Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 11
    Dün: 54
    Toplam: 89077

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1293
    Üye: 1
    Toplam: 1294

Şu An Bağlı:
    01 : apepoco

FrpWorld.Com :: View topic - Elf vs dwarf
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Elf vs dwarf View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: Elf vs Dwarf

Uzun boylu uzun kulaklı elf
    40%
     40%  [ 43 ]
    hadi ordan kepçe! dwarf forever!!
    37%
     37%  [ 40 ]
    ikisi de deÄ?il
    22%
     22%  [ 24 ]
    Total Votes : 107

Author Message
    pyros
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 12:29 am Reply with quoteBack to top

evet popstar yarışması jürisi cevabı olmuş
    ben ikisinin de elenmesini istemem gibisinden

ama akla ilginç bir soru getiriyor
    half-elf half-dwarf nasıl bir şey olsa gerek?
    Back to top View user's profileSend private message
    squva
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 10:22 am Reply with quoteBack to top

ama ama ama..
    lutfen beni o jurilerle karsilastirmayiniz....

korkuturum sooonnnraaaa!!!

ben o karisimi dusunmek bile istemiyorum... ne oldugunu sasirir. ama olmasi da pek mumkun gorunmuyo bence. sonucta bi elf erkeginin cuce kadinla ya da cuce erkeginin elf kadinla.... iyy dusuncesi bileee....

<div>isin felsefesi felsefenin olmamasi yani dusunmek de olmayabilir. kisacasi anlasilmaz kisacasi anlamsiz kisacasi anlamazsiniz ve anlayamazsiniz. sacmalik gorunen sacma olmayabilir ya da sacmadir zaten ya da sacmalik da yoktur belki de yoksundur belki
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 12:17 pm Reply with quoteBack to top

Çok güzel olur be abi... Valla ole bi ırk olsaydı.. kesinlikle kaos tam istediğim şey.. Hemen biraz düşünelim... Kadınları sakallı, kaslı, uzun boylu, zarif... Yaa düşünsenize ne kadar tatlı ve korkunç, sevimli ve ölümcül....(abarttım. son iki yorumum lafın gelişiydi Very Happy )

Gorath
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jun 06, 2004 10:59 am Reply with quoteBack to top

emen yaratırım abi ne var bunda. Bu işin ustası burda. Elf ve cüce karışımı güzel olur. Ben beyendim bu işi. Hımmmmmm...

Hisset yaÅ?amak için olan savaÅ?ını, böylece elde edersin o sonsuz anlamı...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailICQ Number
    Helm
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 07, 2004 4:35 pm Reply with quoteBack to top

Hımm bana kalırsa ikiside iyi oldukları sürece sorun yok ikisinide çok severim.Ama güç bakımından çevik bir elfe karşı bir cücenin pek birşey yapamayacağını düşünüyorum.Ama elfin en küçük bir hatasındada cüce tek bir hamleyle yere gömer elfi o da ayrı mesele.Ama drow deyince akan sular durur.Her ne kadar nefret etsemde bana göre en güçlü ırk drowlardır.Çünkü ruhlarıyla savaşıyorlar içlerinde öyle bir nefret varki dışa feci bir şekilde vuruyorlar ve ırki özellikleri de korkunç.

Saygılar..

''Mm. Cool bastard sword, oh yes. Why bastard, you think? No parent?''

-Veldrin
    ThePatryn
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Aug 11, 2004 10:45 pm Reply with quoteBack to top

Aslında duruma göre değişiyor.
    Büyücü olucaksam tabi ki elf zaten cüceler büyülerden genelde nefret ederler.
    Ama bir arbade savaşçısı olacakam cüceyi seçerim hem dayanıklı hemde silahlarda yetenekli ama menzilli silah alıcaksan narin elleri , çeviklikleri ve gözleri ile elfleri seçerim. Wink

Saygılarımla,

Bunises
    Site Yazarı
    Site Yazarı

PostPosted: Thu Aug 12, 2004 6:40 am Reply with quoteBack to top

Dış dünyayı merak ediyorsanız, gittiğinizde kazık yemek, ölüm, taciz, hakaret vb... durumlardan zevk alacaksanız elf. :twisted:

Diğer durumda cücedir...Kimse sizin yüzünüze söylemez;arkanızdan atar Wink .

BaÅ?büyücü

PostPosted: Thu Aug 12, 2004 4:11 pm Reply with quoteBack to top

Ya niye abi niye elf dwarf kavgası ya şu fani dünyada hepimiz kardeş diilmiyiz Dil tabiki diiliz niye hepimiz kardeş olalımki, dur bi düşüniyim...............................Elf diyorum daha karizma..

PostPosted: Thu Aug 12, 2004 6:18 pm Reply with quoteBack to top

bende dwarf diyorum.sakalları onların hem daha karizma.oturaklı dwarf sakalını kaymak kıvamında elf suratına tercih ederim her zaman.ayrıca Legolas a da uyuz olurum.forever Gimli.kendini beğenmiş elfler out, dayanıklı ve sağlam dwarflar in Very Happy .

Bu kullanıcı siteden ayrılan fakat forum düzeni açısından mesajlarının durması gereken kullanıcılar için ayrılmıÅ?tır. Kullanıcı kesinlikle yoktur. Sorumluluk ve yükümlülükleri site yönetimindedir
    ElvenBard
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Aug 24, 2004 2:02 am Reply with quoteBack to top

Bir elf oynatmak insanı acaip derecede kasar (bazılarını kasmaz ama normalde feci şekilde kasması lazım Smile en azından alışana kadar) ama bir savaşta her zaman elflerin estetiğini (özellikle bladesong ve hayvani ok atma yetenekleri) cücelerin hünerine tercih ederim. Ama cüceleri de en az elfler kadar sever sayarım, bilinçsiz ve cahil peasantların oluşturduğu bi köyde eğer cüceyseniz kısa boyunuzla tezat oluşturan kibirli yapınız itibariyle komik karşılanabilir ve haksızca aşağılanabilirsiniz. Ancak bilge kişiler bir cüceyi nasıl değerlendireceğini bilir ve ona göre davranır, saygı duyar. Ayrıca cüce oynatmak rp açısından çok daha zevklidir, eğlencelidir. Benim oynattığım elfler tipik olarak LOTR elfleri niteliğinde olmalıdır, DL'nin berbat, kokuşmuş, insanı çileden çıkaran muhalif elfleri gibi değil! FR elfleri LOTR'a daha yakın, o yüzden FR'de elf DL'de cüce oynatmak tercihimdir. Yine de oyum elflere.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Aug 24, 2004 4:20 am Reply with quoteBack to top

Cüce oynatmak kadar banaeğlence veren bir şey yok arkadaşlar. Kesinlikle elflerden çok daha eğlenceli. ElvenBard'ın dediği mantığa yatkın ve sanırım ona katılmak durumundayım ama kesinlikle bir uzu kulak oynatmam.

Hisset yaÅ?amak için olan savaÅ?ını, böylece elde edersin o sonsuz anlamı...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailICQ Number
    cellwin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Aug 24, 2004 8:30 am Reply with quoteBack to top

pyros wrote:
    hatta lotrda

gimli ile legolasın arasında bir muhabbet geçer

gimli insanların eserlerinin çok tepeden düşme olduğunu söyler
    legolas ise "onların eserleri bizimkilerden daha uzun süre yaşayacak" gibisinden bir cevap verir
    :lazer:

bence kendileri uzun ömürlü oldukları için uzun ömürlü eser bırakmaya kasmadıklarını imaetmeye çalışmış
    _Nightfall_
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Aug 26, 2004 1:46 am Reply with quoteBack to top

ELF TABİ ABİ SAÇMALAMAYIN ALLAşKINA ELF LERİN SEZİLERİ TEK BAşINA YETER GEÇTİM ONU KARİZMA HERİFLER HADE ONUDA GEÇTİM Bİ ELF Bİ DWARF LA KARşILARTIRILMAZ BİLE CÇCE İşTE ALLAIN CÇCESİ BOY FAKİRİ PİGME PİGME PİGMEEEE

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Sep 03, 2004 9:35 pm Reply with quoteBack to top

ne dıon olm sen valla bak soyadımda Warhammer ezerım valla hammerımla senı ha Mr.Green ama gercekten bı cuce oynatmak kadar zevklı bısı olamaz BANA ORDAN BIZIM BIRAMIZDAN GÇNDER ıcmeyı denemek ıstıen var mı elfler sızı bayıltmak hosuma gıder ZARİF BAYANLAR SİZİ Very Happy :!:
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    Grunlore_Warhammer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Sep 05, 2004 7:12 pm Reply with quoteBack to top

abı hepsının kendıne has bı zevki va bence herkes her ırkı ve classı en azından bı kere oynamalı dı mı?
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum