Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 14
    Dün: 23
    Toplam: 90343

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1009
    Üye: 2
    Toplam: 1011

Şu An Bağlı:
    01 : ywyquki
    02 : ibocaju

FrpWorld.Com :: View topic - Bayan arkadaş mı?! Bir daha asla!!
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Bayan arkadaş mı?! Bir daha asla!! View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Androner
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 7:35 pm Reply with quoteBack to top

bayanlar frp oynayamaz diye bir şey yok kentaky.
    senin ilk mesajından, oyununda oynayan bayanların frp oynamak için temel gereksinimlerden "niyet" unsuruna sahip olmadıkları anlamını çıkardım.
    yani frp oynamak istemiyorlardı, orada bulunma amaçları geyikti.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN MessengerICQ Number
    Merien
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Dec 28, 2004 8:46 pm Reply with quoteBack to top

Oh be hepsini okudum:D

şinci Kentaky,dostum,bence yanlış kişilerle oynamışsın.Yani oynadığın bayanlar 'cosmo-salak' sınıfına mensup olduğu için kızmakta haklısın...ancak bayanlara değil şansına kızmalısın.İster 5 bayanla oyna ister 15 bayanla(aynı anda değil canımVery Happy) bu şeklide bir genelleme yapman çok yanlış.şimdi yurtdışında Bi kaç kendini bilmezle karşılaşıp tüm dünya ya Türkler böle Türkler şöle die çıkanlara çok kızıoruz dimi? Bunun doru olmadığına da bilioruz...senin kide buna benzemiş ama niyetin kötü değil biliorum.Bazı yerlerde kelime hataları oolmuş sanırsam...

Son olarak şöle diyeyim..sonuç olarak bu bi oyun , ve hiçbir oyunda bu şeklide bi kısıtlama yoktur('bayanlar oynayamaz vb. die')bayanlar oyunun mantığını kavrayamıyorlar değil benim oynadığım bayanlar kavrayamadı demen lasım bence.Hiç bir bayan arkadaşla oynayamadım..ancak çok iyi olduklarını duyuyoruz işte..(kafiyeli olmuş)bi kaç çürük elma yüzünden sepeti atma kısaca...Benim oyunumda bayan oynayamaz diyerek kaç tane iyi oyuncuyu yabana attığını bi hesapla...(evet evet potasyum:D)arada batırdım biliorum fazla felsefe bozuyor beni:D
    (yazdıklarımı yanlış anlama(yın) sakın . )
    Back to top View user's profileSend private message
    FalcoN
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 29, 2004 1:00 am Reply with quoteBack to top

mightywolf wrote:
    sana garanti veriyorum her iddasınada girerim senden bile daha iyi oynaya bilen bayan arkadaşlarımız vardır.

Arkadaşım ben mükemmel olduğumu falan söylemedim. Elbette benden daha iyi oynayan bayanlar vardır.

Marien wrote:
    bi kaç çürük elma yüzünden sepeti atma kısaca...Benim oyunumda bayan oynayamaz diyerek kaç tane iyi oyuncuyu yabana attığını bi hesapla.

Hmm haklı olabilirsin Marien. Eleştirin için teşekkür ederim. Smile

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 29, 2004 1:06 pm Reply with quoteBack to top

yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal hesabı bence abaza erkeklerle oynayacağıma bilmeyen bi kıza dayanırım ama bilmeyen biri cidden çekilmez oluyo (bu arada ben sırf adventurelara arazisi dışında diye gitmeyen bir bayan druid biliyom aman gidiyım exp olur demiyo )
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    chimaera
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jan 02, 2005 5:42 pm Reply with quoteBack to top

pardon da frp oynamanın cinsiyetle ne alakası var? yani 2 tane frp oynayamayan insan görsen,insanlık frpyi beceremiyor mi diceksn:P

bişey daha herkes anasının karnından frp oynayarak çıkmıo,bence kızın karakterini yansıtamaması frpyi iyi anlatamadıınızdan da olabilir Very Happy yani şimdi burda feministlik yapmıorz ama mantıksız olan şeyleri söölemedn de edemiorm. Ben ne erkekler gördüm frp oynamayamayan yane. Sonuçta kişinin zekası ve hayal gücüne bağı bişeydir hormonlarına deil.

ciddiyet olayına geçince herşeyin sınırı var,aşırı geyik zamanı öldürüo ve hiç bişi yapamadan saatler harcıosun bu ii bişey deil ama ben geiyksiz ve tamamen ciddii bi frp düşünemiotm ve acaip gerçekçi.Çünkü frpnin kendisi bile özünde gerçeklie o kadar bağımlı olanlar barındıracak bünyeye sahip deil.

neyse herkes düşünmekte de ,düşündüünü söölemekte de,yapmakta da özgür,sen kızlarla oynamıosun die onnar bişi kaybetmez sonuçta:P
    Back to top View user's profileSend private message
    Skylancer
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Jan 03, 2005 7:53 pm Reply with quoteBack to top

oldun wrote:
    (bu arada ben sırf adventurelara arazisi dışında diye gitmeyen bir bayan druid biliyom aman gidiyım exp olur demiyo )

işte o bayanı alnından öpmek isterim çünkü çok az oyuncunun becerebileceği, cesaret edebileceği yahut kısaca "aklının ereceği" seviyede başarılı ve doğru bir role play yapmış. frp oyunlarının en zor ve en kısıtlı class'ı olan druid'i hakkıyla oynamış.
    sormak isterim, kötü bir frp'ci olan kim burada? power play'in dibine vurup gözünü experience hırsı bürümeyen bayan oyuncu mu, yoksa grupta bir druid'in ve onun kısıtlamalarının farkında olmayan yahut bunları ciddiye almayan dm mi?
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN MessengerICQ Number
    Raistlin
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Jan 06, 2005 10:57 pm Reply with quoteBack to top

Kadınlar FRP'ye renk katar, kadınlar güzeldir, kadınları seviniz,
    Kadınsız FRP, kaymaksız yoğurt gibi
    Kokusuz çiçek gibi
    şekersiz kola gibi
    Kıymasız lahmacun gibi
    Tereyağsız yumurta gibi
    Lapa olmuş pilav gibi bişeydir...

Yani kadınları seviyoruz, FRP oynatıyoruz, oynamak isteyenlere ben öğretiyorum, oynamak istemeyenlere bile öğretiyorum.

Kadın oyuncularımı çok seviyorum, benimle beraber FRP oynayan kadın oyuncuları da seviyorum... Çğretmek için kulaklarını çekince bana kızmasınlar ama...

İmza: Kadıncı Raistlin

Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 07, 2005 7:41 am Reply with quoteBack to top

raistin abimize sonuna kadar katılıyoru.....

kadınlar çiçektir..
    kadınlar böcektir..
    vala bende senin gibi benzetmekler bulmak isterdim ama...
    bulamıyorum hüüüüüüü Crying or Very sad

imza:kadınsız logan.

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Xanaphia
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jan 07, 2005 12:42 pm Reply with quoteBack to top

enteresan bir konu... Eh sizlerle RP yapmak isterim açıkcası Smile

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Feb 21, 2005 1:42 pm Reply with quoteBack to top

Kadınlar genelde tecrübesiz oluyorlar kentaky. "Hadi gel sen de oyna, bak, şöyle böyle..vs " demekle olmuyor. Monoply değil ki bu ilk oyundan sonra herşeyi kavrasınlar. Tecrübe lazım. Senin oynattığın kadınlar tecrübesizmiş herhalde. 2-3 sene frp oynamış bir kadın gayet de iyi RP yapabilir. Bence sen o grubundan şutladığın kızı geri al. Oyuna devam edin. Oynadıkça RPler oturacak, karakter oturacak. Görürsün. Sanki biz ilk başladığımızda süper RP yapıyoduk.Wink
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailAIM AddressYahoo MessengerMSN MessengerICQ Number
    Mr_Zombie
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Feb 21, 2005 1:43 pm Reply with quoteBack to top

Söylemeyi unuttum...Oyuncuları ilgili olanlarından seçersen daha verimli olabilir. İyi şanslar
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailAIM AddressYahoo MessengerMSN MessengerICQ Number
    DeS
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 1:03 am Reply with quoteBack to top

Arkadaşlar ben şimdiye kadar (oturdum hesapladım) 13 kişiye FRP oynatmaya başlamışım(hala da devam edenler) ve şanslıyım ki bunların gerçekten inanılmaz fazla kısmı bayan (11) ve emin olun sadece biri o erkekler kadar iyi oynuyordu ama hiç biri başarısız sayılmazdı.

Bayanlar gerçekten önemlidirler...
    Bayansız FRP kanatsız uçak gibidir....
    Tekerleksiz araba.....
    Kitapsız kütüphane gibidir...
    bayansız(sevgilimsiz) hayat..... hmmm buna bir benzetme bulamadım çünkü bunu hayal edemiyorum.

Yalnız bişey sormak istiyorum sizlere ; hiç sevgilinizle aynı oyunda oynadınız mı?
    Oynayıp da aranızda yeniden o etkileşimi yaşamamyı başardınız mı?
    YAPAMIYORUUUUUUMMM olmuyo işte....10'a yakın farklı oyunda oynadık kimi one shot kimi uzun ama her oyunda o etkileşim yeniden doğdu ve karakterlerimiz bir şekilde aşık oldular.....
    Çok uğraştım oyundaki diğer adamlardan birisiyle kırıştırsın azıcık diye (karakterleri kastediyorum) olmuyo.....
    Lütfen yardım edin!!!!!!!

Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 7:08 am Reply with quoteBack to top

DES bayanlarla aynı grupta oynamak zor ama oynatmak zevkli oluyor...

eski sevgilimle bir oyun oynarken bir hatuna aşık olduğum diye (yarı meleğe ) 1 gün boyunca konuşmamıştı, offf offf yaa o da var...
    ama öle yaptı diye onun karekterini kesmiştim,,,,
    diog
    ben :fly çekiyorum
    dm :ok
    ben:fire ball hazırlıyorum
    dm :???
    ben:aşadaki şu bayan atıyorum
    dm :zarlar atılır ve aşadaki dövüşcü ballı yer
    kız arkaşım :ya ama aşkım nasıl kıyıyorsun bana
    ben: sen hani enle konuşmuyordun
    dm :zuahauha
    ben :abi şimdi wep atıyorum aşa
    dm:........ kıpırdıyamıyorsun...
    ben :fire ball abicim
    dm:....... yanıyorsun hemde cayır cayır...
    kız ark:o benim berke duyduğum aşktan kaynaklanan bir şey
    ben :al işte cıvıtı ( öl )
    dm :öldün ,berke seinde kafana dinazor oturdu

sonuç olarak kızların bulunduğu 4 oyunda 3 ü cıvıtılıyor,içine aşk karışıyor,ya ben sıkıldım hadi şişe cevirmece oynayalım deniliyor...

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Raynor_Duvall
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 22, 2005 1:38 pm Reply with quoteBack to top

Bayan oyuncuları yerden yere vurdunuz ama onların sadece tecrübeye ihtiyaçları var.
    Unutmayalım Margaret Weis'te tecrübesizdi.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
    Dilbao
    BaÅ?büyücü

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 10:40 am Reply with quoteBack to top

Raynor_Duvall wrote:
    Unutmayalım Margaret Weis'te tecrübesizdi.
    Hala tecrübesiz. Oyun oynamak ile hikaye yazmak farklı şeylerdir. Ayrıca M.Weis eline materyal vermezsen bişi yazamayan bi yazardır. Tekil olarak çıkardığı romanlar tek elin parmaklarını geçmez...

Ama bunun konu ile alakası yok elbette.

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum