Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 16
    Dün: 23
    Toplam: 90345

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1777
    Üye: 1
    Toplam: 1778

Şu An Bağlı:
    01 : robert989

FrpWorld.Com :: View topic - İstanbul Nisan 2007 Bahara Merhaba Buluşması...
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

İstanbul Nisan 2007 Bahara Merhaba Buluşması... View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: BuluÅ?ma hangi gün olsun?

7 Nisan Cumartesi saat 13:00 Taksim Heykel
    0%
     0%  [ 0 ]
    8 Nisan Pazar Saat 13:00 Taksim Heykel
    12%
     12%  [ 3 ]
    14 Nisan Cumartesi saat 13:00 Taksim Heykel
    0%
     0%  [ 0 ]
    15 Nisan Pazar saat 13:00 Taksim Heykel
    45%
     45%  [ 11 ]
    Bana her Å?ekil uyar
    41%
     41%  [ 10 ]
    Total Votes : 24

Author Message
    Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Apr 09, 2007 3:47 pm Reply with quoteBack to top

Bahsettiğimiz buluşmadan bir gün önce Divxplanet buluşmasına da gideceğim Yener ve daha önce bir çok kez gittim. Ama hiç görmedim ki buluşmada ki kişilerden bir kaçının kalkıp Film seyrederek diğer kişilerden kendisini soyutladığını. Herkes zaman zaman yer değiştirerek birbiriyle sohbet eder. Buluşma mantığı budur. Oyun oynamak isteniyorsa zaten frp siteleri oyun buluşmalarıda ayrıca yapıyor. Sizin oyun toplantılarınızı kastediyorum. Ama yine de her şey kişilerin kendi istekleri doğrultusunda olur. Bu tarz buluşmalarda ki asıl amaç frp ve diğer tüm konular hakkında sohbet etmektir. Bakış açında ki yanlışlık buradan kaynaklanıyor...

Hisset yaÅ?amak için olan savaÅ?ını, böylece elde edersin o sonsuz anlamı...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailICQ Number
    esen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Apr 09, 2007 3:59 pm Reply with quoteBack to top

Bu görüş ayrılığının bu topikte tartışılmamasını rica ediyorum buluşmaya gelmek isteyenlerin fikirlerini etkiliyorsunuz lütfen sizden ricam burda kesin bu konuyu teşekkürler saygılar sevgiler Very Happy
    Back to top View user's profileSend private message
    Yener
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Apr 09, 2007 4:05 pm Reply with quoteBack to top

Yener wrote:
    Benim önerim şudur insanların birbirlerinden çok kopuk kalacağı, içeriye gündüz gözü ışık girmeyen yerlere gitmememiz yönünde. Malesef Taksim' de çok fazla cafe bilmiyorum ama bu önerilerim doğrultusunda bir yere gidersek daha hoş olur diye düşünüyorum.[/color][/b]

Sanırım şu bölüm gözünden kaçmış Gorath.

Film izlemek ve FRP oynamak çok farklı şeylerdir öncelikle onu belirtmek isterim. Herneyse seni bu başlıkta geçmiş olan bir yazışma ile baş başa bırakayım

Yener wrote:
    haldor_goraxe wrote:
    O gün oyun oynanır mı yoksa hoş muhabbet, nargile keyfi felan mı olur???

İsteyenler olursa ben kısa bir oyun oynatırım.

Yener wrote:
    lordana wrote:
    karakterleri kim hazırlayacak dm kim olcak

Başlığı ilk sayfasından ilk mesajından itibaren okumanı öneririm. Bu buluşma geleneksel FRPworld bahar buluşması olacak. Sadece bir oyun buluşması değil baharın gelmesi ile düzenlediğimiz, insanların daha çok muhabbet ettiği ve birbirlerini tanıdığı bir buluşma olacak. Saatlerce oturupta FRP oynamak karakter sheet ler ve rule book lar getirip ciddi oyunların oynanacağı bir buluşma değil yani. İsteyen olursa küçük bir oyun oynatırım dedim sadece oda karakter sheet 'siz ve zarsız tek oyunluk, kısa süreli bir şey olur muhtemelen.

BaÅ?büyücü

PostPosted: Mon Apr 09, 2007 4:05 pm Reply with quoteBack to top

Esen'e katılıyorum. Konuyu özelden tartışın lütfen. Smile Hem olayları bu kadar büyütmeye gerek yok. Ortak bir yer bulunur ne de olsa. Çyle uzun uzun dolanmayız. Hem yapmayın Allah aşkına duyan da sizleri yaşlı kaçıklar zannedecek. Gençsiniz hepiniz de, çok gerekirse azıcık yürürsünüz yahu. Smile

Power demands sacrifice.
    Yener
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Apr 09, 2007 4:08 pm Reply with quoteBack to top

Lord Necros wrote:
    Esen'e katılıyorum. Konuyu özelden tartışın lütfen. Smile Hem olayları bu kadar büyütmeye gerek yok. Ortak bir yer bulunur ne de olsa. Çyle uzun uzun dolanmayız. Hem yapmayın Allah aşkına duyan da sizleri yaşlı kaçıklar zannedecek. Gençsiniz hepiniz de, çok gerekirse azıcık yürürsünüz yahu. Smile

Benim için yürümek hiç bir zaman problem olmadı açıkçası. Bir buluşmada Taksimden Beşiktaşa yürümüşlüğümüz vardı sonrada geri çıkmıştık Very Happy eğlendik ama ne yalan söyliyim Melek görünümlü Å?eytan .

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Apr 09, 2007 4:11 pm Reply with quoteBack to top

Hatta taksimden ortaköye yürütmüştüm milleti sonrada gerisin geri tophane Melek görünümlü Å?eytan millet o yüzden tırsıyor sanki hehhehe ama o zaman yazdı be şimdi korkmayın sizin kıçınız bir yer görecek sizi ancak ordan annenizin telefonu kaldırır Very Happy
    Yener
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Apr 09, 2007 4:15 pm Reply with quoteBack to top

esen wrote:
    Hatta taksimden ortaköye yürütmüştüm milleti sonrada gerisin geri tophane Melek görünümlü Å?eytan millet o yüzden tırsıyor sanki hehhehe ama o zaman yazdı be şimdi korkmayın sizin kıçınız bir yer görecek sizi ancak ordan annenizin telefonu kaldırır Very Happy

O buluşmada o yürüyüşleri yapmamızın sorumlusu sen değidin esen bu sorumluluğu tek başına üstlenmene gerek yok Smile . Nerneyse yukarıda da dediğim gibi eğlenmiştik o zamanlar (şaka etmiyorum ciddiyim Smile ).

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Apr 09, 2007 4:46 pm Reply with quoteBack to top

Bakalım bu bulusmayı nasıl yapacagız. Umarım problem olmaz. Zira bircok suphe var icimde. Ayrıca yukarıda da destek buldugu uzere tekrarlamak istiyorum burada kimse cocuk degil artık. Kimse, kimseyi bekletme hakkına da sahip degil. Ben ve benim gibi bircok insan isini gucunu bırakıp zamanını ayırıp da o zamanın 1 saatlik gibi bir bolumunu beklemekle ve yarım saatlik bir bolumunu de amacsızca dolasmayla gecirince sinirlenebiliyor.
    Herkes sorumlulugunun bilincinde olsun ve zamanında gelsin. Aksi halde birinin telefonunu alsın gelince arasın, ya tarif edilir ya da gelip alınır. Toplanma zamanın pazar oldugu dikkate alınsın. Trafik mazaret edilmesin. Onceki gun bakılsın hava durumuna. Yok efendim yagmur vardı malum kopru, sis vardı karsıdan gelemedim gibi mazaretler artık sınavlarda bile kabul gormuyor. ayrıca erken gelip beklemek gec gelip bekletmekten iyidir her zaman.

Not: BU sitemlere quarks gibi sehir dısından gelen arkadaslar dahil degildir...
    Not 2: Ersin i goreve cagırıyorum. Kurtarılması gereken nice nargile cevirilmesi gereken bunca geyik varken nerelerdesin...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    ulfgar
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Apr 09, 2007 5:03 pm Reply with quoteBack to top

belki ben de ufak bir ziyaret yapabilirim.. küçük bi ihtimal ama..

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Apr 09, 2007 11:27 pm Reply with quoteBack to top

Buluşmaya gelmek isterdim arkadaşlar ama ne tesadüf ki tam da cuma izmire ,pazar da Ankaraya gideceğim.Oysa uzun bir süre İstanbuldayım normalde.Bir sonraki olsaydı yada önce gelebilirdim neyse burdan hepinize iyi eğlenceler diliyeyim dedim.

Å?arkılara konu olmuÅ? zaferlerim,hatıralarım
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Apr 10, 2007 7:25 pm Reply with quoteBack to top

Evet katılıyorum, o kadar yürümemize ve bundan en çok şikayetçi olan yaşlı ve zayıf kimse ben olmama karşın gerçekten eğlenmiştik. Smile

Birde hani insanları korkutmayacaksam ve hava güzelse bir boğaz turu yapsak mı ? Ne dersiniz, gerçi bu önerim yürüme işini gerektirecek ama neyse, işinize gelmediyse duymamış numarası yapın efem Smile

celeraen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Apr 10, 2007 8:32 pm Reply with quoteBack to top

arkadaşlar belirtmek isterim ki 15 nisan pazar günü sağanak yağışlı olacakmış meteoroloji genel müdürlüğüne göre Sad onu da düşünmek lazım...ayrıca biz 1 saat kadar geç katılacağımız için aranıza ombuspider ile gideceğimiz yeri önceden belirtirseniz bizim için daha kolay olur

<br>All the proud men turned to dust.
    Bogus
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Tue Apr 10, 2007 8:50 pm Reply with quoteBack to top

Taksim de buluşacağız... 15 Nisan günü. Taksim de olaylar olabilir... Abdal'a malum olurmuş diyerek geçiştirmek isterim ama yine de aklımızın bir ucunda olsun. Taksim'in cıvıltısına göre bir "B" planımız olsa fena olmaz.

Oooof offf. Çok içim sıkılıyor bu günleri gördüğümüz için.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Apr 11, 2007 7:52 am Reply with quoteBack to top

Görende taruza geçtiğimizi sanır Very Happy Neyse yağmuru düşünerekten ve insanları fazla yürütmemek adına taksim heykele en yakın olan yeri seçtiğimi bilmenizde yarar var ama bunu cuma açıklayacağımki sipikilasyon olmasın ( bunu doğru yazdım umarım ) Melek görünümlü Å?eytan
    Bogus
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Wed Apr 11, 2007 8:09 am Reply with quoteBack to top

Burger King sanırım... Very Happy Doğru karar vermişsin esen, spekülasyon olmaması daha iyi... Wink

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum