2006 8:22 am Reply with quoteBack to top

Quote:

*cennete giriş sınavı

aahhahaa hatta sonsuza kadar hazırlansın her seferinde de 0,...bilmem kaçlık puanlarla kaçırsın cenneti flan Very Happy

<br>All the proud men turned to dust.
    Back to top View user's profileSend private message
    Quel-Shin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Sep 03, 2006 2:05 pm Reply with quoteBack to top

İşkencenin en etkilisi, insanın kendine ettiğidir. Bir iblis olsam, işkence etmekten değil, zavallıların can çekişmesini ,en önemlisi avuçlarım içinde can çekişmelerinden haz duyardım.Ve sonunda dönüp dolaşıp benden yardım isteyecekleri kadar çaresiz olduklarını görmeyi... Kendi inançlarına kendi elleriyle ihanet etmesini seyretmek isterdim, ondan sonra kendini yiyip bitirmesini.Asıl en çok istedğim, inandığı şeyler oan ihanet ettiğinde hissettiklerini yaşatabilmek olurdu.Hangi bıçak bir merti yıldırabilir? ondan mertligi alırsınız , kendinden nefret etmesini sağlarsınız. Kendi ellerinizi yormazsınız, işkence aletini onun ellerine verirsiniz.Nasıl yapacağını söylemezsiniz,neler yapmasını gerektigini anlatırsınız.

Bir iblis olsaydım , bir cennet yaratığı olmaktan hoşlanırdım?!?

Sanırım onlardan nefret ediyor olurdum ve onları kirlitmenin en etkili yolu kendi benliğimle olurdu...

Bu arada bana işkence eden birşey var;anlamsız ,bazen hiçbir noktalama işareti ile bitmeyen,bazen başlığın gidişatını baltayan ,sadece kısacık yorumlardan oluşan mesjalar. Arada olur , ama adet haline getirmemek lazım.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Sep 03, 2006 10:16 pm Reply with quoteBack to top

bir iblis olsaydım kendi ligimdekilerle uğraşırdım.eğlence dediğin kaliteli olmalı.ve bir işe yaramalı.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 06, 2006 8:21 am Reply with quoteBack to top

Simdi aklıma geldide cehennemeki herkese bedava ama cooook dusuk hızlı internet verir(kablolu ve 1 metrelin kablolarla ). Baglantıyı belirli aralıklrla koparır. Onunla can cekismelerini izler. SOnrada cennetteki insanların bir filmi 5 dk da indirdiklerini ve heryerde wireless baglantı noktası oldugunu yayar sonra yuz ifadelerinin ve kufurlerin tadını cıkarırdım Evil or Very Mad
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum