Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 10
    Dün: 35
    Toplam: 90374

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1778
    Üye: 1
    Toplam: 1779

Şu An Bağlı:
    01 : expensiveartist

FrpWorld.Com :: View topic - cleric büyüsü
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

cleric büyüsü View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    burock
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Mar 11, 2004 7:41 am Reply with quoteBack to top

şimdi bu spontane cast olayında domain büyülerinin de yapılması düşük seviyelerde pek bi problem yaratmayabilir; ama ilgili domaini seçmiş bi clericin spontane stoneskin yaptığını düşünsenize. 3rd ed.de stoneskin istenen herhangi birisine yapılabiliyo bunu da unutmayalım. bu çok büyük bi avantaj bence. ayrıca stoneskinin orta seviye bi büyü olduğunu da hesaba katalım. bance bu, oyunun dengelerini değiştirir.

ama ben oyun açısından bakmıyorum, benim mantığıma göre spontane domain büyüsü yapmak spontane healing yapmak kadar kolaydır diyosanız, ok. Ona bi şey diyemem.

KutsanmıÅ? KiÅ?i

PostPosted: Thu Mar 11, 2004 8:25 am Reply with quoteBack to top

Quote:

ama ben oyun açısından bakmıyorum, benim mantığıma göre spontane domain büyüsü yapmak spontane healing yapmak kadar kolaydır diyosanız, ok. Ona bi şey diyemem.

işte tam olarak öyle diyoruz :lol: ... olayın dengelerinin değişmesi yorumuna da kesinlikle katılıyorum... stoneskin gibi nice domain büyüleri vardır ki dengeleri altüst edebilir ve oyunu zevksiz kılar....

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 11, 2007 9:50 pm Reply with quoteBack to top

evet stoneskin güçlü bi büyü sayılır level'ına göre falan ama ben bişeyi anlayamadım.. domain büyüleri illa dengeyi bozmayacak cinsten mi olmalıdır? buna evet diyen arkadaşlara sorum ise herhangi bi domainin 9. levelına koyacaınız hangi büyü dengeyi değiştirmez?..
    Back to top View user's profileSend private message
    burock
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 12, 2007 6:25 am Reply with quoteBack to top

[quote="AnARcHisT"]evet stoneskin güçlü bi büyü sayılır level'ına göre falan ama ben bişeyi anlayamadım.. domain büyüleri illa dengeyi bozmayacak cinsten mi olmalıdır? buna evet diyen arkadaşlara sorum ise herhangi bi domainin 9. levelına koyacaınız hangi büyü dengeyi değiştirmez?..[/quote]

önce sorunu doğru adresleyelim:

sorun, domain büyülerinin dengeyi bozması değildir. Burda benim sorun olarak gördüğüm, domain büyülerinin SPONTANE YAPILMASInın dengeleri bozacak olmasıdır.

şimdi dwm edebiliriz.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 12, 2007 8:47 pm Reply with quoteBack to top

Pardon ben yannış annamışım özür dilerim.. O zmn tartışma çok yersiz.. Neden mi? Eğer doğru anlasaydım cevabım "domain büyülerine spont. casting yapılmıo ki" olurdu..

Bkz. Players Handbook 3.5 Ed. Shf: 180 Başlık: Divine Spells Alt Başlık:Spontaneous Casting of Cure and Inflict Spells

şöyle ki:

A good cleric (or a cleric of a good deity) can spontaneously cast a cure spell in place of a prepared spell of the same level or higher, but not in place of a domain spell.
    burock
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Sep 13, 2007 2:25 pm Reply with quoteBack to top

[quote="AnARcHisT"]Pardon ben yannış annamışım özür dilerim.. O zmn tartışma çok yersiz.. Neden mi? Eğer doğru anlasaydım cevabım "domain büyülerine spont. casting yapılmıo ki" olurdu..

Bkz. Players Handbook 3.5 Ed. Shf: 180 Başlık: Divine Spells Alt Başlık:Spontaneous Casting of Cure and Inflict Spells

şöyle ki:

A good cleric (or a cleric of a good deity) can spontaneously cast a cure spell in place of a prepared spell of the same level or higher, but not in place of a domain spell.[/quote]
    bilgi için teşekkürler anarchist, fakat bir sayfa önceye bakmış olsaydın görecektin ki hem domain büyülerinin spontane yapılmasının rp açısından gerekli olduğunu savunan scythe nickli arkadaş, hem de bunun dengeleri bozacağını savunan ben, bu bilgiden haberdarız. zaten tartışmanın nedeni de scythe'nin bu kuralı beğenmiyor olmasıydı.

neyse...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Sep 13, 2007 9:19 pm Reply with quoteBack to top

o zmn bu size bir özür borçlu olduğum anlamına gelir.. borcumu da hemen ödüorum Very Happy aceleyle sadece son msjlara baktıım için yalan olmuş.. öyleyse benim şahsi fikrim domain büyülerinin spontane yapılmaması Cool
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum