Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 24
    Dün: 23
    Toplam: 90353

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1244
    Üye: 1
    Toplam: 1245

Şu An Bağlı:
    01 : yxeqivyb

FrpWorld.Com :: View topic - bir warior hikayesi
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

bir warior hikayesi View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    tremour
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jul 10, 2004 9:11 pm Reply with quoteBack to top

arkadaslarla oynuyoruz maceradan sehire donduk oldurdugumuz orklardan cıkan para silah ve benzeri seylerle demirciye girdik bi arkadasımızın lvl ı bizden 1 lvl dusuktu oda bunu yediremedi ve tum parasıyla bir silah aldı bize yetismek icin silahta(+3 long sword)sora bize gorev veren adama gittik adam onun elindeki silahı gorunce sen zaten orklardan iyi bir odul almıssınız size para vermeme gerek yok dedi bizim ark bi sinirlendi dm e ulan sen nası adamsın ne bicim oyun oynatıyosun dedi.bizim dm de noluyo be oyun oynuyoz oyunu bozma dedi sora adam iyi lan dedi rp ye geri dondu sora gorevi verene ver lan parayı dedi adamda hayır sonra bizim arkadas kılıcını adama dogrulttu ve ya paran ya canın dedi biz o diyalogda afalladık ve bisey diyemedik.bizimkisi iyice kızdı sonra kılıcını savurdu.adamda bu darbeden kactı sonra oda karsılık verdi kılıcları birbirine carpmaya basladı sonra bi baktık bizimkisinin kılıcı kırıldı sonra adamla savasırken arkasını dondu ve demirciye dogru kosmaya basladı gorevi veren adamda pesinden kosarken arkadasıma bisey olmasın diye gorevi veren adama saldırdım ve oldurdum sonra arkın pesinden kostuk bizim ark almıs eline tası demirciye tas atıyo dur salakmısın napıyosun dedik adam tası bi attı (zar 20 geldi) dm dedi adamın burnuna geldi adamın bası donmeye basladı sonra bizim arkadas adama dogru kostu bizde pesinden gittik sora demirciyi oldurduk bunu sehir muhafızları gordu 4 tane sehir muhafızı bize saldırdı onları oldurduk
    (zarlar sagolsun) :lol: sora 10 tane daha geldi kacmaya basladık biz bi anda chaotic good iken chaotic evil olduk sonra kanalizasyonlara kacıponları atlattık kanalizasyondada karsımıza iki tane dire rat cıktı bi baktım bizim +2 silahı alan arka dalıyolar o da daldı ıskaladı ben daldım ıskaladım 2 kisi daha daldı onlarda ıskaladı sonra onlar vurdu 1 adamın yarı gucu gitti ... neyse en sonunda 2 kisi kaldık ben bide 1 arkadas daha ulan olcez kacalım dedik kactık kactık bi baktık 2 muhafız onları oldurduk sonra 5 tane dire rat cıktı onları oldurduk sora arkadan snake attack yedim bi baktık o 2 dire rat daldık daldık olduremedik sora bana bi daldılar ben oldum sonra arkada daldılar oda oldu butun grup 2 dire rat a olurmu yani gittik dm e oda 26 tane 1 atarsanız olursunuz tabi dedi Crying or Very sad iste zarlar bazen boyle sorunlar getirebilir insallah baskasını basına gelmez

SAYGILAR
    Back to top View user's profileSend private message
    tifileray
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Jul 13, 2004 10:19 am Reply with quoteBack to top

valla ilk başta şanslıymışsını ama dire ratlara da tüm grup ölürmü be güzel kardeşim!

Ona sarılıyım mı?
    Thibbledorf Pwent
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    hocam_salya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jul 15, 2004 1:06 pm Reply with quoteBack to top

Dil yaw hocam 26 kere 1 mi atılır
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    tremour
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Jul 15, 2004 8:02 pm Reply with quoteBack to top

valla biz ne yapalım kardesim gm atıyodu adam cok drust hayatta yalan soylemez sansa bakya daha sora kılıcı kırılan adamda bizle oynamaz oldu :lol:
    Back to top View user's profileSend private message
    feryat
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jul 16, 2004 8:32 am Reply with quoteBack to top

PUhaaaHAAAAAHAAAAaaaa.... Koptum ulen
    -O geldi öldürdük bu geldi öldürdük.. dire ratler de bizi öldürdü.. Bizde dm i dooradık... Dm in de abisi pompalı ya davrandı oda bizi patlattı...
    ZUhhhAAAAHa

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jul 16, 2004 8:37 am Reply with quoteBack to top

geçmiş olsun " feryat " kardeşim Sad

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum