Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 14
    Dün: 23
    Toplam: 90343

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 785
    Üye: 2
    Toplam: 787

Şu An Bağlı:
    01 : ywyquki
    02 : ibocaju

FrpWorld.Com :: View topic - Dwarf vs Ejderha
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Dwarf vs Ejderha View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Lostad
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 12, 2007 2:07 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar nereye soracağımı bilemedim ve usta savaşçı olan dwarfları savaşçılara sorayım dedim.Hatam varsa affola.

Dün newerwinter nights 2 oynuyordum grubum ejderha ile karşılaştı.Toplam 3 tun sonunda dwarf arkadaş dışında hepimiz yattık.ben paladindim bir büyücü ve warlock vardı grupta. Hepimizin yatmasına rağmen dwarf arkadaşın canı nerdeyse hiç azalmamıştı.şimdi bu oyundan bir bug mu yoksa dwarfların derisi eşek derisi gibi olduğundan mı ejderha alevi işlemiyor ?
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN MessengerICQ Number
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Wed Sep 12, 2007 2:54 pm Reply with quoteBack to top

Muhtemelen durum Cücenin üzerindeki ekipmanlarla ilgili bi durum ekipmanları incelemeyi tavsiye ederim özellikle ateşe karşı dayanıklılık sağlayacak bişey olması muhtemel.

Constitution'un yüksek olması dolayısıyla yaşam puanının fazla olması da etkilidir muhtemelen ama neredeyse hiç gitmedi diyorsun.

Tabi Ejderhanın nasıl saldırdığı da önemli büyü yapıyorsa spell resistance Pataküte dalıyorsa da zırh epey etkili olur.

Büyücü ve Warlock arkadaşın iyi bir hazırlığı ve işbirliğiyle işiniz daha kolaylaşabilir. Ben neverwinter1de ejderhalara karşı koruma büyülerini çok kullanıyordum. Eğer yenemiyosanız da savaşmanız gerektiğne emin olun Smile

dfunk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Sep 13, 2007 9:20 am Reply with quoteBack to top

Muhtemelen yaay zekanın en yüksek zarar veren kişiye yönelmesidir ilk turn wizard ve warlockun yüksek zararları sebebi ile ejderha ilk olarak onları berteraf etmiştir.Benim tahminim bu yönde eflanın dediği gibi karakterler üzerindeki itemlarda fark yaratır.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    AnARcHisT
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Sep 13, 2007 11:23 pm Reply with quoteBack to top

Belkide cücenin adı Bruneor Battlehammer'dır ve farketmemiş olsada belindeki Icingdeath onu bu aleve karşı korumuştur beyler ne dersiniz? Olmamış şey değil yani Very Happy
    Back to top View user's profileSend private message
    Lostad
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 14, 2007 1:18 am Reply with quoteBack to top

Yaw adamdaki Dwarwen axe +2 silah , fullplate +2 , Tower Shield +3 , takılar dandik +str falan veriyor

5-10 dakka ejderhayla vs yaptı ne ejder öldü ne dwarf bizde çıktık Very Happy
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN MessengerICQ Number
    burock
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 14, 2007 7:04 am Reply with quoteBack to top

[quote="Lostad"]Yaw adamdaki Dwarwen axe +2 silah , fullplate +2 , Tower Shield +3 , takılar dandik +str falan veriyor

5-10 dakka ejderhayla vs yaptı ne ejder öldü ne dwarf bizde çıktık Very Happy[/quote]
    dandik denilen eşya gözlerimi yaşarttı.

Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Fri Sep 14, 2007 10:47 am Reply with quoteBack to top

Ejderhanın hiç canı gitmiyor diyorsan ya gerçekten bug olmuş ya da ejderha salakmış.

Bu arada neverwinter standartlarını bilemicem ama o aletler normal bi D6D oyununa göre eşşek gibi sayılabilir Very Happy

Lostad
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 14, 2007 2:49 pm Reply with quoteBack to top

Galiba neverwinter'a göre normal eşyalar çünkü satıcıdan aldım Very Happy Ejderin canı biraz azalıyor ama geri dolmaya başlıyordu.Bu arada dwarfın kolyesi +3 CON veriyordu
    AnARcHisT
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 14, 2007 6:18 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar ben bilgisayarımdan dolayı NWN2 oynama şerefine nail olamadım.. Çok az izledim ama yetmez tabi.. Ama Neverwinter Nights'ın ek paketlerini oynadım ve biri hala yüklü bilgisayarımda.. Neverwinter Nights : Hordes of the Underdark.. Oyuna zaten 15 level başlıosunuz ve benim adamım şu anda Dwarf Male Cleric 24 / Ftr 1 Very Happy Ftr da Intelligent Item Longsword war onu kullanabilmek için wericek feat bulamadıımdan dolayı two weapon fighting war elemanda Very Happy Eşyalarını ve invetorysini ne benim yazmaya ne de sizin okumaya akıllarımız dayanmaz Very Happy Ama bi baloru iki roundda alıorum çünkü NWN Edition olarak 3.0 kullanıo ve bir balora Harm attığınızda canı 1d4'e inior (kafasının üstünde 574 falan yazıo yani adama 574 wurmuş oluorum Very Happy ) ve sonrasındada bi Fire Storm(!) işi bitirior Very Happy
    dfunk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Sep 15, 2007 6:34 am Reply with quoteBack to top

anarchist balora fire stormmu atıyorsun?Balorların ateşe bağışıklığı yokmu nasıl yiyor o zararı?
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    AnARcHisT
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Sep 15, 2007 9:15 am Reply with quoteBack to top

Walla normalde öyle ama NWNde deil işte.. Hem 1d4 canı kaldıktan sonra yumrukta atsan ölüo zaten Very Happy ona bakarsan balorlar ölürken patlıo 100 wuruo etraftaki herkese o da yok.. Bi combatta 6-7 balor kestiimi bilirim.. Benim cleric eleman bi de yanımda en eski NWNden hatırlayacaınız Paladin Aribeth var ki onunda lvl'ı benle aynı.. Paladin/Blackguard toplamda 25 lvl sonra düzelio ama Blackguard olayı..
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum