Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 16
    Dün: 23
    Toplam: 90345

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1751
    Üye: 0
    Toplam: 1751

FrpWorld.Com :: View topic - Mutlu Yıllar
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Mutlu Yıllar View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Fri Dec 31, 2010 4:26 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar herkesin yeni yılı kutlu olsun.

Yeni yıldan beklentim bir sene sürmesi şimdilik =)

Tabi istemesi bedava olduğu için:
    Herkes için sağlık, mutluluk başarı ve eğlence diliyorum.
    Bir de sitemiz için hayırlı ve hareketli bir yıl olsun.

catboy
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Fri Dec 31, 2010 4:30 pm Reply with quoteBack to top

Ben de tam sana diyordum böyle cici bir başlık açsan da hepimiz sıraya geçip herkesin yeni yılını kutlasak Very Happy

Mutlu yıllar efenim, daha nice Walter'ın düzenlediği bu ayın en iyi öyküsü yarışmalarına, daha nice Efla'dan şiirlere, daha nice Firble'nin vahşi batı günlüklerine, daha nice Alenthas'ın bu sefer bitiş çizgisine ulaşmayı başarmış öykülerine, daha nice Illyra'ın erkeklerin bile ilgisini çeken aşk ve şehvetin iç içe olduğu ihanet mektuplarına, daha nice Edmond'dan akıl oyunlarını hisse senediyle ikiye katlayan gerçeklerine, daha nice nice nicelere...
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    SacoKhan
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Fri Dec 31, 2010 5:15 pm Reply with quoteBack to top

Herkese en eğlencelisinden bir sene dilerim. Umarım karar verdiğiniz herşeyi başarırsınız ve içiniz huzurla dolar.

Yönetici

PostPosted: Fri Dec 31, 2010 5:22 pm Reply with quoteBack to top

İyi yıllar, arkadaşlar iyi bir yıl olur umarım.

Bu gece evimde yalnızım yeni yıla her zamankinden farklı gireceğim. Zaman gece yarısını gösterdiğinde, Çzel günler için sakladığım biramı açacak. Camdan geceyi seyrderken yine en iyi yaptığım işi yapacağım, bir hikaye yazacağım.

İyi seneler arkadaşlar, Frpworld ahalisi ve kendisi için iyi bir sene olması dileklerimle.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Dec 31, 2010 6:41 pm Reply with quoteBack to top

SacoKhan wrote:
    Herkese en eğlencelisinden bir sene dilerim. Umarım karar verdiğiniz herşeyi başarırsınız ve içiniz huzurla dolar.

Kafamda yeni yıl için onca plan yapmışken bu söz tam yerine gitti Smile

Ben de yeni yılda herkese sağlık, mutluluk, huzur ve başarı diliyor herkes için hayırlı olayların gerçekleşmesini temenni ediyorum

Site Ã?izeri

PostPosted: Fri Dec 31, 2010 7:16 pm Reply with quoteBack to top

Daha yeni yıla girmeden golünü yedik. Bizim proje teslimini 3üne koymuşlar, bütün hafta sonum çalışmakla geçecek Sad Bugünüm de dahil, yeni yıla girdiğimi anlayamayacağım...

Yıla nasıl girersen öyle geçermiş derler, bütün sene proje yapacağım demek Very Happy

Herkese mutlu yıllar dilerim ben de. Yeni yılda güzel bir öykü yarışması ayarlasak yau, Walter'ın ortaya attığını görünce eski yarışmalar aklıma geldi...
    Bir de bu yıl bol bol toplanalım, FRP atalım, eğlenelim.

Forum Yöneticisi

PostPosted: Sat Jan 01, 2011 9:35 am Reply with quoteBack to top

Herkese iyi yıllar, ben bir eğlendim bir eğlendim anlatamam (ehehehehe possessed Dil ). Eve de yeni geldim hatta Dil

Onun dışında yukarıdaki arkadaşlara katılıyorum, iyi geçsin yılınız, sağlıklı falan. Sağlık en önemlisi zaten, gerisini salla gitsin ya, sağlık olsun da başka bir şey önemli değil. Evet. Sağlık.

Forum Yöneticisi

PostPosted: Sat Jan 01, 2011 2:45 pm Reply with quoteBack to top

Uzun süre sonra klasik bir şekilde kutladım yılbaşını ve aşırı eğlendim. Evde sevdiğim bütün arkadaşlarımla birlikte kutladık. Tombalalar, tabular, dans falan...Çok eğlenceliydi, anladım ki ben cidden dışarıda kutladığım zaman kasılıyormuşum, evde çok mutluydum.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 01, 2011 3:08 pm Reply with quoteBack to top

SacoKhan wrote:
    Uzun süre sonra klasik bir şekilde kutladım yılbaşını ve aşırı eğlendim. Evde sevdiğim bütün arkadaşlarımla birlikte kutladık. Tombalalar, tabular, dans falan...Çok eğlenceliydi, anladım ki ben cidden dışarıda kutladığım zaman kasılıyormuşum, evde çok mutluydum.

İşin içinde tabu oldu mu olay bitiyor zaten.Bende bu oyuna alternatif bedava bir oyun sunayım.Gerçi bu anadil haricinde oynanınca daha iyi olur sanırım ama yine de olsun Smile

Herkes küçük küçük kesilmiş kağıtlara ünlü isimler yazıyor ( Politikacı, bilim adamı, çizgi film karakterleri, filmler vb).Bunlar katlanıp kavanoz ya da herhangi birşeyin içine konuluyor.2'şerli veya 3'erli gruplar oluşturuluyor.

1.turda 60 saniye içinde kavanozdan çektiği kağıdı bir arkadaş diğer(ler)ine anlatmaya çalışıyor.Anlattığı kağıdı kendisine alıyor, kavanozdaki kağıtlar bitene kadar bu tur tamamlanmıyor.
    2.turda yine 60 saniye içinde aynı kelimeleri tek bir kelime ile ya da fazla zincirleme olmayan bir tamlama ile anlatmaya çalışıyorlar birbirine grup arkadaşları(bknz 1.tur).Bu tur da kağıtlar bitine kadar devam ediyor.
    3. ve son turda ise yine aynı süre zarfında grup arkadaşlarından biri diğer(ler)ine rol yaparak kelimeleri anlatmaya çalışıyor.

Her turda toplanılan kağıt miktarı not alınıyor, en fazla kağıda ulaşmış grup oyunu kazanıyor.Bizim oynadığımızda 2-3 tane Barack Obama ve Brad Pitt falan çıkınca 2.oyunda arkadaş tahtaya
    "-No Brad Pitt
    -No Obama" yazmak zorunda kalmıştı Very Happy Ama aynı kültüre sahip arkadaşlarla oynarsanız zaten epey ünlü ve farklı şeyler bulursunuz, iyi eğlenceler Smile

Not: Biraz yemek tarifi kıvamında oldu ama idare edin Very Happy

Forum Yöneticisi

PostPosted: Sat Jan 01, 2011 3:14 pm Reply with quoteBack to top

Aslında eğer aynı şeyleri sevdiğiniz bir grupla birlikteyseniz, herkesin kafasına kim olduklarını belli eden bir ünlü ismi yazılır. Kafasında yazı bulunan kişi "ben bir rock yıldızı mıyım?" ya da "sarışın mıyım?" tarzında sorular sorarak kim olduğunu bilmeye çalışır.

Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Sat Jan 01, 2011 4:12 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar o zaman seneye hatırlatın da yılbaşından bir hafta öncesinde alternatif yılbaşı eğlenceleri diye bir başlık açalım. Baya yaratıcı şeyler çıkar sanki =)

Edmond
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 01, 2011 4:35 pm Reply with quoteBack to top

Ooh, öyle bir yılbaşı akşamı geçirdim ki sormayın, saatlerce satranç oynadım arkadaşla Very Happy Açıkçası daha büyük mutluluk var mı bilmiyorum Very Happy Bir de içecek olarak çayı tercih etmem karakteristik olarak beni daha net gösteren bir şey Very Happy

The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.

I never thought of myself as the leader. The most important person, perhaps.

-Freddie Mercury
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN Messenger
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Sat Jan 01, 2011 4:45 pm Reply with quoteBack to top

Evde oturup muhabbet etme tarzında oldu genelde. Böyle masabaşı oyunlar falan.

Ama sanırım saat 3-4 gibiydi. Yeni tanıştığım bi arkadaşla ben de satranç oynadım. Garip oldu gerçekten.

Satranç biliyor musun dedi. Evet dedim. Oynayalım mı kafa dağıtmam lazım dedi. Oluur dedim =) Ey gidi orta okulda epey satrançlı geçerdi günlerim okullararası turnuvalar falan güzeldi.

Darktimes
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 01, 2011 5:01 pm Reply with quoteBack to top

Efla wrote:
    Arkadaşlar o zaman seneye hatırlatın da yılbaşından bir hafta öncesinde alternatif yılbaşı eğlenceleri diye bir başlık açalım. Baya yaratıcı şeyler çıkar sanki =)

Gayet hoş fikir, herkes geçirdiği en iyi yıl başında neler yaptığını anlatsın böylece optimal eğlenceyi yakalmış oluruz bizde Very Happy

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum