Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 8
    Dün: 23
    Toplam: 90337

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1468
    Üye: 0
    Toplam: 1468

FrpWorld.Com :: View topic - Neverwinter Nights 2
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Neverwinter Nights 2 View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    John
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 19, 2007 8:38 am Reply with quoteBack to top

[quote="burock"]mask of the betrayer ile birlikte gelen spirit seviyesinin düşmesinden kaynaklı rahatsızlık çeken arkadaşlar, internetten satiate_mod adı verilen ufacık bir dosyayı kurarak, bu zahmetten kurtulabilirler.

iyi oyunlar...[/quote]

Abi demeseydin keşke bunu, o satiate/devour/eternal rest üçgeni içerisinde oynamak ve oynarken zorlanmak çok daha güzeldi.

Nwn serisinin neredeyse tamamında wizard oynadım. Sürekli rest ederek formumu korudum, tüm büyülerim hep cillop gibiydi. Ama bu spirit seviyesi sayesinde artık rest de edemiyorum oyun çok daha zevkli hale geldi. Create undead yapıp devour edebilir miyiz acaba bi onu denemek lazım Evil or Very Mad

Saying mean things about the Almighty isn't going to hurt God, it just hurts you and corrodes the world around you.It's like spitting at the sky. The sky isn't bothered, and there's a good chance you hit your own face in the bargain
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    burock
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 19, 2007 8:44 am Reply with quoteBack to top

[quote="John"][quote="burock"]mask of the betrayer ile birlikte gelen spirit seviyesinin düşmesinden kaynaklı rahatsızlık çeken arkadaşlar, internetten satiate_mod adı verilen ufacık bir dosyayı kurarak, bu zahmetten kurtulabilirler.

iyi oyunlar...[/quote]

Abi demeseydin keşke bunu, o satiate/devour/eternal rest üçgeni içerisinde oynamak ve oynarken zorlanmak çok daha güzeldi.

Nwn serisinin neredeyse tamamında wizard oynadım. Sürekli rest ederek formumu korudum, tüm büyülerim hep cillop gibiydi. Ama bu spirit seviyesi sayesinde artık rest de edemiyorum oyun çok daha zevkli hale geldi. Create undead yapıp devour edebilir miyiz acaba bi onu denemek lazım Evil or Very Mad[/quote]

koca kahraman olmuşsunuz, iradeniz vardır kullanmamak için diye düşündüümden yazdım bunu. Very Happy şaka bi yana, özellikle spellcaster oynayan arkadaşların rest etmesini işkence haline getiriyor bu spirit özelliği. suppress yetmiyor, devour da cravingi arttırıyor. yani bi noktadan sona hunger'e teslim olmamak mimkinsiz gibi.

şu undead yaratıp ömmek olayına gelecek olursam, create greater undead'in sonuç vermeyeciğini düşnüyorum. çünkü feats tabında spirit özelliklerinin tanımlarını okursan göreceksin ki sadece spiritler elementaller ve feylerin ruhlarını manipüle edebiliyorsuın. bu nedennen, create undead diil de bi elemental summon edip, onu provoke edip ömmek mümkün olabilir zannımca. denemedim bilmiyorum.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 19, 2007 8:51 am Reply with quoteBack to top

Yooo undeadleri de devour edebiliyorsun az geliyor ama öz gelip good pointler de geriyor yanında.

Death God's Vault'ta furnace ile ilgili görevi yapınca eternal rest diye bir feat ekleniyor bu sayede undeadleri de güpletebiliyoruz. Bunun yanında epic featler arasında ki vampiric feast ise katliam olmuş Allah oyunu yapanlardan razı olsun.
    Rest hakkatten öttürüyor ya. Bu arada kilitli kapılar kalıyor o beni deli ediyor ne knock ne başka birşey etki ediyor. Bak ona da disintegrate denemek lazım eve gidince onu da deneyeyim.

Saying mean things about the Almighty isn't going to hurt God, it just hurts you and corrodes the world around you.It's like spitting at the sky. The sky isn't bothered, and there's a good chance you hit your own face in the bargain
    burock
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 19, 2007 8:57 am Reply with quoteBack to top

[quote="John"]Yooo undeadleri de devour edebiliyorsun az geliyor ama öz gelip good pointler de geriyor yanında.

Death God's Vault'ta furnace ile ilgili görevi yapınca eternal rest diye bir feat ekleniyor bu sayede undeadleri de güpletebiliyoruz. Bunun yanında epic featler arasında ki vampiric feast ise katliam olmuş Allah oyunu yapanlardan razı olsun.
    Rest hakkatten öttürüyor ya. Bu arada kilitli kapılar kalıyor o beni deli ediyor ne knock ne başka birşey etki ediyor. Bak ona da disintegrate denemek lazım eve gidince onu da deneyeyim.[/quote]

kapıyı hedef alarak büyü yapamıyosun. ama mesela tahta kapı varsa yanında fireball patlatıp yakabiliyosun. ama vaulttakilerde o olmuyo. ben de kapalı bırakmak mecburiyetinde kaldım safiyanın familiarı da açamayınca.

furnace görevini ben oyunun en en sonunda, sword of githin aslını aldıktan sonra yaptım. o nedennen eternal resti bayaa geç kazandım. o yüzden haklı olabilirsin. ama devour işlemiyodu undeadlere sanırım. ama hiç idda etmiyorum amin diilim çünkü.

vampiric feast büyü olarak ii, aldım da ama bi kere bile kullanmadım açıkçası. stoneskin+globe of invul. varken hp kaybetmediimden gerenk olmuyo. asıl şimdi adını hatırlayamadıım bi büyü var gene epic ama 27 spellcraft istiyo, o muazzam. hatırlarsam yazayım.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 19, 2007 9:08 am Reply with quoteBack to top

Vampiric feast bossların etrafındaki minionları en kısa zamanda temizlemek için etkili olabiliyor benim hoşuma gitti ama o mass fowlu anlamadım, herkes tavuğamı polymorph oluyor? Hiç kimse olmadı şimdiye kadar.

Birde epic feat ve spellleri (evet 3 l ile) ne durumlarda alabileceğimizi yazan bir liste var mı acaba (yani bir featin ne requirementı var tarzında)?

burock
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 19, 2007 9:22 am Reply with quoteBack to top

[quote="John"]Vampiric feast bossların etrafındaki minionları en kısa zamanda temizlemek için etkili olabiliyor benim hoşuma gitti ama o mass fowlu anlamadım, herkes tavuğamı polymorph oluyor? Hiç kimse olmadı şimdiye kadar.

Birde epic feat ve spellleri (evet 3 l ile) ne durumlarda alabileceğimizi yazan bir liste var mı acaba (yani bir featin ne requirementı var tarzında)?[/quote]
    mutlaka vardır da ben bakmadım hiç. zaten daha nete walkthrough bile düşmedi MotB için. yoksa da zamannan çıkar.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 19, 2007 9:31 am Reply with quoteBack to top

[quote="burock"][quote="John"]Vampiric feast bossların etrafındaki minionları en kısa zamanda temizlemek için etkili olabiliyor benim hoşuma gitti ama o mass fowlu anlamadım, herkes tavuğamı polymorph oluyor? Hiç kimse olmadı şimdiye kadar.

Birde epic feat ve spellleri (evet 3 l ile) ne durumlarda alabileceğimizi yazan bir liste var mı acaba (yani bir featin ne requirementı var tarzında)?[/quote]
    mutlaka vardır da ben bakmadım hiç. zaten daha nete walkthrough bile düşmedi MotB için. yoksa da zamannan çıkar.[/quote]

Sen walkthrough iste yeterki Very Happy

WALKTHROUGH

dfunk
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 19, 2007 10:17 am Reply with quoteBack to top

Daha 5 lvl karakterimiz var senin yaprığına bak john yakışırmı delikanlı adama tam çözüm. Evil or Very Mad
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    burock
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 19, 2007 10:23 am Reply with quoteBack to top

[quote="dfunk"]Daha 5 lvl karakterimiz var senin yaprığına bak john yakışırmı delikanlı adama tam çözüm. Evil or Very Mad[/quote]
    o da senin ayıbın dfunk... NWN2 piyasaya çıkalı 9 ay felan oluyo. ben bi solukta bitirmiş, hatta exp.i çıkacağından sistemden kaldırmamıştım bile Very Happy

walkthrough daha 2 gün önce baktım, hatta bulamayınca gaza geldim yazayım deyu. iyi ki kasmamışım Smile

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 19, 2007 10:31 am Reply with quoteBack to top

[quote="dfunk"]Daha 5 lvl karakterimiz var senin yaprığına bak john yakışırmı delikanlı adama tam çözüm. Evil or Very Mad[/quote]

Benim verdiğim expansionun tam çözümü olm sen oyna oyununu. Zaten sen bitirene kadar ikinci expansion paketi çıkar onun da tam çözümünü veririz Evil or Very Mad

Phantom
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Oct 20, 2007 9:36 am Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar İzmirde oturan elinde Mask Of Betrayer olan bir arkadaş varmı acaba, burock'tan aldıydım çalışmadı, normalini bitirdim, expansion oynayamıyom ağlamak üzereyim, lütfen yardım edin. Sad

UNOFFÄ°CÄ°AL SÄ°TE PSÄ°KOPATI.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    burock
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Oct 22, 2007 5:16 am Reply with quoteBack to top

[quote="Phantom"]Arkadaşlar İzmirde oturan elinde Mask Of Betrayer olan bir arkadaş varmı acaba, burock'tan aldıydım çalışmadı, normalini bitirdim, expansion oynayamıyom ağlamak üzereyim, lütfen yardım edin. Sad[/quote]

phantom, bana söylediğine göre senin NWN2 kurulumunda bir sorun vardı. exp. kurulurken NWN2'yi bulamadığını söyleyerek hata verip sonlanıyordu. acaba NWN2'yi kaldırıp tekrar kurmayı denedin mi?

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Oct 22, 2007 8:54 am Reply with quoteBack to top

[quote="burock"][quote="Phantom"]Arkadaşlar İzmirde oturan elinde Mask Of Betrayer olan bir arkadaş varmı acaba, burock'tan aldıydım çalışmadı, normalini bitirdim, expansion oynayamıyom ağlamak üzereyim, lütfen yardım edin. Sad[/quote]

phantom, bana söylediğine göre senin NWN2 kurulumunda bir sorun vardı. exp. kurulurken NWN2'yi bulamadığını söyleyerek hata verip sonlanıyordu. acaba NWN2'yi kaldırıp tekrar kurmayı denedin mi?[/quote]

Aynı hatayı bende de verdi. Muhtemelen hard diskinde iki partion var ve sen her aklı başında bilgisayar oyuncusu gibi oyunu D:\ partitionuna kurdun. Oyunda autorunda direk C:\ yi taradığı için oyunu kuramıyorsun diyor sana çünkü oyunu orada bulamıyor. Savelerini bi yere kaydet ve C:\ ye kur problemin kalmaz diye düşünüyorum.
    Ben de aynı hatayla karşılaştım. Oyunu D:\ den kaldırmadan C:\ ye de kurdum, sonra expansion cdsini taktım ve her ne hikmetse D:\ dekini gördü ve gitti oraya kuruldu, sonrasında deliler gibi oynadım Very Happy

erethan
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Mon Oct 22, 2007 10:29 am Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar dikkat etmeniz gereken bir durum,expansion güncellemeleri doğru yapmıyor.Eğer sıfır kurulum üzerinne doğrudan exp.i yüklerseniz orjinal senaryoyu oynarken hatalarla karşılaşıyorsunuz.
    Bunu engellemek için exp'i yüklemeden önce oyunu güncelleyin,bu güncellemenin ardından exp'i kurun,ama bu seferde expde dialogların görülmediğini farkedeceksiniz,bunun içinde bir hotfix yayınlandı,bunu indirin ve çalıştırın.

galadlirim
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Nov 01, 2007 11:41 pm Reply with quoteBack to top

*okur okur neden bahsediyo bunlar ben niye anlamiyorum ben,cakar expenşını oynamışlardır*

oyun bende orjinal var o yüzden ex.ı henüz oynayamadım bu yüzden sinngleı tekrar oynuyorum sırf zevkine.en kısa zamanda almalıyım uhuhu

Å?arkılara konu olmuÅ? zaferlerim,hatıralarım
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum