Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 22
    Dün: 23
    Toplam: 90351

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 830
    Üye: 1
    Toplam: 831

Şu An Bağlı:
    01 : yxeqivyb

FrpWorld.Com :: View topic - 2008 yılının en iyi rol yapma oyunu
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

2008 yılının en iyi rol yapma oyunu View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: Size göre 2008 yılının en iyi rol yapma oyunu hangisidir?

Fallout 3 (Bethesda)
    40%
     40%  [ 4 ]
    Mount and Blade (Taleworlds Entertainment)
    10%
     10%  [ 1 ]
    Sacred 2: Fallen Angel (Ascaron Entertainment)
    20%
     20%  [ 2 ]
    Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir (Obsidian)
    30%
     30%  [ 3 ]
    Mass Effect (BioWare)
    0%
     0%  [ 0 ]
    Total Votes : 10

Author Message
    Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Thu Dec 18, 2008 9:07 am Reply with quoteBack to top

Fallout 3 diyorum ben Smile (Merak ediyorum, acaba Fallout 2'yle Oblivion'ı birleştirsek Fallout 3 elde eder miyiz Rolling Eyes )

Baldur's Gate 3 mü gelecek? Umarım NwN gibi olmaz. NwN'de karakterleri kontrol etmek tam bi işkenceydi. Ben hepsini birlikte kontrol etmeyi tercih ederim, NwN'de bu hepsini kontrol etmek çok zor ve sıkıcıydı. Ama eğer Baldur's Gate 3'ü Demon Stone gibi yapmaya kalkarlarsa o adamları boğarım ona göre Melek görünümlü Å?eytan Hayatımda oynadığım en iğrenç oyundu.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Dec 18, 2008 10:20 am Reply with quoteBack to top

AlenthasLeasess wrote:
    Fallout 3 diyorum ben Smile (Merak ediyorum, acaba Fallout 2'yle Oblivion'ı birleştirsek Fallout 3 elde eder miyiz Rolling Eyes )

Baldur's Gate 3 mü gelecek? Umarım NwN gibi olmaz. NwN'de karakterleri kontrol etmek tam bi işkenceydi. Ben hepsini birlikte kontrol etmeyi tercih ederim, NwN'de bu hepsini kontrol etmek çok zor ve sıkıcıydı. Ama eğer Baldur's Gate 3'ü Demon Stone gibi yapmaya kalkarlarsa o adamları boğarım ona göre Melek görünümlü Å?eytan Hayatımda oynadığım en iğrenç oyundu.

ya kabul et demon stone'un o dandik senaryosu bile nwn2'nin sıradan senaryosundan daha zevkliydi, BG3'ü de yapacaklarsa fallout 3 gibi yapsınlar, yada eskisinin biraz modifiyelisi olarak yapsınlar, tepeden görelim adamları, diyaloglar detaylı olsun takım en azından artık bi 7 kişilik olsun bizde gruba adam alırken kimi çıkarsak acaba diye daha az düşünelim (oyunun ne kadar bağlayıcı olduğunun bir kanıtı daha, adama ayıp olur ya da bu kız güzel abi deyip takımda tutabiliyorduk Very Happy ) ama sakın o wow'umsu görünüşlere sahip karakterler olmasın (ne o kardeşim elde hayvan gibi kılıç, sürekli parlıyor, pelerin ve zırh desen o ne keza ...) yani bg2'nin modifiye edilmiş hali olursa süper olur.
    Back to top View user's profileSend private message
    SacoKhan
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Thu Dec 18, 2008 10:40 am Reply with quoteBack to top

Fallout 3 asla Fallout 2'yi kapsayacak niteliklere sahip değil. Hele ki Fallout 1ve 2 oynandıktan sonra 3'te "bir dünyanın içindeyim ve bir bireyim" diyemedim. Fallout 3'te dünya karakterin etrafında dönüyor. Hatta bir bölgede görevleri bitirdim diye koskoca karargahtaki herkes kayboldu. Çok saçmaydı ve konuyla alakasızdı o olay. Hiç beğenemedim ve Fallout 3'ün bir sonu var, hayat devam etmiyor. Crying or Very sad

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 20, 2008 6:43 am Reply with quoteBack to top

Cidden fable 2 de güzel olacak. Bu arada storm of zehirde güzel bir oyuna benziyor.

lightflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 20, 2008 10:11 pm Reply with quoteBack to top

Aegron wrote:
    Cidden fable 2 de güzel olacak. Bu arada storm of zehirde güzel bir oyuna benziyor.

tek sorun benzemesi işte Sad al kotor oyna bence bitirdiysen tekrar oyna, gerçekten 3 boyutlu olup güzel bir obsidian rpg'si
    Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Dec 20, 2008 10:16 pm Reply with quoteBack to top

Tamam lightflarer denerim. Buarada seninde Storm of Zehir i oynamanı cidden tavsiye ederim güzel. Fable ikide çıksadad artık oynasak. Oyunun incelemesini okuyanlar oyunun ne kadar kapsamlı olduğunu anlayabilir. Evlenmek, çocukk sahibi olmak, arkdaşına birşeyler ısmarlamak.. felan çocuk ev alma meseleleri Sims gibi yapabilir oynu ama emlak felan girince oyun cidden güzel ve kapsamlı olucak. Çzellikleride o kadar ağır değil oyunu çalıştırmak için gerekli olan özellikler. En azından benim pc çalıştırcak yani Very Happy

lightflarer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 21, 2008 2:28 pm Reply with quoteBack to top

Aegron wrote:
    Tamam lightflarer denerim. Buarada seninde Storm of Zehir i oynamanı cidden tavsiye ederim güzel. Fable ikide çıksadad artık oynasak. Oyunun incelemesini okuyanlar oyunun ne kadar kapsamlı olduğunu anlayabilir. Evlenmek, çocukk sahibi olmak, arkdaşına birşeyler ısmarlamak.. felan çocuk ev alma meseleleri Sims gibi yapabilir oynu ama emlak felan girince oyun cidden güzel ve kapsamlı olucak. Çzellikleride o kadar ağır değil oyunu çalıştırmak için gerekli olan özellikler. En azından benim pc çalıştırcak yani Very Happy

xbox 360'da güzel oyun, tepe tepe oynatıyor kendini, storm of zehir'e de başladım, dışarıda olmadığım ya da ders çalışmadığım zamanlar oynuyorum, fena değildir zaten felaket olmasını beklemiyordum ama eski bioware oyunlarının tadı yok nwn2'de Sad
    Aegron Linwelin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 21, 2008 5:14 pm Reply with quoteBack to top

şu anda sadece fable 2 yi bekliyorum.

Alenthas
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Sun Dec 21, 2008 5:25 pm Reply with quoteBack to top

Eğer Baldur's Gate 3 çıkacaksa tek yapmaları gereken grafiklerle biraz oynamak. Bir de yoldan karakterler toplamak yerine IWD'deki gibi karakterleri kendimiz yaparsak çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Umarım 3.5 kurallarıyla yaparlar.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 21, 2008 5:26 pm Reply with quoteBack to top

Fable iki 3.5 in kurallarına göre olcakmış. Kesin öğrenmem alzım benim ya.

catboy
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Thu Dec 25, 2008 11:37 pm Reply with quoteBack to top

Fable 2 seçeneklerde olmadığına göre bu oyunu burada değil, ayrı bir başlıkta tartışmak daha doğru olurdu neyse artık. 2008 yılının en iyi rol yapma oyunu da Fallout 3 olarak belirlendi!
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    celebnor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 14, 2009 12:22 pm Reply with quoteBack to top

neverwinter nights 2 nin iki mask of betrayer dahil oynadım ve iyi olduğunu söylemeliyim. storm of zehir'e daha başlamadım fakat oyumu ona vermek isterim.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Sep 16, 2009 9:23 am Reply with quoteBack to top

tabii bu arada fallout 3'ü oynayınca bütün fikrim değişti ama artık 2010'a gireceğiz neredeyse Very Happy
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum