Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 11
    Dün: 23
    Toplam: 90340

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1614
    Üye: 0
    Toplam: 1614

FrpWorld.Com :: View topic - FRP de olağan dışı RP ler!!!
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

FRP de olağan dışı RP ler!!! View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Lunaris
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 12:48 pm Reply with quoteBack to top

Bu da benim DM olarak vaz geçemediğim yegane espri. Oyunculardan biri beni bayıltmışsa hep şunu derim:

Ben: (çok konuşan ve başımı şişiren oyuncuya bakarak) Ortalık ansızın kararmaya başladı.

Oyuncu: (genelde şöyle derler) Benim mi? Bana mı?

Ben: Evet... Ve ortalık birden karardı. Hiç kimse etrafta yok.

Oyuncu: haydaaa!!!???

Ben: Arkana bir baktın binlerce titan! Orada! Dizilmişler sıra sıra!

Oyuncu: Surprised

Ben: Napıyorsun?

Ben: Çldün.

Ben: şaka!

Back to top View user's profileSend private message
    aransayes
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 12:52 pm Reply with quoteBack to top

Bunun değişik bir versiyonunu hatırlıyorum. Küçük bir gemi kamarasında sıkışmış binlerce titan ve oyuncu. Evil Laugh

Kötü olmak seni geri getirir mi acaba...
    Skeleton
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 12:56 pm Reply with quoteBack to top

Tabii, hep de binlerce olur zaten. Anca! Asla yüzlerce değil. Sığıyorlar bir şekilde işte bu titanlar bir yerlere ve hedef oyuncuya TİT!!! Very Happy

Lunaris
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 12:59 pm Reply with quoteBack to top

Titen titene! Ahauahauaha!

Aslında şu titan fantazimi gerçekleştirsem diyorum. Misal drizuuuurrrrt gibin bir drowun üzerinde Very Happy

Düşün bak Aransayes! Bir bakıyorsun binlerce titan ve TİT!!! Very Happy

aransayes
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 1:06 pm Reply with quoteBack to top

Bakıyorum: Yine binlerce Titan. Surprised Hemen kılıçlarımı çekerek saldıraya geçerim. Nasılsa kaçarı yok... Sonra artık sanırm yine ölmem ama tüm kemikler un ufak. Bir tane healer beklerim zemine kara bir leke şeklinde yapışmış bir şekilde.
    Titen Titene artık. Very Happy
    Drow değilde half-elf daha komik olmaz mı? Ya da half-orc. Drow olmasın yazık...

Lunaris
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 1:15 pm Reply with quoteBack to top

Okiş!!!! ahuahauhahahaahahahahahahah çoook salak! bin yılın en gerizekalı lafı bu olsa gerek! Bu ne yaaa çatlıcam yeter artık!!!!!!! okiş!!!!! ben .... ahuahauuahhauahhaahahahhah

Merhaba arkidişler! Ben Bengü! Okiş? hauahuhahuauhaahajahahahah

aransayes
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 21, 2006 1:20 pm Reply with quoteBack to top

Aha Dm nin kayışları kopardığı an. herkes en yakın sığınaklara gitsin. Her an patlayabilir. Surprised

Lunaris
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 22, 2006 5:02 pm Reply with quoteBack to top

Oyunun birinde ben alchemisttim. Hem de elf alchemist. Yoz elf denilen türlerden ki bu kadar yozluk olmaz. Sevgili kardeşim de warlocktu. (doğanın yıkıcı yanında olan kılçıl class- yeryüzünün ateşine tapan class- druidin kötüsü gibin bişiy) şimdi DM, bu warlock' u, kardeşime yine kardeşimin ölmüş olan fighterından sonra vermişti. Yani aynı oyunda kardeşimin ikinci karakteriydi. Yani DM' in verdiği mesaj şuydu: temizle şu alchemisti!

Oyunun bir bölümünde havuz bulduk! İçine kağıt atıyorsun ve ne istersen (itemler) sana geliyor. Su, tam bir su değil, hatta su ile alakası yok. Suya bişey atınca bir şey tarafından o şey hızla çekiliyor. Yani vakum var!

Ve ınınının!!! Warlock, ben suyu araştırırken beni itti. Havuza düştüm ve vakumdan ötürü her yere çarpıp vücudumdaki tüm kemiklerin kırılmasıyla yine su yüzeyine gönderildim. Oyun ilerleyen çağlarda olduğu için adamentin destekli kemiklerimle cüceleri yere serecek kadar güçlenmiş ve hatta neredeyse ezilemez olmuştum.

Warlock ise...

Beni havuza attıktan hemen sonra kendini havuza atmıştı. Bunun nedenini ne warlock, ne oynatıcısı, ne de DM bulabilmiş değildir. (Warlock=Lawfull evil Very Happy..dı! ) Oynatıcı bu hareketi refleksel olarak yapmıştır.

Ao
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 22, 2006 7:07 pm Reply with quoteBack to top

Yeni Başlayan Bir Elemana Frp Çğretiyoruz Tavernadalar Bu Arkadaş Oyunda Gördükleri İlk Kızı Tavlama Girişiminde Bulundu Ama Başarısız Oldu Elemanın Karakterde Paladin
    Paladin:Abi Sen DMsin Diye Soruyorum Ben şimdi şovalye Gibi Birşeyimye Ben Bu Kız Çnünde Güçlü Bir Yaratık Çldürsem Onu Etkilermiyim
    DM(yani ben): Neutral Abi Garip Bir Soru Sordun Ama İllaki Çldürsen Güçlü Gözükürsün.
    Paladin:Abi Güçlü Yaratık Ne Var
    DM: Neutral Tarrasque
    Paladin:Abi Ben Dışarı Çıkıp Tarrasque Bulacam Sonra Çldürecem Kafasınıda Kıza Getirecem
    Dm: Neutral Arkadaşım Kalkarmısın Masadan Sen Git Hack n Slash Oyna
    tomb
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 22, 2006 9:40 pm Reply with quoteBack to top

luna kim bu yaaa nezman oldu tanımıyozdurda cok merak ettim kac sene onceden?5seneden eski bikere bu bellide hehehehee!

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 01, 2007 2:29 pm Reply with quoteBack to top

komikmiş... de niye kim bu eleman tanıyor muyuz bunu? sitede tapu olayı mı varki OK ben yazıyorum ama kızmayın. Koptum, okudum! Pek bilmiyorum sitede işleri. Ben de bişiy anlatayım.

Birgün oyun oynuyoruz. şehirde başladık, şehirden çıktık ve DM bize dedi ki öldünüz. " Neden" dedik haliyle.

Çstümüze dragon basmış Surprised
    Murdoc
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 01, 2007 5:48 pm Reply with quoteBack to top

Oynadığımız oyun tamamen günümüz dünyasının azıcık daha teknolojik versiyonunda geçmekteydi.Bu oyunda da ben Ninjitsu eğitimi almış bir kiralık katil(!) benim arkadaşlarda bir savaş sanatları turnuvasına(Not: Turnuvaya katılımda "Başıma gelecek her türlü sakatlık, yaralanma ve ölümden ben sorumluyum" ibaresi olan bir sözleşme imzalatılmakta) katılmış ve Samuray Eğitimi(!) vb. almış kişiler.Benim elimde baston tüfekten zehirli iğnelere, insanların iradesini kıracak kimyasal maddelerden küçük telsizlere kadar olan geniş yelpazedeki mühimmatlarımla bu turnuvadaki arkadaşlarımı öldüreceğime dair bir iş teklifi aldım ve kabul ettim.Turnuvanın yapılacağı yere gittim ve önce hakemlerin beyinlerini uyuşturup arkadaşlarımın finale yaklaşmasını sağladım, arkasından da rakiplerinden bazılarını öldürdüm.

Final turnuvası ve arkadaşım final maçına çıkıyor kendisi ve rakibi yaralı bir şekilde maçı tamamlayamıyacak duruma geliyorlar.Söz tamamen tarafsız olan(!) hakemlerde... Puanlama yapılırken DM olan arkadaşımın sabrı taştı ve;

DM: OğLUM YETER LAN ARTIK ÇLDÇR şU HERİFİ!!! dedi.

Buna karşılık olarakta bastonumla vurmaya çalıştım ama sadece bacağından yaralabildim.Sonrasında da oyun dağıldı.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jan 02, 2007 8:13 pm Reply with quoteBack to top

aransayes wrote:
    Bakıyorum: Yine binlerce Titan. Surprised Hemen kılıçlarımı çekerek saldıraya geçerim. Nasılsa kaçarı yok... Sonra artık sanırm yine ölmem ama tüm kemikler un ufak. Bir tane healer beklerim zemine kara bir leke şeklinde yapışmış bir şekilde.
    Titen Titene artık. Very Happy
    Drow değilde half-elf daha komik olmaz mı? Ya da half-orc. Drow olmasın yazık...

ahııı!iyi avcı susar ve susar ve daha sessiz bir sessizliğe kadar susar!hele bir hazine avcısıysa tamamen etrafını dinler!bende bu talihsiz drow susana kadar sustum!günün birinde ise drow sustu!yani daha geçen cumartesi,konuşmamacasına sustu!unicorn kanı dahi karetmedi!
    şu kılıçları çekip saldırıya geçen drow varya Very Happy
    hani nasılsa kaçarı yok diyen!!hakketten zemine kara bir leke şeklinde kafası yapıştı!
    kaçarken ensesinin köküne karafırtına ardıçlarının sertleştirilmiş boz okunu yerleştirdim!tam ensesine!tam!oktanda hızlı değilmişsin drow!
    şimdi siz yuhya okla kafa yere kazınırmı diyceksiniz dimi?eee cücenin teki yedirdiğiniz oku farketmeden kendi işini kendi bitirmek isterse kazınır!
    sizi daha kafalı char'larla aramızda görmekten kıvanç duyacağız!
    imza:VALENİ
    (not:konuştuğumuz char gelecekse saygım sevgim sonsuz!sabırsızlandırma oke?)

ya bu titan olayına gelince sanırım bunu yaşamayan yokya!hepimizin başına geldfimi bu titan tecavüzü!ya ne iştir ya!zevkmi alıyo ne? Neutral

neyse ben üstte bahsettiğim geçen cumartesi günkü oyunun tam başlama anından bir kesit almak istiyorum:))
    ( oyun yeni başlamaktadır.herkez dinç dakka bir!yani yorulkdum kafam dağıldı yanlış anladım dakkası değil!dm bir önceki oyunda partymiz içinde olan bir helsuva rahibi half_orc'la,druid bir elf'i ki bunlar geçen oyunda elcazımızda can vermişti.bu playerları sokmak için party'e artık kafada nasıl bir şekil kurduysa bizzat yanımdaki warrior'un ki asker eskisi ve şovalye takımındandır kendisi lawful takılan biçmiştir kafasını!druid'in!orc'ada elek misali bir muamele yapmıştır sevmediğinden değil ha!acıları son bulsun diye.neyse onca itirazımıza rağmen inancı gereği işleri bitirildi!zeki dm bunları diriltip karşımıza çıkarma planları kurduğunu belli etmeyince oyun bu halde tekrar başladı.dediğim gibi dakka bir.)tüneldeyiz ben(hunter elinde yayı).kılıcıyla warrior yanımda ve yanında cüce baltası omzunda arkadan gelen bir kaptan kılıçustası hatun birde at ve ıvır zıvır.tüneldesiniz.ve tam 90 derece yaptığı yerde tünelim tam önünüzde sesler dahası gölgeler size gelmeye yaklaşmaya başladı.o güne kadarda kar canavarlarımı dersin yetilermi dersin orclarmı neler neler o tünellerde ve dışında muhattap olmuşuz ve giriştede baya büyük yaratık ayak izleri sürmüştüm.e bunları yaşayan her akıllı party napar?gerisi şöle.
    warrior:ben kılıcımı çekiyorum.kavrayıp çıktığı anda biçicem yukardan aşağıya.
    cüce:aynı anda bende gömücem çekici denk gelen yere.
    hunter:okumu gerdim burnunu,ufacık yerini gösterse bırakıcam yayı.
    dm tamam der .dönüp masnın karşısında duran druid e sorar.bu arada hunter repliğini warrior'a söylemiştir''burnunu çıkarsa bırakıyorum oku!!!''''tamam!der warrior.bende biçicem çıkar çıkmaz''yadırgamayın bu party'e gelen arkadaşlarımıza mesajdır.reflexiv olarak şudur:arkadaşlar ebelek gibi çıkmayın ortam dungeon elimizden bir kaza çıkar!ın şifreli çaktırmadan betimlenmesidir.sonuçta role'e uymalı ve char gibi davranmalı.
    dm sorar druid'e ee napyosun(orc bir sessiz kalır ve çekimser olur.çünkü warrior'u tanır.warrior babası gelse orda tanımıycaktır:Pbunu bilir ve susar)
    druid göya bizim verdiğimiz rp referanslarından uyanıkça bir sonuç çıkardığını sanıp aklısıra uyanıkça bir tanıtım yapar oyuna giriş için:
    ''eee!elimle pelerinimin(beyaz ya!)ucunu hafifçe çıkarıyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!''
    aynı anda olan olaylar:
    dm:elinin yanından bir ok vızıldadı pelerini yaladı bir kılıç ucunu biçti bir çekiç havayı dövdü elini sıyırdı!yani anlycanız miss miss miss!!!!!!şansa bak eşşşşşek şansı bu dedik!
    tutuğunu düşünsenize zarlarınVery Happy
    bir ok eline girdi!ama bunu göremedin çünkü zaten elin kolundan ayrılmıştı!kopan parçayı takip edemeden duvarda un ufak oldu.1saniyede geçen olaylar!!!ölümden gelen druid'in elsiz dramı!!ahuahauhauha! AlkıÅ?
    ben gene müthiş girişlerinden birini bekliyorum yarında!

neyse elini ucuz kurtaran druid party'i ikna edemez toprak altından ölü vücudunun çıkarılıp can verildiğine.ee hergün dirilen görmüyoruz.sırf oyun olcak diye özümüze ihanetmi edelim.eyyam yok bizde.bu ardaşlara tam yool verdik ki,bir dungeon salonunda(cüce mekanı)yollarımız ayrılırken hunterın oyun dışı ya galiba tahtı iticez gizli bir kapı açılcak(daha salona girmemişti hunter o yüzden oyun dışı)lafı üzerine tamamen tahmini söylenmiş bu lafı gene oyun dışı ,havada kapan uyanık druid'imiz!'''ben tahtı itiyorum diyip exp'yi kapmanın pişkinliğiyle sırıta sırıta geçide indi!arkasından mecburen half-orc'ta.gittikleri yer buzlu merdivenlerden paldır küldür düştükleri orc istihkamı oldu(dünya kadar elit orc'un arasına yani)

eee buda oyun dışı rp çalma uynıklığı her zaman papazla pilav arasındaki duygusal yakınlığı kuramamadan ibarettir! Very Happy

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Mar 12, 2008 2:34 pm Reply with quoteBack to top

Party, uzun bir combattan yeni çıkmıştır. Partynin iki fighterı ve bir priesti umarsızca ölüm-kalım savaşı vermektedir. Hpler kanama sebebiyle sıfıra inmek üzeredir. Ve partynin efsanevi DRUID' i ayaktadır. Dm ve Druid konuşması:

DM: Evet, ne yapıyorsun? Heal basacak mısın?

DRUID: Ben iyi miyim? Benim durumum ne?

DM: Ufak sıyrıkların var. Biraz da kanaman. Fighterlar ölecekler, müdahale etmezsen.

DRUID: İyi o zaman. Kendime major healing. Manam varsa bunlara da minor healing.

Aransayes' e derin sevgilerimleee!!!
    aransayes
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Mar 12, 2008 7:43 pm Reply with quoteBack to top

orada olaylar karışıktı biraz. Tam tersini söyleyecektim sonra karıştır biraz. Sanırım uykusuz geldiğim gündü o. 44 saat uykusuzluktan sonra oyuna gelince böyle saçmalıklar yapmak normal Confused

Charon'a derin saygılarımla =)

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum