Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 31
    Dün: 23
    Toplam: 90360

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1529
    Üye: 1
    Toplam: 1530

Şu An Bağlı:
    01 : riabovasb4t5

FrpWorld.Com :: View topic - Bayan arkadaş mı?! Bir daha asla!!
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Bayan arkadaş mı?! Bir daha asla!! View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Fenmarel
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 12:24 pm Reply with quoteBack to top

Walla abi bayanları anlamak zaten zor...Ama yani belki de bu bayanların dogasındadır.Yani aslında cok sey beklememek gerekir.(zaten hersey den cok fazla ümitlenmemek gerek)Yani hem bi yandan güzellikleri olur bayanlarla oynamanın tabi ki dez avantjları da olur.yani Türkleader'in dedigi gibi iğrenc geyik muhabbetleri azalır Very Happy.Tabiki yerinde ciddi olucan yerinde de gülüceksin.ör:
    Emir abi:(işin bo... cıkartır)
    Dm:elemental tasın kırıldı.
    Emir abi:ya abi bak beni delirtme ha...
    yani gerekli otorite oldumu zaten bi daha cıvıtılmaz.Ayrıca,en cok zevk
    aldıgım oyun en cok güldügün oyun olmaması gerek bence...Yani bnm için en zevkli oyun Rp'nin en ve oyun içindeki olayların etkisiyle moda girilen oyundur...Sonuc olarak bayanlarla oynamak bence iyi olabilir...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 2:12 pm Reply with quoteBack to top

Bence bayanlarda tecrübe kazandıkca en az erkekler kadar iyi oynayabilir. Sanırım sıkıntı şundan kaynaklanıyor ; bayanlar bizim toplumumuzda biraz baskılı yetişdirildiklerinden dolayı daha kontrollü ve pasif davranışlar sergilediklerinden dolayı frp olayına ısınmaları ve karakterleri tam olarak yansıtmaları zaman alıyor.

Ancak ben bir bayan arkadaşlarla oynadığım zaman grubun daha akıllı uslu ve mantıklı kararlar aldığını gördüm daima.

YaÅ? : 60

YaÅ?amak bir aÄ?aç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeÅ?cesine...
    Back to top View user's profileSend private message
    SamWhiil
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 4:04 pm Reply with quoteBack to top

ben bir bayaynın oynadıgı bir oyunda oynuyorum ama hiçbir sıkıntım yok yane bayanların ne tür bir özelliği oyun oynarken yada rp yaparken bayanların erkeklerden daha kotu olmasına neden olabilir ki bence senin sorunun oyun oynayan kişilerin tecrübesizliğinden kaynaklanıyor olmalıki herkese sans vermelisiniz bence kendilerini geliştirmeye calıssınlar...

ha bide bence bayaların yapabilecekleri rp lerin altına girmeleride sarttır cunku drow bir fighter rp sini ben bir bayandan beklemem acıkcası...
    daha cok nötr veya good tanrıların cleric paladin bard fight belki rogue olmamalılar bence neden bilmiom ama olmamalılar ...

bence büyücü ve sihirbaz gibi karakterleri karakterleri ise herkes gibi sonradan tecrübe kazandıkca oynamalılar bence...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 7:15 pm Reply with quoteBack to top

Frp de bayan karakter oynatacaksan , bayan bir arkadaşın olsun.Seviyede yükselir.Kadına olan , pardon Rp'ye olan ilgi artar Smile İyi ilişkiler oluşur.Ama anlayışlı bir bayan olması lazım.öyle ay ben orc kesemem dememeli.

To blind you and me
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN MessengerICQ Number
    galadlirim
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 7:48 pm Reply with quoteBack to top

Quote:

ha bide bence bayaların yapabilecekleri rp lerin altına girmeleride sarttır cunku drow bir fighter rp sini ben bir bayandan beklemem acıkcası...
    daha cok nötr veya good tanrıların cleric paladin bard fight belki rogue olmamalılar bence neden bilmiom ama olmamalılar ...

Yeterince deneyimden sonra herkes o karakteri oynar.Benim doğru düzgün ilk karakterim bir drowdu..O karakterin yorumlarını başkalarına bırakıyorum artık.Ama bunun cinsiyetle hiç mi hiç alakası yok yani karakterin.Ben bir bayanım ve drow olmaktan,acı vermekten,intikam almaktan büyük zevk alıyorum. Cool Ve bu karakterimde bana yol gösteren Azaline tekrar teşekkür ediyorum.Kötü oynamanın cinsiyetle ne alakası var onu merak ettim ben.Kim daha iyi oynar tartışması mı olsun şimdi bu ha?Döviyimmi şimdi seni Dil

Å?arkılara konu olmuÅ? zaferlerim,hatıralarım
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mail
    SamWhiil
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 8:13 pm Reply with quoteBack to top

bi kadınla erkek arasında iğrencliği ve intikam alma isteğini kıyalamaya gerek yok bence bu konuda erkekleri tek gecerim kendim erkeğim diye solemiyom ha....

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 8:52 pm Reply with quoteBack to top

Sufferly wrote:
    Ama anlayışlı bir bayan olması lazım.öyle ay ben orc kesemem dememeli.

Bayan eğer FRP'den anlıyorsa gerçekten bence bu da lazım. Yani farklı bir oyun olur rp'nin doruklara çıktığı...
    Back to top View user's profileSend private messageMSN MessengerICQ Number
    Shevarash
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 9:01 pm Reply with quoteBack to top

ne farkeder ya ha bayan ha erkek

abarmissiniz bence biraz arkadaslar... bayan olsa ne daha güzel ne daha kötü olur ayni olur, uzaylimi bu Dil
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 9:10 pm Reply with quoteBack to top

Bayanların beyni erkeklarden farklı çalışır. Bu çeşitliliğe neden olabilir. Çzellikle duygusdal meselelerde daha iyi sonuçlar çıkarabilirler. Tabi genel olarak genellemelere karşı bi insanımdır(Kendimle mi çeliştim ne Smile)

Olabilir diyorum. Neden olmasın. Ama olmaya da bilir. (şimdi de çok yuvarlak konuştum.Smile Ama sanırım beni anladınız)

Shevarash
    SeçilmiÅ? SavaÅ?çı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 9:19 pm Reply with quoteBack to top

walla ciddi olarak psikoloji ile ilgilenenler varsa bunu baska bir baslikta konusabiliriz...
    Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 9:51 pm Reply with quoteBack to top

galadlirim wrote:
    Quote:

Yeterince deneyimden sonra herkes o karakteri oynar.Benim doğru düzgün ilk karakterim bir drowdu..O karakterin yorumlarını başkalarına bırakıyorum artık.Ama bunun cinsiyetle hiç mi hiç alakası yok yani karakterin.Ben bir bayanım ve drow olmaktan,acı vermekten,intikam almaktan büyük zevk alıyorum. Cool Ve bu karakterimde bana yol gösteren Azaline tekrar teşekkür ediyorum.Kötü oynamanın cinsiyetle ne alakası var onu merak ettim ben.Kim daha iyi oynar tartışması mı olsun şimdi bu ha?Döviyimmi şimdi seni Dil

ya şimid ebnim bir arkaşım var kız çok güzel cücü oynatıyormuş....
    duydum...
    yani rp nini cinsiyetle ne alakası var ...
    ...
    barbar oynatan kız arkadaşımız var sitede...

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    SamWhiil
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 10:03 pm Reply with quoteBack to top

acalım vallah bi tane en lerini yazsın
    Very HappyVery HappyVery Happy

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Feb 06, 2006 12:23 am Reply with quoteBack to top

la kardeş sen takma eleştiri meleşitiri..kızların hayatı rol,ali cengiz oyunu zaten..bi de gelip frp masasında rol yapmalarına ne gerek var..onların hayatı frp daaa!
    biz bize yeteriz ha,macera grubunda dişi olcak da nolcak onu mu koruyacan bi de onca düşman arasında..
    yok ayakkabıma çakıl girdi,yok aman puslu bataklıklar çok pis kokuyo ben ordan geçmem..sieeeeee! deyip bakacan kendi işine..delikanlı frp'si diyoz biz buna

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Feb 06, 2006 12:30 am Reply with quoteBack to top

valla bende hiç bi kız arkadaşımla ( sevgili değil arkadaş sadece ) oynamadım ve bu konuda bayanların performansını merak etmiyo değilim...

ama bayanların bu işi belli noktalarda erkeklerden daha iyi çevirebileceğini düşünüyorum

bilemiyorum bence bayanlar herkonuda olduğu gibi frpde de fark yaratıcaklardır
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    Demian
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Feb 06, 2006 3:22 pm Reply with quoteBack to top

Abi bana frp yi ögreten elemanlardan birisi bayan bir arkadasti zaten lisede ve gayete guzel oynuyordu. Burda ise bir alman grupla oynuyordum ve oynayanlardan biriside bayandi (Dm nin kizarkadasi). Bende o da paladindik bir bakima, ama benim karakter guneyden geldigi icin dislanmisti grupta. Sonra bir magarada karsimiza bir demon cikti ikimizin. Ben direk tanrimin ismini söyleyerek üstüne saldirirken bayan eleman karakterine tam ters düsen bir sey yapti ve arkasini dönüp" Ben yardim cagirmaya gidiyorum." diyip beni basbasa birakti mahlukatla.
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum