Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 30
    Dün: 35
    Toplam: 90394

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1842
    Üye: 0
    Toplam: 1842

FrpWorld.Com :: View topic - eski sevgililerinizi...
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

eski sevgililerinizi... View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    wicked_one
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Sep 26, 2004 2:30 pm Reply with quoteBack to top

kusra bakma çilek ama emin ol u dönemde kızlar erkeklere tur farkı bile atıyolar...hem zaten biz istediğimiz zaman birini bulamayız ama-kusra bakma-siz kuyruk sallamanızla peşinizde geniş ve uzun bir sıra oluşturabilirsiniz...tamam kabul biz erkeklerde az diiliz...Bir çoğumuz 1 tane kızla yetinmenin enayilik olduğunu bile düşünüyo olabilir...Ama ben artık kızlardan korkuyorum...Emin ol,haklıyım...

KutsanmıÅ? KiÅ?i

PostPosted: Sun Sep 26, 2004 2:42 pm Reply with quoteBack to top

aman ya şimdiye kadar hiiç sonu gelmeyen kız-erkek tartışmasına girmişsiniz bile... bence başlamadan deiştirin.. sonu gelmeyecek ne de olsa..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Sep 27, 2004 5:37 pm Reply with quoteBack to top

scythe wrote:
    aman ya şimdiye kadar hiiç sonu gelmeyen kız-erkek tartışmasına girmişsiniz bile... bence başlamadan deiştirin.. sonu gelmeyecek ne de olsa..

+1
    dipsiz kuyu bu mevzular fazla üzrinde durmamak lazım...

Görünüm:1.85 m 78 kg Kumral Siyah göz

Weapons start to talk when the words turn into silence.
    Back to top View user's profileSend private message
    wicked_one
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 28, 2004 7:31 am Reply with quoteBack to top

psycookie,aga zaten kızlarla o kadar takılmıosun,bırak bu konuları uzmanına,sen geç kenara seyret... :lol: :twisted: :lol: ...bi de zaten bu konulara cevap arıyo olmasak yaşamın bir anlamı kalmaz,amaç cevap verilmemiş sorulara cevap bulmaktır bu dünyada...

KutsanmıÅ? KiÅ?i

PostPosted: Tue Sep 28, 2004 2:58 pm Reply with quoteBack to top

Quote:
    amaç cevap verilmemiş sorulara cevap bulmaktır bu dünyada...
    ......

bence bu boşa vakit kaybetmek olur... deneyin isterseniz... hanginiz kabullenecek diğerinin söylediği şeyi.. hanginiz diğerinin cevabının doğruluğunu tasdik edecek?...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Sep 28, 2004 3:04 pm Reply with quoteBack to top

hayır bence hayatın yaşamanın amacı budur bilinmeyeni gizemi keşfetmek çözmek düğümleri çözmek bilinmeyeni bilmek bulunmayanı bulmak neden yaşıyoruz sanki hawadaki o2 yi bitirmek çewreye zarar wermek içinmi?
    Back to top View user's profileSend private messageMSN MessengerICQ Number
    Ares
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Oct 10, 2004 10:12 am Reply with quoteBack to top

valla eski sevgilim olmadıı için bu konuda çok rahatım umarım hiç ESKİ sevgilim olmaz

:twisted: KOYAANISQATSI :twisted:
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailYahoo MessengerMSN MessengerICQ Number
    Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Oct 11, 2004 9:11 am Reply with quoteBack to top

eski sevgililerin şu huylarını severim tel: degiştirince sana msj atarlar yanlış anlama sadece telimi degiştirdim ark. bozulmasın diye sana yeni teli gönderdim
    ....
    bide sokkakta karşılaştıgınıdan ilk günkü gibi gülümserler ona sinir olurum

eyer ortak bir ark. varsa ona aranızada gecen her şeyi anlatır biz şu gn öpüştük şu gün elimi tutu
    bunada sinir olurum...

bide başka birini yanında görünce kıskanırlar Very Happy
    Dil

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Cryptwind
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 4:10 pm Reply with quoteBack to top

logan wrote:
    eski sevgililerin şu huylarını severim tel: degiştirince sana msj atarlar yanlış anlama sadece telimi degiştirdim ark. bozulmasın diye sana yeni teli gönderdim
    ....
    bide sokkakta karşılaştıgınıdan ilk günkü gibi gülümserler ona sinir olurum

eyer ortak bir ark. varsa ona aranızada gecen her şeyi anlatır biz şu gn öpüştük şu gün elimi tutu
    bunada sinir olurum...

bide başka birini yanında görünce kıskanırlar Very Happy
    Dil

+1 özellikle son kısım ben çok denedim bir kızdan ayrıldımmı birini bulmam ama öyle bir hava veririm nasıl derler çıtlatırım işte işte ozaman kızın içi içini yer (yanlış anlamayın erkeklerde de aynı şey geçerli banada yapıldı biliyorum) pişman olur ve eninde sonunda gelip kouşur ama bitmiştir bir kere geri dönüşü olmaz en azından benim için intikamı sevmem ama bunu yaparım kendimi daha iyi hissediyorum böle (hoş şimdiye kadar kaç kız benden ayrıldıki 1 yada 2 en fazla[artizim evet!])
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN MessengerICQ Number
    Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 04, 2004 4:27 pm Reply with quoteBack to top

Erkekler erkek mantığıyla kadınlarsa kadın mantığıyla hareket ederler. Ama emin olun hiçbir hatun ah ayrıldım sevgilimden diye karalar bağlamaz. Tamam belki 1 hafta ağlar üzülür ama daha sonra işler değişir. Belki size göre daha çabuk sevgili bulabiliriz yada tek gecelik ilişkiler ama bu biraz da karakter meselesidir bence. Ben sevgilimden ayrıldım die hemen erkek arayışı içine girmem. İnanın bana benim kızdan çok erkek arkadaşım vardır.----erkek arkadaş derken normal arkadaşlıktan bahsediyorum---- Neden çünkü kendi cinslerimden nefret dder oldum. Wicked_one inan bana alınmadım ama maalesef haklısın. Genel olarak ---tüm hatunlar demeyelim------durum senin söylediğin gibi.

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum