Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 25
    Dün: 35
    Toplam: 90389

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1977
    Üye: 0
    Toplam: 1977

FrpWorld.Com :: View topic - Panın Flüdü Yeniden ( RP Ekranı )
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Panın Flüdü Yeniden ( RP Ekranı ) View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 1:42 pm Reply with quoteBack to top

Ev çok uzakta değildi. Edmond eve yaklaşırken çevredeki insanların bu ölümü çok da önemsemediklerini hissetti. İnsanlar evlerinin önündeki dokuma tezgahlarında işlerini yapıyor. Bazıları eşyaları almak isteyenlerle karşılığında ödenecek bedel konusunda tartışıyordu. Evin önüne gelindiğinde on onbeş kadar insanın toplandığını gördü. İki tanesi cübbelerinden anladığı kadarıyla rahiplerdi. Birisi gömülürken her hangi bir tanrının rahibinin de gömülüşe eşlik etmesi adeti Anadoluda yaygındı. Rahip klasikleşmiş belli sözleri söyler sonra cesedi mezara indirdi. Törene katılanlar çukuru kapatırlardı. Sonra da ölen kişi için ağıt yakılırdı.

Kadının evinin önünde toplananların hemen hepsinin erkek olduğu görülüyordu. Belki de hepsi de bir karşılık umarak gelmişlerdi. Kadının evinin kapısının hemen yanında tahta pencereleri açılmış giysi dikim atölyesi görülüyordu. Bazıları kendilerini tutamayıp içeri de bakıyorlardı. İçeride görülen kumaşların çoğu daha çok dokumacılar mahallesi ile çömlekçilerde oturanların seçebileceği kumaşlardı. Demirciler mahallesinde oturanlar demir ürünleri karşılığında çok daha renkli kumaşlar alabiliyorlardı.

Edmond u getiren adam ona dönerek hazırsan onu taşıyabiliriz diye Edmond a biraz da soru sorarak baktı.

Back to top View user's profileSend private message
    buzdaglarininleydisi
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 3:00 pm Reply with quoteBack to top

Kutsemen savaşçının çocuğa yönelmesiyle şaşkın izlerken çocuğun karşılığını vermede duraksama anında savaşçıya dev demesiyle kopmuştu artık ortamda onun kahkahası çınlıyordu biraz kendini begenmiş biraz çocuğun masumluğunu beğenmişliğinin hissedildiği bir gülüş yüzünü aydınlatmıştı. Ama gerçekten çok tatlı bir çocuktu karşısındaki, "tamam çocuk bana uygun geldi söylediklerin ve senin şu dev bizi kabul ederse bende şarkına eşlik ederim belki kendi sözlerimle ben yalın bir şiir düşünmüştüm ama şarkıda olabilir elbet , nasıl ozanlığımızı belli edeceğizki biz.Dimi ama...hahaha.." gülüşü devam ediyordu neşeside aynen öyle.şimdi gözleri adamdaydı , pardon küçük çocuğun devi.

arzularını hapsetmiÅ? iki göz,
    ve sevgiden bir haber sözler prensi sana selam...

http://tr2.monstersgame.net/?ac=vid&vid=34051957

http://www.knightfight.org/?a
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 3:17 pm Reply with quoteBack to top

Küçük çocuk ona dev demişti.. Gülümsedi Hoşuna gitmişti gerçekten..
    Ama kadının kendisi ile ilgisiz bir konuya niye bu kadar güldüğünü anlamadığından kendi haline bırakmıştı...

Çocuğa doğru bir kaç adım attı ve ona yaklaşmaya başladı. Dibine gelince ona doğru eğildi. "Omuzlarıma çıkmak istermisin evlat " dedi.. "Dünyayı bide yukardan gör epey eğlencelidir " dedi ve gülümsedi...

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Sufi
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 4:06 pm Reply with quoteBack to top

Neyse ki kızmamıştı savaşçı. Kadının kahkahalarla gülmesine rağmen üstelik... Yüzünde hafif bir gülümseme belirdi. İri savaşçı kızmamıştı kızmasına ama bu omuza çıkma işi de nereden çıkmıştı? Hoş, fikir çok eğlenceli gelmişti Novel'e ama pekala bu bir tuzak da olabilirdi. Savaşçı, dev sözüne aslında kızıp omuza alma bahanesiyle ya kendini kaldırıp yere vurmayı planlıyorsa?

"Ben... korkarım yükseğe çıkınca."

Bunları söylerken kamışını heybesinden çoktan çıkarmış, elinde tutmaktaydı.
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 4:34 pm Reply with quoteBack to top

RP DIşI: Artemis karakterinin ismi batı yanılmıyorum değil mi? RPnden bir de meydanı geçmişsin gibi bir izlenim edindim. Çyle varsayıyorum. Olabilir. Hatta oldukça da orjinal oldu bence...

RP: Batı meydandan ilerleyerek çömlekçiler mahallesinin dar sokaklarına sapmıştı. Bir insanın zorlukla geçebileceği yollardan ilerledi. İnsanların kapıları açık evlerin içinde çömlek yapışını ve çömlekleri süsleyişini eğer yürürken çevresine baksa izleyebilirdi.

Nisbeten geniş aynı anda on onbeş insanın yanyana durabileceği bir alanda oturup flüdünü çalmaya başladı. İnsanlar ezgiyi bir iki saniye durup kulak veriyor sonra yollarına devam ediyorlardı. Az sayıda kişi Artemisin eğildiği için zorlukla görülebilen yüz hatlarını görebildi. Görenler kendilerini tutamayıp bir iki dakika kadar adama baktılar. Sanki her hat özenle şekillendirilmişti. Anadoluda hiçbir heykeltraşın yapamayacağı kadar özenle.

Yine de bir iki dakikanın sonunda yapılması gereken işler onların yollarına devam etmelerine neden oldu. Sadece bir kız alana açılan sokağın hemen gerisinde oluşabilecek dedikodulara da aldırmadan büyülenmiş gibi dinliyordu adamı.

Onbeş yaşlarında sıska tuhaf av desenleri bezeli bir bandana takan bir çocuk da az sonra kızın yanından geçip meydana geldi. Ve adamı dinlemeye başladı. Belki de tatil olan bir çömlek atölyesinin ustasının oğluydu.

Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 4:50 pm Reply with quoteBack to top

Adam üçlü arasındaki konuşmayı ilgiyle dinliyordu. Adamlardan birisi ilgisiz kalmış gibiydi ama bu üçlü bile muhtemelen çok büyük ilgi çekecekti.

Ve o zaman büyük gösteri grubunu kuralım arkadaşlar dedi. Benim adım da Giyom bu arada... Bugün bir deneme gösterisi yapalım kısa bir şey.... Sonra eğer iyi grup olursak belki daha sonra da sürdürürüz olur değil mi? Kararlaştırdığınız oyun gayet güzel dedi. Gül de var yanımda dedi pelerinini eline sokarak üç tane gül verdi. Sarı kırmızı mavi. Bunlardan istediğini seçebilirsin dedi. İstersen üçünü de verebilirsin bayana.. şimdi sanırım bağırıp kendimizi tanıtmamız iyi olur içeri girerken.

Sonra kapıya doğru ilerlerken bağırmaya başladı. BÇYÇÇÇK GÇSTERİYİ İZLEYİN. KUZEYİN BÇYÇK İSKİT SAVAşÇILARI TRUVANIN ÇNLÇ FLÇTÇÇ ÇOCUğU ASURUN ÇAPKIN OZANI DORLEON HALKI İÇİN BURADA... BÇYÇK GÇSTERİYİ İZLEYİN.

Adam bağırarak kapıya doğru yürüyordu. Buğday arması olan kapğı ardına kadar açıktı. Girişti büyük bir meydan beyaz kahverengi arası bir tonda düz sutunları ve parlaklığı ile etkileyici bir tapınak tapınağın önünde birçok göğüsü olan bir heykel. Güneyde kapısı penceresi olmayan binalar ve dolaşan askerler. Kuzeyde de Nekropolisin duvarları ile duvarların önünde tek bir bina göze çarpıyordu.

RP DIşI: Benden ikinci bir onay almadan içeri girebilirsiniz. Ancak isterseniz girmeden aranızda son defa konuşun. İçeri girdikten sonra sizi sunmama izin verin bu arada hazırlanın ve büyük gösteri başlasın.

Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 5:21 pm Reply with quoteBack to top

"Oyun mu? Eveet bu güzel olabilirdi. Genelde izlemişti şimdiye kadar ama zaman zaman katılmak da gerçekten hoş oluyordu bu sahne oyunlarına. şehre girmek için etkileyici bir yoldu. Ayrıca iyi bir sanatçı olmak her zaman iyiyi canlandırmak demek değildi. Yenilen bir karakteri oynatmak da oldukça ilginç olaiblirdi. Çzelikle bir çocuğa yeniliyorsa.
    "Pekala" dedi gülümseyerek.

Aslıdna geveze olaiblirdi ama şimdilik konuşmayacaktı. Oyundaki akrakterini oynayana kadar birazcık esrarengiz adamı oynamaktan zarar gelmezdi.

şimdilk olan bitenler hakkıdna da pek yorum yapmıyordu.

buzdaglarininleydisi
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 5:37 pm Reply with quoteBack to top

Kutsemen artık gülmüyordu ama bu kadar çabuk ortaya atılacaklarını düşünmemişti doğrusu , eh neyse o üstüne düşeni yapardı nasılsa etrafına baktı çocuğu ve iri adamaı süzdü sonra gözüne biri takıldı odamı oyuna dahil olacaktı kafasındaki bu soru işartini ileride bir sıra düşünmak için geri iti, ve kapının açılışını izledi bir müddet büyüleyici görüntüyü tekrar izledi tekrar ve tekrar her gün izliyordu ama bu onun vatanıydı kendi toprağı...derin derin nefes aldı ve ilk hareketi bekledi diğerlerinden. Çünkü gerçekten gönüllümüydüler yoksa öylesinemi ortaya atlamışlardı tanımıyordu onları ve tek başına ortada kalmak istemezdi hiç bir zaman.

Artemis Entreri
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 6:45 pm Reply with quoteBack to top

Günlük: 2

[i]Sakin..

Duraksa,Çfle,

Do, Re, Fa, Fa, Fa

Nefes al.

Duraksa..

Ve tekrar...

Kızı görmüyor gibi yap. Etrafına bakıyorken süzüver. Zengin olabilir mi? Güzel mi?
    Bandanalı oğlana dikkat et. Çantanı güvenli bir mesafede tut. Hiç kimseye güvenmezsin sen.

Duraksa..

Ve tekrar.

Ezgiyi sonlandırırken bir şarkı mırıldan. Kızın yaklaşması için sesini alçak tut.
    Doğaçlama... şarkıyı o anda edilen tüm yeminlere ada. Bir yemin et, kendine sakla.

Bak,yine
    Soluyor yaprakların
    Dökülüyor saçların
    Kararıyor tenin
    Çoğalıyor yaşların
    İsyanların..

Bak,yine
    Adanıyor hayatlar
    Güzelliğin uğruna
    Kimse dürüst olamaz..
    Aldandığın bu adam,
    Bir gün seni...
    Seni unutacak.

Hadi ama, kimi kandırıyorsun sen Batı? Saklıyormuş gibi yapma gözyaşlarını.
    İkimizde biliyoruz ki, sen bir yalancısın. Sen bir düzenbazsın. Kaldır kafanı,
    kızı yeni farketmiş gibi yap. Hadi sil gözyaşlarını, numaracı...[i]
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's websiteMSN Messenger
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 7:29 pm Reply with quoteBack to top

"Peki" dedi çocuğa ve adamın ardından yürümeye başladı..
    Kadına doğru yaklaştı adamın peşinden giderken ve elini uzattı.
    "Ben Trevor... Epey uzaklardan geldim bu yeni bir iş bizim için anlaşılan hayırlı olsun"
    dedi ve hafifçe gülümsedi...

Quote:
    BÇYÇÇÇK GÇSTERİYİ İZLEYİN. KUZEYİN BÇYÇK İSKİT SAVAşÇILARI TRUVANIN ÇNLÇ FLÇTÇÇ ÇOCUğU ASURUN ÇAPKIN OZANI DORLEON HALKI İÇİN BURADA... BÇYÇK GÇSTERİYİ İZLEYİN.

Sözlerini duydu ardından gerçekten çok eğlenceli olucaktı..

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    buzdaglarininleydisi
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 7:42 pm Reply with quoteBack to top

Yürümeye başlamıştı o da am biranda iri adamın yanına geldiğini, gördü ve elini uzattığını farketti, demekki herkez adamı izliyecekti demekki yanlız kalmıyacaktı gösteride, "Ben Kutsemen ... ben buralarda yaşıyorum yani buralar benim topraklarım artık zamnında bir ailem vardı ama burasının insanları şimdi ailemdir...kasabalardan birindeydim yeni dönüyorum o sebeple bu yolda yoldaş ve sonundada iş arkadaşı olduk rol arkadaşımı desek..neyse görücez bakalım birbirmizin maharetini sahnede.." dedi ve gülümsedi.Tabi kendine uzatılan eli sıkı bir şekilde kavrayıp sıkmıştı ve bırakmıştı uzun uzun elinde tutmadan.

findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 7:54 pm Reply with quoteBack to top

Kadının hikayesi hiçte etkileyeci değil diye düşündü.. Ama yoldaş iş arkadaşı olma fikri hoşuna gitmişti.. Uzun zamandır bir kadın elini sıkmamışdı buda başka bir yaklaşım açısı idi...
    Ardından yine çocuğa döndü.. "Sen pekte ufakmışsın " dedi ve çocuğu elleriyle tuttuğu gibi havaya savurdu ardından omuzlarının üstüne attı...
    Çocuğu bir güzel sırtına yerleştirmişti. "Nası orda havalar " dedi ve ardından kahkahayı bastı.

Ve diğer adama döndü.. (Efla).. "Sen neler yapabilirsin yoldaş" diye konuştu hafifçe...

Sufi
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 20, 2006 8:03 pm Reply with quoteBack to top

Quote:

BÇYÇÇÇK GÇSTERİYİ İZLEYİN. KUZEYİN BÇYÇK İSKİT SAVAşÇILARI TRUVANIN ÇNLÇ FLÇTÇÇ ÇOCUğU ASURUN ÇAPKIN OZANI DORLEON HALKI İÇİN BURADA... BÇYÇK GÇSTERİYİ İZLEYİN.

"Flüt değil... kamış." dedi zor duyulacak bıkkın bir sesle. "Aslında çocuk da değil ya... neyse." diye devam etti mırıldanmaya, kapıya doğru ilerleyen savaşçının peşinden yürümeye başlarken.

Quote:

Ben Trevor...

Quote:

Ben Kutsemen ...

"Ben de Novel." diye seslendi arkadan, öndekilerin ancak duyabileceği kadar alçak ve ürkek bir sesle. "Novelison aslında, ama hep Novel diyorlar." diye ekledi.

Bir anda Trevor'un geriye dönerek kendine doğru uzandığını gördü.

Quote:

Sen pekte ufakmışsın

Novel geriye doğru kaçmak için hamletse de geç kalmıştı. Bir anda kendini Trevor'un kolları arasında havalanırken buldu ve korkunç sonunu görmemek için gözlerini kapattı.

Quote:

Nası orda havalar

Trevor'un sesiydi. Gözlerini açtı. Trevor'un sırtında, Trevor'un kahkasının şiddetiyle hop hop hopluyordu oturduğu yerde.

Yüzündeki korku ifadesi inanılamayacak kadar hızlı bir biçimde yerini bir neşe ifadesine bırakmıştı. Novel hala elinde tutmakta olduğu kamışını dudaklarına götürdü ve neşeli bir nakarat üflemeye başladı.
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    buzdaglarininleydisi
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 7:23 am Reply with quoteBack to top

Novel , Trevorun omuzlarında çok şirindi ama elindeki kamışını çalmaya başladığında ise şaşırmıştı iyice bu çocuktan böyle bir performansı kesinlikle ve kesinlikle bekelmiyordu ama takdiretti ezgiyi güzeldi yumuşak ve güçlü. Neyse artık içeriye girmeleri ve takdim edilmeleri gerekiyordu adamın peşinden gitmeye koyuldu diğerleride onu yanlız bırakmıyacaktı bu artık kesindi beyninde senaryoları geliştirmeye çalııyordu artık. Sözleride şöyle bir kafasından geçirmeye çalışıyordu, doğaçlama olacaktı ama olsun yinede hazırlıklı olmalıydı.

Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 8:05 am Reply with quoteBack to top

Giyom bağırarak ilerliyordu. Ardına kadar açılmış büyük kapıdan geçerek meydana girdi. Çevredeki insanlar Giyomun sözlerini duyunca başlarını çeviriyorlardı. Gördükleri grup gerçekten sıra dışıydı. Hemen hemen onları gören herkes meraklanarak onları izliyordu. şehirliler rahipler , askerler ve yabancılardan oluşan büyük bir grup yaptıkları işleri bırakarak grubu takip etmeye başlamıştı.

Giyom meydanın ortasındaki mermer dairesel alanın hemen gerisinde durdu. Cübbesinin içinden çıkardığı bir torbayı yere koydu...

HOOOOşGEEEELDİİİNİZ DORLEOOOON HALKIIII diye bağırdı. BUUUGÇN BÇYÇÇÇK GRUBUUUMUZ SİZİN İÇİN BURADAAAAA. ANADOLUNUN DÇRT BİR YANINDAN BÇYÇÇK GÇSTERİMİZİ YAPMAK İÇİİİN GEEELDİK. bunları söylerken Giyom izleyenlerin tek tek gözlerine bakıyor. Kollarını da ses tonu ile ahenkli şekilde hareket ettiriyordu.
    KUZEYİN İSKİT ÇLKESİNDEN URARTUDAN TRUVADAN KLİKYADAN GELDİK. BİZİ İZLEYEN HERKES GÇSTERİMİZİN SONUNDA BİZİ TAKTİR EDECEğİNE İNANIYORUZ. DORLEONDA MÇZİğİN VE OZANLARIN şEHRİNDE OLMAK ÇOOOK GÇZEEEEEL. şİMDİİİ DORLEONLULAAAR BÇYÇK GÇSTERİMİZ BAşLIYOOOOR.

Giyom konuşması sırasında grubun hazırlandığını umdu. şimdilik kendisi gruba katılmayacaktı. Kendisi ve savaşçılar ve oğlanla beraber gösteri yapmak istemeyen adam belki ayrıca bir şeyler yaparlardı.

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum