Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 30
    Dün: 56
    Toplam: 89198

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1059
    Üye: 1
    Toplam: 1060

Şu An Bağlı:
    01 : gruzdevahi

FrpWorld.Com :: View topic - Karanlık Mağaranın Gizemi...
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Karanlık Mağaranın Gizemi... View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    yeminer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 19, 2004 7:42 pm Reply with quoteBack to top

"Buna sevindim... İstediğiniz an yola çıkabilirsiniz.... ne zaman isterseniz komutan size yolu gösterecektir" dedi ve odaya yeni girmiş olan miria nın ilk konuştuğu drowu gösterdi.

Drow saygıyla Miria ya baktı ve " Buradan leydim.. size yol gösterebilirim tabi isterseniz" dedi.

Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Dec 20, 2004 2:22 pm Reply with quoteBack to top

Miria dişi drowu tekrar selmalayarak "aslında biraz dinlenmek ve ondan sonra yola çıkmak istiyorum. Konukseverliğiniz için teşekkürler" dedi.

Yol gösteren drowa baktı ve kapıdan çıktı..

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 21, 2004 2:32 pm Reply with quoteBack to top

Findor ve CAlis peşindeki adamlarla hiç durmadan sürekli koştular ve artık
    geçen süre zarfının içinde ormanın girişine kadar geldiler.
    findor adamlara etrafı gözetmelerini ve dinlenmeleri gerektiğini söyledi...
    İkiside biraz da olsa yorulmuşlardı ama bedenleri buna dayanıklı hale gelmişti.
    1 saat dinlendikten sonra adamların yemek yemeleri beklendi ve hemen ormanın içine
    doğru hızlıca harakete geçildi artık karanlık ormanda daha dikkatli gidiyor
    ve sürekli gözlemliyorlardı... Etraflarını gelebilecek her türlü tehlikeye karşı
    findor tehlikenin burada olmadığını ve yerin altından geleceğini biliyordu "drowlar"
    diye mırıldandı kendi kendine sürekli miria yı düşünüyordu..
    geçen süre zarfının içinde mağaranın ağzına kadar geldiler ve findor burda adamlarına
    artık onların gitme vakti geldiğini ama buradan fazla uzaklaşmamalarını ürekli tetikte
    ve nöbette olmalkarı gerektiğini yoksa ölebileceklerini açıkça söyledi ve tehlikelerden
    bahsetti...
    Findor ve Calis mağaranin ağzına doğru ilerlediler ve içeriye ilk adımlarını attılar
    findor alışkın olduğu o pis kokuyu hissetti yine ama artık etkilenmiyordu ilerlemeye başladılar.

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    calis
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 21, 2004 2:54 pm Reply with quoteBack to top

Calis ve Findor mağaraya girdikten sonra mağaranın derinlikleri
    ne doğru yol aldılar.Calis mağaranın kötü koktuğunu anladı fakat
    bundan hiç wtkilenmemiş gibi findor la yürümeye devam ettiler.
    Calis burda olabilecek tehlikeleri adı gibi biliyordu.Yer altının
    en kötü ırkı drow lardı.Mutlak a bu ırkdan kendilerini engellemeye
    çalışan lar olucaktı fakat calis ve findor buna karşı daima tetikte
    olucaklardı.Calis ile findor mağaranın derinlikerine indikçe görüş
    mesafaleri düşüyordu.dahada indiklerinde artık tamamenn göremez olmuşladı.Calis elini şaplattı ve elinde bir asa belirdi.Calis asaya
    karak içinden bir şeyler söledi ve light büyüsü yaptı.Calisin yaptığı
    büyü işe yaraamıştı.Artık önlerini ve etraflerını daha iyi görebiliyor
    lardı...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Dec 26, 2004 7:06 pm Reply with quoteBack to top

Asanın büyüsü bittiğinde ikisi de karanlıkta kalmışlardı ve bir kez daha meşale kullanmaya başladılar.. Zemin oldukça kötüydü ve tehlikelere karşı tetikte olmak için dikkatli bir şekilde ilerliyorlardı. İkisi de ceset oldukları için yorulmuyorlardı. Mağarada kendilerinden daha kötü kokabilecek birşeyin olmaması onları endişelendiriyordu çünkü kokuları düşmanlarına karşı onları ele verebilecek bir şeydi.. Bu şekilde yürümeye devam ediyorlardı. İki cesedin varlığı etfataki hayvanları rahatsız ediyordu ve onlardan uzak durmalarını sağlıyordu ama ikisi de yakında drowların bölgesine gireceklerini ve bu kokunun onlara engel olacağını biliyorlardı... Bir çare bulmalıydılar ama nasıl birşey yapacaklarını daha bulamamışlardı.

Çok az konuşuyor ve hızla ilerlemeye çalışıyorlardı.

Bu arada çilek drow şehrinde biraz daha dinlendikten sonra yola çıktı. Yanına sadece iki kişiyi almıştı o da onu ilk karşılayan drow erkeği ve de bir kutsal rahibeydi. Mağaraların yapıları hakkında bilgiliydiler ve ona rehberlik yapacaklardıı... Ya da başka bir deyişle onu izleyeceklerdi.

"Ayrılırken inançları konusunda ufak problemleri var" demişti drow dişisi ona.. Bunların ne gibi problemler olacağını bilemiyordu. İkisi de çok konuşkan sayılmazlardı fakat uzun süren yolculuk ikisini de bir şekilde konuşmaya mecbur bırakıyordu.

"Leydim o labaratuvarda tam oalrak ne bulmayı düşünüyorsunuz ? " diye sordu Drow erkeği... Bir ismi belki vardı fakat bunu kimse ona söylememişti.. Bu esnada Drow dişisi onlarla ilgilenmiyormuş gibi görünüyordu.

Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 4:08 pm Reply with quoteBack to top

Miria gayet sakin bir ses tonuyla "bırak da o bana kalsın" dedi. İşlerine karışılmasını ve bu konuda yeterince ilgisi olmayanların kendisine sorular sormasını sevmiyordu. Bu konudaki tavrı kesindi ve ne olursa olsun asla taviz veremezdi.

Sadece bu drow erkeğinin merakını geçiştirmek ve yol boyunca bu tarz sorular sormaması için "inan bana hayatta görmek istemeyeceğin bir şeyi" dedi. "Ama ben ve benim gibiler için büyük hayranlık uyandıracak bir şey!"

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 29, 2004 11:05 am Reply with quoteBack to top

Drow dişisi konuşmalara uzaktan seyirci oluyor hiç karışmıyordu. Ama ikisine karşı da bariz bir küçümseme içerisindeydi. Hatta Miria drow erkeğini cevapladığında veridği cevaptan memnun olmuş ve "Gerçekten dişi gibi davranıyor" diye düşünmüştü.

"Elinizde harita ya da ona benzer birşeyler var mı ? " diye sordu Drow dişisi. Bunu ne amaçla sorduğunu anlayamamıştı Miria..

findor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 29, 2004 7:46 pm Reply with quoteBack to top

RP DIşI : Rp ye yazmıştım ama o rplerinn yok sayılmasını ve undead karakterimin iptal edilmesini yada yeminerin kontrolü altına verilmesini istiyorum...
    findor undead savaşçı artık yeminerdedir.

Ve sizden yada baÅ?kasından alınması
    gereken bir intikam varsa BEN alırım.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 29, 2004 8:10 pm Reply with quoteBack to top

Miria bu soruya da gayet sabırlılıkla yanıtlamıştı. "Gideceğim yeri bulmam için harita yada bir pusulaya ihtiyacım yok. Bana bahşedilenler bunu için var." dedi.

Bu konuşmanın amacını bilmiyordu. Gerçi bilmek de istemiyordu. şu anda ki tek düşüncesi üstlenmiş olduğu görevdi. Eğer bu drow dişisi bile daha sonradan bu anlaşmayı gözardı edecek hareketler yapacak olursa; onu ve yanındaki askerlere cezaların en büyüğünü vereceğinden emindi. Ve o gün hayata son kez bakacaklardı. Ve alacakları nefes, son nefes olacaktı.

"Ne amaçla sorduğunuzu öğrenmem de bir sakınca var mı?" dedi kafasındaki hoşnut kaldığı düşüncelerini uzaklaştırarak. "Sadece merakınızı gidermek için mi yoksa sizin bildiğiniz ama benim bilmediğim şeyleri hayata geçirmek için mi?" diye sürdürdü sözlerini.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 01, 2005 12:57 pm Reply with quoteBack to top

"O sadece bir erkek... Saçmalıyor" dedi elf dişisi önemsemeden.. "Bizim görevimiz sadece size hizmet etmek ve yolda size refakat etmek. Nereye gittiğinizin bizim için bir önemi yok " dedi ve ters bir şekilde drow erkeğine göz attı. Erkek bundan çok etkilenmiş gibi görünmüyordu fakat yine de bir tartışma başlatmadı ve yediği lafları yuttu.

Birkaç yiyecek çıkardı. Miria bunları daha önce hiç görmemişti. Renkleri oldukça garipti. Drow daha sonra bu kuru yiyecekten bir parçayı Miria ya uzattı. Tatmak ister misiniz leydim ?

Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jan 01, 2005 1:20 pm Reply with quoteBack to top

Miria, dişi drow'un bu sözlerine karşılık olarak sadece gülümsedi ve uzatılan parçayı aldı ve evire çevire her bir rengine kadar inceledi. Hatta kokusunun olup olmadığına bakmak için kokladı da. "Bunu daha önce hiç görmemiştim adının ne olduğunu öğrenebilir miyim?" dedi.

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jan 02, 2005 7:57 pm Reply with quoteBack to top

Miria dişi drowun yüzündeki değişimi sadece bir an fark edebildi. Daha sonra belki bunun bir hayal olduğunu düşünebilirdi fakat az önce öyle bir değişim gördüğünden emindi. Sanki dişi bi an endişelenmiş ti.

"İsmi Lxy'et E'eli " dedi dişi. Bu söz ağzından tıslar gibi çıkmıştı. "Çok besleyici bir besindir. Buralarda yitecek çok yetişmiyor. Sadece bu tür yiyecekler ypabilecek meyveler yetişiyor"

Daha sonra Miria ya baktı. Ne kadar zaman yürüyeceğiz leydim. Yolumuz çok mu ? Yoksa yakında dinlenecek miyiz ?

Daeya
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jan 02, 2005 9:11 pm Reply with quoteBack to top

Drow'un bu sözleri üzerine aldığı yiyeceği yememeye karar verdi. Sadece cebine koymakla yetindi. Yanında ilerleyen gruba göz attı. Gerçekten yorgun görünüyorlardı. Yolda karşılaşabilecek her türlü ihtimali düşünerek dinlenme kararı verdi. "Biraz dinlenmekte bir sakınca görmüyorum. Uygun olan ilk yerde mola verebiliriz." dedi.

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum