Frp World Ana Menü
  • Frp World
    » Anasayfa
    » Forum
    » Anketler
    » Akademi
    » Kitap Tanıtımları
    » Haber Arşivi
    » Haber Gönderin
    » Makale Gönderin

• Üyelere Özel

• Kişisel
    » Hesabınız
    » Özel Mesajlar
    » Üye Listesi
    » Üye Arama
    » Siteden Çıkış

• Site Bilgileri
    » Top10
    » Site Hakkında Yorumlarınız
    » İstatistikler
    » Destekleyen Siteler

• Kullanıcı Menüsü
    Hoşgeldin, Diyar Gezgini
    Üye Adı
    Şifre
    (Kayıt Ol)
    Bugün: 8
    Dün: 23
    Toplam: 90337

Şu An Bağlı:
    Ziyaretçi: 1516
    Üye: 0
    Toplam: 1516

FrpWorld.Com :: View topic - Ufak bi Çadır
    Forum FAQ  |  Search  |  Memberlist  |  Usergroups   |  Register   |  Profile  |  Private Messages  |  Log in

Ufak bi Çadır View next topic
    View previous topic
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
    Author Message
    Logan
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Sep 25, 2004 2:04 pm Reply with quoteBack to top

majenta
    haklı seninleyim hükümlü

Ã?LÃ?M NEREDEN VE NASÄ°L GELÄ°RSE GELSÄ°N!!! Savas NaÄ?ralarmız kulakdan kulaga yayilacaksa ve silahlarimiz elden ele gececekse ve baskalari silah sesleriyle,savas ve zafer narâlariyla cenazelerimize agit yakacaksa Ã?LÃ?M HOS GELDÄ° SEFFA
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN Messenger
    paldyneey
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Sep 25, 2004 2:20 pm Reply with quoteBack to top

yavaşça doğruldu maeglin...ayağının acısını sindirdi... topallayarak dolaşmaya başladı.bulunduğu yerin neresi olduğunu anlamaya çalışıyordu.bir odaya girdi.yerde bağdaş kurmuş bir şekilde birini gördü ne yaptığını anlayamadı... yerden kalkana kadar onu bekledi
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN MessengerICQ Number
    Just_wiN
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Sep 25, 2004 2:29 pm Reply with quoteBack to top

bir süre sonra sezileri acı çekmekte olan birinin olduğunu söyledi ruhbana ardından transtan çıkan başrahip arkasını döndü bembeyaz giysisi dalgalanırken suratında buruk bir ifade wardı dostunun acı çekmesi onu derinden yaralamıştı önce yaralarını bir cure büyüsüyle iyileştirdikten sonra ardından bir blessle yorgun wücudu güçlendirmeyi amaçlamıştı ama adamın onu tanıyamadığını düşündü başrahip çünkü amaçsızca bakıyordu gözleri anlamadan ne olduğundan yine de müteşekkir olduğu belliydi ...

başrahibin içi içini kemmiriyordu ama yolunu kendisi bulması gerekir diye düşündükten sonra önceki kararından wazgeçip gözlerini paldyneeye çewirdi...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Sep 25, 2004 2:38 pm Reply with quoteBack to top

biraz iyi hissettiğinde "bana neden bunları yaptığınız söyleyebilirmisiniz" diye sordu ama sonra boş verircesine arkasına döndü."burdan nasıl çıkabilirim söyleyebilirmisin"bunları söylerken karşısındaki kişi ile tam göze göze geldi...içinde bir şeyler uyandı... bu gözler ona güven veriyodu sanki ve çaresizce "ben kimdim"diye mırıldandı rahibin duyacagı gibi...
    Back to top View user's profileSend private messageSend e-mailMSN MessengerICQ Number
    Just_wiN
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Sep 25, 2004 2:45 pm Reply with quoteBack to top

"ben kimim" önemli olan kim olduğun değil kim olmuş oladuğun da değil kim olacağın we kim olmak istediğindir we açıkçası bu hayat sana en büyük hediyedir eski hayatında çok güzel şeyler de yapmış olabilirsin çok kötü şeyler de bu nedenle sana ne kim olduğunu ne de nasıl olduunu söyleyeceğim DOSTUM sen sadece ne olmak istediğini söyle içindeki iiliği we doğruyu çıkarmaya çalış inan bana çok derinlerde değilller sadece geçici bir gel gitte suyun birkaç santimetre altındalar we inanıyorum ki yüzeye çıkmaları gelgitler gibi kısa sürecektir...

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Sep 25, 2004 2:50 pm Reply with quoteBack to top

bana yardım ettiğin için senin yanında olmak hoş olurdu ama yine de geçmişim bilmem çok önemli... bunları söylerken gözleri hala karşısındaki gözlere bakıyordu sanki geçmiş ve gelcek o gözlerin içinde saklı idi
    Just_wiN
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Sep 25, 2004 3:14 pm Reply with quoteBack to top

bana geçmişini sorma paldyneey ama sadece 2 şey söleyebilirim sana en güçlü dostlarımızdan we düşmanlarımızdan olmuşluğun olabilir ama belki de yeterince fırsat bulamamışsındır sana önerim yeni hayatını değerlendir en ii şekilde büyüyle we zamanın kudretiyle....

Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sat Sep 25, 2004 5:27 pm Reply with quoteBack to top

Yüce rahip sözlerini bitirdiği sırada içeriye uzun boylu kumral bir adam girer.Yüce rahibin önüne gelip diz çöker ve''Kalbim sadakatim ve aklım hizmetinizdedir yüce rahip!Eğer Büyük Drogonfire beni kabul ederse dünyanın en mutlu adamı olacağım''der ve psy başını yere eğip hiç bitmeyecekmiş gibi gelen sesizliğin içerisinde rahibin dudağından dökülecek kelimeleri duymak için beklemeye koyulur.

Görünüm:1.85 m 78 kg Kumral Siyah göz

Weapons start to talk when the words turn into silence.
    Back to top View user's profileSend private message
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Sat Sep 25, 2004 9:08 pm Reply with quoteBack to top

Beyaz cübbeli büyücü cadırdan içeri yürüdü. Kafasında soru işaretleri vardı. Burada yanıtlanabilirdi...
    Back to top View user's profileSend private messageVisit poster's website
    paldyneey
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Sep 26, 2004 12:15 pm Reply with quoteBack to top

aklı tamamen karışmıştı "nasıl yani ben sizinlemiydim" diye sordu kendi kendine
    Hükümlü
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Sep 26, 2004 3:24 pm Reply with quoteBack to top

Teşekkürler Mejenta ve diğerleri bizimle birlikte bu kutsal savaşa katılmayı kabul eden yürekli insanlar! şimdi izninizle benim buradan ayrılmam ve diğer savaşçılarla, büyücülerle ve rahiplerle buluşmam gerekiyor. Sizden istediğim eğere katılmayı düşünüyorsanız çabuk olmanız. Ya benimle geliniz ya da ben çıktıktan kısa süre sonra lakin daha fazla beklemek akıl karı değil. Gelirken lütfen yanınızda kutsal eşyalarınızı da getirin değerli tapınak halkı....

Arkasını dönen Hükümlü şövalye tapınakta onu bekleyen erumolliene'tye gitti ve ondan emaneti aldı. Kutsamasını aldıktan sonra diğer savaşçılarla buluşmaya gitti. Yani ÇATLAK KAZANA...kısa bir süre daha orada bekleyeekti şövalye katılımcıları...

majenta
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Sep 26, 2004 3:40 pm Reply with quoteBack to top

Etrafına baktı. Savaşa katılacak yürekli kişilere... Sonra haykırarak. " Daha fazla bekleyemeyiz. Artık savaş başlıyor. Ben şu anda çatlak kazana gidiyorum. Kimler benimle geliyor?" Sonra sessizce kimlerin geleceğini beklemeye başladı.

Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Sun Sep 26, 2004 5:55 pm Reply with quoteBack to top

Hükümlü şovalye ve Majentayı gördü çıkmak üzerelerdi. ben de size katılmak isterim ancak yapmam gerekenler var. Siz gidin. Beni çok beklemeyin gerekirse sizi yakalarım dedi ve onları selamladı. Selam veren herkesin selamına karşılık verdi ve tapınağın içine doğru ilerledi.
    Lysana
    Kullanıcı
    Kullanıcı

PostPosted: Sun Sep 26, 2004 6:29 pm Reply with quoteBack to top

" sizinle geliyorum başrahip majenta" daha sonra başka birileri daha katılcakmı diye etrafına bakındı

Back to top View user's profileSend private messageMSN Messenger
    Efla
    Site Admin
    Site Admin

PostPosted: Sun Sep 26, 2004 7:16 pm Reply with quoteBack to top

Arkalarda biryere geçti. Düşünüyordu. Bazı şeylere anlam veremiyordu. İnancının ne gibi bir farklılık getirdiğini düşündü ona. Büyünün tanrısına inanmak büyüyü daha iyi anlamasını mı sağlamışt? Onu güçlü mü kılmıştı. Yoksa huzurunu mu arttırmıştı. Neden inandığını sorguladı. Bir büyücü sıradan biri miydi büyünün tanrısının gözünde. Neden tek inanan büyücü oydu onlarcası arasında.Neden hiçbir işaret gelmiyordu ki. Bir içsel ileti, bir ilham. Dragonfire duyuyor muydu acaba onu.Bu bir seslenişti belki de. Bu yüzden tapığa gelmişti. Birşeyler mi bekliyordu.
    Post new topicThis topic is locked: you cannot edit posts or make replies.

Jump to:   

View next topic
    View previous topic
    You cannot post new topics in this forum
    You cannot reply to topics in this forum
    You cannot edit your posts in this forum
    You cannot delete your posts in this forum
    You cannot vote in polls in this forum