Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 2
    Dün: 35
    Toplam: 90366

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1176
    Üye: 1
    Toplam: 1177

Şu An Bağlı:
    01 : usotuvy

FrpWorld.Com :: View topic - Zaman çarkı serisini okumuş kimse yokmu acaba?
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Zaman çarkı serisini okumuş kimse yokmu acaba? View next topic
    View previous topic
    Post new topicReply to topic
    Author Message
    Gundarin
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Mon Nov 29, 2004 3:55 pm Reply with quoteBack to top

Very Happy Siteye yeni üye oldum ve ilk işim Wheel of time hakkında topic aramak oldu. Ama bu eşsiz kitaba ilginin bu kadar az olduğunu görmek çok üzücü Sad

Bir arkadaş güzel demiş, fantastik kurgunun aksiyon yanını Drizzt'le yaşadınız, macera yanını Ejderha mızrağı ile, ama ya Yüzüklerin Efendisi gibi bir epiğin verdiği havayı, bir daha yaşayabildiniz mi??

Eğer aradığınız bu ise , hiç boşuna zaman kaybetmeyin Zaman Çarkı'nın ilk kitabını satın alın. Tamam biraz pahalı bir kitap, ama epik fantasi seviyorsanız ve yıllardır Tolkien aşkıyla fantasi kitaplara para saçıyorsanız, ve benim gibi hep bir şeylerin eksik olduğunu hissettiyseniz, birde Zaman Çarkı'nı deneyin ne kaybedersiniz.
    Back to top View user's profileSend private message
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Wed Dec 01, 2004 12:24 am Reply with quoteBack to top

Gedik savaşlarını arkadaşınızdan ödünç alaraqk okumanızı tavsiye ederim çok güzel oluyo dimi andero Very Happy.

Ya o ilk kitapların her birini 1-2 günde bitirmiştim. Büyücü adamın özellikle okuması gerekir. Büyüye olan yaklaşım süper. Usta Pug'ı buradan birkez daha selamlıyorum. Smile

Zaman çarkını okumak da daha nasip olmadı. O ciltli büyük kitaplarla küçüklerinin farkı var mı yani. Ciltli olanın 1 kitabıda diğerlerinin 2 kitabı falan yok değil mi yani. Fiyatı biraz okkalı da.

esen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Dec 01, 2004 6:28 am Reply with quoteBack to top

gedik savaşlarının ilk iki kitabı büyücü çırak ve usta inanılmaz bir kitaptı bende nasıl okuduğumu anlamamıştım ama zaman çarkı şuan okuyorum dediğiniz gibi biraz pahalı ama taksitle alabiliyorsunuz bu arada kitap fuarından aldım ben seri olarak yazarıda ordaydı jordan Very Happy Ablamın dediği gibi ansikobedimi okuyorsun kızım demişti Dil eh o kadar kalın bir kitap
    kocakafa
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Tue Feb 01, 2005 9:05 pm Reply with quoteBack to top

kitap güzel kurgu güzel betimleme güzel ama kitap çok kalın ve ağır ilerlenen bir kitap yani bi oturayım 400 500 sayfa yapılmıyo bence. ama tek tanrı ve tek güç olayı kaderin diğer fantastik dünyalardakilere göre fazla olan etkisi bunlar hep artılar ama dediğim gibi kitap biraz yavaş Smile
    dragon reborn
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Feb 24, 2005 6:52 pm Reply with quoteBack to top

wheel of time'ın 3. kitabını yeni bitirdim 4.sünü de ısmarladım.söylenecek fazla söz yok,mükemmel bir seri,ayrıca istanbulda robert jordanla tanışıp kitabı imzalamak ayrı bir değer katıyo benim için okumayan varsa kesinlikle okusun herkese tavsiye edlilr bu arada robert jordan bu aralar 11. kitabı yazıyor...

Yet the shards of hearts did give wounds.
    And what was once did come again
    Back to top View user's profileSend private messageAIM AddressMSN Messenger
    Exodus
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Mar 04, 2006 10:34 pm Reply with quoteBack to top

Zaman çarkına başlarken bu kadar iyi olabileceğni düşünmemiştim 4. kitabıda bitirdim we aklımda hala sorular war buda dewam etmemi sağlıyo gedik sawaşlarından beri okuduğum en sürükleyici en ii seri hatta bence en iisi Very Happy
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    CaRNeDuR
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Mar 09, 2006 2:06 pm Reply with quoteBack to top

Ya ben 7. cilt 1. kitap bitti hala ilk kitaptaki tadı alıyorum biraz daha gaza gelirsem ingilizce seriyi alıp okuyabilirim. Seri tüm övgüleri hakediyor ve Gediksavaşlarından daha iyi diyebileceğim tek seri olma özelliğini taşıyor. Bu arada gediksavaşlarının da yeni bi kitabı gelmek üzereymiş, en son karanlık kraliçenin lanetini okumuştum.
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN MessengerICQ Number
    CaRNeDuR
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Mar 22, 2006 6:47 pm Reply with quoteBack to top

Ve sonunda 7.cilt 2. kitap ta bitti. 8 çıksın artık offf Evil or Very Mad
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailVisit poster's websiteMSN MessengerICQ Number
    esen
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu Mar 23, 2006 12:31 pm Reply with quoteBack to top

tebrik ederim seni bu ne hızdır allahım 8O
    CaRNeDuR
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Mar 25, 2006 8:27 pm Reply with quoteBack to top

Müptela olmak böylebirşey olsa gerek. :twisted:
    juliaht
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Thu May 04, 2006 8:35 am Reply with quoteBack to top

hımm ben de bi başlık açmıştım servest kürsüde de buarada benzeri varmış
    ya arkadaşlar çok detay çoook ayrıntı bi seridir bu zaman çarkı ben 7 cildi ikinci kez bitirmek üzereyim
    sizden recam çözdüğünüz gizemleri, iki ucunuda bulduğunuz ve tamamen çözdüğünüz hatta çözemediğiniz ama varlığından haberdar olduğunuz düğümleriiii ......... farkındalığı sizi acayip mutluuu eden herhangi bi detayları paşlaşmanızdır
    şimdi kitaplar yanımda diil ondan bişiler yazamayacağım ama çok merak ettiğim bişi var çözen olmuşsa sevineceğim(en azından 6. kitabı okumuş olmanız lazım tabii bu soru için yoksa okumayın gerisini sonraki kitaplarla ilgili bilgi içermektedir) karanlık varlık iki terkedilmişi tekrar diriltiyor ama farklı vücutlarda ama kimlikleri açıklanmıyor erkek olanın aginorr olduğu yönünde kuvvetli vurgular var ama şu kadın arangar salidarda halima olarak tanınan ve moghedieni serbest bırakan ve tek güçde eril yarıyı kullanan hatun; geçmişte kimdi bildiğim ölen tek dişi terk edilmiş lanfear ama kitapta şöle bi replik var yanlış hatırlıyo olabilirim 'onun yanında lanfear bile ayaklarının ucunda yürürdü' gibisinden bişilerdi kitaplarıma ulaşınca detay veririm ama keşfeden varsa sölesiiiiiiiiiiiiiiin bi zahmet bulamıyorum bişiiiiiiiiiiiii
    Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    haplo25
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Fri Jun 30, 2006 9:58 pm Reply with quoteBack to top

Hançer Yolu çıktı ayrıca seri 12 ya da 13 ktp amerikada en son 11 çıktı yanılmıyorsam
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN MessengerICQ Number
    CaRNeDuR
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Jul 15, 2006 8:48 am Reply with quoteBack to top

Seri 14 kitap diye biliyorum. Hançer yolunun 2 kitabını da okudum serinin kalitesi aynen devam ediyor ve gizem daha da artıyor. Hala kafa patlatıyorum kimin niyeti nedir diye ya. Das dae'mar (yanlış yazdıysam sorry) Oynamaya başlıycam yakında.
    Silvara
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Jul 16, 2006 7:32 pm Reply with quoteBack to top

zaman çarkıyla ilgili ne kadar az yazı var burada böyle doğrusu üzüldüm Sad ben okudum ve gerçekten çoooook beğendim şöyle söyleyebilirim ki okuduğum en iyi seri.ve çok fazla olmasa bile epey bir fantastik kitap okumuşluğum da vardır
    CaRNeDuR
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Wed Jul 19, 2006 7:38 pm Reply with quoteBack to top

Sonunda 9. cilt ilk kitap bugün satışa çıktı. D&R da oldukça ucuz piyasaya göre. İnternetten satın aldım ben. Pazartesi elimde olur, salı bitirir yorumlarımı yazarım Evil or Very Mad
    Saygılarımla

"Bırak ejder bir kez daha zamanın rüzgarlarında dalgalansın."
    Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum