Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 9
    Dün: 23
    Toplam: 90338

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1649
    Üye: 0
    Toplam: 1649

FrpWorld.Com :: View topic - Eğlencelik Anket
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Eğlencelik Anket View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Poll :: Bir loncanın en iyi ajanı olarak gece vakti bir kaleye sızdınız ve gerekli eÅ?yayı aldınız. Ancak geri çıkmaya çalıÅ?ırken bir sorun oldu ve farkedildiniz. Kalenin içinde bir süre kaçmayı baÅ?ardınız, ama her an yakalanabilirsiniz. Ne yaparsınız?..

Surlara çıkarım, Crossbow'um ile arkasına ipimin baÄ?lı olduÄ?u bir bolt'u karÅ?ıdaki aÄ?aca atarım ve ipe tutunup dalıÅ?a geçerim.
    8%
     8%  [ 6 ]
    Surlara çıkarım, zaten atım aÅ?aÄ?ıda beklemektedir, üzerine doÄ?ru atlarım ve pelerinimin yardımıyla düÅ?üÅ?ümü yavaÅ?latıp iyi bir iniÅ? yaparım.
    2%
     2%  [ 2 ]
    Gölgelere karıÅ?ıp ortalıÄ?ın yatıÅ?masını ve kaçmak için uygun zamanı beklerim. Beni gölgelerde kimse bulamaz!
    30%
     30%  [ 21 ]
    Ã?nce izimi kaybettiririm, sonra yalnız bir askeri öldürüp kılık deÄ?iÅ?tiririm, gerisi kolay...
    21%
     21%  [ 15 ]
    Yangın çıkarırım, dikkatler oraya yoÄ?unlaÅ?mıÅ?ken ben de kolaylıkla kaçarım.
    21%
     21%  [ 15 ]
    Vakit gece nasıl olsa, kumandanı gafil avlayıp rehin alırım. Hatta mümkünse karısını rehin alırım, daha az sorun çıkarır. Kimse bir Å?ey yapamadan kaleden rehineyle beraber çıkarım. Ona ne yapacaÄ?ıma daha sonra karar verebilirim...
    0%
     0%  [ 0 ]
    Bir hırsız olsam da, kılıç kulanmada da üstüme yoktur. Kaçacak fırsatı bulana kadar dövüÅ?ürüm!
    0%
     0%  [ 0 ]
    Böyle zamanlar için sakladıÄ?ım parÅ?ömenimi okurum ve...
    15%
     15%  [ 11 ]
    Total Votes : 70

Author Message
    Titan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 23, 2005 6:00 pm Reply with quoteBack to top

Eğlencelik Anket (ilk anket topic'im, hatta forumdaki ilk topic'im)
    Back to top View user's profileSend private message
    Sufferly
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 23, 2005 6:11 pm Reply with quoteBack to top

Gölgelere karışıp ortalığın yatışmasını ve kaçmak için uygun zamanı beklerim. Beni gölgelerde kimse bulamaz!

Kesinlikle bunu seçerdim.Bu tür durumlarda gizlilik temel kuraldır benim için.

To blind you and me
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN MessengerICQ Number
    kelemvor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 23, 2005 6:13 pm Reply with quoteBack to top

herzaman atlama taraftarı olmuşumdur oyunlarımın birinde 2. kattan atlamıştım gerçek hayattada 2.kattan atlamıştım ama sonuç kötü olmuştu :lol:
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    FalcoN
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Feb 23, 2005 9:22 pm Reply with quoteBack to top

Quote:
    Bir loncanın en iyi ajanı

Quote:
    Gölgelere karışıp ortalığın yatışmasını ve kaçmak için uygun zamanı beklerim. Beni gölgelerde kimse bulamaz!

Loncanın en iyi ajanı için gizlenmek fazla zor olmasa gerek. Wink

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 1:51 am Reply with quoteBack to top

Surdan atın üstüne atlayıpta kasıkları parçalanmayan bi Cüneyt abibiz vardır ondan 2. şıkkı hemen eliyorum.
    Smile
    Gene kılıçta ne kadar iyi olursa olsun sürüsüne bereket düşmanı kesebilen tek kişi vardır.Kim biliyorsunuz Wink

ilk şıkkıtta zati surlarda olan nöbetçiler alarma geçicektir.Onun için iple süzülürken delik deşik olma ihtimali yüksektir.

Asker öldürme yalan bi iş.Onun kılığına girmek zordur sonuçta zırh üzerine oturacak diye birşey yok.şabalak gibi belli olabilirsin.Riskli iş.

Komutanın karısını filan rehin alma thiç olmaz.Napcan çatıya helikopter mi isticen Smile

Yangın ise gene yaş.Gidpte nöbetçiler söndürecek hali yok.En azından hepsinin.Çoğu gene benim peşimde olur.

En iyisi gölge olayı.
    GENERAL
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 10:13 am Reply with quoteBack to top

YOK HACILAR BENCE EN TEMİZİ PARşÇMENİOKUYUF PUFFF. SAğLAM GÇVENİLİR VE RİSKİ EN AZ OLANI .

YaÅ? : 60

YaÅ?amak bir aÄ?aç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeÅ?cesine...
    VanwaElen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 10:47 am Reply with quoteBack to top

Ben onu hiç katmadım.Çünkü büyü araya girince mantık ortadan kalkar.Yani adamın ne büyüsü oldugunu nerden bilecem.Belki bi teleport büyüsü var.Saniyede güzel kızların olduğu sıcak bir jakuziye götürüyor adamı.Nerden bilecem dimi Smile
    Fenmarel
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 12:09 pm Reply with quoteBack to top

tabi ki yani adamın öle bi parsömeni warsa zaten hiç sorun olmaz.(teleport,improved invisbility...)yoksa da zaten o mevkiide gölgeler evim olmustur...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 4:36 pm Reply with quoteBack to top

Büyünün ne olduğunu belirtmedim. Çok çeşitli şeyler olabilir tabii, orada bir sınır yok. Ama asıl konu karakteriniz büyüyü bir çözüm olarak görüyor mu, büyüe yakın mı, yoksa büyüden uzak mı?
    kelemvor
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 9:49 pm Reply with quoteBack to top

beyler hala atlama taraftarıyım ama yavaşlatma olayında biraz düşüncelerim var sur nekadar yüksek nekadar hasarla kurtulabilirim yada tumble fln hiç hasar almama ihtimalim varmı
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Xeyna_Inferno
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Mar 13, 2005 3:02 pm Reply with quoteBack to top

KenTaky wrote:
    Quote:
    Bir loncanın en iyi ajanı

Quote:

Loncanın en iyi ajanı için gizlenmek fazla zor olmasa gerek. Wink

Ne kadar iyi olursa olsun bir büyücü yerini bulabilir bunuda unutmamak gerekir tabiki... Ben ilk seceneği tercih ederdim...

Favori Silah: Katana
    Boy : 1.82
    Kilo : 60
    YaÅ? : 28
    Yönelim : Choatic Evil
    Back to top View user's profileSend private messageMSN MessengerICQ Number
    Quel-Shin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Mar 16, 2005 12:33 am Reply with quoteBack to top

"Surlara çıkarım, Crossbow'um ile arkasına ipimin bağlı olduğu bir bolt'u karşıdaki ağaca atarım ve ipe tutunup dalışa geçerim."
    Kaçmak akıllıca ama ulu orta yapılmamalı.

"Surlara çıkarım, zaten atım aşağıda beklemektedir, üzerine doğru atlarım ve pelerinimin yardımıyla düşüşümü yavaşlatıp iyi bir iniş yaparım."
    Hmmm atın surların altında beklemesi biraz zor gibi.surlarda muhafız yokmu?veya atı ısklarsak ne olur Smile?

"Gölgelere karışıp ortalığın yatışmasını ve kaçmak için uygun zamanı beklerim. Beni gölgelerde kimse bulamaz!"
    Ortalığın yatışmasını bekleme fikrine mantıksız diyemem,ama burası bi kale ve somut bir delil bulana kadar aramayı kesmezler büyük ihtimalle.En azından kaçtığının kanıtını bulmamlılar.VE en önemli noka beni gölgelerde bulamazlar diyen bi hırsız zaten ölüdür.

"Çnce izimi kaybettiririm, sonra yalnız bir askeri öldürüp kılık değiştiririm, gerisi kolay..."
    Farkedildikten sonra yanlız bir asler bulmak zor çünkü alarma geçeceklerdir.Buldun diyelim,tetikte olacaktır.öldürdün diyelim,zaten kaleye giriş ve çıkışları kapatmış olacaklardır.

"Yangın çıkarırım, dikkatler oraya yoğunlaşmışken ben de kolaylıkla kaçarım."
    İşe yarayabilir ama yi bir komutan yutmaz bu numarayı.

"Vakit gece nasıl olsa, kumandanı gafil avlayıp rehin alırım. Hatta mümkünse karısını rehin alırım, daha az sorun çıkarır. Kimse bir şey yapamadan kaleden rehineyle beraber çıkarım. Ona ne yapacağıma daha sonra karar verebilirim..."
    Bu sadece ölümü geciktirmek olur.Hele zaten komutan karısından kurtulmayı düşünüyorsa Smile...

"Bir hırsız olsam da, kılıç kulanmada da üstüme yoktur. Kaçacak fırsatı bulana kadar dövüşürüm!"
    Uhhh.yorum yok.arkdaş cengaver bırakın savaşarak ölsün.Bi kale dolsuu adam.

"Böyle zamanlar için sakladığım parşömenimi okurum ve..."
    En mantıklısı ama umarım ve'den sonraki kısmı mutlu biter.Çünkü işin ucunda parşömeni okuyamamakta var...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Mar 16, 2005 12:34 am Reply with quoteBack to top

Oyum son şıkka...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Mar 16, 2005 12:59 pm Reply with quoteBack to top

"Gölgelere karışıp ortalığın yatışmasını ve kaçmak için uygun zamanı beklerim. Beni gölgelerde kimse bulamaz!"

Bende bunu seçerim zaten bir drowa bu yakışır...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    KUTBILTUNGA
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Nov 03, 2005 9:30 pm Reply with quoteBack to top

Eninde sonunda kıçlarının tutuşmaması için herkez yangını söndürmeye gideceğine göre,bir kenarda oturur,yangına koşuşturan pervaneleri keyifle izler ve 'Oh!...'çekerim.Meydan boşlınca gölgeden,serinden en yakın ve en uygun çıkışa yönelirim...
    Loncanın en iyi ajanıyız ulan k..çımız değerli!Kılıç,parşömen,arobasi felan sakat baba,emekliliği de düşünmek lazım... :lol:

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum