Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 10
    Dün: 23
    Toplam: 90339

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1619
    Üye: 0
    Toplam: 1619

FrpWorld.Com :: View topic - Bayan arkadaş mı?! Bir daha asla!!
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Bayan arkadaş mı?! Bir daha asla!! View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    The_Exile
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Oct 27, 2004 2:38 pm Reply with quoteBack to top

İstanbuldaki bir üniversitenin conlarından birindeyiz(hangisi olduğunu söylemiyim deşifre edersiniz).
    4 tane elemanı tanıştırdı benle bir arkadaş.Adamlar Mage The Ascension oynamak istiyor herifler.
    İyi olur geçin oturalım dedim.Bir tanede bayan arkadaş geldi bize başka masadan.
    4 genç bir yandan oynuyorlar bir yandan bayan arkadaşı süzüyorlar.
    Biraz kıllandım tabii ama oyun güzel gidiyordu ses etmedim.
    Geç vakit oldu gelin bizim eve devam edelim dedim.
    Evde geçen birkaç saatter sonra 4 genç belirtileri vermeye başladılar.
    Herifler meğerse abazanın önde gideniymiş.Biraz da içkinin etkisiyle kıza sarkmaya başladılar.Yerden düşen zarı almak bahanesiyle kızın muhtelif yerlerine bakmaya başladılar.Tuvalete gitmek isteyen bir tanesinin kıza çaktırmadan sürtmesinden sonra canıma tak etti.
    "Oyun bitmiştir"dedim.
    İtiraz ettiler önce sonra kabul ettiler ama kıza asılıyorlar hala.
    Kızda rahatsız oldu "beni bırakırmısın eve"dedi.
    4 dallamayıda bu bahaneyle evden çıkardım kız da yakında oturuyormuş evine kadar götürdüm.

Demekki neymiş.
    Aklı başka yerinde erkeklerle oynanmazmış.
    Back to top View user's profileSend private message
    Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Oct 27, 2004 2:55 pm Reply with quoteBack to top

ya bence de kesinlikle katılıyorum sana.Herifin biri gayet iyi niyetli görünür bi şekilde bu oyunu öğrenmek istediğini söylüyo sana ii diosun anlatayım konu bittikten sonra davet edio işte bişeyler içelim evim şurda seninki nerde die.gel de güven şimdi...gel de oyna bakalım oynayabiliosan.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Oct 27, 2004 3:15 pm Reply with quoteBack to top

Kentaky anlattığın tipte oyuncular, hengi cinsiyetten olursa olsun insanın tüm oynama şevkini kırarlar. Benim henüz bayan oyuncularla oynama şansım olmadı. Genelde erkeklerle oynadım ve dediğin tipte bir dolu oyuncuyla karşılaştım. Anlayacağın o şahışlar erkeklerden de bol bol çıkıyor. Bana sorarsan takma kafana fazla...

Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Wed Oct 27, 2004 6:39 pm Reply with quoteBack to top

şu ana kadar oynadığım tüm bayan oyuncular oyuna hep neşe ve renk kattılar. Buna frpworlddekiler de dahil.

FalcoN
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 29, 2004 12:09 am Reply with quoteBack to top

Firble wrote:
    şu ana kadar oynadığım tüm bayan oyuncular oyuna hep neşe ve renk kattılar. Buna frpworlddekiler de dahil.

abi sen neden bahsediyosun ya. ben masaüstü oyundan bahsediyorum. eğer frpWorld forumlarındaki rp den bahsediyorsan bayanların rp'yi iyi yaptıklarını anlamak çok zor hatta imkansız diyebilirim. Çünkü burada aslında roleplay diye birşey yok. biraz edebi sözcükler kurabilen herkes forum rp lerine katılabilir. asıl roleplay masaüstünde anlaşılır.. Benim frpworld de masaüstü oynayabileceğim tek bayan arkadaş Lysana'dır. Çünkü bu işi gerçekten bildiğine ikna olmuş vaziyetteyim. Diğer bayan arkadaşlar için kesin birşey söyleyemeyeceğim.

NoT: Aşk konusu nerden çıktı anlamış değilim arkadaşlar öze dönelim lütfen..

Forum Yöneticisi

PostPosted: Fri Oct 29, 2004 2:02 pm Reply with quoteBack to top

Abi rp yi sayılardan anlamak olarak düşünüyorsan bence yanılıyorsun.. Ne bileyim benim intellegence ım düşük aptal gözükmek zorundayım.. Efendim barbarım kaba olacam dersen olmaz.. (ya ince sesli bir kadını oynatırsan noolcak)
    Her karakter zaten olduğu gibi yansımaz. O karakteri canlandıran sadece oyuncunun yeteneği değil senin de hayal gücün..

_LuthieN_
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Oct 29, 2004 4:52 pm Reply with quoteBack to top

tabi ki herkes istedii gibi düşünebilir ama bence her bayan oyuncu kötüdür gibi bi genelleme yapmak yanlış ve saçma çnk çok ii bayan oyuncular war ben de frp oynarım ve çok severim çok ii olduumu iddia edemem ama dm lik yapıcak kdr iim Very Happy neyse yani sonuç olrk herkes ii oynamak zorunda deil ve neden frp yi erkekler oynar ben bunu anlamıorm çok saçma bu eer bu konuda bile cinsiyet ayrımı yapılıosa yani artk ne sölesek bi işe yaramaz yani

lady luthien, daughter of elwe
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteYahoo MessengerMSN MessengerICQ Number
    Lean-The-Bard
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Nov 01, 2004 2:35 am Reply with quoteBack to top

Ne denir ki böyle bir yargıya. Genellemenin allahı. Çncelikle ben
    barbar kadınının kişiliğini derinlemesine çözümleyişini kutluyorum. Barbar kadınını sadece anlatırkan bile senden başarılı olan bayanlar tanıyorum. Burdan çıkarıyoruz ki beyefendi, siz karakterinizle mükemmel biçimde bütünleşiyorsunuz, hatta bizzat gidip barbarlarla tanışıp karakter çalışması yapıyorsunuz. FRP, eğlence için oynanan (Sözlüğe Bakınız: OYUN) bir oyundur. Bu oyundan isifade edip entel dantel ayaklarına yatanları da biliyoruz. Bu oyun için yeterli niteliklere sahip olup, olmamak söz konusu değildir. Sosyal hayatta nasılsa öyle oluyor diye (Ki oyunculuk üzerine yorum yapacak mertebede bir kişi olduğundan çok büyük bir şüphe duyuyorum) bir bayanla, hatta hiç bir bayanla oyun oynamam demek görmemişlik değildir de nedir.

Bu arada, fikrine saygı duyuyorum, istediğini söyleyebilirsin, ancak bir de bakıyoruz sahneye, HERKES İSTEDİğİNİ SÇYLER, SAYGIYI HAKEDER.
    FalcoN
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Nov 01, 2004 9:21 am Reply with quoteBack to top

Lean-The-Bard wrote:
    Bu arada, fikrine saygı duyuyorum, istediğini söyleyebilirsin

Allahtan fikrime saygı duyuyorsun bir küfür etmediğin kalmış :lol:

Bak dostum birincisi burada barbar kadının tasvirini yapmıyoruz. zaten konu da bu değil ne diye tüm özelliklerini ayrıntılı bir şekilde anlatayım ki anlamadım. burada asıl konu bayanların iyi rp yapamaması. bence bunun birinci sebebi; mantığı yeterince iyi kavrayamamaları ikinci sebebi ise davranışlarıyla birazda komik duruma düştüklerini zannetmeleridir ki bu çok yanlış!

Lean-The-Bard wrote:
    Burdan çıkarıyoruz ki beyefendi, siz karakterinizle mükemmel biçimde bütünleşiyorsunuz, hatta bizzat gidip barbarlarla tanışıp karakter çalışması yapıyorsunuz.

Böyle bişey yok. bunun için biraz konuya aşina olmak yeterli herşeyden bir parça bilirsen barbarlarla tanışmana gerek kalmaz arkadaşım..

Lean-The-Bard wrote:
    Sosyal hayatta nasılsa öyle oluyor diye (Ki oyunculuk üzerine yorum yapacak mertebede bir kişi olduğundan çok büyük bir şüphe duyuyorum) bir bayanla, hatta hiç bir bayanla oyun oynamam demek görmemişlik değildir de nedir.

Genelleme yapmamın sebebi karşıma çıkan tüm bayan arkadaşların aynı acemiliği göstermesidir. Oyunculuk üzerine söylediğin lafa ise; keşke beni tyanısaydın diyorum.. Cool

Lean-The-Bard wrote:
    Bu oyun için yeterli niteliklere sahip olup, olmamak söz konusu değildir.

ve bu son sözünle sana nottunu verdim arkadaşım fazla söze ne hacet...

NoT: Tartışmayı gerçekten bilen arkadaşlarla yapmak isterim. körü körüne tartışan (ya da tartıştığını zanneden) insanlar beni sadece yorar..

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Nov 01, 2004 9:36 am Reply with quoteBack to top

Ya şu ana kadar 7-8 bayanla FRP oynamışlığım var ve tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki;

Grubunuzun iğrenç geyik potansiyeli düşüyor. Kısaca iyi bir şey.. Very Happy

Saygılarımla...

Forum Yöneticisi

PostPosted: Mon Nov 01, 2004 9:37 am Reply with quoteBack to top

Oyun için gerekli nitelikler konusuna ben de katılıyorum.. Ne bu arkadaşlar iş mi yaa.. Sonuçta bir oyun oynuyoruz. Eğer aşırı zorlanmazsa bence herkes de bu oyunu çok güzel oynar.. Bu arada oyunu hiç bilmeyen bir erkekle de muhtemelen aynı sorunu yaşarsın senin bence sorunun bu oyunu uzun süredir oynayan bir bayanla karşılaşmamış olmak.
    Yok genel olarak bayanların karakterlerinden kaynaklanan bir neden olduğunu düşünüyorsan açıkla (tıpkı bayanlar yeterince kaslı değil futbol oynayamazlar şeklinde getirilen açıklama gibi gerçi bu da bence yanlış )
    Sonuçta bayanların oynamaması da bazı insanların bu oyunu bir çeşit ne denir her şeyin kusursuz olması gereken bir şey olarak görmesi. Yemek listesi hazırlamıyoruz arkadaşlar burada eğleniyoruz. Çn yargılarla yaklaşmayalım..

FalcoN
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Nov 01, 2004 11:50 am Reply with quoteBack to top

Firble wrote:
    genel olarak bayanların karakterlerinden kaynaklanan bir neden olduğunu düşünüyorsan açıkla

Birbirimizi anladığımızı sanmıyorum Firble. Daha önce de söylediğim gibi bence bunun birinci sebebi; bayanların roleplay mantığını yeterince iyi kavrayamamaları. ikinci sebebi ise davranışlarıyla birazda komik duruma düştüklerini zannetmeleridir ki bu çok yanlış.. Oyun oynarken kendilerini özgür hissetmeliler (geyik derecesine varan özgürlülten sözetmiyorum). Çzgür kalınca oyun hem daha zevkli hem de daha öğretici olur kanaatindeyim..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Nov 01, 2004 12:14 pm Reply with quoteBack to top

böyle devam ederseniz varacağınız nokta şimdiden belli ama sanırım her kez görüşünü bildirdi gerekirse arkadaşımız KenTaky oyunlarında bayan oynatmayabilir nede olsa bu konu onu rahatsız ediyor öyledeğilmi Wink
    Firble
    Forum Yöneticisi

PostPosted: Mon Nov 01, 2004 7:18 pm Reply with quoteBack to top

Peki Kentaky abi benim merak ettiğim konu bunun bayanlardan kaynaklanan her hangi bir nedeni olduğunu düşünüyor musun? Bayanlar genelde şöyle oldukları için bunu oyuna şu şekilde yansıtıyorlar gibi bir açıklaman var mı? Yoksa genel olarak zaten bayanların oyunlardan dışlanmalarından mı kaynaklanıyor sence de bu durum??

Türklider
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Mon Nov 01, 2004 7:32 pm Reply with quoteBack to top

Bilgisizlikten kaynaklanıyor da olabilir... İmkanları yeterlib ir bayanla oynamamışsındır... O kadar...

Yoksa bayanlar da erkekler kadar iyi RP yapabiliyor... Tecrübelerime dayanarak söylüyorum...

Saygılarımla...

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum