Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 16
    Dün: 23
    Toplam: 90345

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1704
    Üye: 0
    Toplam: 1704

FrpWorld.Com :: View topic - Ay Kasaba ( Bölüm 2 ) Rp
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Ay Kasaba ( Bölüm 2 ) Rp View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 4:28 pm Reply with quoteBack to top

findorin wrote:
    Gece vaktiydi...Findorin kampa epey yaklaşmıştı.Kendini kamufule edip yavaşça kamp yerine yaklaşıyordu..ortada kimse gözükmüyordu ve artık findorin kamp yerinin tam ortasına kadar yürüdü etrafta kimsenin olduğunu kontrol etmek için....

BiLgi: Abicim kamp etrafinda dolanan kaplanlar var iki tane

Kaplanlardan siyah olani bir anda ortadan ayrildi ve karanliklara karisti...

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Squan
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 4:32 pm Reply with quoteBack to top

xsartes adamın peşinden seyirt ti.Adam onu ateşin başına getirmişti. Xsartes bu ara etrafı gözlüyordu.etrafta tanıdık hiç kimse yoktu. Herkes ayrı bir alemdeydi sanki.Sonuçta hiç biri barbar değildi.squan adamın gösterdiği yerine doğru oturdu.
    "Bu ara tanışmadık benim adım xs..."bir iki kez öksürdükten sonra-zoraki bir öksürmeydi-"Xzar.Benim hayatımı kurtaran kişinin ismini öğrenmek isterim."
    Xsartes hala temkinli davranıyordu.Daha buradaki insanların niyetini anlamamıştı ve bilmiyordu.hoş adam söyleyecekti ama temkini elden bırakmamalıydı...

SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 4:37 pm Reply with quoteBack to top

xsartes oturduğu yerden doğruldu.Kampın etrafında birisinin olduğunu anladı.Anında adamın suratına baktı.Acaba onu mu almaya gelmişlerdi.Xsartes küfürü bastı ve hızla etrafta koşuşturmaya başladı.Etrafta kullanabileceği silah arıyordu...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 4:43 pm Reply with quoteBack to top

Squan wrote:
    xsartes oturduğu yerden doğruldu.Kampın etrafında birisinin olduğunu anladı.Anında adamın suratına baktı.Acaba onu mu almaya gelmişlerdi.Xsartes küfürü bastı ve hızla etrafta koşuşturmaya başladı.Etrafta kullanabileceği silah arıyordu...

findor onun bu haraketlenmesini anladi birileri vard1 dosta olabilirdi düsmanda..
    "haydi bakam haraket zamani " dedi ve yerinden zipladi bu arada kaplaninin kükreme sesini duydu...

birseyler oluyordu ama ne oluyordu adamda firlamisti küfür ederek

BiLGi: FiNDORiN abicim kaplan karsina geldi siyah çok göremiyosun ama sesinden anladin üstüne geliyor senin abicim yapacak pek biseyin yok kaplan unutma ...
    Squan abcim yerde bir uzun sopa buldun kalin ve saglam bir tahtadan

Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    findorin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 4:46 pm Reply with quoteBack to top

Findorin karanlığın içinde bir gölgenin bişeyler aradığını seçebiliyordu daha sonra bunun bir ork veya goblin olmadığını farketti ve ''size hiçbir şekilde zararım olmayacak lütfen sakinleşin''dedi.

------------------
    Back to top View user's profileSend private message
    findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 4:49 pm Reply with quoteBack to top

Kaplan : Yavasca üstüne ilerliyor findorin kükremey baslad1 ve h1rl1yor oldugu yerde gerildi bu arada hamle sirasi squanda

Squan
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 4:56 pm Reply with quoteBack to top

xsartes yerden bulduğu kalın sopayı kavrayarak doğruldu.Hızla adama doğru atıldı.Xsartes çok muntazam bir hız ve çeviklikle ilerliyordu.Her bir kası ayrı çalışıyordu sanki.Bir anda karartıların arasında bir tane 4 ayaklı bir hayvanın siületini fark etti.Xsartes bunun bir barbar ise bundan kurtulabileceğini düşündü.Hızla çalılara dalarak ilerlemeye devam etti.Hayvan onu oyalardı.O da arkadan dalabilirdi.Çok sei hareket ederek insan siületinin arkasına geçti.Hayvan yavaş ve temkinli davranıyor gibiydi.Xsartes hızla yaprak ve dalların arasından çıkarak adamın kafasına bir darbe indirdi.Bir yandan da hayvanı gözlüyordu.Bir anda hayvanın kaplan olduğunu fark etti.Adamı umursamayarak sopasını kaplana doğru savunmacı bir pozisyonda bekledi.Aynı anda gözünün bir ucuyla adama bakıyordu.Adam galiba bir barbar değildi...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 5:03 pm Reply with quoteBack to top

Bilgi : Kaplan adamin geldigini gördü biraaz daha gerildi...
    Squan in finforin e vurdugu darbe setti sopada etkili bir sopa
    Findorin ald1g1 darbe ile bir anda gözleri kaymaya baslar ve yere düser
    kaplan adama döner ve sopayi ona kaldirdigini görür ve dönerek geri gider...

Rp : Findor kosarak elinde asasi olay yerine varmistir adamin elindeki sopayi görür " neler oluyor bu yerde yatan adamda kim ? " der ve ona dogru gider yere gittiginde adamin nabzini kontrol eder nefes aliyordur
    ama baygin haldedir yarasi kanamali degil

findor adama dönerek " geçelim bunlari hadi onu kampa tasiyalim " der ve adami ayaklarinden tutar..

Squan
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 5:10 pm Reply with quoteBack to top

xsartes adama baktı.Daha sonra yerdeki adama baktı.İnce ve cılız bir adamdı.Bir iç çekerek adamın kolundan tutup findor ile ateşin yanına kadar götürdüler adamı.Bu adamda onu bulmak için gönderilmediği kesindi.Gözlerini yumarak ateşin yanına oturdu.Bu gün ne kadar çok şey olmuştu...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 5:17 pm Reply with quoteBack to top

findor ateseni basinda adami inceledi yarasi önemli degildi anladigi kadari ile findor adamin asasini aldi ve ustinde buldugu 2 adet bicagida aldi ve çantasinide ald1 içinde sise ve malzemeler vardi...

adam bir süre sonra uyandi ve gözlerini açti findor " kimsin yabanc1 ne geziyorsun karanl1kta buralarda " dedi

B0LG0 : findorin ay1ld1n ve sana sordu soruyu

findorin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 5:29 pm Reply with quoteBack to top

Findorin etrafı bulanık olarak görüyordu ve eşyalarının yanında olmadığını farketti.2 tane adamın yanında olduğunu farkettti.olanları hiç hatırlamıyordu.en son kafasına birisi tarafından darbe yemişti.''Niyetiniz nedir?siz kimsiniz?''diye sordu yabancılara kendine gelmeye çalışırken...

------------------
    Back to top View user's profileSend private message
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 5:45 pm Reply with quoteBack to top

Calis
    -madem buraya belli bir kötülük besleyerek gelmedin o halde gelde seni dostlarımla tanıştırim.Yolda yürürlerken calis
    -Sana kendimi tanitim ben calis valheru ya sen dediği anda kamp alanına yaklaştılar....

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 5:56 pm Reply with quoteBack to top

Chug:
    "sonunda anladığınıza sevindim.bende uzaklardan gelen bir gezginim bana Chug derler."der ve o sırada kamp ateşi iyice yaklaşır ateşin etrafındaki kişilerin yüzleri belirginleşmeye başlar...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailAIM AddressYahoo MessengerMSN MessengerICQ Number
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 6:07 pm Reply with quoteBack to top

-Memnun oldum
    Dedi calis ve kamp alanının yanına geldi.Gözleri ilk önce almira yı aradı fakat onu göremeyince için de bir korku uyandı.Almira yı gördüğünden beri içinden bişeyler uyanmıştı.Calis onun kusursuz olduğunu düşünüyordu.
    Calis
    -chug sen burda bekle ve yeenii dostlarınla tanış benim önemli bir işim var.dei ve almira yı aramak için hızlıca kamp alanından ayrıldı.
    -Tarnım lütfen almira ya bişey olmasın.Die de içinden dua aetmeyi ihmal etmedi...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 25, 2004 7:01 pm Reply with quoteBack to top

Eddner yeni dostu kurt yavrusuyla aralarındaki bağları sağlamlarştırmak için onunla dağlara doğru küçük bir yürüyüse çıkmıştı. Kamp alanına avını getirdikten ve diğerleriyle birlikte payını yedikten sonra, Güzbulut -yavru ve o, hafifçe boza çalan kürkü yağmur bulutlarını hatırlattığından bu ismin uygun olduğunu düşünmüşlerdi- ile birlikte kampı sessizce terk etmişti. Gitmeden önce sadece Findor'a geri döneceğini söylemekle yetinmişti yarım-elf. Henüz bu yeni tanıştığı kişilere, hareketleri hakkında uzun açıklamalar yapmak zorunda hissetmiyordu kendini. Çstelik o, genelde yanlızlığa alışkın biriydi. Ve mümkünse bir süre daha bunu korumaya kararlıydı.

Korucu bir kaya parçasını üzerine oturmuş, tüm bunları düşünürken, eskiden tek başına dolandığı toprakların üzerinde yakında bir kasaba yüksleceği gerçeğinin farkına vardı. Muhtemelen o, dağlarda ve ormanda yaşamaya devam edecekti. Ama gene de hayatının büyük miktarda değişeceği gerçeğini göz ardı edemezdi.

Derken Güzbulut kendinden memnun bir ifade koyuverdi. şu anda cüsse olarak yetişkin bir kurdun yarısı kadardı. Ancak annesinden, kendi avlarını avlayabilecek kadar eğitim görmüştü. Zira bu memnuniyetin nedeni de az önce kendisine tombulca bir dağ faresi yakalamayı başarmış olmasıydı.

Yavru kurdun karnı doyunca işlerine geri döndüler. şimdilik Eddner'ın kurtla iletişime geçmesi için özel korucu yetenklerini kullanması gerekiyordu. Zamanla bu ihtiyaç giderek azalacak ve sadece bakışlar bile bir çok şeyin anlaşılmasını sağlayacaktı. Ancak en azından elf dilinde ve ortak lisanda bir kaç kelimenin açıklığa kavuşturulması gerekliydi. "Tehlike!" gibi...

Bu işlem akşama kadar devam etti. İkili kampa geri dündüklerinde daha önce tanışmadıkları kişililerle karşılaşmışlardı. 'Acaba neden şaşırmadım?' diye sorguladı içinden Eddner.

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum