Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 14
    Dün: 23
    Toplam: 90343

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1580
    Üye: 0
    Toplam: 1580

FrpWorld.Com :: View topic - Eldarine ne oldu...Resmi açıklama
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Eldarine ne oldu...Resmi açıklama View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    erethan
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Fri Dec 22, 2006 3:36 pm Reply with quoteBack to top

Sitenin tadı kaçalı çok olduda alışkanlıklar işte...Ama Hakanın gidişinden sonra yönetimin tavrıda hoş değildi bence,zira benimde gözlemlediğim doğru düzgün çalışan ender adamlardan olduğuydu.Neyse sağlık olsun...

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Demian
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 22, 2006 4:21 pm Reply with quoteBack to top

burock wrote:
    sitenin kurulmasından bu yana yönetime geldikten sonra ayrılan (buırası çok önemli) kişlerin kimler olduğunun listesine bir bakarsanız sorunun nerede olduğunu göreceksiniz.

uğurlar olsun eldarin...

ve bencede eldarin sonuncu olmayacak bu gidisle.
    Back to top View user's profileSend private message
    trulias
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 22, 2006 5:03 pm Reply with quoteBack to top

Kendini banlatmaktan başka çözüm bırakmadın. Senden başka kimseden rahatsız olunmuyor, nedne diye bir düşünsene ? Adam gibi yazmasını bilmez misin sen ?

arkadaşlar bu post mesaj bana az önce yeminerden geldi.

yorum size ait. bu kadar da güç araksına saklanılırmı?
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Fri Dec 22, 2006 5:06 pm Reply with quoteBack to top

Mesajın için sağol Trulias... Açıkçası ben bu mesajında buraya çok yakıştığını düşünüyorum. Umarım silinmez. Sanırım bu mesajlar dizisi tam Eldarinin istediği gibi oldu. Kendisi de siteden ayrılışının sitenin çökmesini neden olacağını gösterdiğini düşünüyordur. Evinden ayrılan birisi ayrıldığı evi yakarsa ayrıldığı evi çökertir. İki gündür de Eldarinin de yaptığı ve ısrarla devam ettiği siteye verebileceği verme kabiliyeti olduğu maksimum zararı vermek ki bu konuda düşündüğümden daha başarılıymış kendisini kutluyorum.

Sitenin daha iyi yönetilebileceğini ben de defalarca dile getirdim. Ama site yöneticisi olur olmaz ilk işi diğer adminleri atmak, yüzüme karşı bir defa bile söylemediği zararımı telafi etmek olacak bir kişinin yeniden admin olmasına hatta moderatör olmasına sonuna kadar karşıyım. Belki sitenin sonunu getirmeyi gerçekten başarır. Ama böyle birinin yönetiminde bir site olacağına bu site var olmasın daha iyi. FRPworld bir frp sitesinden daha fazlası idi. Eldarinle bu özelliğini sürdürmeyeceğini bugün kesin olarak anladım.

Bu başlık bence son derece güzel bir başlık.... Yerinde durmayı sonuna kadar hak ediyor.

Last edited by Firble on Fri Dec 22, 2006 5:18 pm; edited 1 time in total
    Aredheliquas
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 22, 2006 5:08 pm Reply with quoteBack to top

Neutral hadi hayırlısı...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 22, 2006 5:18 pm Reply with quoteBack to top

Selamlar....

İçimde kalan şeyler var. Evet istenmeyen yada işlerine gelmeyen başlıklar bir bir yok edildi. Çyelere banlama mesajları gönderilmiş vb vb.
    Sitenin dergisinde çalışan emeği geçen emerusa senin gibi adam lazım değil dendi.
    truilas şu dakika itibari ile banlanmıştır. hayırlısı olsun..

ilyas:
    abi yeminer beni banlamış ben zaten banlama korkaklığını yapacağını eldarin in gidişiyle ilgili başlıkta söylemiştim
    ilyas:
    benim banlandığımı siteye o başlığa bir esaj atarak duyururmusun

Bakınız. Yönetici anlayışı bu değildir. üyeye posta koymak yada onu susturmak değildir. Dertleri sıkıntıları dinlemektir.
    ama yönetim üyeleri Efla yeminer olanlar bukelamunluk yaparlarsa bu iş yürümez.
    Yeminer çok güzel bu zamana getirmiş olabilirsin bu siteyi ama artık yürümüyor demekki. 3 admin işini boşluyorsa sistemde bir sorun vardır demektir?

Kişisel problemlerimi asla katmıyorum.
    Herkesin siteye toplu iğne kadar katkısı olmuşta olabilir çok daha fazlada olabilir.

Ama emeği olan insanların arkasından iş çeviren lafını geveleyen yalnız bırakan ezmeye kalkan bir yönetim ve sistem oldukça insanlar soğuyacaktır.
    Bu Tarz insanların içinde durmam. Duranın şEREFİNDENDE şüphe ederim arkadaşlar.

Fikirlerimi kimseyi ezmeden söyledim. Bakalım ben banlanacakmıyım.

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Fri Dec 22, 2006 5:21 pm Reply with quoteBack to top

Ben şerefsizim Findor ve duruyorum. Çok şeyler oluyor evet biliyorum. Ama bazı şeyleri yeni görüyorum. Kardeşim sana sadece Eldarine dikkat et derim. Benim onu tanıyışım çok çok acı oldu. Umarım sen de bu şekilde tanımazsın.

yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 22, 2006 5:38 pm Reply with quoteBack to top

Yönetici küfür edenleri uyarır, gerekirse acımaz siteden atar. Truliasın üslubunu bilen bilir, eğer bilmiyosan sorun bizde değil sende, daha doğru düzgün mesaj atmasını bilmeyen, her mesajında ona buna hakaret eden bir kişiye müsamaha gösteremem, göstermedim de. Kendisinin uyarıları da vardı, bu sitede hakaret etmedik kişi bırakmaya kadar bekleyemezdim findor, sen sev ya da sevme, git ya da gitme hiç derdimde değil.

Frpworld için çalışmayı şerefsizlik sayacaksanız ben de Firble gibi söylüyorum, öyleyse öyle deyin bana. Ama ben bu siteyi seviyorum, onu kimseye mal etmeye, yedirmeye, bir despotluk yapmaya da niyetim yok. Bu böyle bilinsin. Gerekirse 100 kişiyide 1000 kişiyi de banlarım, burada buranın kullanıcılarına hakaret edecek, sağa sola sataşıp küfredecek, hakaret edecek adamın yeri yok. Onlar 1000 kişi de olsa acımam, saygısızlık ödüllendirilemez. İbret olsun diye o mesajı silmemek de geldi aklıma ama görevim bu tür şeylere izin vermememi gerektiriyor.

Mesajımda da yazdım, kimseye tepki verilmezken neden sana tepki veriliyor bir düşün ama kullanıcının düşünmediği belli ki sağa sola saldırıp bişeyler elde etmeye çalışıyor.

Frpworld frpworld olarak kalacaktır beğenin ya da beğenmeyin, sizin için değişmeyi düşünmüyoruz.

Bu konu yeterince uzamıştır. Hem site yönetiminden hem de Eldarin den açıklama gelmiştir. Konu hakkında atıp tutacaksanız, konuşup tartışacaksanız bunla artık ilgilenenlerle tartışın.

Konu kapanmıştır.
    Saygılarımla

Oren_Dautry
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 22, 2006 6:33 pm Reply with quoteBack to top

findor wrote:
    Selamlar....

İçimde kalan şeyler var. Evet istenmeyen yada işlerine gelmeyen başlıklar bir bir yok edildi. Çyelere banlama mesajları gönderilmiş vb vb.
    Sitenin dergisinde çalışan emeği geçen emerusa senin gibi adam lazım değil dendi.
    truilas şu dakika itibari ile banlanmıştır. hayırlısı olsun..

ilyas:
    abi yeminer beni banlamış ben zaten banlama korkaklığını yapacağını eldarin in gidişiyle ilgili başlıkta söylemiştim
    ilyas:
    benim banlandığımı siteye o başlığa bir esaj atarak duyururmusun

Bakınız. Yönetici anlayışı bu değildir. üyeye posta koymak yada onu susturmak değildir. Dertleri sıkıntıları dinlemektir.
    ama yönetim üyeleri Efla yeminer olanlar bukelamunluk yaparlarsa bu iş yürümez.
    Yeminer çok güzel bu zamana getirmiş olabilirsin bu siteyi ama artık yürümüyor demekki. 3 admin işini boşluyorsa sistemde bir sorun vardır demektir?

Kişisel problemlerimi asla katmıyorum.
    Herkesin siteye toplu iğne kadar katkısı olmuşta olabilir çok daha fazlada olabilir.

Ama emeği olan insanların arkasından iş çeviren lafını geveleyen yalnız bırakan ezmeye kalkan bir yönetim ve sistem oldukça insanlar soğuyacaktır.
    Bu Tarz insanların içinde durmam. Duranın şEREFİNDENDE şüphe ederim arkadaşlar.

Fikirlerimi kimseyi ezmeden söyledim. Bakalım ben banlanacakmıyım.

asıl ben bırakıyorum bu siteyi bıdıbıdı edip de kalanın şefrefinden şüphe ederim findor..

Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Sat Dec 23, 2006 7:37 am Reply with quoteBack to top

O zamanlar tanıdığım Eldarin siteyi sevdiğini düşündüğüm Eldarin saygı duyduğum bi Eldarin'di. Yetkimi bırakmamın uygun olduğunu uygun bi dille açıklasaydı Yetkimi bırakırdım.

Fakat şu saatten sonra sevgisini de saygınlığını da epey sorguladım ne yazık ki. Ya Eldarin değişti ya da gerçekte ben tanıyamamışım.

Frpworld geçmişten beri bu noktaya geldiyse diğerleriyle arasında bir ya da birden çok fark olduğu içindir. Ve bu farklar arasında en önemlilerinden biri Sitenin tek elden yönetilmediği demoktariğe yakın bir anlayışla yönetilmiş olmasıdır. Gördüğüm kadarıyla Eldarinin site uğruna yapacağı bu ele geçirme eylemi bu değeri yoketmek üzereymiş.

Keşke siteyi "Onu düzeltmek için ele geçirmek istemek"ten ziyade. "Ayrılsa bile hala sevecek" kadar sevseymiş. Bana yar olmayan kimseye yar olmasın gibi bir anlayış sevgiyi ikinci bir defa sorgulattırıyor bana.

Bir nokta daha var ki. Açıklamaan önce gerçekten düşündüm. Çzülerek belirtiyorum ki. Eldarin beni de bu konuda kullanmış ve benim ağzımdan benim yapmadığım açıklamaları başkasına yapmıştır. Benimle ilgili düşüncelerini de keşke daha önce yüzüme söyleyebilseymiş. Site için yapıldığı söylenmesi dahi ahlak kurallarının çiğnenmesini için bir bahane değildir. Ve bu noktadan sonra birilerinin birilerini arkadan iş çevirmekle suçlaması garip.

Eldarinin siteye verdiği emeklere diyeceğim olmaz. Ama emeği geçen diğer insanlara dediklerine diyeceğim olur. Kimseye verdiği emek ne kendisinin ne başkalarının emeklerini silme hakkı vermez. Ya da emeklerini hiçe sayma...

Söylenecek pek fazla şey yok konu hakkında. birşeyler söylemek isteyenler sözlerini söylediğine göre. (Aslında dün yapmış olmam daha uygun olabilirdi bu açıklamayı ama ne yazık ki. kaldığım yerde internet bağlantısı kesikti.)

Hala burda kalıp frpworld için bişeyler yapmaya çalışıcam. Bunu şeref açısından değerlendirmek tamamen kullanıcıların takdirine kalmış.

Saygılarımla...

Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum