Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 21
    Dün: 23
    Toplam: 90350

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1718
    Üye: 0
    Toplam: 1718

FrpWorld.Com :: View topic - İstanbul Nisan 2007 Bahara Merhaba Buluşması...
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

İstanbul Nisan 2007 Bahara Merhaba Buluşması... View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: BuluÅ?ma hangi gün olsun?

7 Nisan Cumartesi saat 13:00 Taksim Heykel
    0%
     0%  [ 0 ]
    8 Nisan Pazar Saat 13:00 Taksim Heykel
    12%
     12%  [ 3 ]
    14 Nisan Cumartesi saat 13:00 Taksim Heykel
    0%
     0%  [ 0 ]
    15 Nisan Pazar saat 13:00 Taksim Heykel
    45%
     45%  [ 11 ]
    Bana her Å?ekil uyar
    41%
     41%  [ 10 ]
    Total Votes : 24

Author Message
    Lord Necros
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Wed Apr 11, 2007 7:20 pm Reply with quoteBack to top

esen wrote:
    İnsan kaprisi kadar manyak sinir bir şey yoktur sanırım baştan merak etmeyin ayakta kalmayacaksınız hatta istediğiniz her duruma uygun bir yer buldum dedim ama nafile saçma salak şeylere takılıp adamın isteyini şevkini kırmakta insan oğlunun üstüne yok diyorum neyse böyle devam edecekse ben kesin gelecek olan ve kılmış tüymüş yok şöyleymiş diyipte ortamı bulandırmayan arkadaşlarla buluşma yapmaya niyetliyim son kez söylüyorum TARİH: 15 NİSAN 2007 YER : TAKSİM HEYKEL SAAT: 13:00 GİDİLECEK YER CEBE UYGUN, ORTAMI FERAH, NARGİLESİ VE HER TÇRLÇ SICAK SOğUK İÇECEK YEMEK MEVCUT MEYDANA YAKIN DAHA BAşKA SORUSU OLAN YOKSA SON KARAR BUDUR EFENDİM GELMEK İSTEYEN BUYURSUN GELSİN LAGA LUGA YAPMASIN İSTEMEYEN ZATEN GELMİYOR Melek görünümlü Å?eytan

Esen son noktayı koymuş. Smile İyi olmuş açıkçası. Yine de bir mekân adı alsaydık... Very Happy

Power demands sacrifice.
    Back to top View user's profileSend private message
    Marveloth
    Süresiz BanlanmıÅ?tır

PostPosted: Wed Apr 11, 2007 7:21 pm Reply with quoteBack to top

Narq wrote:
    Frp grubunun sıtarbaks'da ne işi var bu da ikkkkiiiiiiii....

şakayla karışık cevabını anlıyorum ama bitakım önyargılara cevap vermeden edemiyorum.

Ben yıllardır frp oynatıyorum. DL de okumadığım kitap yok sayılır. Bunun yanı sıra FR ve diğer diyarları tanıma amaçlı biçok kitabı da okumuşluğum var. Her gün en az bir fantastik filmin önemli sahnelerini izler, frp ile ilgili düşünmeden etmediğim bir saat geçmez.

Ve kendimi ''FRPCİ'' olarak nitelendiririm.
    Blindguardian dinlemem ama Apocalyptica dinlerim. Dinlediğim grupların siyah t-shirtünü giymem giyene de mani olmam. Madonna da dinlerim. Beyonce ft. Shakira - Beautiful Liar'ı dinliyorum şuan bu msjı yazarken. Simit Sarayına da takılmam yani tarzım değil.

şimdi ben FRP ci değilmiyim? Yani bunun bi, kriteri mi var frp oynayan (Narq ın tabiriyle) sıtarbaks a gitmez fln die... Benim haberim yok böyle bişeyden üzgünüm.

Ayrıca FRP ülkemizde külfetli bi ilgi alanı. Kitapları 35-40 dolardan satılıyo, zarları 15 ytl. Yani eğer FRP ci lerin bi kriteri olucaksa eğer simit sarayıyla uzaktan yakından alakası olmamalı. Bundan eminim.

Narq yada çıkışımı üzerine alınabilecek diğer olası arkadaşlar. Sözüm size değil. Sadece içimde kalmış bir isyan Smile Çzerinize alınmayın lütfen.

Bu arada gene tepki çekicek ama Maçka parkının girişinden 100 metre içerde koza cafe var. Bence çok güzel bi mekan. Nargilesi de var ki topkapıdan çok daha kaliteli buna eminim. Fiyatı 7 ytl.Bilmiyorum diğer yerlerde nasıl bana pek pahalı gelmedi. Tost 3 ytl. soda 2 ytl.. Buluşmak için bir mekan tavsiyesi olarak almasanız bile en azından aklınızda bulunsun. Kaliteli ve fiyat olarak uygun bi mekan.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Lord Necros
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Wed Apr 11, 2007 7:24 pm Reply with quoteBack to top

Aman diyeyim gençler, daha fazla o konuları bu başlıkta tartışmayalım lütfen. Smile FRP'cilerin tarzıyla ilgili başka bir başlık bir zamanlar, o başlıkta tartışın bunları lütfen. Smile

Power demands sacrifice.
    Yener
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Apr 11, 2007 7:29 pm Reply with quoteBack to top

Ayrıca buluşma yeri konusunda da bu saaten sonra bir değişiklik yapılmasın lütfen. Hem oylamalarda sonucu belirledi, buluşma yeri taksim meydan heykel önüdür tarihte 15 nisandır saat te 13:00.

Sakın yanlış anlaşılmasın bunu ben söylemiyorum oylamalar söylüyor, zira ben bana her allahın günü uyarı seçmiştim oylamada.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Apr 11, 2007 9:11 pm Reply with quoteBack to top

Hehe, emir demiri kesermiş dostlar Very Happy Esen dedi, başımız üstüne diyip uyucaz. Dediği kriterlere uygun bir yer de olursa ellerinden öper saygılarımızı sunarız Smile Büyük frpworld rehberi esene saygım sonsuzdur, dediğine uyarım Smile

Bogus
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Thu Apr 12, 2007 5:18 am Reply with quoteBack to top

Marveloth wrote:
    Narq wrote:
    Frp grubunun sıtarbaks'da ne işi var bu da ikkkkiiiiiiii....

şakayla karışık cevabını anlıyorum ama bitakım önyargılara cevap vermeden edemiyorum.

Ben yıllardır frp oynatıyorum. DL de okumadığım kitap yok sayılır. Bunun yanı sıra FR ve diğer diyarları tanıma amaçlı biçok kitabı da okumuşluğum var. Her gün en az bir fantastik filmin önemli sahnelerini izler, frp ile ilgili düşünmeden etmediğim bir saat geçmez.

Ve kendimi ''FRPCİ'' olarak nitelendiririm.
    Blindguardian dinlemem ama Apocalyptica dinlerim. Dinlediğim grupların siyah t-shirtünü giymem giyene de mani olmam. Madonna da dinlerim. Beyonce ft. Shakira - Beautiful Liar'ı dinliyorum şuan bu msjı yazarken. Simit Sarayına da takılmam yani tarzım değil.

şimdi ben FRP ci değilmiyim? Yani bunun bi, kriteri mi var frp oynayan (Narq ın tabiriyle) sıtarbaks a gitmez fln die... Benim haberim yok böyle bişeyden üzgünüm.

Ayrıca FRP ülkemizde külfetli bi ilgi alanı. Kitapları 35-40 dolardan satılıyo, zarları 15 ytl. Yani eğer FRP ci lerin bi kriteri olucaksa eğer simit sarayıyla uzaktan yakından alakası olmamalı. Bundan eminim.

Marveloth çok güzel bir konuya değinmişsin, bu konuda benim de bir iki çift kelamım var. Senden ricam Necros'un bahsettiği bu başlığa bu yazını taşıman ve bu konuyu tekrar tartışma ortamına açman.

Herkesin hoşnut kalacağı bir yer bulmak mümkün değil, ama yine de herkesin fikri değerlendirildi diye düşünüyorum. Ben de esen'e sonsuz güveniyorum. Daha henüz bunu bitirmedik ama buradan hepinize bir de "içkili" buluşma önerisi getiriyorum.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Apr 12, 2007 5:31 am Reply with quoteBack to top

Başlıktan tamamen dönmeye başladık beyler bayanlar farkındamısınız bilmem ama oy birliği ile verdiğimiz bir kararı son 2-3 gün kala başka alternatifler ekleyerek konuyu iyice bulanıklaştırmadan karara bağlasak iyi olur sonra nerede buluşacaktık gibi bir durum oluşmasın.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    Narq
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Apr 12, 2007 8:18 am Reply with quoteBack to top

Marveloth başlığı açarsa herkesin söyleyecek bir şeyi vardır.

Bu saatten sonra buluşma noktası değişmez Dfunk.Zaten Esen'in elinde bir club ile gelerek taksim meydanında bu konuyu açanlara dalacağından şüpheleniyorum. Smile

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Apr 12, 2007 10:22 am Reply with quoteBack to top

Foresight of 15 April 2007;

Olasılık I,

Taksim meydan da toplasılır, yagmur vardır. Her zamanki gibi zamanında gelen Sylvius kendisi gibi saatten haberdar insanlarla selamlasıp heykelin altında semsiyesiz dikilmektedir. Derken Esen gelir Quarksla gecikmeleri fazla olmamıstır ne de olsa tee karsıdan geliyorlardır. Ancak daha ne Yeminer gelmistir ne de gelmesi gereken diger insanlar. Gorath teee uzaklardan zamanında gelmistir ve Sylvius gibi isyanlardadır. Ancak bu sefer hersey farklıdır Sylvius yanında bir 14 lu getirmistir. Tehdit ve darpla Esen'den mekanı ogrenir ve "düs onume der!" Ve yanında getirdigi ekmek kırıntılarını yola serper arkadan gelenler bulabilsin diye.

Olasılık II,

Hava bulutlu,nemli ama acıktır. İnanılmaz ama gercektir herkes zamanında gelmistir. hava da ne soguk ne sıcaktır. Her sey optimal ve OşA dır. Derken Esen mekanı acıklar, XXX e gidiyoruz beni takip edin. Ve iste o an dana canhıraş çığlıklar atar. Zira kuyrugu kopmustur. A kişisi ben oraya gitmem problemim var onlarla der. B kisisi (ki bu buyuk ihtimalle ben olurum) oranın nargilesi iyi degil der. C kişisi orası havasız der, D kişisi bende astım var orası cok tozlu der. Derken kaos gelir..

Olasılık III,

Herşey yolunda gider az biraz yagmura ragmen tanısılıp kaynasılır ama gene kalabalıktan dolayı buruk bir ayrı düşme söz konusu olur, Ben nargilemi icerim ama Körük olmadıgı icin hayıflanırım. Nargilem hafif yanar onu temizlerken birilerini dumana bogarım. Aksam olur eve gideriz...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    esen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Apr 12, 2007 12:21 pm Reply with quoteBack to top

Very Happy ayda yılda bir topluca buluşuyoruz bir günlük olumsuzlukları ve anlaşmazlıkları bir kenara bırakırız canım Melek görünümlü Å?eytan bırakmayanıda zorla bıraktırırız
    Gaara of the Sand
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Apr 12, 2007 12:54 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar benimde bir tavsiem var. Taksim imam adnan sok. Palyaço diye çok güzel bir yer var. hem sıcak ortam hemde uygun fiyatları var. istersek bize ayrı katta açıyo.insanları rahatsız etme mişte oluruz.İsteyen gelsin görsün.Fatih arkadaşımız var orda oda size yardımcı olur frp sever arkadaşlar var. Essen listene ekler bir bakarsın. Cool

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Apr 12, 2007 1:04 pm Reply with quoteBack to top

Tabi bu cumartesi bakarım neden olmasın Teşekkürler ayrıca Very Happy
    Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Apr 12, 2007 3:12 pm Reply with quoteBack to top

Sylvius wrote:
    Foresight of 15 April 2007;

Olasılık I,

Taksim meydan da toplasılır, yagmur vardır. Her zamanki gibi zamanında gelen Sylvius kendisi gibi saatten haberdar insanlarla selamlasıp heykelin altında semsiyesiz dikilmektedir. Derken Esen gelir Quarksla gecikmeleri fazla olmamıstır ne de olsa tee karsıdan geliyorlardır. Ancak daha ne Yeminer gelmistir ne de gelmesi gereken diger insanlar. Gorath teee uzaklardan zamanında gelmistir ve Sylvius gibi isyanlardadır. Ancak bu sefer hersey farklıdır Sylvius yanında bir 14 lu getirmistir. Tehdit ve darpla Esen'den mekanı ogrenir ve "düs onume der!" Ve yanında getirdigi ekmek kırıntılarını yola serper arkadan gelenler bulabilsin diye.

Olasılık II,

Hava bulutlu,nemli ama acıktır. İnanılmaz ama gercektir herkes zamanında gelmistir. hava da ne soguk ne sıcaktır. Her sey optimal ve OşA dır. Derken Esen mekanı acıklar, XXX e gidiyoruz beni takip edin. Ve iste o an dana canhıraş çığlıklar atar. Zira kuyrugu kopmustur. A kişisi ben oraya gitmem problemim var onlarla der. B kisisi (ki bu buyuk ihtimalle ben olurum) oranın nargilesi iyi degil der. C kişisi orası havasız der, D kişisi bende astım var orası cok tozlu der. Derken kaos gelir..

Olasılık III,

Herşey yolunda gider az biraz yagmura ragmen tanısılıp kaynasılır ama gene kalabalıktan dolayı buruk bir ayrı düşme söz konusu olur, Ben nargilemi icerim ama Körük olmadıgı icin hayıflanırım. Nargilem hafif yanar onu temizlerken birilerini dumana bogarım. Aksam olur eve gideriz...

3. olasılık tamamen konu dışı. Very Happy İlk ikisinin olma ihtimali %40, %40. Derseniz ki %20 nerede? O da Gorath'ın bu başlık tarafından bezdirilip pes ettirilmesi olasılığıdır. Zaten yol halen gözümde büyüyor. Very Happy Birde üstüne orada yürüme ve yer bulamama düşünceleri Gorath'ın o %20 lik dilimi bolca düşünmesine neden oluyor...

Hisset yaÅ?amak için olan savaÅ?ını, böylece elde edersin o sonsuz anlamı...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailICQ Number
    opium_dream
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Apr 12, 2007 7:36 pm Reply with quoteBack to top

bencede pazar gunu en ıyısı
    ulfgar
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Apr 12, 2007 11:46 pm Reply with quoteBack to top

Geliyorum beğn. Sylvius, kitaplarına nihayet kavuşabilirsin bunu kabul ediyo musun? Bir de hilmiye 11.00 de toplanıyoruz diyebilseydik keşke Very Happy

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum